Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 6. 2008 11:52

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Nesnáším léto!!!!

Holky teď mě asi odsoudíte ale já chytám depku v létědumbom, Když je nad 23 stupňů strašně znervozním, jsem vzteklá, nesnáším zpocené tělo atd. atd. Všichni kolem mě vypadají že si libujou utíkají z práce prý " jdeme si užít sluníčka" a já nejraději zalezu domů do chladu a nevylezu až večer. Jak se snažím sebevíce prostě jsem lezoucí mrtvola, nepříjemná a protivná. Jakmile trošku zaprší nebo je na tričko s dlouhým rukávem jsem v pohodě a je mi fajn.
Manžel chce v létě k moři a mě to tam vůbec nebaví..po hodině se nudímdumbom ale vzhledem k tomu že máme dcerku 4 roky tak není možnost zájezd poznávací že!! Snažím se tomu fakt letos vyhnout protože to jsou pro mě vyhozené prachy!!!dumbom

A taky kruciš...v létě vylízají všechny špeky co?va

Není tady

 

#2 3. 6. 2008 11:55

host5522
Host

Re: Nesnáším léto!!!!

Petuno, nezakládala jsi stejné téma i vloni?? big_smile

Jinak já se pod to podepisuju. Léto a teplo nenávidím normálně a jako těhotná ještě víc usch

U moře jsem ještě "nikdy" nebyla, protože bych se tam asi zbláznila... smile

 

#3 3. 6. 2008 12:11

host5522
Host

Re: Nesnáším léto!!!!

Tak si to pamatuju správně big_smile

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=19928

 

#4 3. 6. 2008 12:23

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Nesnáším léto!!!!

Petuno - tak se odstěhuj do chladnějších krajin. Jinak se holt budeš muset smířit se  střídáním ročních období.
PS: na všem se dá najít něco pozitivního. wink

Není tady

 

#5 3. 6. 2008 12:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nesnáším léto!!!!

Vzpomínáte, jak jsme tu před časem nadávali na zimu a hromady sněhu http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png? Teď je zase horko, na jaře řvou ptáci a pronásledujou nás pylové alergie, na podzim prší a mokrý listí klouže...
Petuno, buď ráda, že mᚠkam zalézt do chládku, někteří v tom musí i pracovat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 3. 6. 2008 12:42

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Nesnáším léto!!!!

Petunko...tak já pojedu na dovču místo \tebe...vezmu svého 6-ti letého syna...to je tak když nekdo může k moři - Ty a nemá o to valný zájem - a já která bch jela všema desti...tak nemám možnost lol dumbom¨

ale tee vážně, taky leto nemusím....na sluníčku nevydržím  jsem vyčeropnaá unavená ztráopená....zpocená...ale bude hůř...a myslím že to snad ani není v nás lidech, ale v klimatu...připadám si jak ve skleníku, tohle nejsou ta léta jako dřív, ted je dusno a vedro k zalknutí....  sad

ale na druhou stanu mužu být ráda že je to jak to je... smilesmilesmile  no ne ??  .)smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#7 3. 6. 2008 12:44

Maya.82
Host

Re: Nesnáším léto!!!!

Miluju léto. Teplo kolem 30 stupnu je idealní. smile

 

#8 3. 6. 2008 12:57

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nesnáším léto!!!!

Maya.82 napsal(a):

Miluju léto. Teplo kolem 30 stupnu je idealní. smile

Mně stačí 25 tummenupp
Na druhou stranu mám ale každopádně radši teplo než zimu....


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#9 3. 6. 2008 12:58

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Nesnáším léto!!!!

...ani Rozmarné??

Není tady

 

#10 3. 6. 2008 13:04

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nesnáším léto!!!!

Holky, klid. Já taky z vedra šílím. Jsem ulepená, upocená, motá se mi hlava. Vypiju 3 litry a každý se mi diví, proč mi je tak. Sama nevím. Tlak mám normální, na sluníčku se mi skutečně dělá špatně. Moře by mě vyhovovalo tak na den. Otočit prstenem, vykoupat se a domů. Většinou v létě hned trpím průjmy z vedra, u moře nevydržím ležet, a zase hrát beach volejbal, nebo tenis při 40ceti nezvládám.
Ale sluníčko je potřeba, tak si na tom vem něco pozitivního. Na Islandu je největší počet sebevražd. Proč asi? Je tam pošmourno a ono v tom být celou dobu, tak to člověku taky nepřidá.
Holt i my milovníci zimy, musíme být empatičtí s těmi horkokrevci a tu saunu jim dopřát. Hele, ještě jsem v parádním pásmu. Vždy si nemůžme stěžovat. Tsunami tu není, záplavy tu byly,ale nějak jsme se z toho vysekaly. Požáry z vedra a nedostatek pitné vody tady taky není. Takže se nerouhejme...!

Petun, zkus alespoň takové drobnosti, jako je minerální spray do kabelky. Dej si ho přes noc do lednice a ráno do kabelky a každou chvíli si posprejuj dekolt a obličej Neboj se, že si rozmažeš třeba líčení. Sprcha je drobná, hned uschne. V práci si namoč kapesníky. Dej si je na týl,pak omotej kolem kotníků a zápěstí, tam jsou tepny, co rozvádí krev do těla, tak a se ochladí.
K pití odstátý vlažný čaj. Vím, že každý spíše sáhne po ledu,ale to organismus akorát dostane šok a začne se ještě v obraně zahřívat aby vyrovnal ten tepelný šok ve vnitřnostech.
Jinak klima, ale mě z něj většinou chytnou záda, nebo hlava. Protože by mělo být jen o 5 st méně než venku (auto, kancl), jenže stáhni si to na 28, když je venku přes 30cet. To tak svádí otočit na 20cet...

Kurňa to je ale vedro, co...? tongue


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#11 3. 6. 2008 13:11

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Nesnáším léto!!!!

a Petun pak pošli fotku jak sedíš s omotanými kapesníky kolem kotníků... lol a zápěstí....   tummenupp smile.)smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#12 3. 6. 2008 13:13

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nesnáším léto!!!!

Adro netlem se smile lol lol lol
Já si to naštěstí můžu dovolit. Mám jen šéfa v kanclu a zákazníky pouze na telefonu. Ale chápu, že by to asi na přepážce na poště nebylo košér,kdyby tam byla úřednice s hadrem na hlavě lol lol lol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#13 3. 6. 2008 13:14

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Nesnáším léto!!!!

Klubko napsal(a):

Holky, klid. Já taky z vedra šílím. Jsem ulepená, upocená, motá se mi hlava. Vypiju 3 litry a každý se mi diví, proč mi je tak. Sama nevím. Tlak mám normální, na sluníčku se mi skutečně dělá špatně. Moře by mě vyhovovalo tak na den. Otočit prstenem, vykoupat se a domů. Většinou v létě hned trpím průjmy z vedra, u moře nevydržím ležet, a zase hrát beach volejbal, nebo tenis při 40ceti nezvládám.
Ale sluníčko je potřeba, tak si na tom vem něco pozitivního. Na Islandu je největší počet sebevražd. Proč asi? Je tam pošmourno a ono v tom být celou dobu, tak to člověku taky nepřidá.
Holt i my milovníci zimy, musíme být empatičtí s těmi horkokrevci a tu saunu jim dopřát. Hele, ještě jsem v parádním pásmu. Vždy si nemůžme stěžovat. Tsunami tu není, záplavy tu byly,ale nějak jsme se z toho vysekaly. Požáry z vedra a nedostatek pitné vody tady taky není. Takže se nerouhejme...!

Petun, zkus alespoň takové drobnosti, jako je minerální spray do kabelky. Dej si ho přes noc do lednice a ráno do kabelky a každou chvíli si posprejuj dekolt a obličej Neboj se, že si rozmažeš třeba líčení. Sprcha je drobná, hned uschne. V práci si namoč kapesníky. Dej si je na týl,pak omotej kolem kotníků a zápěstí, tam jsou tepny, co rozvádí krev do těla, tak a se ochladí.
K pití odstátý vlažný čaj. Vím, že každý spíše sáhne po ledu,ale to organismus akorát dostane šok a začne se ještě v obraně zahřívat aby vyrovnal ten tepelný šok ve vnitřnostech.
Jinak klima, ale mě z něj většinou chytnou záda, nebo hlava. Protože by mělo být jen o 5 st méně než venku (auto, kancl), jenže stáhni si to na 28, když je venku přes 30cet. To tak svádí otočit na 20cet...

Kurňa to je ale vedro, co...? tongue

Díky Klubko za rady, já bych fakt ráda měla léto ráda:Dbig_smile ale sedím v práci v kanclu a dělám prd, protože se nemůžu přinutit, potí se mi zadek:dumbom:, kolegyni vedle páchnou nohy:dumbom: z horka prej:co:, větrák tu není ani klima ,okna otevřená , stejně se nic nehne a to tu budu sedět do 6 nejméně protože jsou uzávěrky:dumbom: Ježiši to jsem ale skuhral...fuj!! Ale když já se tak pečůůůůůůůůůůůůůůůů a smažííííííííííííííííííííííím!!

Není tady

 

#14 3. 6. 2008 13:17

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nesnáším léto!!!!

Petuna napsal(a):

...sedím v práci v kanclu a dělám prd, protože se nemůžu přinutit, potí se mi zadek:dumbom:

A to ještě vy ženský nevíte, jak hnusnej pocit je mít zapařený... ehm.... koule lol lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#15 3. 6. 2008 13:21

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Nesnáším léto!!!!

klubko big_smilebig_smilebig_smile: ba právě...hadry na nohách a hlavně si moc taky dovolit nemůžu...ale představa je to fááákt super lol lol

Petuno, kolegince pořid sprej na nohy.... lol lol


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#16 3. 6. 2008 13:23

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nesnáším léto!!!!

Mikeš, musíš "klukům kulatejm" občas dát prostě rozchod, provětrat! big_smile
Víš, jaký to je pocení v podprsence! díky bohu za malý prsa!
Petuno, taky mám problémy s koncentrací,když jsou vedra! Chápu tě,ale nezoufejme a lepším studeným zítřkům zdar tummenupp


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#17 3. 6. 2008 13:23

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Nesnáším léto!!!!

Mikeš napsal(a):

Petuna napsal(a):

...sedím v práci v kanclu a dělám prd, protože se nemůžu přinutit, potí se mi zadek:dumbom:

A to ještě vy ženský nevíte, jak hnusnej pocit je mít zapařený... ehm.... koule lol lol

usch vissla


z ženy chamaleon byli trencle...a z tématu nesnáším léto jsou zapařený... ehn...koule....to je hnus velebnosti retareta

Upravil(a) adra (3. 6. 2008 13:24)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#18 3. 6. 2008 13:25

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nesnáším léto!!!!

ještě takový nápad na pití v létě.

Utrhni 2 květy černého bezu,hrstku čerstvé máty. proper, hoď do litrové konvice , předej lžíci medu, rozkrájenou omytou limetu i s kůrou. Zalej jako čaj, dej do lednice, nech vychladnout (ne ledové) a popíjej. Ještě lepší místo medu je hnědý nebo třitnový cukr.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#19 3. 6. 2008 13:27

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nesnáším léto!!!!

Klubko napsal(a):

Mikeš, musíš "klukům kulatejm" občas dát prostě rozchod, provětrat! big_smile

Dobrej nápad, Klubí.... jsem v kanclu sám, jdu na to..... tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#20 3. 6. 2008 13:33

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Nesnáším léto!!!!

Mikeš napsal(a):

Klubko napsal(a):

Mikeš, musíš "klukům kulatejm" občas dát prostě rozchod, provětrat! big_smile

Dobrej nápad, Klubí.... jsem v kanclu sám, jdu na to..... tummenupp

něco  vissla tady cítím....Mikeši...už???


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#21 3. 6. 2008 13:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nesnáším léto!!!!

Nemusíš omotávat hadry - stačí čas od času pustit ledovou vodu na tepny na zápěstí, ochladí to taky. A tam, kam není vyloženě vidět, je dobrý mít pod stolem umyvadýlko se studenou vodou a máčet si nohy. Akorát to chce dávat bacha - mokrý nohy v pantoflíčkách na kramfleku strašně kloužou. Kdysi jsem takhle polila šéfova kámoše minerálkou... Naštěstí bylo přes 30 °C a on si to spíš pochvaloval :-))


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 3. 6. 2008 13:38

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Nesnáším léto!!!!

helena napsal(a):

Nemusíš omotávat hadry - stačí čas od času pustit ledovou vodu na tepny na zápěstí, ochladí to taky. A tam, kam není vyloženě vidět, je dobrý mít pod stolem umyvadýlko se studenou vodou a máčet si nohy. Akorát to chce dávat bacha - mokrý nohy v pantoflíčkách na kramfleku strašně kloužou. Kdysi jsem takhle polila šéfova kámoše minerálkou... Naštěstí bylo přes 30 °C a on si to spíš pochvaloval :-))

Teda už se vidím..dělám na personálním haha jak si dávám hadr na hlavu, nohy do lavóru..pod stolem je vidět a buzeruju doktory že mají špatně výkazy:kapitulation:kapitulation, myslím že by mě vzali taky kousek...za růžkem na uzavřené odděleníbig_smilebig_smile Ach jo!!
A ten spray jí asi koupím, to je mazec, trošku průvanu  a mám přes d*žku:dumbom:

Není tady

 

#23 3. 6. 2008 13:43

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Nesnáším léto!!!!

Já mám léto strašně ráda, ale u vody nebo v lese. Nesnáším, když musím sedět v kanceláři a oknem na mě peče slunko. Ale zase lepší, když svítí sluníčko, než když je zataženo a prší. To mám blbou náladu.
U moře miluju ležet a vyhřívat se na sluníčku, proložit to koupáním v čisté, příjemně teplé vodě, pořádně si zaplavat, číst si, to miluju. Nevydržím to ale celý týden, musím jet někam na výlet, něco pěkného vidět. Ležet celý týden na pláži a jen se slunit a koupat bych nevydržela.

Není tady

 

#24 3. 6. 2008 14:02

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nesnáším léto!!!!

Klubko napsal(a):

Mikeš, musíš "klukům kulatejm" občas dát prostě rozchod, provětrat! big_smile
Víš, jaký to je pocení v podprsence! díky bohu za malý prsa!
Petuno, taky mám problémy s koncentrací,když jsou vedra! Chápu tě,ale nezoufejme a lepším studeným zítřkům zdar tummenupp

Mňo a kdo tě nutí nosit horní díl spodní výbavy lol Navíc si dovolím ve své nedokonalosti poznamenat, že onu horní část dokážete modou či vhodným způsobem pěkně proluftovat, ale my ten spodní nějak provětrat modou nedokážem ten "rozchod" jen ..... vissla


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#25 3. 6. 2008 14:21

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Nesnáším léto!!!!

Léto je super, sice ve vedru taky trochu trpím, ale pořád je to lepší, než kdy je zima, kolem se válí takový to bílý svinstvo, než vylezete ven oblíkáte se půl hodiny, všechny ty šály, rukavice, čepice, pak v zimě škrabat auto....zlatý léto.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů