Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 12. 6. 2008 9:41

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Řekni mi to konkrétně

Jasně, každý jsme z jinýho těsta, pokud jim to tak vyhovuje, tak proč ne.
Ale jinak tě chápu, ale přesto si myslím, že skutky jsou mnohem víc než jen slova.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#77 12. 6. 2008 10:30

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Řekni mi to konkrétně

Opheliaa napsal(a):

... On holt na mě asi mluví jiným jazykem lásky a já na něho taky, tak si trochu chvílema nerozumíme big_smile

To je přesně ono, on to může vyjadřovat jinak a požadavkem na slovní vyjádření ho může popudit právě z toho důvodu, že ti přeci svoji lásku dává dostatečně a často najevo, ale jiným než lovním způsobem.

Zkus se zamyslet, co by tak mohly být projevy lásky wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#78 12. 6. 2008 11:41

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Řekni mi to konkrétně

KALIK napsal(a):

Opheliaa napsal(a):

... On holt na mě asi mluví jiným jazykem lásky a já na něho taky, tak si trochu chvílema nerozumíme big_smile

To je přesně ono, on to může vyjadřovat jinak a požadavkem na slovní vyjádření ho může popudit právě z toho důvodu, že ti přeci svoji lásku dává dostatečně a často najevo, ale jiným než lovním způsobem.

Zkus se zamyslet, co by tak mohly být projevy lásky wink

Když jsem si teď dělala test, tak mi vyšlo, že nejpodstatnější pro mě je pozornost, naopak zcela nepodstatné jsou pro mě dárečky. No a můj partner mi nejvíc věnuje asi ten fyzický kontakt... No to potom nevím, proč mi tolik záleží na těch slovech??


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#79 12. 6. 2008 12:54

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Řekni mi to konkrétně

Opheliaa napsal(a):

Když jsem si teď dělala test, tak mi vyšlo, že nejpodstatnější pro mě je pozornost, naopak zcela nepodstatné jsou pro mě dárečky. No a můj partner mi nejvíc věnuje asi ten fyzický kontakt... No to potom nevím, proč mi tolik záleží na těch slovech??

Testy jsou naprd, následuj instinkt smile

Ono je to obou jedincích. Tedy žena by se měla informovat o projevech chlapa a snažit se přizpůsobit a totéž by měl udělat chlap. Pak to může fungovat smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů