Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 11. 6. 2008 12:24

Rizzie
♥♥♥----

Bývalý milenec /nadřízený a jak ustát dny poté...

zakládám nové téma v této sekci, protože kamošce by hrozně pomohlo slyšet, jak jste se někdo vyrovnali s těžkým rozchodem se svým ženatým milencem, ba co víc, láskou, navíc nadřízeným a zůstali s ním pracovat na stejném pracovišti /marketingová společnost o 5 lidech/. On jí nikdy nic nesliboval /to přece ženáči nedělají/, chtěl, aby s ním v podstatě žila v bytě, kde by on docházel jako host/to je všechno co by pro ten vztah udělal/, a ona, aby byla jen pro něj, protože ON JI UDAJNĚ MILUJE / ale také miluje manželku a téměř 22letého syna, který s nimi nežije, ale ženu neopustí/. No klasika model. Takže ona mu dala vybrat, bud  a nebo. A co opět klasika, zůstal doma v chlívku, ikdyž tvrdil jak jim to nefunguje a bla a bla a bla.... Zname všichni stejnou lajnu z jiných vláken. Ona zůstala v šoku, protože k tomu přistupovala zodpovědně a není to žádná naivní mladá husa, ale to není předmětem tohoto vlákna.

On jí sice dusno nedělá, ale ona má odpor se s ním jenom bavit, on ji zase ignoruje, když se baví s jiným kolegou nebo na večeři, nečekaně agresivní výpady slovní vůči ní typu, tak sis už našla na večer náhradu, to teda rychle, i před kolegy, před kterými to hystericky tajil atd. Pak když zůstanou sami, tak prosby, smutný oči, dokonce pláč, opíjení se a telefonáty v noci. Ona je už na prášky, doufala že se s ním rozumně domluví, aby ji nechal na pokoji když ji nenabízí nic jiného než s*e*x*.uspokojeni v pracovni dobe, a že teda když se rozhodl že zůstane tam, tak bude statečnej a dá jí pokoj. Bohužel jí zrovna v práci povýšili, vydělává na  daný region slušné peníze, je samoživitelka dítěte, a jinou práci na takové úrovni by hledala těžko...
Já bych jí radila odejdi ale na to nemám ani ten nadhled ani doma čtyřleté dítě. Já jsem jí radila, a mu vysvětlí, že oni ho teda potřebují víc a ona teda ustupuje tomu tlaku:kapitulation: ale to asi není ta páčka, aby přestal vyvádět a dožadovat se té pozornosti co předtím....

děkujeme....

Není tady

#2 11. 6. 2008 12:28

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Re: Bývalý milenec /nadřízený a jak ustát dny poté...

ten pán si brzo najde další obě, a vydrží!

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#3 11. 6. 2008 12:33

Simonas
♥♥♥♥♥--

Ahoj Rizzie, tvoje kamaradka to nema za potrebi, aby se nechala takto vydirat. To, ze mela vztah s muzem, ktery je zenaty? To se stava! Ze to byl nadrizeny?Nic by se nedelo, kdyby to byla vetsi firma a oni se nepotkavali. Tady v peti lidech je to problem, vytvarene dusno je jiste neprijemne. Miluje ho? Ma to s nim budoucnost? Ma byt stale ta na telefonu, v posteli? Ne? Tak co tam jeste dela? Nevim z jakeho regionu je, ale pokud je v marketingu dobra, tak ji vezme kazdy druhy. Zalezi ted na tom co je ji prednejsi - osobni svoboda nebo penize.

Upravil(a) Simonas (11. 6. 2008 12:49)

http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

#4 11. 6. 2008 12:53

dixina
♥♥♥♥♥♥-

Já souhlasím s Reginou, a děvče vydrží, odolává jeho tlakům a za čas uvidí. Ale jestli je to sobeček, tak dlouho sám nevydrží a jak píše Regina, za čas si opět nějakou obě najde. Takové typy nevydrží bez milenky. Držím palce!

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

#5 11. 6. 2008 16:07

Rizzie
♥♥♥----

jo jo, uznavame ze vsechny rady jsou dobre...

A Janča tady říká, že jí výslovně řekl, že to myslel NEZAVAZNĚ, jak oni to tak myslí, ti ženáči. Ale jen myslí, říkají něco jinýho.... Spíš tady řešíme, že kolegové sní přestávají mluvit, jako že tam dostala přes postel, tak dělají dusno na druhou....dumbom

Není tady

#6 13. 6. 2008 9:01

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Muj zenac se take nerozvedl.Ted jsem rada,ze alespon on mel rozum a neudelal to i,kdyz to tenkrat hodne bolelo.Po skoro 2 letech od rozchodu jsem si nasla pritele.Zenac me s nim potkal,byl doslova v soku,protoze si myslel,ze mu budu verna nadosmrti a on si spokojene bude zit s manzelkou.
Mistr me s nim dal pracovat na jednu linku,kde pracujeme v 5 lidech.A me se zenac zacal mstit.Je na me neskutecne zlej,az zustavam koukat,kde se to v nem bere.Z mileho muze,ktery me neustale vyznaval lasku se stal agresivni clovek.Me to velice boli,ze se takhle zacal chovat,prece jenom ty city plne nevyhasli.Ted,uz ale necitim nic nez odpor a rikam si jak jsem mohla byt tak neuveritelne hloupa a zahazovat se s takovym clovekem.S clovekem bez ktereho jsem si nedokazala predstavit zivot.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#7 13. 6. 2008 12:10

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

eremuruss napsal(a):

Muj zenac se take nerozvedl.Ted jsem rada,ze alespon on mel rozum a neudelal to i,kdyz to tenkrat hodne bolelo.Po skoro 2 letech od rozchodu jsem si nasla pritele.Zenac me s nim potkal,byl doslova v soku,protoze si myslel,ze mu budu verna nadosmrti a on si spokojene bude zit s manzelkou.
Mistr me s nim dal pracovat na jednu linku,kde pracujeme v 5 lidech.A me se zenac zacal mstit.Je na me neskutecne zlej,az zustavam koukat,kde se to v nem bere.Z mileho muze,ktery me neustale vyznaval lasku se stal agresivni clovek.Me to velice boli,ze se takhle zacal chovat,prece jenom ty city plne nevyhasli.Ted,uz ale necitim nic nez odpor a rikam si jak jsem mohla byt tak neuveritelne hloupa a zahazovat se s takovym clovekem.S clovekem bez ktereho jsem si nedokazala predstavit zivot.

jojo, Odi et amo ...

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#8 13. 6. 2008 16:17

Rizzie
♥♥♥----

no, on to zřejmě taky nemůže jen tak ustát, protože tu Janu taky dost drtí, a je na ni sprostej, což ona by přísahala na křížek, že  to není ten typ. No, už si hledá novou práci, protože si myslí, že tomu jejimu bývalýmu taky vadí, že mu tak mezi řádky všichni naznačují, že jí tam dosadil jenom díky jejich intimnímu vztahu, a on to začíná cítit jako velikou chybu... Nevím ja to dopadne, bohužel si myslím, že je pořád zamilovaná protože láska nezná formálních ani společenských hranic, pravda. albert bude to ale jistě těžký.

PS: ERE, opraš trošku pátou třídu, ten pravopis, zejména v příčestích minulých, tam ti to dost plandá.....kapitulation

Není tady

#9 17. 6. 2008 9:27

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Web

Rizzie - o co jde? je tam jedna chyba v příčestí, a to snad navíc nebylo předmětem tvého dotazu, bezchybný pravopis, ne? offtopic - omlouvám se, ale nedalo se jen tak to přejít

http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

#10 19. 6. 2008 11:28

Rizzie
♥♥♥----

Tino,
neomlouvej se, já ere sleduji už od té doby, co jsem tu, a už jsem to prostě nevydržela...dumbom to je celý...

ale jinak je mi moooc sympaticka, jak se s tim životem pere, jinak bych se jí vůůůbec nezabývala, pravopis, nepravopis...big_smile

Není tady

#11 19. 6. 2008 22:31

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Rizzie napsal(a):

Tino,
neomlouvej se, já ere sleduji už od té doby, co jsem tu, a už jsem to prostě nevydržela...dumbom to je celý...

ale jinak je mi moooc sympaticka, jak se s tim životem pere, jinak bych se jí vůůůbec nezabývala, pravopis, nepravopis...big_smile

No jo z cestiny jsem mela vzdycky za 4. big_smile tongue  Skoda,ze se tu nedaji opravit chyby jako v meilu.mad

Upravil(a) eremuruss (19. 6. 2008 22:33)

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#12 23. 6. 2008 17:26

Rizzie
♥♥♥----

neva, ere, bojuj, když tak já to vždycky opravím,  musíme si pomáhat, ne?tummenupp

Není tady

#13 23. 6. 2008 17:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

eremuruss napsal(a):

Rizzie napsal(a):

Tino,

No jo z cestiny jsem mela vzdycky za 4. big_smile tongue  Skoda,ze se tu nedaji opravit chyby jako v meilu.mad

Dajú. Klikneš si na svoj príspevok na Upravit a opravíš. Ale teda automatická oprava jazyka asi neexistuje, ak si mala na mysli toto. Mňa tiež zachraňujú len dodatočné orpavy, lebo ja má asi zasa nejakú dysgrafiu a hlavne mi to myslí rýchlejšie ako píše rodna , hoci mám 10 prstov na písanie a len jeden mozog.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#14 3. 7. 2008 10:20

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Pokud se jakoby rozešli, musí jeden odejít z firmy ! To je nepsaný zákon. Kamarádka musí být na hlavu, věděla, do čeho jde! V takových firmách je to jako v rodině, každý má "svého" partnera. Také mi bylo takové místo nabízeno - hnus ! Chrápou spolu v práci, jezdí na dovolené, služební cesty a doma pak dělají ze sebe svatoušky. Nejsem pokrytec, ale je špatná doba, ale to je asi IN. Mě se chtělo zvracet, když mi podnikatel vysvětloval, jak to u nich ve firmě /byly to nemovitosti/ chodí a to měl inzerát a tuto "práci" nabízel několika ženám najednou.

Není tady

#15 3. 7. 2008 21:53

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Kámoška chodila s nadřízeným asi tak půl roku, samozřejmě to prasklo, a ve firmě pak byla největší děvka a rozvracečka rodiny. Kolegové se jí stranili i pomlouvali, a ten nadřízený jí pak stejně opustil. A tak jí nezbylo než dát výpověď. A to jí ještě manželka toho chlapa udělala pořádný skandál. Nakonec vyhledala psychologa, protože se z toho skoro složila, ten muž jí sliboval manželství.

Není tady

#16 4. 7. 2008 21:36

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

topazio napsal(a):

Kámoška chodila s nadřízeným asi tak půl roku, samozřejmě to prasklo, a ve firmě pak byla největší děvka a rozvracečka rodiny. Kolegové se jí stranili i pomlouvali, a ten nadřízený jí pak stejně opustil. A tak jí nezbylo než dát výpověď. A to jí ještě manželka toho chlapa udělala pořádný skandál. Nakonec vyhledala psychologa, protože se z toho skoro složila, ten muž jí sliboval manželství.

Jo ty chlapy a najivni zensky.Zensky milujou srdcem,chlapy o....m

Není tady

#17 9. 7. 2008 15:42

Santala
♥♥♥♥♥♥-

topazio napsal(a):

Svatá prostoto !! lol usch

Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

#18 15. 7. 2008 22:07

Rizzie
♥♥♥----

diky za reakce, bohužel dotyčná je ještě v práci, protože zatím se jí za ten měsíc nezadařilo něco kloudnýho sehnat, aby to nebyla jenom nouzovka. Pan šéf se k ní, světe div se, chová docela slušně, a dokonce se jí ptá jestli to prý zvládá a jestli ji bolí, jak to dopadlo. Ale že CHLAPI TO TAK PROSTĚ MAJÍ, ŽE SE Z TOHO DOSTANOU POMĚRNĚ RYCHLE. godlike To je v.ů.l jak anděl.gloria A ještě tam předvádí rodinné natáčení dovolené v Thajsku, jako nejvzornější otec a manžel. Jana se z toho složila, že si musela vzít dovolenou. Kéž by takové hovádko jednou poznalo co je to přijít o iluze, lásku, a úctu a čestnost, a ještě si to dokázalo uvědomit. dumbom

Není tady

#19 28. 7. 2008 20:45

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Na každé prase se vaří voda......

Není tady

#20 5. 8. 2008 12:25

Rizzie
♥♥♥----

ahoj všichni co sledujete tohle vlákénko, jo jo, situace na frontě se mění stejně často jako počasí na horách.....

Moje kamarádka odešla tedy  z tohoto zaměstnání, a co se nestalo... On se jí neustále pokouší kontaktovat, volá jí, píše emaily na soukr,schránku, snaží se z ní vytáhnout kde tedko pracuje, pod zámin kou že tam potřebuje poslat zápočtový list atd... Ta je z toho hotová,
protože my ženy jsem nepoučitelné, a nejhorší kombinace, romantičky, a ona zase začala doufat.... Samozřejmě jak se zmíní o rozvodu, šnek zajede do ulity jak voda do kanálu:kapitulation: , statečnej....

No nic, to byl jen update situace. Ale ráda bych zde otevřela diskusi trochu jiným směrem. Důvěrnější vztahy na pracovišti vznikají velmi často. Bohužel ze zkušenosti mé i mých známých, nemusí ten, co evokuje tu větší intimitu být nutně člověk nespokojenej ve svým stávajícím vztahu. Nevím, asi jsem staromodni, sem si myslela že obvykle člověk hledá ,co potřebuje a nedostává se mu.....

Není tady

#21 5. 8. 2008 12:43

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥

Aneri napsal(a):

Na každé prase se vaří voda......

Niektore sa pred pecenim nepredvaraju tongue

http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

#22 5. 8. 2008 13:26

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Nepředvařují, ale stejně se jim musí odrhnout štětiny big_smile

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#23 30. 8. 2008 21:14

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

sem si myslela že obvykle člověk hledá ,co potřebuje a nedostává se mu.....

naivní, člověk hledá zábavu wink...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí