Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 14. 6. 2008 20:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek II

Siriusi, pojď na skype, prosím smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 15. 6. 2008 20:00

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Skuhrací chlívek II

Nastydla jsem na slavnostech a je mi hodně blbě a nakazila jsem svojeho kocoura a on je tu teď nešastný a kašle a pořád jen spí grater


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#53 15. 6. 2008 21:29

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Skuhrací chlívek II

Aaaaaaa,naše peršanka která je domácí a nechodí ven má blechy yikes yikes yikes ,pomoooooooooooooc yikes yikes yikes !


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#54 16. 6. 2008 8:18

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Skuhrací chlívek II

Skuhry, skuhry, skuhry! Já blbec jsem se v pátek dívala ns vého exe v TV (Uvolněte se prosím) a pak jsem si zkazila celý víkend přemýšlením o našem bývalém manželství. Zabijte mě!

Není tady

 

#55 16. 6. 2008 9:55

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Skuhrací chlívek II

Neprošla jsem STK, grrr, to zase bude ježdění na opravu a zase zpět, grr usch


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#56 16. 6. 2008 12:32

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Skuhrací chlívek II

Klubko napsal(a):

Neprošla jsem STK, grrr, to zase bude ježdění na opravu a zase zpět, grr usch

Klubko, stačí být mladá prsatá blondýna a můžeš jezdit v novém bouráku big_smile big_smile big_smile

(teď si nevzpomenu, v jakém to bylo vlákně, ale bylo to tam na kordy ...)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#57 16. 6. 2008 12:42

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Skuhrací chlívek II

tak já si taky postěžuji, na přítele, ktery se stara vic o svoje zavodní auto nez o me a nasi malou dceru, ktery me stve tim, ze chce velikou svatbu, na kterou nemame, nez aby mel maloíu, tak radsi zadnou....sad jejich rodina jsou normalni vesnicani, kterym zalezi co si kdo mysli:( mam toho dost.... musi pozvat vsechn pribuzne, kamarady a zname.... ale radsi by se mel snazit, abych do toho vubec sla, a aby to po te svatbe vypadalo lepe nez ted....
Kdybych mela prebytecnych sto tisic, klidne takovou svatbu mit budu,ale ty nemame:(

Není tady

 

#58 16. 6. 2008 12:43

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Skuhrací chlívek II

jo a jeste - jsem nevyspala, moje dcera v noci nechce ted spat a knuci a ja beham davat dudlik furt a pakj sem jak mrtvolka:( a co mi vadi je ten humus pocasi venku:(

Není tady

 

#59 16. 6. 2008 12:44

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Skuhrací chlívek II

Jess, blondýna jsem, prsa mám malá. A Felicie zatím stačí. Já ani nemůžu mít luxusní auto, bylo by mi líto, že je od psa stále jako prase. Beru auto, jako věc co mi slouží.
Za mnou jela taková paní s Mercedesem. Tak 40cet, hezká, štíhá, nový meďour. Jela na přihlášení. Taky se po ní chlapi koukali a začali to komnetovat.... Třeba to byla úspěšná právnička. Ale to už nikdo nevidí lol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#60 16. 6. 2008 12:48

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Skuhrací chlívek II

Ivana napsal(a):

Skuhry, skuhry, skuhry! Já blbec jsem se v pátek dívala ns vého exe v TV (Uvolněte se prosím) a pak jsem si zkazila celý víkend přemýšlením o našem bývalém manželství. Zabijte mě!

je to hezkej chlap, líbil se mi

Není tady

 

#61 16. 6. 2008 12:55

Vanda
Host

Re: Skuhrací chlívek II

Kukačka napsal(a):

je to hezkej chlap, líbil se mi

Myslíš Pavlíka? big_smile big_smile Ten druhý měl příjemný mírný projev a vypadal sympaticky.

 

#62 16. 6. 2008 13:00

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Skuhrací chlívek II

Já TV nesleduji, šla jsem jen okolo u rodičů. Pavlíka nemyslím smile

Není tady

 

#63 16. 6. 2008 13:21

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Skuhrací chlívek II

Kukačka napsal(a):

Ivana napsal(a):

Skuhry, skuhry, skuhry! Já blbec jsem se v pátek dívala ns vého exe v TV (Uvolněte se prosím) a pak jsem si zkazila celý víkend přemýšlením o našem bývalém manželství. Zabijte mě!

je to hezkej chlap, líbil se mi

Viď? A to byl ještě hezčí, když neměl vousy! Tak už te´d vidíš, proč se mi po něm pořád tak moc stýská?grater

Není tady

 

#64 16. 6. 2008 13:35

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Skuhrací chlívek II

Ivano, cítím s tebou.
Není to určitě jednoduché, ale jestli má svoji Péu a mimčo, už je to jen snění a jen bolí.

Není tady

 

#65 16. 6. 2008 13:40

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Skuhrací chlívek II

Já si taky potřebuju zaskuhrat, nikdo mi nerozumí, nikdo si na mě nevzpomene sám od sebe, vrším špatné rozhodnutí na špatné rozhodnutí, mám na přítele blbý otázky, kterých vzápětí po vyslovení lituju, prostě dneska vidím všecko přes pořádně tmavej filtr hmm


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#66 16. 6. 2008 14:06

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Skuhrací chlívek II

Kukačka napsal(a):

Ivano, cítím s tebou.
Není to určitě jednoduché, ale jestli má svoji Péu a mimčo, už je to jen snění a jen bolí.

Už to zvládám o moc líp než dřív, ale občas to na mě ještě padne. Tento víkend byl fakt hnusnej!

Není tady

 

#67 16. 6. 2008 15:25

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Skuhrací chlívek II

Ivana napsal(a):

Kukačka napsal(a):

Ivana napsal(a):

Skuhry, skuhry, skuhry! Já blbec jsem se v pátek dívala ns vého exe v TV (Uvolněte se prosím) a pak jsem si zkazila celý víkend přemýšlením o našem bývalém manželství. Zabijte mě!

je to hezkej chlap, líbil se mi

Viď? A to byl ještě hezčí, když neměl vousy! Tak už te´d vidíš, proč se mi po něm pořád tak moc stýská?grater

Ivano, chapu to. Chytry, inteligentni, dost dobre vypadajici na svuj vek. Mit vedle sebe nekoho takoveho, tak si sakra, davam majzla. Nedovolila bych si jemu ten sex odpirat z uz vubec ne mit pred nim nejake depky. Samotny fakt, ze ho mam vedle sebe, by pro me bylo tou nejvetsi motivaci jit porad kupredu a neustale makat na sobe.


42!

Není tady

 

#68 16. 6. 2008 16:18

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Skuhrací chlívek II

Mně se taky líbí!! :-)
Ale je to jako se ženskejma. Atraktivního chlapa (či prostě jakéhokoli) nemá smysl hlídat a podřídit svůj život hlavně tomu, aby měl dostatek sexu, aby nevěděl, že nemᚠdepky apod.
Měl tě rád takovou, jaká jsi byla. A pak už třeba ne. Změnil se on nebo ty nebo okolnosti...Užila jsi si kus života s ním a jistě tě čeká spousta štastných chvil s jiným báječným chlapem.

Osobně bych ani tak nemakal na sobě jako spíš pro sebe - tím myslím na seberozvíjení kvůli sobě samém, než kvůli partnerovi. Pokud zázrak lásky existuje (jako že samozřejmě existuje), tak partner tě má rád jen tak, prostě tě má rád se vším všudy. I s drobnými nedostatky, mouchami či masařkami. Přesto či právě proto.

Nicméně pro pocit "ztráty" mám pochopení.

Není tady

 

#69 16. 6. 2008 16:49

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Skuhrací chlívek II

Nicolas napsal(a):

Mně se taky líbí!! :-)
Ale je to jako se ženskejma. Atraktivního chlapa (či prostě jakéhokoli) nemá smysl hlídat a podřídit svůj život hlavně tomu, aby měl dostatek sexu, aby nevěděl, že nemᚠdepky apod.
Měl tě rád takovou, jaká jsi byla. A pak už třeba ne. Změnil se on nebo ty nebo okolnosti...Užila jsi si kus života s ním a jistě tě čeká spousta štastných chvil s jiným báječným chlapem.

Osobně bych ani tak nemakal na sobě jako spíš pro sebe - tím myslím na seberozvíjení kvůli sobě samém, než kvůli partnerovi. Pokud zázrak lásky existuje (jako že samozřejmě existuje), tak partner tě má rád jen tak, prostě tě má rád se vším všudy. I s drobnými nedostatky, mouchami či masařkami. Přesto či právě proto.

Nicméně pro pocit "ztráty" mám pochopení.

Jiste mas pravdu, predsedo. Z vypraveni Ivany mam ale pocit, ze proste takoveho tahouna k sobe potrebovala.


42!

Není tady

 

#70 17. 6. 2008 10:45

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Skuhrací chlívek II

Po dlouhé době jsem měla potřebu naklepat pár písmen a než jsem  téma dočetla a popřemýšlela, zapojila se do tématu druhá strana a další strana a holky se rozhodly- patrně- že budou prát to prádlo soukromě.
Opuštěné hnízdo se zcela vyhnízdilo. A já skuhrám, že jsem si ani nepísla. Ale je moc dobře, že to vzalo tento obrat, že matka s dcerou snad najdou společnou řeč a vše si bez asistence Babi vyjasní.
Nechtěla bych nedorozumění s kýmkoliv řešit takto veřejně.

Omlouvám se, že ruším vaše vlny, vůbec netuším, o čem si povídáte, jen jsem potřebovala trochu skuhrat.dumbom

Není tady

 

#71 17. 6. 2008 12:11

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Skuhrací chlívek II

Skuhry skuhry, tady prší a prší už třetí týden a já jsem sama doma a v noci se bojím (přízemní domek, za poslední rok tříkrát vykradený) a v televizi nic není a DVD mi na počítači nejede a v baráku není jediná česká knížka a já nemám mozek na to si ještě po večerech číst v cizích jazycích, a po práci není kam jít, protože bydlím na takové samotě, že bych se domů dostávala dvě hodiny, a stejnak se všici furt dívají na fotbal... achjóóóó

Není tady

 

#72 18. 6. 2008 7:14

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Skuhrací chlívek II

Tak si najdi nějaké e-knihy v češtině, nebo třeba ti někdo nějakou dobrou e-knihu pošle, co ráda čteš?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#73 22. 6. 2008 16:28

Ugo Drago
Host

Re: Skuhrací chlívek II

Safra, safra finanční krize není zažehnána, blázni z FEDu ji naopak prohloubí, kdy pak příjde k nám a kdy se naplno projeví....hlavně, aby byla práce a občas penízky na radosti. God destroy FED! sad

 

#74 22. 6. 2008 16:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek II

Jaké radosti visslabig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 22. 6. 2008 18:13

Ugo Drago
Host

Re: Skuhrací chlívek II

PPavlaa napsal(a):

Jaké radosti visslabig_smile

...i když mám i jiné radosti, především se jedná o knihy.
P.S. vše nejlepší k tvému svátku wink

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů