Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 23. 6. 2008 11:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Vytok u 7 mesicni feny

Vcera jsem zjistila,ze nase fena ma vytok.Muze to byt pred haranim?Jeste neharala.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#2 23. 6. 2008 12:05

mag
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Vytok u 7 mesicni feny

eremuruss napsal(a):

Vcera jsem zjistila,ze nase fena ma vytok.Muze to byt pred haranim?Jeste neharala.

Může, ale nám se háráná takhle neprojevilo, já bych pro jistotut brnkla na veterinu, oni ti řeknou tummenupp

Není tady

#3 23. 6. 2008 13:00

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Nutno sledovat - může jít o zánět dělohy pokud by to nesouviselo s háráním.... navštívila bych určitě veterináře

Strach je malá smrt...

Není tady

#4 23. 6. 2008 13:19

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Bety napsal(a):

Nutno sledovat - může jít o zánět dělohy pokud by to nesouviselo s háráním.... navštívila bych určitě veterináře

Ma to zatim jen malo jen kapicku 1x denne.Ma bily vytok.Jeste to nikdy nemela,az ted.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#5 23. 6. 2008 13:28

mag
♥♥♥♥♥♥♥

Bety napsal(a):

Na zánět dělohy mi přijde ještě mladá, navíc když ještě nehárala, ale určo konzultace s vetem.

Není tady

#6 23. 6. 2008 13:31

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Eri, má zvětšenou frndu? (teda se omlouvám, ale tento odborný termín používá náš vetoš big_smile ) Jestli ano, nejspíš ti zítra nebo pozítří začne hárat, naše feňule to tak měly. Pokud hárat nezačne, určitě bych s ní k vetovi zašla. Držím tlapky. smile

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#7 31. 1. 2009 8:12

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem

eremuruss napsal(a):

Naše pitbulka měla taky po vyčůrání bílý výtok,vet řekla že to asi nic není a že se to asi po prvním hárání ztratí,ale pro jistotu jí dala antibiotika,8.1. v sedmi měsících začala hárat a tak jsem zvědavá jestli se to ztratí.měla to asi od 3měsíců.

Upravil(a) dzifdayly (31. 1. 2009 8:14)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí