Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 15. 6. 2008 10:00

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

CHOV KOZ

Prosím, kdo se věnujete tomuto ,,koníčku", ozvěte se mi. Přivítám rady....začínám.

Není tady

#2 15. 6. 2008 12:49

Maya.82
Host

Re: CHOV KOZ

Jé Káčo ty chceš chovat kozy?? smile

#3 22. 6. 2008 21:08

Káča
♥♥♥♥♥♥-

No jo-chci. Máme pozemek 4000m a abych to teda sama sekala... nene-prostě to byl vždy můj sen, jen v tom paneláku to teda jaksi nešlo. Chtěla bych vyrábět tvaroh, sýry....
Ale teda fakt jsem nevěděla, že je o to asi dost velký zájem-lítám po všech knihkupectvích a bohužel je všude vyprodaná kniha: Chov koz, což mi doporučila jedna chovatelka, jako dost dobrý začátek.

Není tady

#4 23. 6. 2008 8:32

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Káčo, ty se tedy nezdáš lol  Budu k tobě chodit na čerstvé sýry, i když ovčí mám tedy raději.lol

"Člověk si uvědomí, že byl šťastný, až už je to pryč."

Není tady

#5 23. 6. 2008 21:16

Káča
♥♥♥♥♥♥-

Nela napsal(a):

Káčo, ty se tedy nezdáš lol  Budu k tobě chodit na čerstvé sýry, i když ovčí mám tedy raději.lol

Nelo, můžeš chodit i dojit big_smile

Není tady

#6 24. 6. 2008 7:39

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Káčo, tak to ne !lol  Ale vezmu dvojčata a půjdeme  k Vám jako do zologické.lol

"Člověk si uvědomí, že byl šťastný, až už je to pryč."

Není tady

#7 24. 6. 2008 8:00

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Káča napsal(a):

No jo-chci. Máme pozemek 4000m a abych to teda sama sekala... nene-prostě to byl vždy můj sen, jen v tom paneláku to teda jaksi nešlo. Chtěla bych vyrábět tvaroh, sýry....
Ale teda fakt jsem nevěděla, že je o to asi dost velký zájem-lítám po všech knihkupectvích a bohužel je všude vyprodaná kniha: Chov koz, což mi doporučila jedna chovatelka, jako dost dobrý začátek.

Káčo, možná jsem Ti jí našel. Posílám Ti odkaz do SZ.

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#8 24. 6. 2008 20:37

Káča
♥♥♥♥♥♥-

Ota napsal(a):

Káča napsal(a):

Káčo, možná jsem Ti jí našel. Posílám Ti odkaz do SZ.

Oto, dííííky moc. Hned objednávám... pussa

Není tady

#9 24. 6. 2008 20:41

Káča
♥♥♥♥♥♥-

Nela napsal(a):

Dobrý nápad. Já byla u známýho na statku (od nich beru kozeny) a oni mají koně, prasata, slépky, kozy, kachny a nevím kýho čerta ještě va a známý mě dostal, když řekl, že má novýho osla-že prý si ho koupil k narozeninám. Tak já řekla manželovi, že chci k narozkám kozy a on, že teda jo....No hele, kdo může říct, že dostal k narozkám kozy? Teda pokud to budeme brát tak, že ne ty silikonové-těch bude asi chodně big_smile

Není tady

#10 2. 7. 2008 11:44

Maya.82
Host

Káča napsal(a):

Nela napsal(a):

Dobrý nápad. Já byla u známýho na statku (od nich beru kozeny) a oni mají koně, prasata, slépky, kozy, kachny a nevím kýho čerta ještě va a známý mě dostal, když řekl, že má novýho osla-že prý si ho koupil k narozeninám. Tak já řekla manželovi, že chci k narozkám kozy a on, že teda jo....No hele, kdo může říct, že dostal k narozkám kozy? Teda pokud to budeme brát tak, že ne ty silikonové-těch bude asi chodně big_smile

Jé to bych taky chtěla tolik zvířatek a ještě k tomu ovečky.

#11 27. 9. 2008 11:00

kačíkgirl
♥♥♥♥♥♥♥

kačí nerada bych brala iluze, ale pokud nemáš možnost přikoupi dalších minimálně 50 000 m2 budeš mít koziček jen 8 sic na jednu kozu je potřeba cca 500m2 je to velice náročné no a na velmi dlouhý povídání..doporučuju navštívit nějakou farmu a tam tě nejspíš připraví o iluze a pokud ne a nejsi milionář tak to stejně bude těžká cesta...nemyslím to nikterak zle, ale je to fakticky náročný...koukni napři sem, dost informací, i když možná už znáš...http://www.malakozifarma.cz

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí