|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
NAŠE JARNÍ BATOLÁTKA
Pinky
2.3.2007 Adélka * 3500 g, 49 cm /TP 30.3./ /29, Jižní Morava,3/
http://www.adelaide.estranky.cz/
Vendaa
3.3.2007 Tadeáš * 3020 g, 50 cm /TP 6.3.//26,Vých.Čechy,1/
Tereza82
3.3.2007 Vojtíšek * 3500 g, 51 cm /TP 17.3./ /25, Pardubice,1/
http://www.cihacci.estranky.cz ,
http://www.vojtinek.estranky.cz/
Venis
4.3.2007 Matěj * 3250 g, 52 cm /TP 19.3./ /26, Slatiňany,1/
http://www.matyy.estranky.cz/
Haňule
6.3.2007 Verunka * 2675g, 47 cm /TP 26.3.//28, Uh. Hradiště,1
Leidea
6.3. 2007 Kubíček a Nikolka * 2650 g, 46 cm /TP 12.3.//24,Praha,1/
Simi
9.3.2007 Vojtíšek * 3100 g, 50 cm /TP 1.3.//30,Klatovsko,1/
Evice
10.3.2007 Alexandra * 3470g, 51 cm /TP 3.3.//32, Loket,2/
Dášenka 13
10.3.2007 Veronika * 4290g, 54 cm /TP 8.3./ /28, Česká Lípa,1/
http://www.veronikatenenkova.estranky.cz/
http://www.veronikatenenkova1.estranky.cz/
Vendulak
12.3.2007 Agátka * 3500g, 51 cm /TP 12.3.//30,Praha,1/
http://www.agatkarehounkova.estranky.cz/
http://www.naseagatka.estranky.cz/
Pupicek
12.3.2007 Matěj * 2450 g, 48 cm /TP 24.4./
http://pupicek.unas.cz/matej/
Madlička
13.3.2007 Nikolka* 3450g, 48 cm /TP 23.3./ /23, Frýdek-Místek,2/
http://www.svobodnici.estranky.cz/
Luluc
13.3.2007 Anetka * 3610g, 51 cm /TP 1.3./ /27,Sev.Čechy,1/
http://www.anetkapaskova.estranky.cz/
http://www.anetkapaskova1.estranky.cz/
http://www.anetkapaskova2.estranky.cz/
http://www.anetkapaskova3.estranky.cz
Megg
15.3.2007 Terezka * 3500g, 51 cm /TP 17.3./
http://www.tereza2007.estranky.cz/
http://www.tereza22007.estranky.cz/
http://www.terinka2008.estranky.cz/
Nona
15.3.2007 Vilém * 3600 g, 51 cm /TP 16.3.//26,Ostrava,1/
Svedka
16.3.2007 Terezka * 3160 g, 48 cm /TP 22.3.//26, Rakovnicko,1/
http://www.terinkyh.estranky.cz/
Zuzina
16.3.2007 Terezka * 3900g, 52 cm /TP 23.3.//22, okr. Opava,1/
Twinha
16.3.2007 Adam Ladislav * 3040 g, 48 cm /TP 16.3.//34,3/
Darina
19.3.2007 Michaelka * 3600g, 52 cm /TP 12.3./ /27, Třinec,1/
http://www.michaelka1.estranky.cz/
Sára 11
19.3.2007 Johanka * 3330g, 49 cm /TP 11.3./ /25,1/
http://www.johankanemcova.estranky.cz/
Luciasek
23.3.2007 Nikolka * 2480g, 48 cm /TP 28.4.//27, kousek od ČB,1/
Jannis
25.3.2007 Adélka * 3150 g, 48 cm /TP 20.3.//29, Zlín,1/
http://www.barborici.estranky.cz/
DVlasta
26.3.2007 Verunka* 3200g, 49 cm /TP20.04.//29,jižní Morava,1/
Amálka
26.3.2007 Terezka * 3740 g, 54 cm /TP 14.3./ /32, Praha,1/
www.terezkajindrichova.estranky.cz/
Tinuška
27.3.2007 Honzík * 3400 g, 51 cm /TP 7.4./ /28, Ml.Boleslav,1/
http://fotoalba.centrum.cz/unewest.php?nick=mikajdove
Dušička
27.3.2007 Markétka * 2350g, 47 cm /TP 3.5./ /36,Ústecko,3/
http://marus12.rajce.idnes.cz/
Texlin
30.3.2007 Daniela * 3000 g, 48 cm /TP 11.4./ /28, Liberec,1/
Klea
2.4.2007 Terezka * 3220 g, 49 cm /TP 2.4.//26, Praha,1/
Konecna26(Věra)
6.4.2007 Alžbětka * 3160 g, 48 cm /TP 4.4.//30,3/
Orace
11.4.2007 Adámek * 3350 g, 50 cm /TP 14.4./ /Chrudimsko/
Avalonka
11.4.2007 Vojtěch * 2440 g, 45 cm /TP 14.5./ /36,1
Jaňule
17.4.2007 Šimon * 3580 g, 52 cm /TP 13.4.//23, Hr.Králové,1/
http://www.zabaceknovacek.estranky.cz/
Alenak
18.4.2007 Adam * 3200 g, 50 cm /TP 8.5.//32, Brno,3/,
http://www.adouchovy.estranky.cz/
http://www.druheadouchovy.estranky.cz/
Tina
29.4.2007 Matyáš * 3150 g, 48 cm /TP 18.5.//26,Brno,2/
http://www.novotniiriciapeta.estranky.cz/
Habe
12.5.2007 Marianka * 3500 g, 51 cm /TP 2.5./
http://www.majanka.estranky.cz/
Sillwan
18.5.2007 Tomáš * 3950 g, 52 cm /TP 22.5./ /31,Brno,1/
http://www.tomasko2007.estranky.cz/
Upravil(a) Tereza82 (20. 6. 2008 20:10)
Není tady
Někdo musí bejt

Není tady
Kopíruji ze starého chatu:
Prosím, prosím, až budete mít některá čas, můžete mi písnout, jak to je s tím 15měs. očkováním. Chtěla jsem ji píchnout ty neštovice a existuje prý nějaká šetrnější vakcína. Nějak jsem teď neměla čas se v tom pitvat.
Není tady
Zuzina napsal(a):
A kde jsou ty barvy na první stránce?
Kde jsteeeee, barvyyyy?!?!?!?

Upravil(a) Tereza82 (20. 6. 2008 13:21)
Není tady
Terez - prosím vymaž ten výlet. Já to šoupnu sem do tohodle příspěvku at to můžu měnit.
Kdy? 14.-17.9
( je to od neděle do středa)
z jarních batolátek jede: Dášenka 1+1
Vendulka 1+1
Sára 11 1+1
Tinuška 1+1
dusicka 1+ 2 dítka
Evice 1+1
Janule 1+1
Tina 1+2
Luluc 1+1
Tereza82 1+1
z letních miminek jede
Clare 2+ 4 dítka
Leda 1+1
HOfmanka 1+1
Megan 1+1
Marci 1+1
Upravil(a) dusička (20. 6. 2008 20:59)
Není tady
OK, Duši. A jak se dělají ty barvičky...? 
Není tady
Zuzi, Priorix tetra. teda pokud chces s nestovicemi. Jinak puvodni vakcina je Trivivac, nova setrnejsi priorix, ale tyhle dve jsou bez nestovic.
Není tady
a k těm barvám .
červenou barvu - musíš dát před jméno a za jméno
u kluků - modře - před a za jméno
Není tady
tak znova červenou [/color] [color=#FF0000]
Upravil(a) dusička (20. 6. 2008 13:29)
Není tady
a modrou [/color] [color=blue]
je to v obráceným pořadí, musíš dát nejdřív color blue a na konec jména color
Není tady
Zuzi my byly na očkování v úterý, klasický bez neštovic hrazený státem, ale lituju toho, dr. stojí za P.R.D., nic jinýho mi nenabídla a je to i moje chyba, že jsem se neinformovala dopředu
. Od té doby malá furt jenom bulí a bulí

Není tady
Megg, a myslis, ze to urcite souvisi s tou vakcinaci? Nemuze ji trapit treba neco jineho?
Není tady
Já už musím, dodělám ty barvy večer
Nebo kdyby třeba Tina neměla co dělat... 
Není tady
Sillwi je to možný, že jí trápí něco jinýho, má bolavý očička, asi zánět, pořád si je šudlá a má je děsně červený, kapeme
a taky jsem včera objevila další zub, už má všech 8 předních 
Navíc nám doktorka říkala, že reakce po očkování je za 6-12dní, takže to bude asi něco jinýho 
Holky asi jsem natvrdlá, ale je větší bolest když rostou stoličky nebo přední zuby??
Upravil(a) Megg (20. 6. 2008 13:55)
Není tady
Tak to my mame porad svych 6 zoubku, 4 nahore a 2 dole, a nikde se nic jineho necrtaaaaaaaaaaaa... 
Není tady

Tak jsem taky psala do starýho chlívku,tak jdu kopírovat 
Zdarec, tak jsem pověsila jeden sušák a dala jsem prát další. 
Jsem se do toho nějak obula......jedu jak šicí sroj Ať máme přes prázdniny co nosit 
Všechno vypráno ( a to mám dva koše se špínou - dole i nahoře ), všechno vyžehleno.
Zítra začnu balit
Jo a nevíte, do které třídy chodí Hujer ?? 


Zuzi, zdravotník specialista a nevíš ????

Očkování je proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám...buď je to to hrazený, po kterým můžou být dost velké reakce.
Nebo dáš ten PRIORIX, to je šetrnější vakcína.... a na ten se doplácí okolo 500kč na jednu dávku.
No a kdybys chtěla i proti něštovicím, tak je to PRIORIX TETRA a to už se doplácí okolo 2000kč
My jdeme do druhé možnosti, ani ne tak kvůli mně, dala bych i obyč vakcínu, protože kluci to snášeli good, ale máme to předepsané z neurologie,kvůli těm komplikacím a sepsi, co malá měla.
Jdeme až v 16ti, pááč pořád odečítáme jeden měsíc. Takže až dojedeme z HR.
Upravil(a) Pinky (20. 6. 2008 14:36)
Není tady

Megg z předchozích zkušeností vím, že nejhorší byly špičáky a trošku lepší stoličky, i když teď u Agnes jsme si s nima užila fest 
Ty klasický řezáky, se u nás vždycky obešly jen s velkým slintáním.
Není tady
Zdarec zeny,
si delate koziska, ne??? jste toho nakrafaly, kdo to ma docitat 
Zuzi, mega gratulace k dokonceni studia:supr:
Teri, prima, ze jsi zpet!!!!!!!!!! Fotky jsou uuuchvatne, vcera jsem s nimi stravila pres pul hodiny 
Luciasku, tez extra zdravim a primlouvam se, abys zaslala luxusni fotecky Niki!!!!!!!!
Pinkacku, jsi hvezda, sest pracek vyzehlit, klobúk dole! 
Kaci, stastnou cestu dom, nezblazni se z toho prani...at Ti promoce vyjde paradne! 
Megg, at je zase Terinka brzy v cajku
Hozikovi leze snad vsechno najdou, trojky ma uz dve prorizle, na dvou boule jak kreten, stolicku prorizlou jednu kompleta dalsi v poradi
No a zase jdu, bo Honzik tady likviduje pribytek svych prarodicu strycovou floorbalovou hokejkou
....doufam, ze mi nic zavazneho neuteklo nebo jsem nic zavazneho neopomenula 
Není tady
ahoj holky,
Marky ted odpadla, jsem zvědavá na jak dlouho, po o spala fakt jen tu hodku a strašila od 7, a to byla ještě vzhůru od 5 do 6 hodin. Nevíte,jak se pozná hyperaktivita?
My jsme po očkování priorixu, mladší kluk měl na tu standart vakcínu obrovskou reakci, pupínky jak spalničky a 40 horečky.
Megg - nejhorší u kluků byly špičáky (průjem) jinak jsem o zubech nevěděla.
Jdu vám šmírovat vebíky. 
Není tady
ahoj holky,tak jsme u tchyne,tak zas bude mit vic casu zase zaskocit¨
male jsme taky dali priorix, reakce se prej muze dostavit mezi 6-12 dnem a mala bzla jen trochu vic plactiva 6 den a vic spala a jinak nic, tak doufam, ze to byla cela reakce...jinak kamoska nechala dat male obyc. a ta mela 3 dny teploty kolem 39 a byla uplne hotova
Není tady
Hani nestraš
- no psala jsem si na zimní maminy, aby napsaly, jak na tom byly jejich dítka a skoro všechno bez reakce, i když se dala obyč vakcína ... tak teda uvidíme 
Upravil(a) Megg (20. 6. 2008 19:06)
Není tady
Megg, tak mne kamoska,ktera je doktorka rikala, ze zalezi samozrejme na diteti, nektere nemaji reakci zadnou a nektere maji velkou reakci i po priorixu
Není tady
Ahojte
Megg, mě (teda manželovi, já tam nebyla
) po očkování říkala Dr., že se může vyskytnout mimo jiné i zánět spojivek.
Takže tak.
Jsme po 10 dní a zatím nic. ťuk-ťuk. Má to obyčejné očkování Trivivac.
Není tady