Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 20. 6. 2008 14:37

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň

Ruzovy papir

Ahojky,v lednu jsem podepisovala danove prohlaseni poplatnika....atd,ale ted jsem skoncila a nastoupila do nove prace,tak se chci zeptat,zda to mam podepsat znovu,ci uz ne.

Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

#2 20. 6. 2008 19:38

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Ruzovy papir

Pokud chceš uplatňovat odečitatelné částky, tak ano. Pro každého nového zaměstnavatele nové prohlášení a nový podpis. OVŠEM v jednom měsíci jen pro jednoho zaměstnavatele.
Co to je Teď jsem skončila a nastoupila??? K jakému datu jsi nastupovala do nové práce?

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 22. 6. 2008 10:49

Allisskka
♥♥-----

Nu,takhle,ja jsem do nove prace nastupovala 11.6.2008.
V te stare jsem skoncila v kvetnu.

Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

#4 22. 6. 2008 20:28

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Tedy musíš znovu podepsat Prohlášení poplatníka. Také si dobře schovej Potvrzení o zdanitelných částkách, které jsi při odchodu z prvního zaměstnání dostala, budeš ho potřebovat k vyúčtování roční daně. Novému zaměstnavateli ho budeš muset doložit, pokud u něj budeš příští rok žádat o roční zúčtování daně. Roční zúčtování daně požaduješ také podpisem na to růžovém Prohlášení poplatníka (po novém roce) a udělá ti ho tvůj poslední zaměstnavatel. Udělá ti ho ten zaměstnavatel, u kterého jsi naposledy zaměstnána - pokud bys náhodou zaměstnána nebyla, udělá ti ho na požádání ten, kdo byl tvojím posledním zaměstnavatelem.

Strach je malá smrt...

Není tady

#5 22. 6. 2008 20:29

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Protože Prohlášení poplatníka podepisuješ  pro zaměstnavatele  takže pro každého nového zaměstnavatele, ale v jednom konkrétním měsíci vždy jen pro jednoho zaměstnavatele.

Strach je malá smrt...

Není tady

#6 23. 6. 2008 9:10

Allisskka
♥♥-----

Aha,jo takhle.a to i kdyz je to brigadne?

Není tady

#7 23. 6. 2008 10:18

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

yikes nemohla bys dát veškeré informace najednou??? CO to je brigádně? Dohoda o provedení práce? Dohoda o pracovní činosti? Pracovní poměr na dobu určitou? Na co máš smlouvu? Proč se nezeptáš přímo tam na mzdovém oddělení - sem dáváš dílčí a nedostačující informace, zeptej se přímo mzdovky. Ta bude znát veškeré okolnosti tvého zaměstnání. Vyhledávej sama aktivně informace na netu, zadej do hledáčku a hledej!

Strach je malá smrt...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí