Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 20. 6. 2008 13:15

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

NAŠE JARNÍ BATOLÁTKA


Pinky
2.3.2007  Adélka * 3500 g, 49 cm  /TP 30.3./ /29, Jižní Morava,3/
http://www.adelaide.estranky.cz/


Vendaa
3.3.2007 Tadeáš * 3020 g, 50 cm /TP 6.3.//26,Vých.Čechy,1/


Tereza82
3.3.2007 Vojtíšek * 3500 g, 51 cm /TP 17.3./ /25, Pardubice,1/
http://www.cihacci.estranky.cz ,
http://www.vojtinek.estranky.cz/
 

Venis
4.3.2007 Matěj * 3250 g, 52 cm /TP 19.3./ /26, Slatiňany,1/
http://www.matyy.estranky.cz/


Haňule
6.3.2007  Verunka * 2675g, 47 cm  /TP 26.3.//28, Uh. Hradiště,1   
 

Leidea

6.3. 2007 Kubíček a Nikolka * 2650 g, 46 cm /TP 12.3.//24,Praha,1/


Simi
9.3.2007 Vojtíšek * 3100 g, 50 cm /TP 1.3.//30,Klatovsko,1/


Evice
10.3.2007  Alexandra * 3470g, 51 cm  /TP 3.3.//32, Loket,2/   


Dášenka 13
10.3.2007  Veronika * 4290g, 54 cm  /TP 8.3./ /28, Česká Lípa,1/    
http://www.veronikatenenkova.estranky.cz/ 
http://www.veronikatenenkova1.estranky.cz/


Vendulak
12.3.2007  Agátka * 3500g, 51 cm  /TP 12.3.//30,Praha,1/  
http://www.agatkarehounkova.estranky.cz/
http://www.naseagatka.estranky.cz/


Pupicek
12.3.2007 Matěj * 2450 g, 48 cm /TP 24.4./ 
http://pupicek.unas.cz/matej/


Madlička
13.3.2007   Nikolka* 3450g, 48 cm  /TP 23.3./ /23, Frýdek-Místek,2/ 
http://www.svobodnici.estranky.cz/


Luluc
13.3.2007  Anetka * 3610g, 51 cm  /TP 1.3./ /27,Sev.Čechy,1/
http://www.anetkapaskova.estranky.cz/               
http://www.anetkapaskova1.estranky.cz/
http://www.anetkapaskova2.estranky.cz/
http://www.anetkapaskova3.estranky.cz


Megg
15.3.2007  Terezka * 3500g, 51 cm  /TP 17.3./ 
http://www.tereza2007.estranky.cz/
http://www.tereza22007.estranky.cz/
http://www.terinka2008.estranky.cz/


Nona
15.3.2007  Vilém * 3600 g, 51 cm /TP 16.3.//26,Ostrava,1/
     

Svedka
16.3.2007  Terezka * 3160 g, 48 cm  /TP 22.3.//26, Rakovnicko,1/
http://www.terinkyh.estranky.cz/ 


Zuzina
16.3.2007  Terezka * 3900g, 52 cm  /TP 23.3.//22, okr. Opava,1/    


Twinha
16.3.2007 Adam Ladislav * 3040 g, 48 cm /TP 16.3.//34,3/


Darina
19.3.2007  Michaelka * 3600g, 52 cm  /TP 12.3./ /27, Třinec,1/  
http://www.michaelka1.estranky.cz/

Sára 11
19.3.2007  Johanka * 3330g, 49 cm  /TP 11.3./ /25,1/
http://www.johankanemcova.estranky.cz/


Luciasek
23.3.2007  Nikolka * 2480g, 48 cm  /TP 28.4.//27, kousek od ČB,1/


Jannis
25.3.2007  Adélka * 3150 g, 48 cm  /TP 20.3.//29, Zlín,1/   
http://www.barborici.estranky.cz/


DVlasta
26.3.2007 Verunka* 3200g, 49 cm /TP20.04.//29,jižní Morava,1/


Amálka
26.3.2007  Terezka * 3740 g, 54 cm  /TP 14.3./ /32, Praha,1/   
www.terezkajindrichova.estranky.cz/


Tinuška
27.3.2007 Honzík * 3400 g, 51 cm /TP 7.4./ /28, Ml.Boleslav,1/    
http://fotoalba.centrum.cz/unewest.php?nick=mikajdove


Dušička
27.3.2007  Markétka * 2350g, 47 cm  /TP 3.5./ /36,Ústecko,3/  
http://marus12.rajce.idnes.cz/ 


Texlin
30.3.2007  Daniela * 3000 g, 48 cm  /TP 11.4./ /28, Liberec,1/ 


Klea
2.4.2007  Terezka * 3220 g, 49 cm  /TP 2.4.//26, Praha,1/   


Konecna26(Věra)
6.4.2007  Alžbětka * 3160 g, 48 cm  /TP 4.4.//30,3/ 


Orace
11.4.2007 Adámek * 3350 g, 50 cm /TP 14.4./ /Chrudimsko/
   

Avalonka
11.4.2007 Vojtěch * 2440 g, 45 cm /TP 14.5./ /36,1
   

Jaňule
17.4.2007 Šimon * 3580 g, 52 cm /TP 13.4.//23, Hr.Králové,1/   
http://www.zabaceknovacek.estranky.cz/ 


Alenak
18.4.2007 Adam * 3200 g, 50 cm /TP 8.5.//32, Brno,3/,
http://www.adouchovy.estranky.cz/
http://www.druheadouchovy.estranky.cz/


Tina
29.4.2007 Matyáš * 3150 g, 48 cm /TP 18.5.//26,Brno,2/    
http://www.novotniiriciapeta.estranky.cz/


Habe
12.5.2007  Marianka * 3500 g, 51 cm  /TP 2.5./   
http://www.majanka.estranky.cz/


Sillwan
18.5.2007 Tomáš * 3950 g, 52 cm /TP 22.5./ /31,Brno,1/
http://www.tomasko2007.estranky.cz/

Upravil(a) Tereza82 (20. 6. 2008 20:10)


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#2 20. 6. 2008 13:16

Megg
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 2127

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Jsi nejšikovnější hjarta

Není tady

 

#3 20. 6. 2008 13:16

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Někdo musí bejt big_smile big_smile big_smile


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#4 20. 6. 2008 13:17

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

A kde jsou ty barvy na první stránce?  vissla


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#5 20. 6. 2008 13:18

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Kopíruji ze starého chatu:

Prosím, prosím, až budete mít některá čas, můžete mi písnout, jak to je s tím 15měs. očkováním. Chtěla jsem ji píchnout ty neštovice a existuje prý nějaká šetrnější vakcína. Nějak jsem teď neměla čas se v tom pitvat.


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#6 20. 6. 2008 13:21

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Zuzina napsal(a):

A kde jsou ty barvy na první stránce?  vissla

Kde jsteeeee, barvyyyy?!?!?!? sova sova sova

Upravil(a) Tereza82 (20. 6. 2008 13:21)


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#7 20. 6. 2008 13:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Terez - prosím vymaž ten výlet. Já to šoupnu sem do tohodle příspěvku at to můžu měnit.
Kdy?   14.-17.9
( je to od neděle do středa)
z jarních batolátek jede:  Dášenka   1+1
                                     Vendulka  1+1   
                                     Sára 11     1+1
                                     Tinuška     1+1
                                     dusicka      1+ 2 dítka                                       
                                     Evice          1+1
                                     Janule        1+1
                                     Tina            1+2 
                                     Luluc           1+1
                                     Tereza82     1+1
z letních miminek jede     
                                       Clare         2+ 4 dítka
                                      Leda          1+1       
                                      HOfmanka  1+1   
                                      Megan        1+1
                                      Marci          1+1

Upravil(a) dusička (20. 6. 2008 20:59)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#8 20. 6. 2008 13:25

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

OK, Duši. A jak se dělají ty barvičky...? vissla


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#9 20. 6. 2008 13:25

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Zuzi, Priorix tetra. teda pokud chces s nestovicemi. Jinak puvodni vakcina je Trivivac, nova setrnejsi priorix, ale tyhle dve jsou bez nestovic.

Není tady

 

#10 20. 6. 2008 13:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

a k těm barvám .
červenou barvu - musíš dát před jméno a za jméno
u kluků - modře - před   a za jméno


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#11 20. 6. 2008 13:29

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

tak znova červenou                 [/color]                 [color=#FF0000]

Upravil(a) dusička (20. 6. 2008 13:29)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#12 20. 6. 2008 13:31

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

a modrou    [/color]          [color=blue]
je to v obráceným pořadí, musíš dát nejdřív color blue  a na konec jména color


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#13 20. 6. 2008 13:33

Megg
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 2127

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Zuzi my byly na očkování v úterý, klasický bez neštovic hrazený státem, ale lituju toho, dr. stojí za P.R.D., nic jinýho mi nenabídla a je to i moje chyba, že jsem se neinformovala dopředu dumbom. Od té doby malá furt jenom bulí a bulí dumbom dumbom

Není tady

 

#14 20. 6. 2008 13:35

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Megg, a myslis, ze to urcite souvisi s tou vakcinaci? Nemuze ji trapit treba neco jineho?

Není tady

 

#15 20. 6. 2008 13:38

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Já už musím, dodělám ty barvy večer wink Nebo kdyby třeba Tina neměla co dělat... vissla


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#16 20. 6. 2008 13:55

Megg
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 2127

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Sillwi je to možný, že jí trápí něco jinýho, má bolavý očička, asi zánět, pořád si je šudlá a má je děsně červený, kapeme vissla a taky jsem včera objevila další zub, už má všech 8 předních tummenupp
Navíc nám doktorka říkala, že reakce po očkování je za 6-12dní, takže to bude asi něco jinýho dumbom
Holky asi jsem natvrdlá, ale je větší bolest když rostou stoličky nebo přední zuby??

Upravil(a) Megg (20. 6. 2008 13:55)

Není tady

 

#17 20. 6. 2008 14:01

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Tak to my mame porad svych 6 zoubku, 4 nahore a 2 dole, a nikde se nic jineho necrtaaaaaaaaaaaa... smile

Není tady

 

#18 20. 6. 2008 14:33

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Tak jsem taky psala do starýho chlívku,tak jdu kopírovat big_smile


Zdarec, tak jsem pověsila jeden sušák a dala jsem prát další. tummenupp
Jsem se do toho nějak obula......jedu jak šicí sroj  Ať máme přes prázdniny co nosit vissla
Všechno vypráno ( a to mám dva koše se špínou - dole i nahoře ), všechno vyžehleno. storstark
Zítra začnu balit

Jo  a nevíte, do které třídy chodí Hujer ??  lollollol


Zuzi, zdravotník specialista a nevíš ????   reta gloria tillfreds

Očkování je proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám...buď je to to hrazený, po kterým můžou být dost velké reakce.
Nebo dáš ten PRIORIX, to je šetrnější vakcína.... a na ten se doplácí okolo 500kč na jednu dávku.
No a kdybys chtěla i proti něštovicím, tak je to PRIORIX TETRA a to už se doplácí okolo 2000kč

My jdeme do druhé možnosti, ani ne tak kvůli mně, dala bych i obyč vakcínu, protože kluci to snášeli good, ale máme to předepsané z neurologie,kvůli těm komplikacím a sepsi, co malá měla.
Jdeme až v 16ti, pááč pořád odečítáme jeden měsíc. Takže až dojedeme z HR.

Upravil(a) Pinky (20. 6. 2008 14:36)


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#19 20. 6. 2008 14:38

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Megg z předchozích zkušeností vím, že nejhorší byly špičáky a trošku lepší stoličky, i když teď u Agnes jsme si s nima užila fest roll
Ty klasický řezáky, se u nás vždycky obešly jen s velkým slintáním.


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#20 20. 6. 2008 15:02

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Zdarec zeny,
si delate koziska, ne??? jste toho nakrafaly, kdo to ma docitat dumbom

Zuzi, mega gratulace k dokonceni studia:supr:
Teri, prima, ze jsi zpet!!!!!!!!!! Fotky jsou uuuchvatne, vcera jsem s nimi stravila pres pul hodiny big_smile
Luciasku, tez extra zdravim a primlouvam se, abys zaslala luxusni fotecky Niki!!!!!!!!
Pinkacku, jsi hvezda, sest pracek vyzehlit, klobúk dole! godlike
Kaci, stastnou cestu dom, nezblazni se z toho prani...at Ti promoce  vyjde paradne! pussa
Megg, at je zase Terinka brzy v cajku hjarta

Hozikovi leze snad vsechno najdou, trojky ma uz dve prorizle, na dvou boule jak kreten, stolicku prorizlou jednu kompleta dalsi v poradi

No a zase jdu, bo Honzik tady likviduje pribytek svych prarodicu strycovou floorbalovou hokejkou dumbom dumbom dumbom ....doufam, ze mi nic zavazneho neuteklo nebo jsem nic zavazneho neopomenula kapitulation


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#21 20. 6. 2008 18:40

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

ahoj holky,
Marky ted odpadla, jsem zvědavá na jak dlouho, po o spala fakt jen tu hodku a strašila od 7, a to byla ještě vzhůru od 5 do 6 hodin. Nevíte,jak se pozná hyperaktivita?
My jsme po očkování priorixu, mladší kluk měl na tu standart vakcínu obrovskou reakci, pupínky jak spalničky a 40 horečky.
Megg - nejhorší u kluků byly špičáky (průjem) jinak jsem o zubech nevěděla.
Jdu vám šmírovat vebíky. gloria


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#22 20. 6. 2008 18:55

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

ahoj holky,tak jsme u tchyne,tak zas bude mit vic casu zase zaskocit¨

male jsme taky dali priorix, reakce se prej muze dostavit mezi 6-12 dnem a mala bzla jen trochu vic plactiva 6 den a vic spala a jinak nic, tak doufam, ze to byla cela reakce...jinak kamoska nechala dat male obyc. a ta mela 3 dny teploty kolem 39 a byla uplne hotova


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#23 20. 6. 2008 19:06

Megg
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 2127

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Hani nestraš vissla - no psala jsem si na zimní maminy, aby napsaly, jak na tom byly jejich dítka a skoro všechno bez reakce, i když se dala obyč vakcína ... tak teda uvidíme gloria

Upravil(a) Megg (20. 6. 2008 19:06)

Není tady

 

#24 20. 6. 2008 19:11

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Megg, tak mne kamoska,ktera je doktorka rikala, ze zalezi samozrejme na diteti, nektere nemaji reakci zadnou a nektere maji velkou reakci i po priorixu


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#25 20. 6. 2008 19:20

Evice
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Západ
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 3035

Re: Chat: Batolátka jara 2007 č. XVII.

Ahojte

Megg, mě (teda manželovi, já tam nebyla smile ) po očkování říkala Dr., že se může vyskytnout mimo jiné i zánět spojivek. roll Takže tak.
Jsme po 10 dní a zatím nic. ťuk-ťuk. Má to obyčejné očkování Trivivac.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů