Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 6. 2008 18:59

děvčička
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2006
Příspěvky: 19

Vlásky

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak si mám pomocí natáček natočit vlásky, aby mi to drželo. Mám před tím do vlasů vetřít tužidlo nebo gel a potom ještě přestříkat lakem? V tomhle se fakt ztrácím, takže plosím o radu.smile

Není tady

 

#2 17. 6. 2008 21:55

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Vlásky

Já na vlhké (ne mokré) vlasy nanesu pěnové tužidlo, natočím na natáčky, vysuším pomoci fénu a ještě nějakou dobu nechám na hlavě. Potom natáčky sundám a vlasy nalakuju.

Čím déle mám natáčky na hlavě, tím déle účes vydrží stolt

Není tady

 

#3 18. 6. 2008 16:36

děvčička
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2006
Příspěvky: 19

Re: Vlásky

A když mám natáčky na ten suchý zip, můžu to udělat stejně? Můžu natočit vlasy vlhké? Mám strach aby to šlo potom odmotat.

Není tady

 

#4 18. 6. 2008 17:18

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Vlásky

Používám jedině natáčky na suchý zip smile a pokud je dobře dáš, nebudeš mít nejmenší problém se sundáním. A pokud mᚠstrach z vlhkých vlasů, klidně dej natáčky až na vlasy suché (napřed pěnové tužidlo). To není vůbec problém.

Není tady

 

#5 18. 6. 2008 23:14

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Vlásky

Pozor na správné natočení (tím myslím, aby ta natáčka dosedla až k hlavě). Onehdá jsem to zkoušela a udělala si to tak, že jsem měla u hlavy rovno a pak ovčín big_smile K pokukání!

Upravil(a) TamtaOna (18. 6. 2008 23:14)

Není tady

 

#6 20. 6. 2008 18:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Vlásky

Ja mam jemne vlasy a vlasy si natacim denne na varne natacky.Je to uzasna vec.Necham na hlave 5 minut a pak prelakuju extra silne tuzicim lakem.Uces me drzi cely den.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 20. 6. 2008 22:14

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Re: Vlásky

Já to dělám jako Ladie. Také bych se chtěla na něco zeptat.. Samozřejmě je to o vlasech.. Chtěla bych rasta copánky s chemlonem, ale lidé říkají že pak těm dotyčným vypadávají vlasy.. :-( Je to pravda..?

Není tady

 

#8 21. 6. 2008 12:32

Maya.82
Host

Re: Vlásky

Gabushko měla jsem tyto copánka. Vlasy ti více vypadají jen při rozpletení a prvním vyčesání. Protože za den ti vypadne řekněme 100 vlasů, ale vypadnou třeba na zem. Což v tom zapleteném copánku nejde tak prostě vypadnou, ale zustanou zapletené proto se pak zdá, že člověku vypadavají víc vlasy, ale není to tak. Spíš bych si dala pozor at se ti po chemlonu neudělá na hlavě vyrážka nebo tak.
Já jsem je měla měsíc a super. (Pak mě to přestalo bavit)

 

#9 21. 6. 2008 14:44

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Vlásky

Gabushko... já osobně bych to neudělala, ale měla jsem kolem sebe dost lidí,kteří to provedli. S tím padáním se mi zdá, že má Maya.82 z valné většiny pravdu, ale mám za to, že to ten pád může urychlit, přecijen- ten chemlon je namotaný na vlasu docela dlouho a tím vytváří nepřirozený tah...
Záleží na tom, kdo to má na hlavě. U několika jedinců to vypadalo hrozně (co pamatuju), vypadali jak mop... big_smile

Není tady

 

#10 21. 6. 2008 16:50

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Re: Vlásky

Jééé.. jako mop bych byla užitečná :-)

Není tady

 

#11 21. 6. 2008 18:00

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Vlásky

A doma velmi oblíbená smile

Není tady

 

#12 21. 6. 2008 20:06

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Re: Vlásky

A to se umývá úplně normálně ty rasta copánky? :-O

Není tady

 

#13 26. 6. 2008 10:55

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Vlásky

GaBUShkA napsal(a):

Já to dělám jako Ladie. Také bych se chtěla na něco zeptat.. Samozřejmě je to o vlasech.. Chtěla bych rasta copánky s chemlonem, ale lidé říkají že pak těm dotyčným vypadávají vlasy.. :-( Je to pravda..?

teď jsem je viděla na pětileté holčičce - její maminu bych s chutí nakopala, fakt... v takovém vedru to dá na hlavu dítěti...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#14 1. 7. 2008 17:07

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Vlásky

Nejlepší je na vlhké vlasy dát objemové tužidlo a po ushnutí vytočená vlasy zafixovat lakem a prsty opatrně rozdělovat natočené vlasy. samozdřejmě mužeš použít i kartᚠpodle toho jakej chceš docílit efekt.
Nejlepší jsou natáčky na suchej zipa správně vybraná velikost


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#15 2. 7. 2008 16:38

Peter Mocsonoky
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 7. 2008
Příspěvky: 14
Web

Re: Vlásky

děvčička napsal(a):

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak si mám pomocí natáček natočit vlásky, aby mi to drželo. Mám před tím do vlasů vetřít tužidlo nebo gel a potom ještě přestříkat lakem? V tomhle se fakt ztrácím, takže plosím o radu.smile

Ahoj, zalezi na tom, jake mas vlasy. Nejdrive musis mit vlasy dobre ostrihane. Pro jemne a chemicky narusene je lepsi si vlasy vysusit hlavou dolu a pred konecnym vyfoukanim dat na vlasy tuzidlo ve sprayi, protoze penove tuzidlo by ti tve vlasy umastilo  a foukana je pryc. Pro hrebikovite a porezni vlasy je lepsi silnejsi tuzidlo. V obou pripadech plati cim min, tim lip.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů