Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 6. 2008 12:52

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

No to je pěkný prací prostředek na Život, jen co je pravda.....big_smilewink

Já bych vypíchla- vdaná  milenka nezadaného muže.... Tedy tak jsem to pochopila z napsaného. Hovoří se o přítelkyni. Není to vůbec košer  ani k ní, to je jasné.
ALE:
Přítelkyně , pokud nemají spolu s  Leontininým milencem JÍ placenou hypotéku, nebo tři děti NENÍ  tak bezbranná , jako utahaná mamina od předškolkových dětí a od sporáku.... Může  hocha sice s  těžkým srdcem , ale bez velkého rozpakování  poslat do bažin.
Troufám si tvrdit, že žádný z mých "svobodných" rozchodů  mě nezasáhl tak přesně na komoru , jako pokud jsem už byla mamina  a chtě nechtě myslela na to mrně..  V tomhle případě  to platí  ale i pro to  "Harpyjino" mrně.... 
Pro mě by ten chlap přestal existovat. Pokud se nedokáže vyrovnat s existencí manželky s dětmi  a pak i milenky s děckem, je to bláto- ne chlap pro můj život...
V tuhle chvíli  mi je fakt bližší představa NEZADANÉHO milence , nebo cílená CHTĚNÁ  SAMOTA ,než pokračování jakéhokoliv života s původním chlapem, natož intimního....usch

Není tady

 

#27 30. 6. 2008 13:02

lejontina
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2007
Příspěvky: 55

Re: nikdy neříkej nikdy

zuzzi, ty jsi "rasistka" takže pro tebe je neženatý muž, který žije třeba 7 let s přítelkyní a má s ní dítě nebo plánuje s ní dítě, nezadaný???????

no, zuzzzi, ten muž JE ZADANÝ, a v dnešní době ne každý se hned žení/vdává, to, že nejsou svoji, nic neříká o tom, jestli (ne)mají dítě nebo (ne)mají hypotéku...třeba je s ním přítelkyně 5 let, je jí okolo 30, mají nebo plánují dítě...to fakt nevíš...a nevěra bolí stejně svobodnou jako vdanou a mladou jako starou a je jedno jestli jste spolu 3 roky nebo 10 let...

to bys zas milenky ženatých chlapů mohli říct, že když spolu manželé nespí nebo spí jednou za 3 měsíce a vůbec si nerozumí a žijí spolu jen kvůli dětem, tak je v poho s ním mít sex, páč manželský sexuální život to nijak neohrozí....


"kdo hledá, najde. Kdo nehledá bude nalezen." Řekla klec a vyšla hledat ptáka.

Není tady

 

#28 30. 6. 2008 13:21

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: nikdy neříkej nikdy

K té drsnosti nebo kulantnosti - obě "strany" mají pravdu. Já se ale přikláním k tomu, že člověk potřebuje čas (a je jedno, jestli měsíc nebo tři roky) k tomu, aby se "posbíral". Po havárce v autě taky hned nejednáme racionálně. Pořád věřím tomu, že pohlazení je lepší než kopanec.

Není tady

 

#29 30. 6. 2008 13:35

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

lejontino: ono jde asi o to, zda ta přítelkyně toho milence o tom vůbec ví, že ten její přítel má vdanou milenku...pak by i on byl mezi mlýnskými kameny a měl by udělat nějaké řešení. Zuzi asi měla spíše na mysli ten fakt, že tato přítelkyně bez nějakých větších závazků může tohoto nevěrného přítele snáze hodit přes palubu, než nějaká , která má na krku hypotéku a tři děti - a vůbec nejde o ten papír, zda je, či není vdaná. A už vůbecnebudu polemizovat nad tím, pro koho je horší, když je chlap nevěrný - asi pro každou tak nějak stejně - bolí to a musí se z toho vyhrabat, ne se zahrabávat víc do bahna.

Jinak k leontině: na to, že už se v tomto plácᚠvíc, jak tři roky(a možná i víc, že?), asi bys měla mít nějakou představu, co se svým životem dál. Co jsme z psaní pochopila já - mᚠstavy, kdy bys manžela za milenkou nejraději poslala - proč? Asi, aby si měla volné ruce pro svého milence, nebo je ti po*ný? No, mᚠto pěkně zamotané a pokud si neujasníš, co chceš ty, budeš v tom mít stejný guláš, jak mᚠteď a bude se to prohlubovat. Moje stanovisko vůči milenkám možná už vyčetlas, takže to nebudu rozebírat, ale řešení, jak z toho ven, můžeš udělat pouze ty sama - nikdo jiný se k tomu jaksi stále nemá. A že mᚠz toho nervy v kýblu? Ani se nedivím, sedět na dvou židlích a nevědět, která je lepší, to je pořádné dilema. Co bych udělala já, kdybych se do téhle šlamastyky dostala (jako že nedostanu, páč mám v životě jasno) - takže: je mi můj manžel natolik proti srsti, že už ho nechci? Fajn, dám mu vale - podváděl mě -možná dál podvádí - co s takovým chlapem. Stojí mi manžel ještě za společný život? Dám mu na výběr, a se konečně rozhodne,co od života chce. je mi po*né aby měl manžel milenku? Dám mu jasně na vědomí, že ve třech žít nehodláš. Podle jeho rozhodnutí budeš vědět, co mᚠdělat ty.  Když se manžel rozhodne pro rodinu, být s tebou a dětmi - ukončím neperspektivní vztah s milencem.Když se manžel rozhodne pro milenku - mᚠtu tedy milence. Co milenec - stojí o mě tak, že by šel za mnou světa kraj? Ano? Fajn, zaměř se na něho. Je to tak obrovská láska? Asi ne, jinak by neměl přítelkyni, viď? Nestojí o mě až tak? Fajn, budu žít sama - prozatím, než si najdu jiného partnera, který by o mě a děti stál. Už vidím, jak se tu vyrojí opět nějaké protiargumenty - ale když to nechᚠjen tak být, nikdy se z toho nevybabráš, pořád budeš mít manžela, který je ti nevěrný a tebe to štve a pořád budeš mít berličku milence a nervy v kýblu z toho, že nevíš, kudy kam. Ale pokud ti tento životní thriler stojí za ten adrenalin, ve´d ho v pohodě dál - v tom případě nevím, co hledᚠza odpovědi. Ono od života je dobré, chtít hodně, ale ne všechno a za každou cenu.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#30 30. 6. 2008 13:39

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Ter, pro mě osobně  platí oboje, ale někdy spíš pomůže kopanec. Tomu, jaká jsem dnes(a že ta proměna bolela a bolí), mě pomohla paradoxně mužova  velmi nekultivovaná nevěra. Abych se zvedla z kolen, jsem zvládla (společně bohužel s antidepresivy, za 3 měsíce). Je fakt, že tehdy svůj dvouletý vztah údajně ukončil.

Leontina se v tom bohužel stále plácá, nic není dořešené, nic není ukončené, vše je nakousnuté a začíná to hnít a smrdět.... usch Proto volím účinnější a razantnější formu...ale jak si to leo zařídí, takový to bude mít. Mně je do toho prd, jen jí můžu držet palce a chvilku foukat na bebí a chvilku jí ukazovat, co ji může potkat, když už konečně  přestane lkát nad něčím, co už nezmění.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#31 30. 6. 2008 13:44

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Zklamaná, souhlasím, pořád říkám, že sedět na dvou židlích se nedá.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#32 30. 6. 2008 13:45

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

A kde máme leontinu? Neuštěkala jsem ji???? va  cool big_smile


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#33 30. 6. 2008 13:45

x62358
Host

Re: nikdy neříkej nikdy

Šmarjá holky dejte si jedno Mojito za mě!!!

 

#34 30. 6. 2008 13:53

Koloběžka.1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 349

Re: nikdy neříkej nikdy

Zklamaná napsal(a):

Jinak k leontině: na to, že už se v tomto plácᚠvíc, jak tři roky(a možná i víc, že?), asi bys měla mít nějakou představu, co se svým životem dál. Co jsme z psaní pochopila já - mᚠstavy, kdy bys manžela za milenkou nejraději poslala - proč?

To mi připadne jako usnesení Strany pro příští pětiletku ..a stejně je to pak jinak..třeba prší víc, než by mělo, nebo je naopak víc sucho, než by podle plánu mělo. Bez plánu na příští pětiletku ani ránu. Vůbec tato rodinná "politika" v podání Zklamané mi evokuje politiku jedné Strany - kdo nejde s námi, jde proti nám. Všem podle jeho zásluh, ale! v režii Strany. Všichni jsme si rovni, ale! nejrovnější jsou Straníci.
Omlouvám se za zdánlivý offtopic


Zázrak je, když žijeme se zásadami, které necítíme jako okovy.

Není tady

 

#35 30. 6. 2008 13:59

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Lejontýna - nepřipadám si vůbec jako rasistka...  Jen  vím, že formálně zadaná( ale bez dětí a bez společného majetkového zatížení) má VŽDY jednodušší možnost volby, než ta, které visí na kotníku zakousnutá robátka a nesplacené půjčky....
  Napsala jsi -to bys zas milenky ženatých chlapů mohli říct, že když spolu manželé nespí nebo spí jednou za 3 měsíce a vůbec si nerozumí a žijí spolu jen kvůli dětem, tak je v poho s ním mít sex, páč manželský sexuální život to nijak neohrozí....

Jo,souhlas,  pokud by to byla pravda  a ne pouze výmluva ženatých milenců, hledajících  omluvu pro svůj tajný  vztah.... wink

Regina - kafe, to jo, ale myslím, že bydl횠 dost daleko  od mého rejdiště, ne?

Dneska mi byla kávička již nabídnuta  manželem. Vzhledem k tomu , že začíná vrčet něco o vyhození pojistek( špatně maskuju , že  momentálně na PC nepracuju a jen klábosímbig_smile), půjdu tmelit vztah a pojedem na odpolko na kola. Budu se utěšovat, že to dělám pro linii a ne pro kolaps přehřátého organismu.... Ale dlužno říct , že se mi ani za máček nechce... Radši bych předstírala usilovnou činnost vsedě u PC....

Není tady

 

#36 30. 6. 2008 14:00

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Sebevrahu, kafe v poledne a pak na kola! V tom vedru!!!


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#37 30. 6. 2008 14:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nikdy neříkej nikdy

Jinak k leontině: na to, že už se v tomto plácᚠvíc, jak tři roky(a možná i víc, že?), asi bys měla mít nějakou představu, co se svým životem dál.
A proč by měla mít? Zatím je ve stavu, který jí zas až tak nevyhovuje, ale (asi) se v něm nějak žít dá. Mě k tomu napadá tohle - manželovi ujela kolena, slečna tomu možná trochu napomohla (a neříkejte zas někdo, že u toho byli oba - on se chlap dá oblafnout) a doufala, že když se to nepovedlo jinak, mohla by ho přes potomka uhnat. No, nepovedlo se - a možná, že jeho "náhlá a nová" touha po manželce je jeho snaha po návratu k času "před" a zároveň i obrana před dotírající milenkou - "já už jednu rodinu mám". Leontina je s ním kvůli dětem (nebo to aspoň říká) a zároveň si našla "zapomnění" v milencově náručí. Když to blbě funguje doma, tak u něj ne - alespoň když jsou spolu a milencovu přítelkyni neřeší... proč by taky měla, poučena životem a jednáním manži, který neřešil taktéž. Možná je to trochu truc, možná oplácení, možná jen hledá někoho, kdo jí vezme do náruče a pohladí. Nevšimla jsem si, že by se někde zmiňovala o nějakém plánování nové budoucnosti - spíš asi náplast na bolístku.
A že chce manžela poslat za milenkou? To je celkem normální reakce - "Chtěl jsi ji víc, než nás, tak si jdi za ní. Navíc tam mᚠi dítě." - aneb "miláčku, jen si vyliž, co sis navařil..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#38 30. 6. 2008 14:26

madabr
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 5. 2008
Příspěvky: 166

Re: nikdy neříkej nikdy

Zklamaná, v podstatě s tebou souhlasím, ale víš, ono to není tak jednoduché. Ty mᚠvždycky všechno vyřízené jednou větou, udělám to, to a to, tomu druhému řeknu to a to a je to hotovo. Ty jsi vážně tak dobrá, že tak razantně se umíš chovat i ve svém, skutečném životě? Víš, jak to má být, a tak to uděláš? Bez skurpulí? No, pokud to tak je, tak klobouk dolů. Já jen pochybuju, že takový lidi existují.

Není tady

 

#39 30. 6. 2008 14:41

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

offtopic

zuzi777a napsal(a):

Regina - kafe, to jo, ale myslím, že bydl횠 dost daleko  od mého rejdiště, ne?

Já rejdím, kde se mi zachce...a ty prdýlku na cesty třeba za kultůrou do Prahy nezvedáš???? big_smile big_smile big_smile z podzima jsme chtěli navštívit jedinečnou onemanshow Caveman, tak třeba tam... http://www.caveman.cz/... doporučuju na to vzít i partnera

Upravil(a) Regina (30. 6. 2008 14:41)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#40 30. 6. 2008 14:44

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Regina napsal(a):

Zklamaná, souhlasím, pořád říkám, že sedět na dvou židlích se nedá.

poprvé je souhlas ? wink


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#41 30. 6. 2008 14:52

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Koloběžka.1 napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Jinak k leontině: na to, že už se v tomto plácᚠvíc, jak tři roky(a možná i víc, že?), asi bys měla mít nějakou představu, co se svým životem dál. Co jsme z psaní pochopila já - mᚠstavy, kdy bys manžela za milenkou nejraději poslala - proč?

To mi připadne jako usnesení Strany pro příští pětiletku ..a stejně je to pak jinak..třeba prší víc, než by mělo, nebo je naopak víc sucho, než by podle plánu mělo. Bez plánu na příští pětiletku ani ránu. Vůbec tato rodinná "politika" v podání Zklamané mi evokuje politiku jedné Strany - kdo nejde s námi, jde proti nám. Všem podle jeho zásluh, ale! v režii Strany. Všichni jsme si rovni, ale! nejrovnější jsou Straníci.
Omlouvám se za zdánlivý offtopic

Jestliže se někdo potřebuje vyhrabat z hnoje, potřebuje vědět, kam má šlápnout. Tady nejde o počasí a o úrodu, tady jde o život. Asi ses moc koukala na Básníky a to plánování v podání - jedno dítě, Jugoslávie, druhé dítě, povýšení v práci a to ti zatemnilo mozek a domnívᚠse, že když někdo napíše slovo plánování - je to o tomhle......a když už do toho tahᚠpolitiku, mě jsou politici všichni ukradení, politiku mám vlastní a podle ní jedu a v Praze si můžou třeba....dumbom


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#42 30. 6. 2008 14:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nikdy neříkej nikdy

helena napsal(a):

Ježíš Sel... to zní jak citace z parte... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

Alebo Pozdrav jubilantom... big_smile Pozdravujeme babičku, mamičku, sestru.... tongue milenku, kolegyňu, etc. - "tožko osôb?" "nie, to je len jedna..."


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#43 30. 6. 2008 14:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nikdy neříkej nikdy

zuzi777a napsal(a):

No to je pěkný prací prostředek na Život, jen co je pravda.....big_smilewink

Já bych vypíchla- vdaná  milenka nezadaného muže.... Tedy tak jsem to pochopila z napsaného. Hovoří se o přítelkyni. Není to vůbec košer  ani k ní, to je jasné.
ALE:
Přítelkyně , pokud nemají spolu s  Leontininým milencem JÍ placenou hypotéku, nebo tři děti NENÍ  tak bezbranná , jako utahaná mamina od předškolkových dětí a od sporáku.... Může  hocha sice s  těžkým srdcem , ale bez velkého rozpakování  poslat do bažin.
Troufám si tvrdit, že žádný z mých "svobodných" rozchodů  mě nezasáhl tak přesně na komoru , jako pokud jsem už byla mamina  a chtě nechtě myslela na to mrně..  V tomhle případě  to platí  ale i pro to  "Harpyjino" mrně.... 
Pro mě by ten chlap přestal existovat. Pokud se nedokáže vyrovnat s existencí manželky s dětmi  a pak i milenky s děckem, je to bláto- ne chlap pro můj život...
V tuhle chvíli  mi je fakt bližší představa NEZADANÉHO milence , nebo cílená CHTĚNÁ  SAMOTA ,než pokračování jakéhokoliv života s původním chlapem, natož intimního....usch

stolt stolt stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 30. 6. 2008 15:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nikdy neříkej nikdy

zuzi777a napsal(a):

Lejontýna - nepřipadám si vůbec jako rasistka...  Jen  vím, že formálně zadaná( ale bez dětí a bez společného majetkového zatížení) má VŽDY jednodušší možnost volby, než ta, které visí na kotníku zakousnutá robátka a nesplacené půjčky....
  Napsala jsi -to bys zas milenky ženatých chlapů mohli říct, že když spolu manželé nespí nebo spí jednou za 3 měsíce a vůbec si nerozumí a žijí spolu jen kvůli dětem, tak je v poho s ním mít sex, páč manželský sexuální život to nijak neohrozí....

Jo,souhlas,  pokud by to byla pravda  a ne pouze výmluva ženatých milenců, hledajících  omluvu pro svůj tajný  vztah.... wink

Regina - kafe, to jo, ale myslím, že bydl횠 dost daleko  od mého rejdiště, ne?

Dneska mi byla kávička již nabídnuta  manželem. Vzhledem k tomu , že začíná vrčet něco o vyhození pojistek( špatně maskuju , že  momentálně na PC nepracuju a jen klábosímbig_smile), půjdu tmelit vztah a pojedem na odpolko na kola. Budu se utěšovat, že to dělám pro linii a ne pro kolaps přehřátého organismu.... Ale dlužno říct , že se mi ani za máček nechce... Radši bych předstírala usilovnou činnost vsedě u PC....

No, mňa napríklad držal vo vzahu ku koncu už hlavne bývalého syn, o ktorého by som tým pádom bola prišla - a o ktorého osom aspoň čiastočne po rozchode naozaj prišla. To nehovorím o byte, do kt. som investovala, atď. - a celý čas som oficiálne bola "priatežka", lebo hoci sme spolu 9 rokov bývali, nechceli sme sa ani jeden bra... Niekedy naozaj treba opatrne zovšeobecňova. Robátka nemusia by niekožkomesačné a partneri nemusia by manželia, aby mali život prepletený ozaj dôkladne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#45 30. 6. 2008 15:16

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

helena napsal(a):

Jinak k leontině: na to, že už se v tomto plácᚠvíc, jak tři roky(a možná i víc, že?), asi bys měla mít nějakou představu, co se svým životem dál.
A proč by měla mít? Zatím je ve stavu, který jí zas až tak nevyhovuje, ale (asi) se v něm nějak žít dá. Mě k tomu napadá tohle - manželovi ujela kolena, slečna tomu možná trochu napomohla (a neříkejte zas někdo, že u toho byli oba - on se chlap dá oblafnout) a doufala, že když se to nepovedlo jinak, mohla by ho přes potomka uhnat. No, nepovedlo se - a možná, že jeho "náhlá a nová" touha po manželce je jeho snaha po návratu k času "před" a zároveň i obrana před dotírající milenkou - "já už jednu rodinu mám". Leontina je s ním kvůli dětem (nebo to aspoň říká) a zároveň si našla "zapomnění" v milencově náručí. Když to blbě funguje doma, tak u něj ne - alespoň když jsou spolu a milencovu přítelkyni neřeší... proč by taky měla, poučena životem a jednáním manži, který neřešil taktéž. Možná je to trochu truc, možná oplácení, možná jen hledá někoho, kdo jí vezme do náruče a pohladí. Nevšimla jsem si, že by se někde zmiňovala o nějakém plánování nové budoucnosti - spíš asi náplast na bolístku.
A že chce manžela poslat za milenkou? To je celkem normální reakce - "Chtěl jsi ji víc, než nás, tak si jdi za ní. Navíc tam mᚠi dítě." - aneb "miláčku, jen si vyliž, co sis navařil..."

kdyby ji to nežralo, tak by o ¨těch svých stavech nepsala. Z psaní jsem tak nějak JÁ pochopila, že ta nevěra ji tedy hodně sebrala a bere ji ještě teď, by si našla jako náplast milence. Manža dělá mrtvého brouka, milenec dělá mrtvého brouka a ona vlastně také...jediný, kdo o tom asi nemá ani páru, je přítelkyně milence.
Já teda nevím - vy si nikdo neděláte nějaké plány? Vy nikdo nemáte vize, sny, které chcete plnit a splnit? No to máte teda hodně ochuzený život...


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#46 30. 6. 2008 15:20

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

madabr napsal(a):

Zklamaná, v podstatě s tebou souhlasím, ale víš, ono to není tak jednoduché. Ty mᚠvždycky všechno vyřízené jednou větou, udělám to, to a to, tomu druhému řeknu to a to a je to hotovo. Ty jsi vážně tak dobrá, že tak razantně se umíš chovat i ve svém, skutečném životě? Víš, jak to má být, a tak to uděláš? Bez skurpulí? No, pokud to tak je, tak klobouk dolů. Já jen pochybuju, že takový lidi existují.

Ano, ve své podstatě jsem taková - ale musela jsem se k tomu dopracovat.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#47 30. 6. 2008 15:22

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

ještě k madabr: nejt잚í je udělat ten první krok pak už je to vissla


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#48 30. 6. 2008 15:43

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Zklamaná, já proti tobě nikdy nic neměla! va Jen mám občas rozdílný názor, to vše  big_smile
Ale souhlasím s tím, že když mě něco bolí, tak to mám léčit, ne si to foukat nebo nechat foukat, a nejít k doktorovi, anechat se litovat a pořád o tom jenom mluvit....a nechat to vyhnít. Protože na to se může doslova umřít.
To mi připomnělo jeden vtip o faráři.

Velká povodeň, všichni jsou už evakuovaní, jen farárř nechce opustit kostel, hasiči ho přemlouvají a farář říká: "Mně pomůže bůh".
Tak ghasiči jdou pomáhat jinam, zachvíli voda stoupne, farář už musí na věž, připlují k němu hasiči s lodičkou, a a farář zase nechce pomoci: "Mně pomůže Bůh"
Tak zas ho nechají být a zachraňují jiné. Voda zase stoupne, farář se drží korouhvičky, už se skoro topí. Přiletí vrtulník, že ho vytáhnou, ale on pořád trvá na svém. A co se stalo? Utopil se a přijde do nebe.
"Proč jsi mě nechall, Bože utopit, pořád jsem čekal na tvou pomoc?!"A Bůh odpoví:"A kdo si myslíš, že ti pořád posílal ty hasiče?"

A tetička Kateřina by to komentovala lakonicky: Komu není rady, tomu není pomoci."


A my tu vedem debatu o Leontině a ona nikde! va


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#49 30. 6. 2008 17:06

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Připadám si jak v ráji- sedím zpátky u PC a NEŠLAPU!!!! To je tak hnusnej hic, že bych  opravdu uvítala  sprchu shůry.
Představte si , že ti mí pacholci mě nakonec nechali jet na kole samotnou (musela jsem do civilizace na poštu, to byla původní záminka pro odpolední jízdu na kole)  a sami se ráchali v bazénu...uschusch Jsem úplně mrtvá  a mám pocit, že dneska už odkývám všem a všechno......vissla Nechám je bez večeře hajzlíky.....cool

Selima- vím , že jakékoliv zevšeobecnění je zavádějící.  Jsou i zoufalé milenky a  šastné manželky a  féroví chlapi a bestie v lidské kůži... Obvykle  je promotáno  fakt víc věcí..
Ale pravda je , že Leontina  tu chybí , aby se  dalo pokračovat v debatě s ní....

Není tady

 

#50 30. 6. 2008 17:14

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Regina, to divadýlko vypadá fakt zajímavě, něco jsem o tom četla , ale "na vlastní oči" by to mohl být zážiteček.  Manža   je pro , už pro to , že se mi chechtal ,když jsem před chvílí dosupěla  a má teď výčitky svědomíčka....
Ale jsem blbá- já na tom nenašla KDE to divadlo v Phe sídlí???

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů