Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 18. 6. 2008 12:48

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň

jakou používat antikoncepci

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jakou by jste mi doporučila antikoncepci. Brala jsem již HA před několika lety, ale když jsem jí vysadila mívala jsem bolesti hlavy skoro každý den. Naposledy jsem brala před půl rokem Diane 35, které mi nepomohlo ani na akné a navíc mi po něm bolely křečové žíly. Pravidelný sex. život nemám, ale mám přítele, s kterým bych ráda.
Děkuji za odpověď.

Není tady

#2 18. 6. 2008 13:49

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice

Re: jakou používat antikoncepci

Ahoj,
jestli mᚠkrečové žíly, tak bys rozhodně neměla brát hormonální antikoncepci! Hrozí zde vysoké riziko vzniku trombozy!!! Mluvím bohužel z vlastní zkušenosti, kombinace hormonální antikoncepce a úrazu mi přivodila trombozu. Není to sranda, tromboza je krevní sraženina a ta se může utrhnout a dostat se k plicím, srdci, do mozku. Tj. přímé ohrožení na životě.
Doporučuji prozatím se chránit kondomem + třeba bariérovou ochranu (koupíš v každé lékárně). A určitě se o případné antikoncepci porad se svým gynekologem.
Asi jsem tě nepotěšila, ale bohužel skutečnost je taková a je potřeba se poradit s odborníkem!

http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

#3 19. 6. 2008 10:23

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj Mišulinko.
díky moc, je vím, že budu muset na gyndu. Doktorka mi ale napsala Diane 35 a k tomu nějaké prášky na nohy, kdyby mě bolely, zatím to nemám tak strašné, ale to už je skoro rok zpátky.

Není tady

#4 20. 6. 2008 13:29

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice

To jsem ráda, že svou situaci nepodceňuješ. Já taky nejsem nadšená, ono zobání prášků bylo mnohem pohodlnější, co si budeme povídat. Rozhodně nechci otěhotnět, jenže ono to není tak jednoduché - tedy pokud se nechci stát "jeptiškou". Ale to by asi manžel neocenil big_smilebig_smilebig_smile. Taky poletím na gyndu, zatím si jen dáváme pozor. Chci zkusit nitroděložní tělísko, to obyčejné. Tak jsem zvědavá, jak se na gyndě domluvím. Snad najdete nějaké schůdné řešení, které vám bude s partnerem pak vyhovovat.  Taky v to doufám ...
pa

http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

#5 22. 6. 2008 21:54

nexxi
♥♥♥♥♥--

Barusja napsal(a):

Ahoj Mišulinko.
díky moc, je vím, že budu muset na gyndu. Doktorka mi ale napsala Diane 35 a k tomu nějaké prášky na nohy, kdyby mě bolely, zatím to nemám tak strašné, ale to už je skoro rok zpátky.

Mno,nechci nic říkat,ale diane 35 je docela silná,takže jeslti mᚠproblémy s nohama - žílama tak na tvém místě,bych se zkusila domluvit s dr na něčem o mnohem slabším - minesse, yasminelle nebo asi nejšetrnější - cerazette.

" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

#6 24. 6. 2008 10:47

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj Nexxi,
já byla docela překvapená, když mi to dala, my to přišlo takové zastaralé. No nohy mě bolely pěkně, ale už to půl roku neberu, takže pohoda.
Uvidím, co mi poradí doktorka, Pře 6 lety, jsem brala Mercilon a byl v pohodě, ale nevím, jestli se ještě dělá.

Misulinko, zatím jsme použili kondom, tak uvidíme, jak dlouho ho to bude bavit:)

Není tady

#7 24. 6. 2008 12:06

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

offtopic Barusjo, jen vidím, že už mᚠpřítele a moc by mě zajímalo, jestli je to ten z vlákna sympatie, jestli se oslovení  povedlo... ?

18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#8 24. 6. 2008 13:32

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína

Ahoj Barusja,já jsem jsem antikoncepci taky přestala brát kvůli žilám.Nemám křečáky,jen metličky.Během užívání antikoncepce jsem měla v nohách velké křeče.
Jedeme k moři a protože bych tam dostala menstruaci,chtěla jsem vyjímečně brát 2balení antikoncepce v kuse.Šla jsem na gyndu si ji předepsat.Předesílám můj nynější doktor neví,proč prášky neberu.Chodím k němu 2roky,bývalá doktorka šla do důchodu.Vysvětlila jsem mu důvod,proč chci teď brát antikoncepci.Řekl mi:"Proč by jste měla do sebe cpát hormony.Dám Vám prášky na oddálení."Přišlo mi,že asi moc antikoncepci neuznává-všeobecně.Není to poprvé,co takový názor slyším.Tak nevím.

Na světě je krásně.

Není tady

#9 26. 6. 2008 11:03

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj Dračice,
díky, že jsi si vzpomněla. smile Nevím jestli bohužel nebo bohudík, ale  není to on. Nakonec jsem si našla kluka na seznamce:) je moc fajn:)))
On na ty obědy pak docela dlouho nechodil a jednou jsem se na něj koukla a on pozdravil, ale tak nějak ošklivě, že jsem se na to vyprdla.

Není tady

#10 26. 6. 2008 11:06

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

to Jitka: Já se také setkala s podobnými názory na antikoncepci. Já mám také více ty metličky než vyloženě křečové žíly. Včera jsem chytla 2x křeč do nohy, myslela jsem, že nebudu.
Kamarádka bere antiko už několik let, ale pro změnu nebere nic na alergii nechce do sebe cpát tolik prášků. Taky podle toho na jaře vypadá....

Není tady

#11 26. 6. 2008 11:41

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Barusja napsal(a):

Včera jsem chytla 2x křeč do nohy, myslela jsem, že nebudu.

Doporučuji magnézium (koupíš v každé lékárně). Moc mi na křeče pomáhá.

Není tady

#12 26. 6. 2008 11:43

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

super, díky moc:)

Není tady

#13 26. 6. 2008 12:42

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Jitka8 napsal(a):

"Proč by jste měla do sebe cpát hormony.Dám Vám prášky na oddálení."

yikes vždy to jsou taky hormony a ještě ve vyšším množství než v antikoncepci.... předpokládám že půjde o Norethisteron ... slyšíš tam ten steron ?

Strach je malá smrt...

Není tady

#14 26. 6. 2008 13:59

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Barusja napsal(a):

Ahoj Dračice,
díky, že jsi si vzpomněla. smile Nevím jestli bohužel nebo bohudík, ale  není to on. Nakonec jsem si našla kluka na seznamce:) je moc fajn:)))
On na ty obědy pak docela dlouho nechodil a jednou jsem se na něj koukla a on pozdravil, ale tak nějak ošklivě, že jsem se na to vyprdla.

Tak když je Tvůj přítel moc fajn, tak asi bohudík tummenupp ,zvl᚝, když Tě ten "obědovej" pozdravil ošklivě.... to bych se na to taky pak vyprdla....
Tak hodně štěstí smile

18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#15 26. 6. 2008 14:27

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

Dračice, díky moc za podporu:supr:

Není tady

#16 30. 6. 2008 13:36

LOVERKA
♥♥-----

ja beriem lyndinette 20 a po nich sa mi zlepsili aj akne a aj bolesti som stratila...pred kramami som mala totiz priserne bolesti brucha, noh, krizov a aj prsia ma hnusne boleli....potom akoby sa to vyparilo...a niesom ani nervozna...

Všetko čo chceme je niekto kto nás bude počúva.

Franklin P. Jones

Není tady

#17 30. 6. 2008 13:37

LOVERKA
♥♥-----

"LINDYNETTE 20"

Všetko čo chceme je niekto kto nás bude počúva.

Franklin P. Jones

Není tady

#18 30. 6. 2008 14:16

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj,
díky, zkusím se zeptat doktorky, co mi poradí. Já brala taky JEANINE, prý že s tím ženský ani nemenstruují a já špinila skoro furt a brala jsem to přes rok

Není tady

#19 31. 7. 2008 20:42

issis
♥------

Barusja napsal(a):

Ahoj,
díky, zkusím se zeptat doktorky, co mi poradí. Já brala taky JEANINE, prý že s tím ženský ani nemenstruují a já špinila skoro furt a brala jsem to přes rok

tak ti jen nesedly... ja mela tyto prasky dost dlouho a menses jen tak jednou za pul roku trochu spineni... tze menses vpodstate ne... ale ted jsem prestala a silim z toho... oblicej hruza, vlasy priserne padaji, silne vykyvy nalad... mno hruza... taky docela slusne peklo byla kombinace s antibiotiky... vse co spravily, tak se mi vratilo a mnohem silnejsi... tze ja s HA radeji koncim...
ale je pravda, ze nekomu to nic neudela...

Není tady

#20 31. 7. 2008 20:46

issis
♥------

Jitka8 napsal(a):

Ahoj Barusja,já jsem jsem antikoncepci taky přestala brát kvůli žilám.Nemám křečáky,jen metličky.Během užívání antikoncepce jsem měla v nohách velké křeče.
Jedeme k moři a protože bych tam dostala menstruaci,chtěla jsem vyjímečně brát 2balení antikoncepce v kuse.Šla jsem na gyndu si ji předepsat.Předesílám můj nynější doktor neví,proč prášky neberu.Chodím k němu 2roky,bývalá doktorka šla do důchodu.Vysvětlila jsem mu důvod,proč chci teď brát antikoncepci.Řekl mi:"Proč by jste měla do sebe cpát hormony.Dám Vám prášky na oddálení."Přišlo mi,že asi moc antikoncepci neuznává-všeobecně.Není to poprvé,co takový názor slyším.Tak nevím.

nedavno jsem cetla jeden clanek (bohuzel si nevzpomenu kde), kde prave mluvili o HA a take o tom, ze spousta doktoru uz radi spise se HA vyhybat... udajne spousta vedlejsich ucinku neni radne uvadena a jen okrajove, ne se vsemi dusledky... ja si zrovna uzivam ty nasledky ukonceni uzivani a myslim, ze na tom neco bude...  butter

Není tady

#21 3. 8. 2008 15:47

Myška
♥♥♥----
Místo: Ostrava

Taky se mi vrátilo něco z toho, čím jsem trpěla před HA a to akné. V 25 nic moc. Jo, HA "léčí" všechno možné, jenže když se vysadí většinou se všechno vrátí. A do smrti HA přece brát nebudu. Aspoň před snažením se vysadit musí a občas je to pěkný gulᚠnež se tělo naučí fungovat samo.

Není tady

#22 18. 8. 2008 11:04

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

no holky máme to těžký. U nás se to řeší kondomem a je to v pohodě. Přítelovi to nevadí, nemá řeči typu, že to není ono a podobně. No a já jsem pořád nadržená, když jsem brala prášky byla jsem jak ledová královna, te´d bych mohla furt.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí