Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 6. 2008 16:34

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Řekni mi to konkrétně

Slavek17 napsal(a):

Oxi má vůči mě trošku fóbii..... tongue ... tak ho nechte, a si uleví .... dumbom

Jj, to mas asi pravdu, mne vadia ludia co furt len fnukaju, ohrnaju nad vsetkym nos a vsetko len kritizuju, ale sami nic nemenia wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#27 5. 6. 2008 18:29

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Řekni mi to konkrétně

Oxi, no to me taky!

Není tady

 

#28 5. 6. 2008 21:36

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Řekni mi to konkrétně

Oxi napsal(a):

Slavek17 napsal(a):

Oxi má vůči mě trošku fóbii..... tongue ... tak ho nechte, a si uleví .... dumbom

Jj, to mas asi pravdu, mne vadia ludia co furt len fnukaju, ohrnaju nad vsetkym nos a vsetko len kritizuju, ale sami nic nemenia wink

Hele, jestli něco máš, tak mi to řekni konkrétně - 1) furt mlžíš a 2) chodíš kolem studené kaše...
Přesně kvůli takovým, jako jsi ty, jsou mnozí lidé tak paranoidní, tj uzavření, nedůvěřiví, poněvadž když se jednou otevřou a něco prokecnou,
tak se pak vždycky najde trouba, který to na ně vytáhne...
Ále... Proč se zlobím, vždy je to zcela zbytečné... Z ořecha jabko neuděláš.
cool

Není tady

 

#29 5. 6. 2008 23:02

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Řekni mi to konkrétně

bububu
jste jak maly dudlik


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#30 6. 6. 2008 6:50

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Řekni mi to konkrétně

Slavek17 napsal(a):

Oxi napsal(a):

Slavek17 napsal(a):

Oxi má vůči mě trošku fóbii..... tongue ... tak ho nechte, a si uleví .... dumbom

Jj, to mas asi pravdu, mne vadia ludia co furt len fnukaju, ohrnaju nad vsetkym nos a vsetko len kritizuju, ale sami nic nemenia wink

Hele, jestli něco máš, tak mi to řekni konkrétně - 1) furt mlžíš a 2) chodíš kolem studené kaše...
Přesně kvůli takovým, jako jsi ty, jsou mnozí lidé tak paranoidní, tj uzavření, nedůvěřiví, poněvadž když se jednou otevřou a něco prokecnou,
tak se pak vždycky najde trouba, který to na ně vytáhne...
Ále... Proč se zlobím, vždy je to zcela zbytečné... Z ořecha jabko neuděláš.
cool

Tak konkretne:
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=29694
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=30011
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=30500


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#31 6. 6. 2008 9:17

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Řekni mi to konkrétně

Jessiko, tak toto téma je jak pro mne dělané. Taky jsem hodně používala (občas mi to ujede i teď) furt a pořád. Odpověď, a uvedu konkrétní příklad, mě dokázala pěkně vytočit dumbom , protože jsem žádný, jak na potvoru, nevěděla a tím pádem vyšla z debaty jak pako. mad

Snažím se toho tedy vyvarovat, ale někdy v zápalu hovoru zapomenu, že je to k ničemu.

Nicolas: Super návod. tummenupp Budu si ho muset asi vytisknout a někam vylepit, abych nezabředala do bezduchých diskusí o hov.. 

V poslední době cítím jako svůj největší komunikační problém to, že většinou, když se snažím v klidu upozornit mužíčka, že mi něco vadí, tak se začne bránit a nepřiměřeně okolnostem ho to rozčílí.
Mým úmyslem v daných situacích není to, že bych chtěla něco řešit, prostě jen chci říct vadí mi to a to a tím to má končit. Záleželo by pak už jen na něm, jak se k tomu postaví. Jenže on to považuje za napadání a má potřebu se bránit a začne zbytečná nepříjemná diskuse, v horším případě i hádka.

Nevím, kde dělám chybu. Nemáte někdo nějaký nápad, jak sdělit partnerovi, že mi něco vadí, aniž bych vyvolala hádku?

Není tady

 

#32 6. 6. 2008 9:58

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Řekni mi to konkrétně

sunyata napsal(a):

V pritomnosti se ma resit jenom pritomnost, nejake vytahovani a vycitani minulosti je pekna blbost.

Hele, ono tohle je těžký.
Z jedné strany člověk nechce prudit kvůli každé blbosti, tak to jednou... podruhé... potřetí... atd. nechá bez komentáře.
Ale vono se to děje dál, protože jeden prostě neví, že tomu druhýmu to tak vadí a druhej to zase hned neřekne, protože nechce "hned" prudit.
Takže to řekne, až jeho individuální pohár trpělivosti přeteče, ale ouha, a) pro partnera je to řešení minulosti (protože to není bezprostředně po "prohřešku" a třeba už si na to ani nepamatuje, b) partnera to hrozně udiví - "najednou ti to vadí" - a pak vyběhnou všechny ty "nikdy, vždycky, všichni, nikdo, stokrát, tisíckrát, kolikrát ještě..."


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#33 6. 6. 2008 10:03

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Řekni mi to konkrétně

jess, neboj jsi normální. STalo se mí to taky. Nechtěně. Vlezala jsem do vlastní pasti a když jsem si to uvědomila, tak šlo stejně jen o nějaký zástupný problém. Byla jsem vytočená už delší dobu a pak začala s tím ty furt..... No a krásně si mě bývalý namazal na chleba:)))

Dobrý je ta záměna slovíček, jak tady padlo... Já cítím, atd.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#34 6. 6. 2008 10:03

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Řekni mi to konkrétně

Opheliaa tummenupp vystihla jsi to přesně takhle to mám i já.

Není tady

 

#35 6. 6. 2008 12:35

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Řekni mi to konkrétně

jj, taky se dotazuji na konkrétní případy, kdy jsem měl to či ono dělat. V tom byla "úžasná" BM, kdy na otázku kdy, řekla, že teď konkrétně neví. Tím to pro mě vždycky skončilo big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#36 6. 6. 2008 12:41

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Řekni mi to konkrétně

Kaliku, mně připadá, že je to výsada zejména vás chlapů takhle reagovat ve snaze ukončit tak debatu. tummenupp No a nás to točí dumbom, tak tady musíme vymýšlet, jak to říct jinak, aby se nedalo reagovat takhle lollollol

Není tady

 

#37 6. 6. 2008 12:49

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Řekni mi to konkrétně

Víš, ono to je o tom, že já si nejsem ničeho vědom a proto chci důkazy místo slibů a když mi je někdo nemíní předložit, tím je pro mě celá kauza skončená a já mám blažený pocit vítězný smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#38 6. 6. 2008 12:55

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Řekni mi to konkrétně

Jo jo, znám to důvěrně z domu lol  a když jeden příklad vím, tak odpověď zní : "Ale to bylo jednou ...... řekni mi další případ ......." a tak stále dokola. dumbom

Nevadí, však my se to naučíme jinak, neboooj. lol

Není tady

 

#39 6. 6. 2008 13:35

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Řekni mi to konkrétně

Mně by stačil i jeden příklad wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#40 6. 6. 2008 13:38

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Řekni mi to konkrétně

Tak to je supééér. tummenupp S tebou bych možná i podiskutovala. lollollol

Není tady

 

#41 6. 6. 2008 14:24

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: Řekni mi to konkrétně

Když já slyším od přítele že vždycky... a pořád.... a pokaždý..... tak chci taky znát konkrétní příklad. Rozhodně ne proto abych ho tím ještě víc vytočila a rozhodila, ale proto, že si toho fakt nejsem vědoma, tak chci vědět co ho teda tak čílí a případně si to vysvětlit.  Ještě ani jednou neuvedl konkrétní věc, tak si pak akorát myslím, že si jen potřeboval za celý den ulevit a neberu si to do hlavy. Zatímco když konkrétně vím, co mu vadí, tak to neopakuju, nebo si na to dávám pozor a nevznikají zbytečný hádky nebo a mu tím zbytečně neubližuju. Takže bych řekla že "pocit že ho pořád  honím" je mi ukradenej - takový pocit má např když mu podruhé slušně připomenu, že měl před týdnem vyřídit něco s kamarádem. Pocit mít může, ale je fakt, že se vykašlal na konkrétní věc. O pocitech si pak můžeme povídat večer v posteli.

Není tady

 

#42 6. 6. 2008 15:09

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Řekni mi to konkrétně

Hele, Oxi, proč ti vadí, že jsem založil tahle fóra? ....
Nerozumím tomu, je to snad něco nepatřičného, zakázaného, nebo dokonce pobuřujícího? ....
Jiní tady taky semelou kde-co! ....

lyssna rock tongue¨

Víš, ono mi to totiž opravdu pomohlo - když mi pár lidí naznačilo docela jasně a na příkladech, že na spoustu věcí je lépe se docela obyčejně VYKAŠLAT.
stolt

Upravil(a) Slavek17 (6. 6. 2008 15:12)

Není tady

 

#43 6. 6. 2008 15:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Řekni mi to konkrétně

Oxi napsal(a):

Slavek17 napsal(a):

Oxi má vůči mě trošku fóbii..... tongue ... tak ho nechte, a si uleví .... dumbom

Jj, to mas asi pravdu, mne vadia ludia co furt len fnukaju, ohrnaju nad vsetkym nos a vsetko len kritizuju, ale sami nic nemenia wink

Jeden furt alebo dva furty? wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 6. 6. 2008 15:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Řekni mi to konkrétně

KALIK napsal(a):

Víš, ono to je o tom, že já si nejsem ničeho vědom a proto chci důkazy místo slibů a když mi je někdo nemíní předložit, tím je pro mě celá kauza skončená a já mám blažený pocit vítězný smile

Akurát, že podža mňa tieto hádky nemajú víazov, akurát porazených(t.j. nas.r.a.tých). A neviem, ako niekomu dokáza, že ma 31.3. podvečer nas.r.al tak, že som nemohla spa celú nc. On povie - to je 3,14ovina, to a nemohlo vytoči... Aké nemohlo???!!! Kto má právo rozhodova o tom, čo MŇA vytočí.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#45 6. 6. 2008 15:44

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Řekni mi to konkrétně

Selima napsal(a):

Kto má právo rozhodova o tom, čo MŇA vytočí.

No právě?! ... (=přesně tak!)
tummenupp

Není tady

 

#46 6. 6. 2008 15:52

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Řekni mi to konkrétně

Selima napsal(a):

KALIK napsal(a):

Víš, ono to je o tom, že já si nejsem ničeho vědom a proto chci důkazy místo slibů a když mi je někdo nemíní předložit, tím je pro mě celá kauza skončená a já mám blažený pocit vítězný smile

Akurát, že podža mňa tieto hádky nemajú víazov, akurát porazených(t.j. nas.r.a.tých). A neviem, ako niekomu dokáza, že ma 31.3. podvečer nas.r.al tak, že som nemohla spa celú nc. On povie - to je 3,14ovina, to a nemohlo vytoči... Aké nemohlo???!!! Kto má právo rozhodova o tom, čo MŇA vytočí.

lol lol lol  pussa to nemá chybuuuuuu


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#47 6. 6. 2008 16:14

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Řekni mi to konkrétně

Selima napsal(a):

KALIK napsal(a):

Víš, ono to je o tom, že já si nejsem ničeho vědom a proto chci důkazy místo slibů a když mi je někdo nemíní předložit, tím je pro mě celá kauza skončená a já mám blažený pocit vítězný smile

Akurát, že podža mňa tieto hádky nemajú víazov, akurát porazených(t.j. nas.r.a.tých). A neviem, ako niekomu dokáza, že ma 31.3. podvečer nas.r.al tak, že som nemohla spa celú nc. On povie - to je 3,14ovina, to a nemohlo vytoči... Aké nemohlo???!!! Kto má právo rozhodova o tom, čo MŇA vytočí.

to že tě milý nas.r.al 31.3. v podvečer mᚠřešit 31.3 v podvečer a ne 6.6. odpoledne, protože chlap si opravdu každou 3,14čovinu co kdo pravil před čtvrt rokem přesně pamatovat nemůže. 
Když ti něco vadí, mᚠto řešit hned

Není tady

 

#48 6. 6. 2008 17:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Řekni mi to konkrétně

Ďakujem za radu, ale ja sa snažím veci rieši hneď, lenž u cholerika to je dos zlá varianta. Cholerik musí najprv proste trochu vychladnú. Nehovoriac o tom, že aj to zvyčjane nepoužívam na útok, ale na obranu(keď mi partner vyčíta niečo z 28.2.). Zabijem sa, keď mám pamä ako slon???


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#49 7. 6. 2008 1:12

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Řekni mi to konkrétně

Jessika: "A tak jste řekli tu blbou větu: "Ty mi pořád nadáváš"  …"Ty mně pořád honíš" …"To říkᚠvždycky" …"Ty pořád nejsi s něčím spokojený(-á)" aj."

Jessi, já Ti nevím - nebylo by lepší toho člověka, který mi "pořád nadává", "pořád honí" atd...pustit k vodě? Tohle fakt neznám. Kdyby mi někdo "pořád nadával", nemohla bych s ním žít. Natož abych kvůli němu ztrácela čas hledáním těch správných odpovědí, kdy a kde a proč... Život je krátký wink smile.

Není tady

 

#50 9. 6. 2008 8:16

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Řekni mi to konkrétně

Selima napsal(a):

Akurát, že podža mňa tieto hádky nemajú víazov, akurát porazených(t.j. nas.r.a.tých). A neviem, ako niekomu dokáza, že ma 31.3. podvečer nas.r.al tak, že som nemohla spa celú nc. On povie - to je 3,14ovina, to a nemohlo vytoči... Aké nemohlo???!!! Kto má právo rozhodova o tom, čo MŇA vytočí.

Sel, na Babinetě si už nějaký pátek a tak ti nemusím říkat, že když se nasereš, je to čistě tvoje věc a pokud tě to baví, tak prosím, ale mě do toho nezatahuj big_smile Když mi někdo řekne, že dělám to a to a dělám to furt a neustále, tak to cítím jakýsi útok, jako nařčení, o kterém si myslím, že není pravdivé (když si to myslím) a jelikož se nechci nasrat, vezmu to jako výzvu a začnu protiofenzívu ve smyslu soudního sporu. Mě to zabaví, vytrénuju si argumentaci a nenaseru se smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů