Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 6. 2008 6:30

leontina
♥------
Registrovaný: 29. 6. 2008
Příspěvky: 8

nikdy neříkej nikdy

zdravím, dlouho jsem tu jenom četla a dospěla k názoru,že možná nebude od věci zjistit cizí názory na věc...Svatba jako z pohádky s princem,kterého jsem sice znala velmi málo,ale mimi bylo na cestě a já ho MILOVALA a myslela si, že tak i on mě. Život šel dál,po jednom dítěti druhé,nějak se to zvládlo a z mýho pohledu to FAKT BYLO OK, zpětně si říkám,že jsem nechtěla vidět ani slyšet. Žila jsem v "bublině" mý zamilovanosti a oddanosti,takový tý psí lásky. Bohužel jsem dostala LEKCI, a to takovou - pokud se miluje PŘÍLIŠ,druhýho to udusí. A to se stalo u nás. Rána z čistýho nebe - klasika - po 7 letech jsem přišla na nevěru. Ale kdyby to alespoň probíhalo klasicky...Ale když škola života pro mě,tak pořádná.Ta nejpořádnější. Slečna byla po 30,svobodná,BEZDĚTNÁ,do mého Prince se zamilovala až po uši a asi si řekla,že nejlepší cesta,jak ho k sobě připoutat bude dítětem a aniž by mu oznámila,že něco chystá,raději s ním otěhotněla. Můj princ byl vyveden z růžového mileneckého opojení, ona se převtělila v něco pro něj nechtěného, něco jako Harpye,která okolo něj bude lítat asi až do konce života.Ale to je jeho trest :-((. A já ? Mně samo rozbili růžové brýle a já se nechtěně musela ZMĚNIT,musela se oddálit,jelikož bych to ve zdraví nepřežila. Další věc byl jeho postoj k situaci. Slečna si asi myslela,že se rozvede a stylem - nic po tobě nechci,žádný peníze,nic, jenom tvou maličkost...(bez ohledu na naše děti a na mě)...no,nebudu to rozmazávat. Situace je momentálně taková,že děcko  je rok a půl na světě a Harpye na něj psych.tlačí a tlačit bude...proč? Jelikož se k situaci nepostavil jako chlap,pravděpodobně ji miloval a pokud je matka jeho dítěte - myslela jsem,že to zvládneme. Dala jsem mu druhou šanci. Ale po roce a půl od narození se jeho postoj mrtvého brouka nezměnil.Čekala jsem,že se k tomu postaví jako chlap,nepostavil.Bylo tam lhaní a zapírání,slibování a naděje...Mimo jiné o tom všichni známí věděli dříve než já a já si pořád říkala,proč k nám chodit přestali :-))A pořád jsem to řešila za něj. Naše děti zatím o dalším sourozenci nevědí,ale po akci Harpye,kdy si na něj počkala před barem i s parchantem,aby ho alespoň viděl,jsem si uvědomila,že už NIC dělat nebudu,nemůžu,není to v mé moci.Když bude chtít,může ničit dál,jelikož jí to dovolil ten můj Princ :-)).Znáte to,100x se pokusíte a po 101 už nezkoušíte...A ve mně najednou něco ruplo,já si řekla DOST a celá tahle situace mě nahnala do náruče chlapa,kterýho mám v hlavě DLOUHO,ale vždy tam byla moje rodina a láska k Princi a jeho milenky, to nás drželo zpátky a tak...no prostě bychom si nic nedovolili. Ale stalo se a najednou mám milence,kterýho miluju už vážně DLOUHO,snad i z předešlých životů, stalo se to naprosto spontánně, i když  z jeho strany - možná že si řekl- zkusím to,vždy co ten její debil dělá - kdo ví, ale už půl roku jedu ve vlaku,o kterym ani nevim,kam dojede a jestli nabourá nebo dojede v pořádku tam,kam má jet... Teď už muže princem nebudu zvát. Mil. vztah mám zvládlý, zatím,naopak, dodal mi sílu a elán, absolutně jsem se odpoutala od harpyího nahánění a ničení - samo že s 50% podílem mého muže ( a to jsem si uvědomila za tu dobu věcí - od naivity a ochoty si i dítě ADOPTOVAT - já KRÁÁÁVA  - až po realitu a uvědomění si,že mě tahal za nos jako blázen ). Kupodivu jsem momentálně krásnější,zdravější,šastnější SILNĚJŠÍ než jsem kdy byla. Muže opustit zatím nechci,ale jsem s ním hlavně kvůli dětem. TAK bych mu tu Harpyi teď přála,nejradši bych ho za ní poslala,a se potrestá ještě víc soužitím s ní,ale on nechce a nikdy nechtěl.A teď je mi vše jedno. Hlavně nechci najednou už vůbec nic řešit,nějak bude. Našla jsem v sobě sílu a uvědomění si, že jsem schopná jít životem bez něj a to mi TAK pomohlo! A konec? Můj manžel je teď na prášky. Prý až teď zjistil,jak mě miluje! Až teď!! A to mi řekl nedávno vážně! Něco tuší, větří a tak je najednou nejistý a já se tomu všemu musím smát a smát a říkám si,co všechno mě potaklo a jak si život se mnou zahrál. NIKDY NEŘÍKEJTE NIKDY jako já. NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asi je to stav,kdy jsem tak dlouho něco dělala,řešila a akčnila,že teď jsem tak spokojená,že si přeju aby tenhle stav trval co nejdéle. Doma rodina,kde "naoko" je to OK,nikdo se nestresuje,nehádá,nepláče a jednou,dvakrát za 14 dní se země zatřese....a nic neřeším,jenom beru hrstma to milenecký pobláznění a s jistou dávkou lhostejnosti manželovy výlevy lásky.Prostě momentálně stagnuju a jen vyčkávám......Akorát  svému muži do očí se momentálně nemůžu pořádně podívat :-((. A někdy mě TAK MOC bolí srdce,že se to stalo a že to nejde vrátit,ale zvykla jsem si, v tomto případě čas léčí mou duši. taková ta touha lusknout prstem a vrátit to všechno,objevit se u nich než to dítě udělali a říct jim,a tak neubližujou...a věřte, že na sebe nejsem pyšná,nikdo o mém vztahu neví a já bych se i styděla, kdyby se to nikdo dozvěděl. Ale nemůžu si pomoct. Byla jsem tak hodná,že jsem se skoro celá rozdala a já si uvědomila,že někdy je nutno trochu sobeckosti ( mil. alespoň není ženatý, i když tam je přítelkyně) Tak co vy na to? :-)))

Není tady

 

#2 29. 6. 2008 10:40

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: nikdy neříkej nikdy

Hmmm... neutral
1) před barem?... s parchantem?
2) nemůžeš se manželovi podívat do očí, ale miluješ se s ním?
3) milenec má přítelkyni, tzn. že jí provádí zhruba to samé, co Tobě Tvůj manžel - tedy že Ty jsi v roli vaší harpye?

Potřebuješ si odpočinout. Čas to spláchne. Všecko bude jednou dobré, neboj.

Upravil(a) Tercila (29. 6. 2008 10:41)

Není tady

 

#3 29. 6. 2008 10:52

Vanda
Host

Re: nikdy neříkej nikdy

Jak se k tomu všemu, leontino, staví tvůj muž, čemu říkᚠpozice mrtvého brouka? A zarazilo mě, že ta slečna čekala s dítětem rok a půl starým před barem, aby ho aspoň viděl....on se o dítě nezajímá? Je to celý strašně smutný...
Přeju ti hodně síly.

 

#4 29. 6. 2008 11:01

Somaia
Host

Re: nikdy neříkej nikdy

Leontino,  když s námi cloumají vašně ode zdi ke zdi, od nenávisti k vášni... asi není vhodná situace něco řešit.  Ze svého pohledu bych ti radila asi toto: předně zklidnit své negativní vášně (i tím, že začneš používat méně expresivní výrazy ve vyjadřování)  a přijmout situaci takovou jaká je, se vším co se událo, ne jako nějaký trest za to jaká jsi byla, ale jako realitu, se kterou je potřeba nějak pohnout, nějak pracovat...
Pokud se tvůj stávající partner chová vstřícně, určitě bych iniciovala klidný a konstruktivní rozhovor o tom, jak on si představuje vaše soužití dál a postavila mu nějaké přijatelné hranice, za které už nebudeš ochotná stále ustupovat. Pak bych  nechala především konat partnera, aby nejen slovy , ale i činy prokázal, co vlastně sám chce. Od toho bych se asi odpíchla dál k dalším postupným krokům k vyřešení vaší zamotahé vztahové situace, protože v současném stavu se pravděpodobně moc dlouho žít nedá ... hlavně extrémní emoce škodí fyzickému zdraví.

Upravil(a) Somaia (29. 6. 2008 11:02)

 

#5 29. 6. 2008 11:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nikdy neříkej nikdy

Ja by som hlavne asi vedela poradi tvojmu mužovi, ale on by to asi aj tak neuskutočnil - keď nič neurobil poldruha roka, tak asi len čaká, ako si to tie ženy vyreišia samy. A potom narieka, keď to naozaj rieši začnú....
Tebe by som asi radila len nerieši a necha to na chlapoch, nech si vyriešia sami. Alebo si počka na niekoho tretieho, s kým sa to zrazu vyrieši zázračne samo, lebo budeš HNEĎ vedie, že to je chlap pre život.

Upravil(a) Selima (29. 6. 2008 13:00)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6 29. 6. 2008 12:18

majkafa
Host

Re: nikdy neříkej nikdy

Leontina, chápu, že ti není nejlíp. Ale Harpye? Možná jenom další smutná a nešastná žena. Dítě je boží dar. A už je počnuto jakkoliv.
Kdybys byla tak šastná, jak proklamuješ, nepsala bys tady. Natož s tolika vykričníky.

Upravil(a) majkafa (29. 6. 2008 12:20)

 

#7 29. 6. 2008 13:12

x62358
Host

Re: nikdy neříkej nikdy

Leontino ja vzdycky radim cas a zklidneni. Cas proveri vsechny ctyri zucastnene. Tobe bych radila zustat v roli pozorovatele. Je to tezke v tak vypjate situaci, ale asi nejkonstruktivnejsi.

 

#8 29. 6. 2008 15:54

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: nikdy neříkej nikdy

Leontyno, dost zajimavý příběh, takový ze života. Myslim, že nejlepší co dělat, bude nechat to plynout, ono to nějak dopadne.
Dovedeš si teď představit, že bys opustila muže a žila s přítelem? Dovedeš si představit, že bys zůstala s mužem a nechala být přítele? Obojí má plus a mínus. S mužem spolu stále ještě spíte i přesto, že mᚠpřítele?
Dle mého názoru je takový troj-, spíš čtyřuhelník dlouhodobě neudržitelný a všechno jednoho dne praskne.

Není tady

 

#9 29. 6. 2008 20:37

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

No...hezký peklíčko si zažíváš...
Teď jde jen o to, zda jsi skutečně tak "SILNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", abys se z něho dostala stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#10 30. 6. 2008 0:48

leontina
♥------
Registrovaný: 29. 6. 2008
Příspěvky: 8

Re: nikdy neříkej nikdy

majkafa:vážně bych tě chtěla vidět v mé situaci, jakpak bys asi poté mluvila...všespasitelko.Ano,dítě je boží dar a já vím,že za to nemůže.To,jak se k tomu staví můj muž,tj.pozice mrtvého brouka,to je jeho věc,už dávno jsem pochopila,že pokud někdo NECHCE něco dělat,neudělá to a já ho do ničeho nenutím,jelikož nechci,aby se to poté obrátilo proti mně.A věř či nikoli - já JSEM šastná,akorát trochu zmatená a zajímají mě cizí názory :-).

Ano,momentálně dělám něco podobného.Ale s tím rozdílem,že nehodlám rozbořit něčí život jenom proto,že MOC CHCI. Je to sobeckost nejhoršího kalibru a já pořád nemůžu vydejchat,že takové žijí mezi námi.Ano,je to i vina muže,ale mezi nám,ženami,v hrsti je máme my,ne oni nás - co se početí týče. Ale už jsem ve stadiu,kdy je mi jí i jeho spíš líto.

A chci být sobecká,myslím,že v týhle době na tomhle světě Ąmůžeš být buď ten,kdo někomu  šlape po prstech nebo ten,komu někdo na prsty šlape. A já se rozhodla pro to první, jelikož jsem se přesvědčila,že opravdu "pro dobrotu na žebrotu"

Není tady

 

#11 30. 6. 2008 7:42

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Ještě si zaryješ pusou v zemi, než přijdeš na to, že jen TY to všechno můžeš změnit- a že to bolí,ale pak osvobozuje.
Zatím jsi jen nádoba hněvu, vzteku a zadělávᚠsi na velké problémy. Zatím pro strom nevidíš les.
Zkus se víc radovat, víc to házet za hlavu a přebuduj si priority,jinak tě to hodí ještě hodně hluboko, deprese je to nejmenší, co tě jinak potká.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#12 30. 6. 2008 9:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nikdy neříkej nikdy

Prepáč, Leontina, ale k počatiu - ak len nehovoríme o spermabanke - ešte vždy treba DVOCH. Žena samozrejme má asi väčší diel zodpovednosti, už len preto, že potom nesie následky, ale aj Boris Becker nakoniec prestal s tými blbými vytáčkami, že on s Jermakovovou vlastne nič enmal... vissla Keďže úbohá malá Anna vyzerá ako jeho klon, je zjavné, že NIEČO s jej mamou ma musel. Chápem a, že ospravedlňješ muža a hádžeš vinu na ženu a diea; je to žahšie. Hlavne ak si sa rozhodla s ním osta. Mňa ale viac než samotný fakt - inak dos zlý - že má diea s inou ženou, šokovalo to, že na to diea kašle... akoby ONO za to mohlo...
Takže naozaj radím vyčka, kým emócie trošku opadnú a kým začneš vidie situáciu celkovo triezvejšie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 30. 6. 2008 9:52

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Tak a je to tady- přišla nová tvář a holky začínají používat střelivo tvrdého kalibru....gratergrater
Regino, prosím,prosím, přečti si po sobě tvůj příspěvek!! Jak asi může působit na někoho , kdo  je sám zmatený a vpodstatě není ready- jinak by sem nepsal...??

Vím, že to vůbec nemyslíš zle, ale ona Leontina na tohle : Ještě si zaryješ pusou v zemi, než přijdeš na to, že jen TY to všechno můžeš změnit- a že to bolí,ale pak osvobozuje.Zatím jsi jen nádoba hněvu, vzteku a zadělávᚠsi na velké problémy. Zatím pro strom nevidíš les.
ještě na 1000% nemá...grater
Spíše na druhou část Tvého příspěvku....Zkus se víc radovat, víc to házet za hlavu a přebuduj si priority,jinak tě to hodí ještě hodně hluboko, deprese je to nejmenší, co tě jinak potká.
-- SOUHLAS!SOUHLAS! SOUHLAS!!!

Leontina- Tvoje situace mě přibližuje zpět do doby před 24 lety , kdy si můj první muž pořídil k našemu synovi bratříčka bez mého přičinění....mad

Záleží hrozně moc na Tobě, jestli to přežiješ při plném  duševním zdraví.To že jsi momentálně s někým, je náplast na bolístku, ale myslím, že bys měla být hoodně opatrná , pokud by se náplast měla stát trvalkou...  Když tak koukám kolem sebe , hodně holek, které  zvolily jako podporu krize vztahu  okamžitou léčbu mileneckým vztahem, nemělo čas si rozmyslet CO dál se životem. Je blbé připomínat , že máte děti... Vím, že ty o nich víš... Většina ( bohužel) chlapů myslí v případě dětí jinak - tak trochu jako Bolek Polívka - pořizují dětem maminky podle svého nejlepšího úsudku., ale poté už to s opravdovou vřelostí vztahů jde do...***...
Ale jedna věc - Leontina, ale pokud je vše tak jak jsi napsala, nechápu, proč by ses Ty měla  stydět za svůj mimo vztah a mít před manželem  černé svědomí??? To mi nejde do hlavy. 
V tom Vašem vztahu pak muselo  být daleko více věcí na šrot, než jen  stav po odhalené nevěře  Tvého muže korunované děckem. Spíš to bude jen vyústění dlouhodobých  komunikačních problémů, ne ?

Není tady

 

#14 30. 6. 2008 9:58

lejontina
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2007
Příspěvky: 55

Re: nikdy neříkej nikdy

...drahá jmenovkyně, takže tvůj manžel je špatnej, jeho milenka je špatná...dokonce k milenkám píšeš:  "...Je to sobeckost nejhoršího kalibru a já pořád nemůžu vydejchat,že takové žijí mezi námi..." ..ohoho...ale ty v roli milenky jsi OK a tvůj milenec, který zahýbá své přítelkyni je taky OK...jak myslíš, že by tuhle situaci popsala přítelkyně tvého milence? pro ni jsi harpyje ty...třeba se tvůj manžel o dítě nezajímá proto, že se bojí tvých reakcí...no možná víc pokory, milenka tvého muže to má určitě 100 krát horší než ty...bez milovaného muže, bez pomoci otce svého dítě, sama...ty mᚠdoma muže, který ti vyznává lásku, pomáhá ti s dětmi/domácností a snaží se + si ještě 2 krát týdně "přivlastníš" smile muže jiné ženy...to je dobré skore...tak buď k ostatním milenkám stejně benevolentní jako k sobě ju? smile


"kdo hledá, najde. Kdo nehledá bude nalezen." Řekla klec a vyšla hledat ptáka.

Není tady

 

#15 30. 6. 2008 10:27

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Zuzzi, leontina se v tom plácá už dost dlouho, aby  si konečně přiznala, že nezvládá jen a jen ona. Chápala bych, kdyby to bylo čerstvé, ale dva roky ???? Je mi jí líto, protože tuhle dobu   prožila v bolesti a utrpení, ale nepohnula se o píď dál. Vycházím z toho , co napsala, a není v tom JEDINÉ slůvko, kdyby přiznala sama sobě, že  problém není jen v manželovi a harpyji, ale v ní.  Že se lituje a chce být litována.
Že plýtvá drahocenným časem, kdy  by mohla svoji energii věnovat sobě a lepšímu životu, ne jen pláči nad sebou sama.

Ona to zvládne, ale až  se dokáže postavit , ne pořád klečet na kolenou v blátě.

Vidím to takhle "nemilosrdně", ale nesoudím ji. Koneckonců, je na ní, jak to vezme, nevztahuj si má slova na sebe!

Upravil(a) Regina (30. 6. 2008 10:35)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#16 30. 6. 2008 10:38

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Regina- nevztahuji na sebe , opravdu!kapitulation Jen vidím moc nemilosrdně napsáno...   A ale jinak s Tvými závěry  souhlasím.

Není tady

 

#17 30. 6. 2008 10:43

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Zuzzi, prošla jsem si tím taky, a  taky jsem dostávala podobné drsné odpovědi, nejprve jsem se z nich hroutila, pak se vztekala - a pak jsem si PŘIZNALA, že mi nezbyde nic jiného, než se přestat litovat .
Jo, potřebujeme být litováni, ale pak je to jen zdržování a kontraproduktivní.

Leontinko, jestli to vyznělo moc krutě, není to proto, abych tě odsoudila, shodila anebo do tebe kopala, je to jen  podle mého názoru JEDINÁ cesta, jak se z té šlamastyky dostat ven silnější a šastná.

Upravil(a) Regina (30. 6. 2008 10:44)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#18 30. 6. 2008 10:48

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

podle mně to bylo spíš suché a věcné konstatování

Není tady

 

#19 30. 6. 2008 10:51

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Jo, jo.... chápu, alespoň si to myslím.  Jenže JENŽE!!!Já mám ráda vyřčenou pravdu kulanatním způsobem. Asi tak jako  neřeknu: Dámo , jste tlustá jako prase ale  označím  ji pouze za prostorově výraznější....wink

Sama za sebe - dva roky bych se v podobném psycho dramatu nevydržela mlátit.. Milenec nemilenec...
Dětí z obou rodičovských spojení mi je upřímně líto... Vím jak mé děti braly krachy v rodině a to jsem se  SAKRA snažila je  do ničeho nevtahovat....gratermad

Není tady

 

#20 30. 6. 2008 10:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nikdy neříkej nikdy

Zuzzzi, ty si proste taký Srstka podvádzaných manželiek... alebo to platí aj na iné ženy, poažmo mužov? Asi nie, že? wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#21 30. 6. 2008 11:04

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Pravda, podváděným manželkám(-ům) straním, ba i větší porci bych jim na talíř  nandala...big_smile  Nepopírám.....
Je mi vždycky líto těch, které se jsou  postaveni před hotovou věc, bez možnosti se na to připravit...neutral

Není tady

 

#22 30. 6. 2008 11:06

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: nikdy neříkej nikdy

Zuzzi,  ono kulantní pojmenování problému je citlivé, taktní a milosrdné, žel ale občas neúčinné a neúčelné a tím pádem bezpředmětné a zbytečné...Uch, slovíčkaření, to nemám ráda!
offtopic Zas na druhou stranu to respektuju, protože se teprve učím brát sama sebe i ostatní bez odsuzování a bez emocí. Taky jsem si tu párkrát postěžovala, co mám doma za hulváta, co mi říká, že se brzo nevejdu do dveří a co mi to tam na břiše visí... Bolelo to jako čert, kor od člověka , co mi je nejbližší a sám není žádný outloň.
A jak jsem se tak rejpala ve svým ponížení a sebelítosti, pohled do zrcadla odhalil NEMILOSRDNOU pravdu, páč jsem sama sobě lhala, jaká jsem gazela a pardálice a ignorovala gravitaci, nadváhu atd... Jenže už se nelituju. Už jsem se musela přijmout  jako sexy hrošice, protože jsme i přijmula pravdu, že jsem LÍNÁ a NEDUSLEDNÁ, abych s tím něco udělala.
Takže taky musím akceptovat, že když někdo řekne, že jsem tlustá, tak  má pravdu, ale nebude mě to bolet a hlavně to už NEŘEŠÍM.

A stejně tak to řeším s dalšími "nemilosrdnými" soudy . Co mi vadí, tak to řeším. Ale sebelítost si dovolím jako krátkodobý luxus.

Bys mě musela znát... Tak kdy dáme to kafe?

Upravil(a) Regina (30. 6. 2008 11:19)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#23 30. 6. 2008 12:25

lejontina
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2007
Příspěvky: 55

Re: nikdy neříkej nikdy

no ale leontina, zuzzzi, je momentálně vdaná milenka zadaného muže a ne podváděná manželka, takže jí asi moc stranit nebudeš ne?


"kdo hledá, najde. Kdo nehledá bude nalezen." Řekla klec a vyšla hledat ptáka.

Není tady

 

#24 30. 6. 2008 12:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nikdy neříkej nikdy

Ona je momentáne oboje... Život je sviňa a občas sa to vyvrbí tak, že niekto je viac vecí naraz... matka, manželka, dcéra, pracovníčka... milenka... stolt 5v1.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#25 30. 6. 2008 12:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nikdy neříkej nikdy

Ježíš Sel... to zní jak citace z parte... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů