Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 6. 2008 10:39

JPMB
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 3. 2008
Příspěvky: 204

porodnice Mladá Boleslav

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s porodnicí v Mladé Boleslavi?

Chodili jste tam některá na cvičení pro těhotné? Chtěla jsem tam chodit na to cvičení, ale je jen v pondělí 8-10 h a 10-12 h a to samé ve čtvrtek (aspoň to píší na www stránkách), vzhledem k tomu, že stále chodím do práce (od 7 do 15:30 h), tak mám smůlu. Nevíte někdo o jiném cvičení pro těhotné v Boleslavi?

Účastnila jste se některá tam předporodního kurzu? Jak probíhá a je nutností ho absolvovat? Kdy je nejlepší jít na předporodní kurz?

Jo a je nutné registrace v této porodnici?

Předem děkuji za Vaše odpovědi na mé dotazy.

Není tady

 

#2 16. 6. 2008 11:34

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: porodnice Mladá Boleslav

Zkušenost mám, ale starou r. 2004. Cvičení vede asi stejná sestra i dnes. Cvičení v porodnici je jako návštěva lékaře - můžeš si na to vzít v práci volno, dostaneš omluvenku. Jeden termín cvičení byl tuším do 34 týdne a druhý termín pro pokročilé těhotné (příprava na samotný porod, dýchání, prohlídka sálu). Takže 1x za týden jsem chodila v pracovní době a bylo to příjemné i užitečné cvičení. 
Chodit se může na cvičení od začátku těhotenství.

Není tady

 

#3 7. 2. 2011 15:50

bubllegumka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 1

Re: porodnice Mladá Boleslav

Tak jsem se dneska chtěla zaregistrovat v porodnici v Mladé Boleslavi... Jsem v 18tt, tak mě zdvořile vyhodili, že se mám objednat až na 30tt na tel.:+420 326 742 611... Registrace provádí každé úterý a čtvrtek...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů