Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 5. 6. 2008 9:39

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: Nesnáším léto!!!!

Petuna napsal(a):

Holky teď mě asi odsoudíte ale já chytám depku v létědumbom, Když je nad 23 stupňů strašně znervozním, jsem vzteklá, nesnáším zpocené tělo atd. atd. Všichni kolem mě vypadají že si libujou utíkají z práce prý " jdeme si užít sluníčka" a já nejraději zalezu domů do chladu a nevylezu až večer. Jak se snažím sebevíce prostě jsem lezoucí mrtvola, nepříjemná a protivná. Jakmile trošku zaprší nebo je na tričko s dlouhým rukávem jsem v pohodě a je mi fajn.
Manžel chce v létě k moři a mě to tam vůbec nebaví..po hodině se nudímdumbom ale vzhledem k tomu že máme dcerku 4 roky tak není možnost zájezd poznávací že!! Snažím se tomu fakt letos vyhnout protože to jsou pro mě vyhozené prachy!!!dumbom

A taky kruciš...v létě vylízají všechny špeky co?va

Já nevím, co řešíš. Dítě spakuj, strč ho manželovi a pošli je k moři společně a ty odjeď na poznávačku do Norska - však si to po tom celodenním a neustálým kolotoči zasloužíš. No a pak si můžete udělat společnou dovolenou, celá rodinka, někde v Čechách. Taková Šumava v létě je úžasná.

Není tady

 

#77 5. 6. 2008 14:09

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nesnáším léto!!!!

To je dneska hezky,co? Ti co mají rádi slunce, mají slunce a ve stínu hezky profukuje. Dokonce i u nás v kanclu se dnes dá při 6ti otevřených oknech a 2 větrácích dýchat tummenupp


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#78 5. 6. 2008 14:21

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 351

Re: Nesnáším léto!!!!

Klubko napsal(a):

To je dneska hezky,co? Ti co mají rádi slunce, mají slunce a ve stínu hezky profukuje. Dokonce i u nás v kanclu se dnes dá při 6ti otevřených oknech a 2 větrácích dýchat tummenupp

stoltstoltstoltstoltstolt


Na světě je krásně.

Není tady

 

#79 5. 6. 2008 14:22

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Nesnáším léto!!!!

Klubko napsal(a):

To je dneska hezky,co? Ti co mají rádi slunce, mají slunce a ve stínu hezky profukuje. Dokonce i u nás v kanclu se dnes dá při 6ti otevřených oknech a 2 větrácích dýchat tummenupp

Klubasi, ty děláš, jako bychom to počasí těma našima kecama mohli ovlivnit big_smile tongue


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#80 5. 6. 2008 14:31

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nesnáším léto!!!!

No celé dětství mi to tvrdili, že poručíme dešti větru lollol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#81 5. 6. 2008 14:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nesnáším léto!!!!

No - a v SSSR stříleli do mraků nějaký fujtajbl, aby jim zapršelo tam, kde chtějí... nějak se to neujalo...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#82 5. 6. 2008 14:33

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Nesnáším léto!!!!

Klubko napsal(a):

No celé dětství mi to tvrdili, že poručíme dešti větru lollol

možná proto jim to nevyšlo...
zapomněli na sluníčko lol


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#83 5. 6. 2008 14:45

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nesnáším léto!!!!

helena napsal(a):

No - a v SSSR stříleli do mraků nějaký fujtajbl, aby jim zapršelo tam, kde chtějí... nějak se to neujalo...

Ujalo, jen jsi neměla zvonit klíčema. Jen na okraj číňani jsou v tomto tak daleko, a premieru by to na olympiádě, pokud by bylo zle.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#84 5. 6. 2008 16:36

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Nesnáším léto!!!!

Jo dneska je tam fakt krásně, ještě by tedy mohlo být trochu tepleji :-)))

Není tady

 

#85 5. 6. 2008 19:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nesnáším léto!!!!

kapitulation U nás prší a je sotva 20°C. Klubko, ako je u vás, nevymeníme sa?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#86 6. 6. 2008 0:07

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Nesnáším léto!!!!

Když jsem to tady četla, zdálo se mi, jako bych to psala já, tak mi mluvíte z duše. Teplo jsem nesnášela už v dětství, když jsem v červnu seděla ve škole. A nejvíce mi to začalo vadit, když jsem měla půlročního syna, zdálo se mi, že se všichni venku radují a já zápasím doma s polívčičkami, rozbíjím mixéry, sklenice a nervy mi jen tečou. Syn už úspěšně odmaturoval a já si to pořád v sobě nesu. Když mě rozbolí hlava, tak to se většinou blíží zlepšení počasí.V dešti jsem jak pokropená živou vodou. Takové ty hospodyňky, co oblíknou ve vedru šatečky, zotvírají okna, vyhodí peřiny a dají se do úklidu, mě rozčilují a když je vidím, tak mám náladu pod bodem mrazu. Taky bych si nejradši někam zalezla a až do deště nevylezla. Vím, je to odě mě rozmazlenost, když mám zdravé děti a rozčilují mě blbosti.

Není tady

 

#87 6. 6. 2008 6:40

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Nesnáším léto!!!!

luminka napsal(a):

Když jsem to tady četla, zdálo se mi, jako bych to psala já, tak mi mluvíte z duše. Teplo jsem nesnášela už v dětství, když jsem v červnu seděla ve škole. A nejvíce mi to začalo vadit, když jsem měla půlročního syna, zdálo se mi, že se všichni venku radují a já zápasím doma s polívčičkami, rozbíjím mixéry, sklenice a nervy mi jen tečou. Syn už úspěšně odmaturoval a já si to pořád v sobě nesu. Když mě rozbolí hlava, tak to se většinou blíží zlepšení počasí.V dešti jsem jak pokropená živou vodou. Takové ty hospodyňky, co oblíknou ve vedru šatečky, zotvírají okna, vyhodí peřiny a dají se do úklidu, mě rozčilují a když je vidím, tak mám náladu pod bodem mrazu. Taky bych si nejradši někam zalezla a až do deště nevylezla. Vím, je to odě mě rozmazlenost, když mám zdravé děti a rozčilují mě blbosti.

jojojojo přesně!! Včera mi bylo báječně, úžasně, pouze do večera kdy mi manžel oznámil ,že koupil dovolenou do Itálie. Prý malá nikde ještě nebyla..4 ruky..chudákdumbom  To říká on..tak jsem mu řekla ,že ano ale ráno k vodě, pak odcházím po svém a večer se uvidíme. To mě nikdo nepřinutí tam se placatit. Samozřejmě ano je hodný nebyli jsem u moře 6 let (kvůli mně). Ale já tam umřu!!!

Není tady

 

#88 6. 6. 2008 6:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nesnáším léto!!!!

Vím, je to odě mě rozmazlenost, když mám zdravé děti a rozčilují mě blbosti.
Buď ráda, že jediné, co tě rozčiluje, jsou prkotiny. Ale jinak tě chápu, takový parádní d隝 = počasí na procházku jako stvořené. Akorát pes mě pak nemá rád...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#89 6. 6. 2008 8:25

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Nesnáším léto!!!!

Milá Petuno, já zase nevím, co je to rodinná dovolená, manželovi to nijak nechybí, on by nejradši společně se mnou celé léto zavářel a uklízel. Zaváření nemusím a vůbec ne ve vedru. Spíš mě štvou domácí práce o dovolené, než dovolená u vody.

Není tady

 

#90 6. 6. 2008 11:33

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 351

Re: Nesnáším léto!!!!

luminka napsal(a):

Milá Petuno, já zase nevím, co je to rodinná dovolená, manželovi to nijak nechybí, on by nejradši společně se mnou celé léto zavářel a uklízel. Zaváření nemusím a vůbec ne ve vedru. Spíš mě štvou domácí práce o dovolené, než dovolená u vody.

Slovo dovolená je odvozeno od slova dovolovat si a nemakat.Na dovolenou už se těším,i když moc velká vedra taky nemusím.


Na světě je krásně.

Není tady

 

#91 6. 6. 2008 15:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nesnáším léto!!!!

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Občianku(vlastne teraz je už zaliata v plaste), foák grater , všetko mokré, tričko mi uplávalo kapitulation - vodu mám rada, ale nie NAD sebou...a občas ani NA SEBE.

Selimko ty se nekoupeš, nesprchuješ a nemyješ. Proč tedy jezdíš k moři? kapitulation

va Toto som písala o splave HRONU, nie o svojej (rodnej) vani či sprche. Slovo občas v češtine nepoznáte? Musím si pohžada v slovníku český equivalent.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

f" class="listing_posts_title">Zubní kazy u ročních dětí? Smutná realita. Za...

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů