Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 6. 2008 10:46

kokina02
♥♥-----
Registrovaný: 9. 6. 2008
Příspěvky: 45

milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Zdravím všechny ženský, rádkyně i poradkyně na tomto webu wink Stránky jsem objevila teprve nedávno a během té krátké chvíle je stačila přelouskat skoro celé. Bohužel se musím zařadit mezi ty, co radu hledají a ne mezi ty, co radí. Hledám tady nadhled a patřičný odstup a shodnocení mé situace, tak si mě prosím, ženský, přečtěte a pisněte, budu čekat! wink
Řeším svůj roční vztah, který začal na podruhé (už to mě mělo asi kdybysi odradit, ale bohužel se tomu tak nestalo) zvažuju, zda mám přítele opustit, ale  zatím se nemůžu rozhoupat. Však to jistě znáte, když v tom hrají právě vaše city prim není nic tak jednoduché, nic tak očividné, jak se jiným může zdát hned na první pohled!  Takže ve zkratce:
- já  23, přítel 26 a nᚠroční vztah, který bych přirovnala k horské dráze, jednou dole, jednou nahoře

- přijde vám normální, že po ročním vztahu neznám přítelovy rodiče (on mé zná a rozumí si s nimi velmi dobře)? Jeho rodiče nebydlí daleko a příležitosí už bylo nezpočet. (Vím od něj i z okolí, že jsou dost svázaná rodina, nestýkají se moc s nikým jiným z rodiny, ani moc osobních přátel nemají. Prostě si vystačí sami o sobě, nikoho dalšího do "týmu" nepotřebují...z toho mám docela strach...jak by přijali pak mě, když bychom se třeba jednou vzali, a nebo měli děti)?!

- několikrát už byl rozchod na spadnutí...neustále totiž řešíme přítelovu vytíženost, jak pracovní, tak sportovní (3xtýdnně trénink a víkendy turnaje...když je volná něděle nebo sobota /velmi zřídka/ bude se konečně odpočívat... a to u televize, jen velmi málo se mi ho podří vytáhnout ven, na výlet, procházku (když už ho někdo vytáhne, tak jen jeho kamarádi...to aby pak nebylo dusno, že se mnou nikam nejde a s nima ano /ale to bývá teda taky zřídka/ řekne, a se jdu bavit taky s kamarádkama (prostě nevidí, že bych ráda něco podnikla, ale s ním!)

- jakýkoli konflik mezi námi probíhá tak, že přítel obrátí oči v soloup a řekne: zase neřeš ... když už je situace opravdu vážná a potřebuju něco probrat, promluvit si...zvedne se a odejde, případně odjede (řešení má přece tolik v práci...doma chce mít usměvavou, nic neřešící, věčně dobře naladěnou přítelkyni....nechápe, že když ale nevyřeší něco ve vztahu, pořád to tam bude, nevytratí se to)...tímle řešíme vše....pohádáme se a za chvíli se dělá, že nic nebylo a nebo se několik dní nevidíme a přijede, až vychladne....jeho heslo: hlavně a't se neřeší! Neuvědomuje si, že když to proberem může být během pár minut klid, takhle si odejde nebo odjede a vrátí se v pohodě a jede se dál, ale přitom to tam v nás pořád někde je

- dosud nezná moje přátele (nikdy na seznámení není totiž ten správný čas, bu'd přijede z turnaje, večer značně unaven a nebo jede další den brzy ráno a to přece po něm nemůžu chtít, jít se někam veselit a seznamovat) přes týden má práce až nad hlavu

- teď má už 3 týdny nový byt, hrozně jsme se na něj těšili, ještě jsem v něm nebyla ...ohání se tím, že chce, abych ho viděla, až bude trochu připravený, takže se tam maluje, sestavuje, myje...vše beze mě, chce si všechno udělat sám, i když jsem si několikrát nabíla.

Možná, když si to tak po sobě čtu se sama pozastavuju nad tím, že nám to vůbec tak dlouho vydrželo...jenže je v tom právě to "jenže"...mám ho i přesto ráda a jsem hroně měkká, nedokážu jen tak poručit srdci (a když se tak stalo, začal třeba plakat a říkat, že mě má moc rád a že se mě nikdy nevzdá, že jsem úžasná holka atd...toto se stalo jednou).....když chce dokáže být velmi milý, pozorný, obětavý...nikdy nevynechá příležitost (svátek, narozeniny, výročí) aby nedonesl kytku nebo malý dárek, když jedeme na výtel, tak je to opravdu výlet s velkým V....prostě když se snaží, když se mu chce...jsem s ním neuvěřitelně šasná a citím se hýčkaná jako princezna.
Na jedné straně naše hádky a problémy, které on nikdy nehodlá řešit a na straně druhé opačné city...až mě zaráží, jak se nᚠvztah odvíjí od jeho nálad a rozpoložení...když chce umí mě udělat šastnou i nešastnou. A ted, babo raď!hmm
Je to těžké, nemůžu se rozhoupat, nečekám požehnání to udělej, nebo to udělej...prosím vás jen o vᚠnázor..cokoli, co vás v tu chvíli po přečtení napadne. Budu vám vděčná. Mějte se hezky a  přeju, a je tady spíš víc těch, co radí, než těch co radu potřebují.Pa

Není tady

 

#2 9. 6. 2008 10:52

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Ahoj,
má rada je asi drsná, ale utíkej dokud můžeš. Já měla BM přesně s takovouhle rodinou a hrůza a děs. Přijali mě teda v pohodě, ale pak jsme s nima trávili dovolené a v podstatě většinu volného času. On pracoval s mámou ve firmě, tak moc času neměl ani na sebe nebo kamarády a podle toho hodnotil i mě. Nikam nechoď, nic nesmíš. Všude jsem s sebou brala syna, abych si alespoń trochu užila.
Je divné, že Tě do toho bytu nevzal a i to, že ses neviděla s rodiči, moc se mi to nelíbí, ale nevím, třeba bude i jiné řešení.
Já měla také problém odejít, ale pak už pohár trpělivosti přetekl a bylo po všem...

Není tady

 

#3 9. 6. 2008 10:56

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Mne se zda, ze te pritel ma, aby nekoho mel. Nechapu to s tim bytem, vzdyt prace nejvice bavi, kdyz to ti dva muzou delat spolu na spolecnem ? Pokud jste spolu 1 rok, a vlastne snad je mezi vami zamilovanost a uz ted citis, ze tomu vztahu nedava tolik, co ty, ze mate trosku jine predstavy o traveni volneho casu .... dokazes si predstavit, jake problemy bys resila za par let ? Rozpory se mnohem vice prohlubuji. Nezda se mi, ze by se chtel zmenit, tak abys byla stastnejsi, pokud o tom mluvite a vi, ze te to trapi, tak proto nic neudela, resp. nema to delsiho trvani.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#4 9. 6. 2008 11:05

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Ahoj Koki. To, co píšeš, na mne skutečně působí tak, že tvůj přítel je ve vztahu podstatně silnější, a v podstatě se vᚠživot řídí výhradně jeho vůlí, co on nechce, to se nedělá. A to včetně těch výletů, když on má chu, tak se teda jede, ale jen když on chce. Ale dovol, abych se zeptal (čistě věcně, bez podtextu prosím):

- kdy se hádáte? Může být, že když přijde z práce, tak skutečně nemá náladu NIC řešit, potřebuje si dát oraz nejlépe pasivním mlčením a zíráním do ohně (v modernějších domácnostech do televize). Není třeba během dne či týdne vhodnější doba?
- co takhle zajet na turnaj s ním?

Ale jinak to nevypadá jako příliš perspektivní záležitost, zvláště pokud tyto potíže jsou de facto od začátku. Co já bych dal za ženskou, která dokáže vyjádřit svou nespokojenost...

Není tady

 

#5 9. 6. 2008 11:12

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Podle mého názoru je to pěkný sobec. A žít se sobcem, taky žádný med!
Utíkej, co ti dech stačí. Nemáte děti, tak je to jednodušší, horší až budou.
Jsi ještě mladá holka a mᚠživot před sebou.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#6 9. 6. 2008 11:50

kokina02
♥♥-----
Registrovaný: 9. 6. 2008
Příspěvky: 45

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Děkuju za názory! Více méně souhlasím ... jen se ještě se rozhoupat, odhodlat a přetrhnout poslední nitky. Držte mi pěsti yikes) ahoj

Není tady

 

#7 9. 6. 2008 11:55

trisha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovarský kraj
Registrovaný: 19. 2. 2008
Příspěvky: 1679
Web

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Drzim pesti, jsi mlada, verim, ze az se vzpamatujes, najdes novou nit, novy zacatek a budes uz taky vedet, co ocekavas, co nikoliv! Hodne sily!


http://lilypie.com/pic/090204/YjkK.jpghttp://by.lilypie.com/nsaHp1.png
http://lilypie.com/pic/090204/BOc7.jpghttp://by.lilypie.com/LrbAp1.png

Není tady

 

#8 9. 6. 2008 11:56

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Koki, držím ti pěsti,a jedna rada, chceš-li s tím vážně něco udělat, tak to udělej hned, nic neodkládej.
Bylo by to ještě t잚í.
Drž se!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#9 9. 6. 2008 12:04

Mariska
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Koki, já se pod to, co píšeš můžu podepsat, neb jsem prožila to samé, jen ve vyšším věku:( na obhajobu jeho rodiny bych ale uvedla, že v tomto případě, je naše rodina ta uzavřená, co má ráda svoje soukromí, takže jsem se já vyhýbala vzájemného seznamování...na tom nevidím nic špatného:co: moji rodiče jsou rádi, že jsem šastná a nepotřebují se s mým přítelem vídat a bavit...berou to, jako že je to můj život a já s ním žiji....takže to bych neodsuzovala a nebrala jako velký problém, pakliže v tom není něco jiného...
To ostatní je však smutné, protože já jsem se také k příteli vrátila a po roce to bylo zase o ničem....já jsem také chtěla řešit a probírat věci, také jsme řešili bydlení, zařizoval si své a mě do toho moc nevtahoval...nevím, co radit, my jsme se nakonec rozešli a dneska bych řekla, že chování mého přítele už tehdy naznačovalo, že o mě nestojí, jenom to nechtěl být on, kdo to rozsekne...mad

Není tady

 

#10 9. 6. 2008 13:40

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Ahoj Kokino,
na prvni pohled to muze vypadat, ze tvuj pritel je sobec. Nicmene on je opravdu hodne vytizeny - prace, sport... Vem to tak, ze pokud ty nemas zadnou aktivitu, muzes se nudit. Ty jsi plna dojmu a zazitku z celeho dne a chces si s nim povidat. On je utahany a jedine co chce je klid a nic neresit. On je vybity a ty ne. Najdi si zajmy, ktere te zabavi.
Ohledne rodiny - nektere to tak maji. Myslim si, ze tvuj partner je jedinacek. Oprav me, pokud tomu tak neni.  Jedinacci maji se svymi rodici nadstandardni vztahy. Rodice potom jsou pro nej nazorovi vudci a neudela nic, co by je mohlo zklamat nebo co si nepreji. To muze byt seznameni s tebou. Treba stale ceka na spravny cas.  Byt - predpokladam, ze jej koupil on a ty nemas na nic pravo. S tim se smir, nic s tim nenadelas - nerika ti to pane. Nezurila bych a netrapila bych se. To, ze te tam jeste nevzal, bych vubec neresila. At si to uklidi a nastehuje, vydre sam a ty tam prijdes jako princezna. Mozna to bere jako prekvapeni pro tebe a chce ti dokazat, ze se o tebe postara. To nekdy chlapi delaji. Ale neznam tveho pritele a nevidim mu do hlavy. On mozna vas vztah bere jako spokojeny a ty vidis babaky.   
Netlacila bych na pilu. Pokud se bavite o rozchodu -  mely by te zajimat jeho reakce, ktere jsi sem nanapsala. Zda to nechce resit, protoze je mu to jedno nebo je mu to neprijemne a ztrata tebe by bylo jeho selhani. Nebo si muze myslet, ze blafujes a neudelas to.

Upravil(a) Simonas (9. 6. 2008 13:47)


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#11 9. 6. 2008 14:10

kokina02
♥♥-----
Registrovaný: 9. 6. 2008
Příspěvky: 45

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

For Simonas: vím, že to může vypadat tak, že on (přítel) dře v práci, dře na sobě (při sportu) a ona (já) jen sedím doma a čekám až mě zabaví...není to tak. Nečekám, že on mi povede život, ale myslím, že je přirozené, že když člověk je zamilovaný, má někoho rád, tak chce být s danou osobou, co nejvíc, chce se s ní podělit o zážitky ... v tomhle případě dost věcí chybí, když chci jít s přítelem ven, pobavit se já...tak je utahaný z práce (minulý týden...uprostřed týdne, byl s partou kamarádů a vrátil se v 5hod ráno...to utahaný nebyl....vlastně až potom, kdy jsme byli domluvení na večeři, se vymluvil z předešlého dne, že je hrozně utahaný a v práci toho bylo taky moc....
K té rodině...ze začátku jsem to nemohla pochopit, protože moje rodina je velmi rozrostlá, se všemi se stýkám a mám výborné vztahy, přítele naši taky velmi rychle vzali a vlastně celá rodina, se k němu chová velmi hezky...tu jeho už jsem nějak pobrala, a NIKDY jsem mu to nevyčetla (i když v mnohých situacích mi bylo velmi líto, že jsem jeho rodičům i sestře, tak volná!!...vánoce, narozeniny...o vánocích jsem jim poslala přání a malého vánočního anděla ze skla(matce se prý moc líbil, víc nevím/ sestře na narozeniny taky menší dárek) ano, spletla si se, není jedináček...A nakonec k tomu bytu, mᚠpravdu je jeho...nikdy by mě ale ani ve snu nenapadlo dělat si jakékoli nároky na něj, ale jelikož nejvíc času jsme prozatím trávili u nás, na byt jsme se společně moc těšili, konečně soukromí atd. Od té chvíle co ho má na něm maká a já jsem tam ještě pozvaná nebyla (i když to několikrát bylo nadhozeno, k návštěvě nedošlo a bude to měsíc. Sama se vnucovat nebudu.....sám si ho nechal vymalovat, koupil závěsy, umývá ho, montuje skříňky (jak už jsem psala, nedělala bych si na něj nikdy nárok, vím ,že je jeho, moc se na něj těšil, plně to respektuju....ale přece jen....neměl by se třeba jako partner zeptat: Lásko, co říkᚠna tuhle barvu do obýváku, do kuchyně, pomůžeš mi vybrat závěsy...atd

Není tady

 

#12 9. 6. 2008 14:20

kokina02
♥♥-----
Registrovaný: 9. 6. 2008
Příspěvky: 45

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

4 dny jsme se neviděli, ani telefonát, ani sms...(vyloženě jsme se nepohádali, jen se prostě odmlčeli. Už mě unavovalo, pořád volat nebo psát jeko první a třeba den čekat na odpověď. Na těch pár dní jsem ho odřízla, tak jak to dělá on...no a ozval se až po 4 dnech, shodou okolností mi teď volal a úplně bez rozpaků...ahoj, jak se máš? co je novýho? ... neměl by tohle přítel vědět?!?!? (jak se mám, co je nového....a ne se na to ptát telefonicky po několika dnech?!?!?)

Není tady

 

#13 9. 6. 2008 14:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Kokina, sú vzahy a vzahy, Ja som mala víkendový vzah - obaja sme boli pracovne vyažení a vídali sme sa len cez víkedny - a obom nám to vyhovovalo. Niekomu by to nevyhovovalo VOBEC. To je indi-vindi, dôležité je zladi sa a nájs kompromis(alebo niekoho, kto to má nastavené rovnako či podobne). Potreba vída sa je nastavená skrátka inak u vás dvoch - a nemusí to hovori nič o zamilovanosti.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#14 9. 6. 2008 15:06

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

kokina02 napsal(a):

4 dny jsme se neviděli, ani telefonát, ani sms...(vyloženě jsme se nepohádali, jen se prostě odmlčeli. Už mě unavovalo, pořád volat nebo psát jeko první a třeba den čekat na odpověď. Na těch pár dní jsem ho odřízla, tak jak to dělá on...no a ozval se až po 4 dnech, shodou okolností mi teď volal a úplně bez rozpaků...ahoj, jak se máš? co je novýho? ... neměl by tohle přítel vědět?!?!? (jak se mám, co je nového....a ne se na to ptát telefonicky po několika dnech?!?!?)

Muze te milovat, muze te mit rad, ale zalezi jen opravdu na tobe, jestli by ti takove nedavani lasky najevo stacilo i do budoucna. Mozna to beru moc podle sebe, ale nedokazu si predstavit, ze by se mnou zena treba nevybrala skrinky, zaclony, barvu do bytu atd. Prave nakupovani a spolecne rozhodovani je to nejkrasnejsi, vzdyt si prece nemuze myslet, ze kdyz si byt zaridi podle sebe, tak se ti tam automaticky bude muset libit. Sama vis, ze by se ti tam libilo 100x vice, kdyz bys jej zarizovala spolecne a taky rekla nazor zeny.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#15 9. 6. 2008 17:09

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Kokino, já to vidím svým selským rozumem poměrně prostě. Vy dva nejste naladěni na stejnou frekvenci. A některými ukazateli mi připomínáte zaběhnutou manželskou dvojici, která prostě žije vedle sebe. Ty bys asi ráda, aby muž byl v určitou hodinu doma a k pravidelnému seriálu Ti donesl oblíbený druh kávy, usedl s Tebou před obrazovku a pak s Tebou situaci viděného rozebral...On by asi rád viděl ženu, která mu po návratu řekne...sundej ten dres a hoď ho do koupelny, pak se to někdy vypere, já se zrovna teď vrátila ze služebky, ale ještě letím na tenis, nečekej na mě, dáme si drink s holkama u Medvídka...Jste každý jiný, Ty bys třeba o dovolené koukala ruku v ruce na hvězdičky a on by spláchl prach v partě v hospodě a zároveň porazil všechny soupeře v kulečníku...dá se tak žít, ale nevím, jak dlouho....!

Není tady

 

#16 9. 6. 2008 21:26

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

kokina02: moje 2 poslední přítelkyně byly přesně tak staré, jako Ty.

První z nich - měla největší radost za celou dobu, co jsme byli spolu, když jsme spolu do nového bytu vybírali postel a světla.

Druhá z nich (to je ta má zatím poslední, kvůli které tu už čtvrt roku straším) - měla největší radost za celou dobu, co jsme byli spolu, když jsme jeli autem na svou první společnou dovolenou. Prohlásila tehdy, že je to pro ni ještě větší potvrzení našeho nejbližšího vztahu, než naše (do té doby krásné a vášnivé) milování. Moje tehdejší reakce byla  vavava, ale bral jsem to jako osobité vyjádření její lásky a těšilo mě to smile

To jsou mé zkušenosti. Jiné nemám. Tím jsem chtěl jen říct, že mᚠstejná přání a očekávání, jaké měly ve Tvém věku a ve Tvé situaci moje 2 partnerky. To už jste 3 ze 3, takže ta přání jsou asi běžná a přirozená. To, že Tě nechce mít při adaptaci bytu, vidím na rozdíl od ostatních trochu jinak. Na základě Tvého popisu jeho chování se mi zdá, že on si NEPŘEJE, aby sis vytvořila k tomu bytu jakoukoliv "budovatelskou" vazbu. A to proto, abys tak neohrozila jeho nezávislost, která je mu zjevně dražší než Tvé věrné přátelství. A to může mít zase jen jediný důvod - a teď  budu k Tobě velmi tvrdý: jenom tak bude pro něj relativně snadné se Tě zbavit, až ho opravdu omrzíš. Nebudeš mu totiž moci vyčítat, jak jsi s ním zařizovala "vaše" hnízdečko. Promiň, že to vidím tak černě. Myslím ovšem, že Ty to vidíš taky tak, jen to srdíčko to nechce strávit. Nedivím se - mᚠho ráda. Moje vlastní emocionální infrastruktura nedovedla celého půl roku zpracovat fakt, že má dívka už mě nechce, i když rozum to pochopil za 60 vteřin. Přítelkyně Selima mi zase napíše, že promítám své pocity a zkušenosti do Tvých specifických poměrů. Ale dneska už to jsou taky pocity a zkušenosti mnoha dalších lidí z vedlejšího vlákna jak dál, takže ta pravděpodobnost, že mám pravdu, je hodně vysoká. Být tebou bych využil Tvého skvostného věku a stočil očka na nějakého přítulnějšího šohaje. smile

Upravil(a) tenonen (10. 6. 2008 1:16)


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#17 9. 6. 2008 22:11

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Myslím, že pokud jsi schopná mu na rovinu říct, co ti vadí a on není ochoten se alespoň snažit o změnu (teda déle než dva dny), pak to není moc nadějné... Jen bych zdůraznila to: na rovinu mu říct co tě mrzí a co tě na něm trápí - bývá to problém (teda u mě) a oni pak chlapi moc netuší, co nám furt vadí. Pokud ale není ochoten dělat kompromisy, tak uteč. Jen by ses trápila víc a víc.

Není tady

 

#18 9. 6. 2008 23:58

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Souhlasím, že některé chlapy je občas potřeba dost důrazně nakopnout. Byla by škoda tuhle možnost promarnit, pokud ti teda za to stojí. No a pak uvidíš, co to s ním udělá, případně na jak dlouho. Vzhledem k tomu, že nemᚠaž tak kam spěchat, zkus tomu dát nějaký čas, co je to týden dva měsíc dva proti celýmu životu...

Není tady

 

#19 10. 6. 2008 8:37

Mariska
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Já Kokině rozumím, myslím, že nechce nic přehnaného a nečeká, že jí bude přítel obskakovat a dělat co jí na očích vidí...jenom nepociuje ve vztahu to, co vy všichni ostatní ve fungujících vztazích máte tak nějak přirozeně, automaticky a ani si neuvědomujete, že to dostáváte...
Pravda ale je, že ani z mého pohledu se to nejeví do budoucna jako perspektivní vztah...zřejmě tě přítel opravdu nemiluje tak osudově, jak bys čekala a to jeho soukromí a nezávislost je pro něj natolik prioritní, že je ochoten obětovat i tebe...myslím, že až najde tu pravou, bude se chovat jinak....a tak si myslím, že pokud to bude stále několik měsíců ta stejná písnička, raději odejdi...budeš se jenom trápit a pak si přestaneš vážit i sama sebe...protože budeš stále ta, co si bude muset o všechno říkat a chodit škemrat prstíčkem...a tak to přeci v rovnocenném partnerském vztahu nefunguje....

Není tady

 

#20 10. 6. 2008 8:52

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

"vy všichni ostatní ve fungujících vztazích" - no to mě potěšilo wink smile

Není tady

 

#21 10. 6. 2008 9:32

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Nedoma napsal(a):

"vy všichni ostatní ve fungujících vztazích" - no to mě potěšilo wink smile

my vsichni bez fungujicich vztahu


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#22 10. 6. 2008 9:47

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Kokino, já to měla s bytem podobné. BM už ho měl před svatbou abyl i částěčně zařízený a já si tam pokaždé přišla divně, ikdyž jsme tam pak bydleli, nemohla jsem nic dělat podle svého. Musel mi to schválit a to bylo asi tak 2x z mnoha případů. Teď mám byt podle svého a užívám si ten pocit být svou paní.

To že Ti 4 dny nenapsal a pak najednou je v pohodě, to bych mu ten mobil hodila na hlavu, je chlapec trošku mimo..

Není tady

 

#23 10. 6. 2008 10:07

kokina02
♥♥-----
Registrovaný: 9. 6. 2008
Příspěvky: 45

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

Vážení človíčkové, vy všichni ve fungujících i nefungujících vztazích, moji rádci, :-) děkuji vám všem za vaše postřehy, připomínky i názory. Všechny jsem je do poslední tečky přečetla a z každého si něco vzala! Z něčeho méně, z něčeho více, ale byla jsem opravdu ráda, že byly! Totiž i když vaše rady moc oceniji, zároveň si uvědomuji, že mi může radit 1000 lidí ale jsem to pouze já jediná, která může a musí nějak zasáhnout a naložit se svým životem! Já jediná (a nemějte to, prosím, za zlé) mám v sobě ony všechny city i pocity, které vám chybí a podle nichž se já chystám řídit! Nechci mít vztah, jen proto, abych nějaký měla....počkám si na toho, co za to bude stát! (nemám příteli nic za zlé, asi mi konečně doklaplo, že i když se máme rádi, nedokážeme najít k sobě cesty, protože oba dva očekáváme od vztahu něco jiného a nic se přece nedá lámat přes koleno!)

Děkuju, mějte se krásně a doufám (i pro mě) že se tu budem potkávat i bez řešení problémů. Kokina :-)

Není tady

 

#24 10. 6. 2008 10:10

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

kokina02 napsal(a):

Vážení človíčkové, vy všichni ve fungujících i nefungujících vztazích, moji rádci, :-) děkuji vám všem za vaše postřehy, připomínky i názory. Všechny jsem je do poslední tečky přečetla a z každého si něco vzala! Z něčeho méně, z něčeho více, ale byla jsem opravdu ráda, že byly! Totiž i když vaše rady moc oceniji, zároveň si uvědomuji, že mi může radit 1000 lidí ale jsem to pouze já jediná, která může a musí nějak zasáhnout a naložit se svým životem! Já jediná (a nemějte to, prosím, za zlé) mám v sobě ony všechny city i pocity, které vám chybí a podle nichž se já chystám řídit! Nechci mít vztah, jen proto, abych nějaký měla....počkám si na toho, co za to bude stát! (nemám příteli nic za zlé, asi mi konečně doklaplo, že i když se máme rádi, nedokážeme najít k sobě cesty, protože oba dva očekáváme od vztahu něco jiného a nic se přece nedá lámat přes koleno!)

Děkuju, mějte se krásně a doufám (i pro mě) že se tu budem potkávat i bez řešení problémů. Kokina :-)

Hodně štěstí a a to bolí co nejkratší dobu tummenupp


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#25 10. 6. 2008 10:49

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: milé rádkyně a poradkyně na babinetu...

kokina02 napsal(a):

Děkuju, mějte se krásně a doufám (i pro mě) že se tu budem potkávat i bez řešení problémů. Kokina :-)

Obávám se, že toto přání je nerealistické smile


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů