Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 6. 2008 21:01

Natalka08
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 6. 2008
Příspěvky: 148

Jaký to máte "tam dole" po porodu??

Ahoj holky, možná blbý dotaz, ale jsem skoro 4 měsíce po porodu a když jsem se dnes dívala tam dolů zrcátkem, je to pořád takový oteklý a rozšklibený - omlouvám se, ale jinak bych to asi nenazvala. Myslela jsem si, že se to časem vrátí zpět do "původní podoby" ?!? Je mi jasný, že to nebude úplně jako kdysi, ale máte to taky tak a to už takhle zůstane?
Dole jsem byla šitá jenom jedním stehem, nebyla jsem vůbec dotrhaná, spíš mi to připadá, že je to takový - otevřený mad , myslím tím ty velké stydké pysky. Ach jo,snad se to trochu "stáhne" big_smile .dumbom
Nezlobte se za blbý téma, ale celkem mě to zajímá.

Upravil(a) Natalka08 (23. 6. 2008 21:02)

Není tady

 

#2 24. 6. 2008 6:17

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaký to máte "tam dole" po porodu??

Po porodu to má každá dole hnusný. big_smile
Literatura říká, že se tělo po porodu vrací do pův. podoby 6-9 měsíců. Když kojíš, hormony mohou dobu prodloužit, v té době je tělo nastaveno na dítě, ne na milování. :-)
Hele, mých 17 stehů taky vypadalo dlouho, dlouho  po*ně. A po x letech jsem zase dole "hezká". Říká manžel.
velké st. pysky budou opuchlé ne z porodu, ale z hormonů.
Moje známá porodila 9 dětí (už nežije-zemřela v 78 letech), a když šla už jako stará paní na gyndu po 30 letech, ptal se jí gynekolog, jestli někdy rodila, prý si myslel, že je panna. big_smile

Holky, tak bacha, a tam znovu nezarostem "až moc", jo? Musí se to pravidelně...

Není tady

 

#3 24. 6. 2008 7:49

Natalka08
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 6. 2008
Příspěvky: 148

Re: Jaký to máte "tam dole" po porodu??

Damilo, to jsi mě pobavila lol, tak třeba i já ještě jednou budu "panna" gloriadumbom. To jsem ráda, že se to ještě spraví, je pravda, že kojím, takže ty hormony asi "pracují". Díky za povzbuzení.

Není tady

 

#4 24. 6. 2008 9:24

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Jaký to máte "tam dole" po porodu??

Tak mě přijde že to pořád ještě není co to bývalo. A asi už nikdy nebude..........

Není tady

 

#5 25. 6. 2008 20:52

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Jaký to máte "tam dole" po porodu??

...

Upravil(a) Gabrielle (6. 2. 2020 12:58)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů