Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 20. 6. 2008 20:48

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Skákající výzvy v angličtině na Babinetu

Prosím Vás, máte taky v posledních dnech na stránkách Babinetu různé reklamy a výzvy v angličtině, někdy i v češtině typu: jste 999 999  návštěvník, klikněte pro výhru nebo výzva ať si zahraju fotbal, že si budu moci stáhnout melodii zdarma, teď mi tady s vykřičníkama skáče warning error detected... dokonce dvakrát pod sebou ve dvou polích. Na nic z toho neklikám, přesto spouštím několikrát denně všechny antivirový programy a pokaždé to něco najde.
Máte to také tak? Co s tím mám dělat? Nemůže mi to dělat už nějaký vir v PC?

Iveta X

Není tady

#2 20. 6. 2008 21:53

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars

Re: Skákající výzvy v angličtině na Babinetu

mně to nedělá tak nevím...

http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

#3 20. 6. 2008 21:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Mě taky ne!

Není tady

#4 20. 6. 2008 23:41

Helča2
♥♥♥♥♥--

Ani mě ne .

Upravil(a) Helča2 (20. 6. 2008 23:42)

http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

#5 21. 6. 2008 1:46

Sakura
♥♥♥♥♥♥-

To jsem taky nemela asi jednou. Asi jsi nekde otevrela nejaky spyware a napadlo ti to prohlizec. Moc tomu ale nerozumim. Snad ti poradi nekdo dobry pres pocitace. Existuji zdarma anti-spyware programy, ktere si s temihle vecmi umi poradit. Uz se mi to taky stavalo, ze mi vsude skakaly po*no stranky. To byl fakt horor...

Není tady

#6 21. 6. 2008 7:30

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Iveta X napsal(a):

Prosím Vás, máte taky v posledních dnech na stránkách Babinetu různé reklamy a výzvy v angličtině, někdy i v češtině typu: jste 999 999  návštěvník, klikněte pro výhru nebo výzva ať si zahraju fotbal, že si budu moci stáhnout melodii zdarma, teď mi tady s vykřičníkama skáče warning error detected... dokonce dvakrát pod sebou ve dvou polích. Na nic z toho neklikám, přesto spouštím několikrát denně všechny antivirový programy a pokaždé to něco najde.
Máte to také tak? Co s tím mám dělat? Nemůže mi to dělat už nějaký vir v PC?

Pravděpodobně si chytla nějakou potvoru.
Musíš, ale napsat, co používáš za antivir. Nějak se mi nezdá, když píšeš, že " spouštím několikrát denně všechny antivirový programy ". To jich máš v pc víc? Jestli máš spuštěno víc antivirů, tak to je jako by si neměla žádný..

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#7 21. 6. 2008 9:30

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Oto, mám tři antiviry, ale spouštím je postupně. Mám avast, ad-aware a spybot search a destroit. Možná jsem ty názvy trochu zkomolila.... Už mi to trvá několik dní a opravdu je postupně spouštím aspoň třikrát za den, pokaždý to něco zachytí. Už jsem z toho nešťastná. PC skoro vůbec nerozumím a ani nemám komu říct, aby poradil. PC mi jde teď hodně pomalu, stránky se načítají děsně dlouho.

Iveta X

Není tady

#8 21. 6. 2008 9:47

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars

Iveta X napsal(a):

Oto, mám tři antiviry, ale spouštím je postupně. Mám avast, ad-aware a spybot search a destroit. Možná jsem ty názvy trochu zkomolila.... Už mi to trvá několik dní a opravdu je postupně spouštím aspoň třikrát za den, pokaždý to něco zachytí. Už jsem z toho nešťastná. PC skoro vůbec nerozumím a ani nemám komu říct, aby poradil. PC mi jde teď hodně pomalu, stránky se načítají děsně dlouho.

Je to jasný,máš ho tam.My máme antivirák NOD 32  no a ten hlídá panečku! tummenupp

http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

#9 21. 6. 2008 9:54

Ota
Moderátor(ka)

Iveto, z toho usuzuju, že antivir máš jeden - Avast. Tak ho zastav pravou myší na ikonu, potom si stáhni Nod 32
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ … tni/nod32/
necháš několikrát projet pc Nodem, jak něco najde - léčit a jakmile budeš mít pc čistý, tak odinstaluješ Nod v Přidat nebo odebrat programy a spustíš Avast. Mělo by to pomoct.

Ota
K. H. Borovský.

Není tady

#10 21. 6. 2008 10:08

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥

Nechci vám do toho kecat, ale mám nějakou náladu radící... big_smile Když máš v PC víc, jak jeden antivir, tak ti nekterý z nich, vždycky najde vir, ...protože každý antivir, má v adresáři vzorky virů, aby věděl, co si má počít, když na něco podobnýho kápne ... No a ten druhej jej odhalí! stolt ..a jestli máš tři va, tak si hledaj blechy mezi sebou a ty pak ani nevíš, jestli neděláš zbytečnou paniku... To je odbornej výklad, co? lol Mimochodem, asi to víš, ale "antivir", nestačí jen stáhnout a nainstalovat, musíš jej také nastavit... Je to, jako když si koupíš paraple, pak prší a ty si paraple neotevřeš a zmokneš...no a pak se divíš, že jsi mokrá... Jo a taky si zablokuj otevírání oken a je to zas jednodušší...stolt Nebuj nic, do takových fíglů přijdeš časem, nemusíš být zrovna "ajťák"... tummenupp Už jsi se koukla dovnitř kompu? Dyť tam nic, tak složitýho nejni... To akorát "ÍTÝ" nás straší...lol

Není tady

#11 21. 6. 2008 23:07

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Hm, tak jsem zkusila Oty odkaz a antiviry se prý proti sobě popraly a počítač se mi zasekal a nešlo vůbec nic. Vypomohl známý, který si s tím hrál až do večera, ale má to i svoje plus, dal mi ho trochu do kupy a byla jsem lehce vyškolena, což potřebuju. Takže vše špatné je pro něco dobré.... Díky všem!

Iveta X

Není tady

#12 22. 6. 2008 7:04

Ota
Moderátor(ka)

Iveto X, to je opravdu divný, lidem tento postup vždy pomohl. Jestli-že si Avast zastavila nemohl se poprat s Nodem.
No hlavně, že Ti známý pomohl. smile
Nepoužívá ještě někdo Tvůj pc? Tyhle potvory se chytnou, když se leze na nebezpečné stránky.
Hezký den.

Ota
K. H. Borovský.

Není tady

#13 22. 6. 2008 13:23

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Oto, díky, avast mi neběžel, ale je možný, že opravdu už byl PC nějakým způsobem zasekaný. "Nebezpečný" stránky si manžel prohlíží docela často, proto taky často čistím, ale hlavně že už je to dobrý, já jsem z toho vždycky nešťastná. Taky přeju pěkný den.

Iveta X

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí