Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#2276 19. 5. 2006 9:11

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Babinetky

On potřebuje pomoc, jenomže co s ním, když všechno odmítá a nikoho k sobě nepustí....jako by neměl žádný impuls, proč jít dál.


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#2277 19. 5. 2006 9:14

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

to je přesně ono - nemá proč jít dál, jenže to mu nikdo nedá to musí vzít uvnitř sebe
nebo jedině nějakej šílenej šok - se nechám odvézt do blázince, jestli mě někdo čte, tak už mi určitě zarezervovali pokoj - blbost, to je furt malej šok.


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2278 19. 5. 2006 11:17

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Babinetky

Ahoj holky.... a hlavně Jájo....
Přišla jsem na to, že nejhorší je, když věci dostanou jméno, do té doby, když nevím o co jde, tak se toho tolik nebojím, i když na to myslím, tak dokud to neřeknu nahlas, nebojím se toho tolik jak když TO pojmenuju.. Dlouho jsme se doma "snášeli" a tolerovali, ale když jsem v lednu prvně řekla: rozvedu se, protože už nemám co ztratit, tak jsem z toho byla dost vyděšená, protože mi prvně došlo, že vlastně opravdu už nemám co ztratit, že už dávno nemám manžela ani rodinu, že mám jen děti a hromadu starostí. Byla jsem z vlastních slov nešastná a docela dlouho kvůli tomu brečela a stále je slyšela. Ještě den před tím jsem si myslela, že mám za co bojovat, že o mne stojí, že mne má rád jako svoji manželku. Ale když jsem to řekla, jen seděl, nic neříkal, nijak nereagoval a já jsem poznala, že už dávno nemám co ztratit jen jsem to neviděla.
Ale i tak jsme byla připravená bojovat dál, jenže nebylo za co, jak píšeš Jájo, zůstal stát na půli cesty a nechce jít dál, nechce nic, chce zůstat tak jak je, jediné co chce  je jít mi z cesty, protože mne má rád.... Nechápu to, nerozumím tomu, kdykoli se snažím - snažila, tohle řešit na základě jeho slov, okamžitě otáčí, nestojí o další život, o vlastním dítěti řekl, že se bez něj bude mít líp, že bude mít lepšího kamaráda než on je táta.....
Nakonec jsem dozvěděla, že mne vždy měl rád jako svoji matku.... nebo sestru..... Možná proto nesnese jakýkoli pokus o kontakt... Nevím jestli chápe, jak moc mi tyhle slova bolí, ale myslím, že je považuje jako ocenění pro mne. Měla jsem ho moc ráda, myslela jsem, že je nejlepší na světě, nemůžu říct, že bych ho přestala mít ráda, to ne, neublížil mi, ale žít s bratrem či synem opravdu nemůžu, potřebuji usínat někomu na rameni.....

Upravil(a) cilka (19. 5. 2006 11:27)

Není tady

 

#2279 19. 5. 2006 11:32

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

Cilko, díky dvojče

Upravil(a) Jája (19. 5. 2006 11:33)


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2280 20. 5. 2006 20:44

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Babinetky

Holky, to jsem vůbec netušila že vy jste "taky tady" já mám na kámošky přímý vstup a pak mně už nenapadne jít do rubriky kluby, tak si tu tak courám, čtu si,  a vidím skoro samé známé.........

Jájo, mᚠto děsně těžké, ale když se někomu nechce, tak je to prostě nemožné s ním hnout,  řekla bych, že teď spí on a jendou až se probudí,.......(jestli se probudí), tak se bude držet za hlavu. Jenže čekat léta až -jestli se to stane, to není v lidských silách.

Nechce se mi dívat na televizi, nechce se mi pracovat,  chtěla bych někomu ležet na rameni, no budu trpělivá, třeba až chlapům skončí ta kravina v televizi.................
Dobře že jsem o vás předstím nevěděla, budu mít v noci co číst.

A ještě jedna věc mně napadla, nevím jestli se to týká Vás, ale u mně to tak funguje, že když se TO něco vysloví, je to pak hrozné, to že se to řekne, vysloví, slyším to, ale hlaně když se to vysloví, musí se to už nějak začít řešit, protože tím že se to řeklo, tak to existuje. Na druhou stranu mi  říct to pomohlo z některých potíží, říct si jak to opravu je a ne jen mlžit, přiznat si pravdu, pousnulo mně to , dál a líp. Snad.

Upravil(a) Májajája (20. 5. 2006 20:50)


Mája

Není tady

 

#2281 22. 5. 2006 10:35

Korny
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Babinetky

Ahoj holky, kde všechny jsste? Dnes bude krásně.Já měla pracovní víkend,makala jsem jak divá.

Není tady

 

#2282 22. 5. 2006 10:58

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

ahoj Korny, já jsem tady, jen nemám co bych psala
a nechci poslouchat, že bude líp a tak


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2283 22. 5. 2006 11:54

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Babinetky

Ahoj ženský smile


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#2284 22. 5. 2006 12:40

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Babinetky

Fňuk fňuk, sotva sem vlezu všichni utečou  grater


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#2285 22. 5. 2006 12:43

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

ahoj, nikdo neutekl, tady nikdo dneska ani nebyl


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2286 22. 5. 2006 12:44

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

a já tu jsem furt
už ani nechci prince
chci bejt někde pryč


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2287 22. 5. 2006 14:24

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Babinetky

Jájo, princové neexistujou .... jen méně či více přijatelní chlapi. Holt máme smůlu, že mi jsem narazily zrovna na ty obzvl᚝ vydařené exempláře.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#2288 22. 5. 2006 17:54

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Babinetky

Jájo,  chlapi si jenommyslí že my jsme nedokonalé a oni dokonalí:

Manzel > jemne stipne svoji polovicku do zadecku a rika:
> Kdybychom si toto > nechali zpevnit, nepotrebovali bychom elasticke
puncosky.
> Potom > ji stipne do prsu a rika:
> Kdybychom si toto nechali zpevnit, > nepotrebovali bychom
podprsenku. > Na to ho zena stipne mezi nohy a rika: >
> Kdybychom si toto nechali zpevnit, nepotrebovali bychom
/>zahradnika, instalatera, postaka ani tveho bratra, milacku....


Mája

Není tady

 

#2289 23. 5. 2006 8:10

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Babinetky

Ahojky, jak to, že tu nikdo není? Tak jsem aspoň o nic nepřišla. Jsem nemocná, tak jenom nakukuju, udělám to nejnutnější a pádím zase domů. Pavčo, tak bude babineátko? Jájo, vykašly se na něj, to opravdu nemá cenu, trápíš se jen Ty sama. Co Barča,už je doma z výletu? Korny, jak to dopadlo s tou kuchyní, ozvali se? Tak se tu mějte pěkně a nezanedbávejte to tu.....samozřejmě zdravím i Majju, koníky, Frigo a Májjjjjjjju a Danku....


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#2290 23. 5. 2006 8:14

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

ahoj Ivet, mě bylo divný, že ses neozvala
tak se brzo uzdrav
Barča je doma a sdělila mi, že příští rok jede zas - sice netušim, kde na to vemu, ale aspoň, že se jí líbilo
s Petrem to vim, jen mi to nejde - snad  bude stačit jen čas
je teď úžasně milej a komunikativní dumbom


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2291 23. 5. 2006 8:16

Pavča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 483

Re: Babinetky

Ivetko, nevím, doktor nic neviděl. Jsem z toho smutná.


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;40;30/st/20070122/n/Eliska/k/8525/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;28/st/20080802/n/Vasicek/k/60fe/age.png

Není tady

 

#2292 23. 5. 2006 8:18

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Babinetky

Pavčo neboj, třeba to vyjde příště anebo je ještě moc brzo.....

Jájo, to je super, že se jí tam líbilo, vidíš a Ty jsi měla takový strach. A nadávat se už naučila? My se teď zdokonalujeme v němčině.....


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#2293 24. 5. 2006 9:58

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

ahojky,
Ivet, co tu děláš? jaktože se doma neléčíš?


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2294 24. 5. 2006 12:21

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

ahoj Majjo
si budu brzo psát sama se sebou lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2295 24. 5. 2006 14:25

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Babinetky

big_smile


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#2296 24. 5. 2006 14:34

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

no to si toho napsala
si vás začínám hlídat dole a se tu objevíš a ani slovíčko dumbom


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2297 25. 5. 2006 7:18

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Babinetky

Ahojky, tak jsem zpátky, co nového? Jak jsem uviděla tu hromadu práce na stole, tak se mi udělalo zase špatně a půjdu znova marodit.... smile ......... tak jsem Jájo včera měla utěšovací večer, i Z. jsem utěšovala, má divného vedoucího, vozí se po něm, kde může, v podstatě ho šikanuje. Sice za ním stojí kluci z dílny, ale to mu moc náladu nezpraví....ach jo....


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#2298 25. 5. 2006 7:41

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Babinetky

ahoj,
Ivet, nenakukovala jsi sem včera? Jak koukám dole na to, kdo je přihlášenej, tak jsem tě tam dvakrát během dne viděla.

Dneska jsem pět let vdaná.


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2299 25. 5. 2006 8:23

Korny
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Babinetky

Ahoj holky,já teď vůbec neměla čas,ale nakukuju. S Peulou jsme byli vytrhnout 2 zuby a příští týden rovnátka.
Na kuchyň se v pondělí přijede podívat zástupce od Hanáka z Moravy v pondělí a ten co nám to dělal se ozvval,že přijede 30.5.06.Tak jsem zvědavá. Oni nedodrželi tu dobu na montážním listu,že do 30ti dnů mají závady odstaranit.Jinak už nám teče voda- hurá.
Já nestíhám,jezdíme,nahoru dolu.A už jsem z toho docela unavená.

Není tady

 

#2300 25. 5. 2006 8:27

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Babinetky

no, to je dobré, já jsem se neodhlásila a zřejmě se tu někdo hrabal.....tak na to si budu muset dát pozor, chodí sem zřejmě ženuška podnikatelova synáčka..... ach jo, snad z toho nic nebude....jestli mě vyhodí, se s vámi loučím.... sad


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů