Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 6. 2008 20:31

Terezuliatko
♥♥-----
Registrovaný: 1. 5. 2008
Příspěvky: 25

Akné pod kůží

Mám obrovské problémy s akné - od 10ti let (táhne mi na 21rok) ... Nejprve se mi to objevilo na čele, pak to zmizelo, potom pod očima (na to mi pomohl Zinerit) a teďka se toho nemohu zbavit po bocích tváře :-( ... Jsem z toho taky zoufalá, pravidelně chodím ke kožní, která mi už napsala plno mastiček aji prášků (nejvíce se mi osvědčil Akneroxid 5 nebo 10 společně s prášky Deoximikoinem) ... Používám antikoncepci, která by údajně měla pleti pomáhat, ale nějaké úžasné výsledky nevidím...
Můj problém je, že se mi akne neprojevuje "na kůži", ale pod kůží, což, je prý ještě horší... Myslím si, že mám něco špatného uvnitř těla a projevuje se mi to na tváři... Hodně o tomto problému čtu, protože mě zajímají kdejaké rady, jak se toho zbavit a některé jsou, že má člověk pít hodně vody, údajně by té pleti měl pomáhat zinek (v tabletách - mi to ale ani tak nepomáhá)
Přes léto je to nejhorší - to se mi vyrojí obličej samýma bolákama... Přes zimu, kdy používám líčidla se mi to jakž-takž zklidní, ale přes to léto - to je katastrofa... :-( takže začínám uvažovat i o tom, jestli nemám alergii na sluníčko...

Má někdo z vás taky problém/nebo měl s akné, které se mu tvořilo pod kůží??? Pokud ano, byla bych vám vděčná za jakoukoliv radu, jak se toho zbavit...

Není tady

 

#2 24. 6. 2008 11:50

GAZA
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2008
Příspěvky: 11

Re: Akné pod kůží

podívej se na tyto stránky, třeba tam najdeš co dělat s akné
http://www.dokonalezeny.cz/partner-1673

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů