Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 6. 2008 12:55

Helik123
♥------
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 1

vynechání menstruace při užívání HA

Začala jsem brát HA Lindynette 20, minulou sobotu jsem měla poslední pilulku z prvního platíčka, během tohoto měsíce jsem špinila, ale 3.den týdenní přestávky špinění přestalo, ale menstruace se nedostavila - přičítám to trochu i nervům, protože tento týden jsem měla příjímačky a byla jsem totálně vynervovaná, včera jsem se s přítelem milovala bez ochrany a chci se zeptat, jestli jsem nemohla otěhotnět? Jinak žádné chyby v užívání HA si nejsem vědomá a zítra si mám vzít 1.tabletku z druhého platíčka.

Není tady

 

#2 5. 10. 2008 21:58

Baruska92
♥------
Registrovaný: 5. 10. 2008
Příspěvky: 1

Re: vynechání menstruace při užívání HA

Ano, mám stejný dotaz, také mi vynechala menstruace v prvním platíčku (špinila jsem), teď beru druhé už 5. tabletku a už ani nešpiním, je to normální?

Není tady

 

#3 9. 10. 2008 7:18

marina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2008
Příspěvky: 80

Re: vynechání menstruace při užívání HA

Mně se stalo tenhle měsíc to samé, asi je něco ve vzduchu :-) Udělala jsem si těhotenský test, vyšel negativně, ale i tak jsem šla pro jistotu k doktorce - prohlídla mě a poslala na krev a vše je naštěstí OK. Proč jsem menstruaci nedostala - nechápe, ale prý si moje tělo na HA zřejmě teprve zvyká (začala jsem brát HA před 3 měsíci po delší pauze ...)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů