Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 6. 2008 9:33

mona123
♥♥-----
Registrovaný: 13. 8. 2007
Příspěvky: 28

brácha bývalého

Zdravím, po dlouhé době pouhého čtení vašich příspěvků bych ráda znala vᚠnázor na mou současnou situaci. Před víc jak půl rokem jsem se rozešla s přítelem - taky jsem to tu trochu řešila. Myslím, že už to mám vyřešené docela dobře, ale... Před týdnem jsem náhodou potkala jeho bráchu v jednom klubu, bavili jsme se a užili si skvělý večer. No a ted ten problém, bylo mi s ním skvěle (už dávno vím, že je v pohodě kluk) a od té doby na něj myslím víc než je zdrávo.., on to má myslím podobně, ale problém je, že je to brácha bývalého... Zajímal by mě proto názor od někoho nezúčastněného, jak by se na takový vztah díval.. Moc díky za názory. M.

Není tady

 

#2 11. 6. 2008 9:35

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: brácha bývalého

neviděla bych v tom problém - znám několik párů, kde se "vystřídali" sourozenci... a pokud jste se rozešli v klidu a máte to vyřešené, tak tím spíš...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#3 11. 6. 2008 9:37

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: brácha bývalého

Pohoda, nabuduce das sestru ... Ale do otca by som uz na tvojom mieste nesiel wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#4 11. 6. 2008 9:53

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: brácha bývalého

mona123 napsal(a):

Zdravím, po dlouhé době pouhého čtení vašich příspěvků bych ráda znala vᚠnázor na mou současnou situaci. Před víc jak půl rokem jsem se rozešla s přítelem - taky jsem to tu trochu řešila. Myslím, že už to mám vyřešené docela dobře, ale... Před týdnem jsem náhodou potkala jeho bráchu v jednom klubu, bavili jsme se a užili si skvělý večer. No a ted ten problém, bylo mi s ním skvěle (už dávno vím, že je v pohodě kluk) a od té doby na něj myslím víc než je zdrávo.., on to má myslím podobně, ale problém je, že je to brácha bývalého... Zajímal by mě proto názor od někoho nezúčastněného, jak by se na takový vztah díval.. Moc díky za názory. M.

A v čem vidíš problém ??? va


BB

Není tady

 

#5 11. 6. 2008 10:22

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: brácha bývalého

Chýlková/Roden
Kraus/Krausová

jak se hezky prohodili, sice nebyli sourozenci, to je fakt,ale klape jim to (teda snad , neznám je osobně tongue)
No a! Když budeš mít s bratrem bývalého plnohodnotný vztah, tak proč NE?
A na lidi nehleď, je to jenom Tvůj život!!!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#6 11. 6. 2008 10:48

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: brácha bývalého

dixina napsal(a):

Chýlková/Roden
Kraus/Krausová

jak se hezky prohodili, sice nebyli sourozenci, to je fakt,ale klape jim to (teda snad , neznám je osobně tongue)
No a! Když budeš mít s bratrem bývalého plnohodnotný vztah, tak proč NE?
A na lidi nehleď, je to jenom Tvůj život!!!

Tak Roden už s Krausovou nežije, stýká se s jednou slovenskou herečkou, mladší blondýnou - při své skleróze jsem zapomněla jméno...
No jo, no: vztahy jsou zhusta krátkodobá záležitost.
Ale proč brát živbto vážně, když z něj ještě nikdo nevyšel živý usch vissla řekl klasik

Není tady

 

#7 11. 6. 2008 10:49

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: brácha bývalého

živbto - měl být samozřejmě ŽIVOT, sorry za překlep roll

Není tady

 

#8 11. 6. 2008 10:56

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: brácha bývalého

Judinka napsal(a):

dixina napsal(a):

Chýlková/Roden
Kraus/Krausová

jak se hezky prohodili, sice nebyli sourozenci, to je fakt,ale klape jim to (teda snad , neznám je osobně tongue)
No a! Když budeš mít s bratrem bývalého plnohodnotný vztah, tak proč NE?
A na lidi nehleď, je to jenom Tvůj život!!!

Tak Roden už s Krausovou nežije, stýká se s jednou slovenskou herečkou, mladší blondýnou - při své skleróze jsem zapomněla jméno...
No jo, no: vztahy jsou zhusta krátkodobá záležitost.
Ale proč brát živbto vážně, když z něj ještě nikdo nevyšel živý usch vissla řekl klasik

Tak to jsem šlápla vedle dumbom , ale snad ten příklad byl pochopen dobře.
Ale Kraus o CHýlkové mluví moc hezky vissla

tummenupp


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#9 11. 6. 2008 11:03

mona123
♥♥-----
Registrovaný: 13. 8. 2007
Příspěvky: 28

Re: brácha bývalého

Díky moc za názory, aspon už si snad nebudu připadat divná, kdyby to náhodou vyšlo (a má to své výhody - už bych znala rodiče i když nevím, jak by na to koukali) wink A je fakt, že člověk se nemá ohlížet moc na okolí a žít si svůj život, což je někdy mnohem t잚í.. styrka

Není tady

 

#10 11. 6. 2008 11:59

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: brácha bývalého

Oxi napsal(a):

Pohoda, nabuduce das sestru ... Ale do otca by som uz na tvojom mieste nesiel wink

oxi, to je jen zbožné přání chlapů (3 se sestrou smile )


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#11 11. 6. 2008 13:25

JanaJana
♥♥-----
Registrovaný: 5. 6. 2008
Příspěvky: 27

Re: brácha bývalého

No jestli to není třeba tak, že ses s tím původním klukem rozešla Ty a on to dodnes nemůže "rozdejchat", taky v tom problém nevidím wink
Ale píšeš, že to máte vše vyřešené, tak držím tummenupp

Není tady

 

#12 11. 6. 2008 14:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: brácha bývalého

Moja bývalá švagriná chodila najprv s mojím ex a až potom s jeho bratom... Keď sa pôvodná dvojica rozišla. Začali si síce spolu nejako príliš skoro a bývalý mal z toho trvalú traumu a zazlieval rodine, že ich normálne prijala ako holý fakt... ale v podstate sa časom zrovnal aj sám. Myslím, že po pár rokoch ju dokonca začal bratovi srdečne pria lol ...

Upravil(a) Selima (11. 6. 2008 14:16)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů