Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 6. 2008 22:16

Allyson
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2008
Příspěvky: 34

Re: Tchyně

Sjuzn, chvalim!!! Nekdy si clovek musi dupnout a rict: a dost! Fajn je, ze manzel je na tvoji strane.

Není tady

 

#27 20. 6. 2008 22:16

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Tchyně

Martinka1 napsal(a):

Sjuzn napsal(a):

Já jen fakt pevně doufám, že jí nic není.

Sjuzn, tchýně se o svoje zdraví musí starat sama. Nejsi její máma přece, abys jí hlídala, jestli jí je dobře.
Pokud říká, že jí je špatně, neváhej a volej záchranku.
Za svoje zdraví si každý může sám!!!

godlike tummenupp tohle mi přijde jako naprosto úžasný řešení ..začne se chytat za hruď a já bych volala ... jsem starostlivá a odpovědná ne ? Podle mě super !!! Ono by jí to za jednou dvakrát to dívadlo přešlo ...

Upravil(a) Amriana (20. 6. 2008 22:18)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#28 20. 6. 2008 22:17

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Tchyně

Sjuzn napsal(a):

Ona a její dcera, to je dvojka. Dvě semetriky. Jenže švagrovou klidně pošlu do háje, teď mě akorát zarazila s tím telefonátem, že je tchyni zle, to se fakt bojím. S tchyní je to horší, cítím k ní respekt a úctu. Nechápu teda proč, když je taková, ale cítím, že si nemůžu cokoliv dovolit. Kéž by to tak cítila i ona.

Ehm ..takže je jí zle, čili zajisté Ti volala z pohotovosti z kardiologie, kam maminku odvezla bleskem ne ??? Sjuzn ... prosím, fakty se nenech manipulovat ...


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#29 20. 6. 2008 22:18

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Tchyně

No jo,herečka jedna stará...Tak bude mít infarkt no,ale bude ho mít z těch starostí o ostatní takže si za to v podstatě může sama tongue .


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#30 20. 6. 2008 22:18

Allyson
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2008
Příspěvky: 34

Re: Tchyně

Souhlasim s Renas, aby tam manzel zavolal. Ale nejezdila bych tam.

Není tady

 

#31 20. 6. 2008 22:19

x56325
Host

Re: Tchyně

Slavek17 napsal(a):

Djó tychýně - věčné (a vděčné) to téma k rozhovorům........ lol stolt lyssna
Co mᚠz toho, moje švagrová s tchyní taky vyběhla - a dobře udělala (ona naše
maminka rozbila bráchovi už jeho první manželství).

Teda Slávku, já bych si dovolila mírně oponovat - rozbití manželství je záležitostí manželů a ne někoho dalšího. Je děsně jednoduchý říct "ona nám rozbila manželství"!

A k těm tchýním - nepaušalizuj, já třeba mám tchýni hodnou. smile

 

#32 20. 6. 2008 22:20

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Tchyně

Schválně řekni že ji zavolᚠsanitku,uvidíš jak je ji "špatně"...


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#33 20. 6. 2008 22:20

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Tchyně

Allyson napsal(a):

Souhlasim s Renas, aby tam manzel zavolal. Ale nejezdila bych tam.

A co se muž jako dozví ? Myslíš, že pravdu ? Naopak to, jak je jí neuvěřitelně zle ... to je hloupost ...já bych se striktně držela nabídky odvozu na kardio ... pokud odmítne ...ehm pak není nemocná tečka .Tohle mám za sebou tyhle hysterický manipulace ... a fakty jinej způsob než radikální nefunguje na tohle ...


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#34 20. 6. 2008 22:23

Allyson
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2008
Příspěvky: 34

Re: Tchyně

Amriano, asi mas pravdu. Pravdepodobne "projektuji" do toho pripadu me sklony k pocitum viny.

Není tady

 

#35 20. 6. 2008 22:24

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Tchyně

Allyson napsal(a):

Amriano, asi mas pravdu. Pravdepodobne "projektuji" do toho pripadu me sklony k pocitum viny.

Taky jsem je mívala v tomhle mě ale život naučil jednat chladně a realisticky ... jediná šance jak "přežít" mou druhou babičku ....


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#36 20. 6. 2008 22:27

Allyson
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2008
Příspěvky: 34

Re: Tchyně

Ja se ucim, pracuji na tom, ale nekdy zkratka neodolam "starsim" programum.

Není tady

 

#37 20. 6. 2008 22:30

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Tchyně

Allyson napsal(a):

Ja se ucim, pracuji na tom, ale nekdy zkratka neodolam "starsim" programum.

Já to chápu, takhle to mám občas taky, v jiných oblastech smile. V tomhle už ne ... Víš, když babi skáče kvůli dvojce z diktátu z okna ... naučíš se...


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#38 20. 6. 2008 22:34

REŇAS
Host

Re: Tchyně

Ano,tak jsem,to myslela manžel,a zavolá,za zavolání nic nedá, a když sním bude normálně mluvit,komunikovat,tak zle snad sní nebude,né..? Pokud,by se něco,dělo a dali by mu vědět,tak,pak bych jela,aby člověk,později nelitoval.. Ovšem říct ji z očí do očí,aby respektovala vᚠživot a vaše soukromí bude potřeba znova a důrazně i v přítomnosti manžela. No a z tou záchrankou to není špatné,na můj vkus moc drsné,takže hledat mobil, vyukávat poooooomalu big_smile pokud to hraje,couvne,ovšem jsou i tací,co jim něco je a raději umřou doma než by měli jít do špitálu. sjuk

 

#39 20. 6. 2008 22:36

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Tchyně

To s tou záchrankou byl fakt nápad! tummenupp
Jsem totiž řekla manželovi, a mamince pěkně zavolá, a zeptá se jí, jak jí je, jestli něco nepotřebuje, třeba že by jí zavolal záchranku, popřípadě by ji odvezl na pohotovost sám. Tak to udělal a já můžu jít v klidu spát. Nic jí už není, jen jí prý bylo chvíli zle, ale už se to srovnalo a prý se nemáme starat, že se nás o nic neprosí.
Tak mi spadl kámen ze srdce, ale tím to všechno neskončilo, to bude mít ještě dohru, to si ještě slíznu. To bude zase domlouvat mojí mamce, jakou má nevychovanou dceru, jako kdysi tongue A to jsem jen tenkrát odmítla jít na jednu z jejích oslav. A ona se tenkrát pustila do mojí mamky, že se neumím chovat lol

Není tady

 

#40 20. 6. 2008 22:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Tchyně

Sjuzn napsal(a):

To s tou záchrankou byl fakt nápad! tummenupp
Jsem totiž řekla manželovi, a mamince pěkně zavolá, a zeptá se jí, jak jí je, jestli něco nepotřebuje, třeba že by jí zavolal záchranku, popřípadě by ji odvezl na pohotovost sám. Tak to udělal a já můžu jít v klidu spát. Nic jí už není, jen jí prý bylo chvíli zle, ale už se to srovnalo a prý se nemáme starat, že se nás o nic neprosí.
Tak mi spadl kámen ze srdce, ale tím to všechno neskončilo, to bude mít ještě dohru, to si ještě slíznu. To bude zase domlouvat mojí mamce, jakou má nevychovanou dceru, jako kdysi tongue A to jsem jen tenkrát odmítla jít na jednu z jejích oslav. A ona se tenkrát pustila do mojí mamky, že se neumím chovat lol

Tak doufám, že Tvoje máma se Tě zastane a tchýni pošle... tam kam patří :-)

Není tady

 

#41 20. 6. 2008 22:52

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Tchyně

Hm, manipulantka jako Brno. Mamka by udělala nejlépe, když by milou tchyni odkázala na tebe, že jsi dospělá a svoje věci si řešíš sama  wink. Mamince můžeš touhle větou pomoci a sama to potřebuješ pouze ustát. Ona moc dobře ví, že tuhle bitvu projela.
Neboj se případných dalších konfliktů. Ber tchyni a švagrovou jako malé vztekající se děti. Taky se jich budeš bát? Taky těm dětem budeš donekonečna ustupovat?

Zvládneš to, když si řekneš, že to zvládneš a svoje soukromí si udržíš, tak se ti to určitě povede.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#42 20. 6. 2008 23:17

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Tchyně

Ničeho se neboj, tchyně jsou nesmrtelné. Jediná chyba, kterou jsi udělala byla, že jsi jí nevymezila mantinely hned zezačátku. Když si nechᚠléta všechno líbit a pak se nečekaně vzbouříš, nemůžeš se divit, že je překvapená. Ale neboj se, ona už si dá pozor, aby to s ní neseklo - to by potom nevěděla, co je u vás nového storstark


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#43 21. 6. 2008 9:48

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Tchyně

Tak si představte, že mi tchyně před chvilkou volala a ptala se mě, co mi udělala, že jsem na ní byla včera taková, že to s náma myslí dobře a my jsme jako vosy, že by ani za chvilku nesměla nic říct, že bysme jí taky mohli začít mlátit va
Tak jsem jí řekla, že nám neudělala nic, ale že si nepřejem, aby nám někdo pořád lajnoval život.
Nacož se naštval manžel, vzal mi telefon z ruky a řekl jí, a už nechá těch výstupů, nechá nás v klidu žít a dá nám pokoj a zavěsil jí. Tak jsem mu řekla, že to nemusel a že to asi malinko přepísk.
Já z tý mojí tchyně asi nikdy "nevyjdu" Chjo...... sad

Není tady

 

#44 21. 6. 2008 9:56

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Tchyně

Sju, buď ráda, že je manža na tvojí straně. A jinak vidíš, že když ji párkrát utneš a slušně jí ukážeš hranice, kam už by zacházet neměla, srovná se to. Držím palce a už se tím netrap.

Upravil(a) Modroočka (21. 6. 2008 10:00)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#45 21. 6. 2008 9:59

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Tchyně

Modroočka napsal(a):

Sju, buď ráda, že je manža na tvojí straně. A jinak vidíš, že když ji párkrát utneš a slušně jí umkážeš hranice, kam už by zacházet neměla, srovná se to. Držím palce a už se tím netrap.

Mᚠpravdu. Nebudu si kazit hezký víkend takovou tchyní.
Jen mám obavy, že te´d nedá pokoj ona, ani ta její povedená dcera dumbom

Není tady

 

#46 21. 6. 2008 10:01

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Tchyně

Sju, neboj, možnmá budou ještě chvíli štěkat, ale když jim ukážeš, že se jich nebojíš a že si z nich nic neděláš, tak dají pokoj. Většinou to tak funguje.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#47 21. 6. 2008 10:19

REŇAS
Host

Re: Tchyně

smile Sju,ano netrap se tím,víš někdy je to fakt,už potřeba stanovit hranice a zdůraznit,že nemá právo zasahovat do vašeho života. No,chlapi,jsou hned se vším hotoví,je dobře,že ji řekl svoje a  je fajn,že mᚠzastání. tummenupp No a vidíš,já to říkala,že přes telefon,aspoň uvidíte,pokud je uražená,lituje se a mluví,komunikuje,že to sní není,tak zlé.. Nemůže svůj zdravotní stav zneužívat jako prostředek citového vydírání. Každopádně,manžel,by ji měl říct něco v tom smyslu,že ji má rád,ale,že je dospělý a svůj život si budete žít podle svého a že si nepřeje,aby zasahovala do vašeho soukromí a obtěžovala stím ještě tebe,jinak,že by byl nucen sní přerušit kontakty. smile No a pokud,že by se to opakovalo,ten její výstup,tak,a se nediví,že je jí,pak zle,když se stará o co nemá a že budete pak,nucení,okamžitě volat záchranku. Důrazně a slušně. No a té švagrové,každopádně taky,jakým právem,vás ona sekýruje,jako malé děcka?! Co,ona do toho zasahuje? butter Tak,žádné trápení,udělali jste dobře. stolt

 

#48 21. 6. 2008 13:37

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Tchyně

Tchyně úspěšně manipuluje. Každý manipulátor vycítí, kdo může být jeho obětí. Ale skoro žádná obě nepozná, že je s ní manipulováno. Paní tchyně to na tebe zkouší, zatím jí to zřejmě vycházelo. Teď sis stoupla "na zadní", tak nasadila větší kalibr - švagrovou. Stůj si na svém, nic špatného jsi jí neudělala. To, že se ti montuje do života, to je její věc, za kterou si taky ponese následek. Jako každý. Tak se zbytečně nestresuj. Kdybys jí nic neřekla, tak by ti za chvíli diktovala nejen kdy mᚠmít děti, ale taky jak je mᚠvychovávat a v kolik hodin jí mᚠdovalit kastrůlek s jejím oblíbeným jídlem a co mᚠnosit na sobě a jak mᚠmít zařízenej byt. Je to manipulátorka, nenech s sebou mávat. Držím pěsti! smile

Není tady

 

#49 21. 6. 2008 13:38

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Tchyně

wink Manžel tedy zabodoval!!! Gratuluju! Jen málo chlapů je schopných tohle říct mamince. Netrap se tím.

Není tady

 

#50 21. 6. 2008 15:06

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Tchyně

Eva36 napsal(a):

Kdybys jí nic neřekla, tak by ti za chvíli diktovala nejen kdy mᚠmít děti, ale taky jak je mᚠvychovávat a v kolik hodin jí mᚠdovalit kastrůlek s jejím oblíbeným jídlem a co mᚠnosit na sobě a jak mᚠmít zařízenej byt. Je to manipulátorka, nenech s sebou mávat. Držím pěsti! smile

Tomu věřím. Pokaždé, když k nám přijede mi začne říkat, že tuhle kytku jsem měla dát támhle, ten keř a přesadím támhle, ten smrček máme dát jinam, protože je moc blízko chalupy, psa ona by v životě nechtěla, kočku už vůbec ne, tu skříň už by dávno vyhodila a koupila novou....... a tohleto já poslouchám už několik let. A teď, že jsem si dovolila odporovat, tak z toho měla málem infarkt.
Ale já už toho mám vážně plný zuby.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů