Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#526 29. 8. 2008 9:18

Hamsun
♥♥♥♥---

Re: Rodinný podfuk :-(

helena napsal(a):

Hamsun, proč neustále tvrdíš, že "chybující" rodič potřebuje "lekci"? Co my víme (včetně Ilony), co k tomu její maminku vedlo, jestli ji to taky dneska nemrzí - ale když už to udělala, je jistá možnost, že po "dodržení slibu" se zas bude cítit "ublíženě" brácha... možná doufá, že ji Ilona jako dcera pochopí spíš... třeba už sama ví, že se nechala zblbnout... Proč jí to ještě zostřovat tím, že by se s ní dcera měla přestat stýkat?

...................................

Ano to je pravda...............ale pokud vím, tak o tom ta maminka moc mluvit nechtěla, pokud  by si to nějak vysvětlili, tak to je jiná .........jak jsem říkala, já bych s dětma napřed sešla a poradila bych s nima.....za zády bych určo nic neřešila ........

A jde taky o jedno.......co když se Iloně něco stane a bude potřebovat podporu a máma k tomu přistoupí stejně??To už je vážná situace

Není tady

#527 29. 8. 2008 9:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Jojo... rodiče ubližují svým dětem, kde můžou. Už tím, že mají víc, než jedno, tudíž se všechno musí dělit. Hele, berte mě klidně jako krkavčí matku http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png - ale i při (uk, uk, uk) relativně dobrých vztazích se všemi potomky můžu klidně říct, že oni mi taky občas udělali něco, co mě mrzelo - neměla bych přerušit styky?
pokud vím, tak o tom ta maminka moc mluvit nechtěla
Hamsun, ne všichni s potěšením probírají svoje "chyby", by v rodině. A "kdyby se něco stalo" - to už je čirá fabulace - třeba by se maminka pod dojmem stavšího se postarala. Třeba ale taky ne - a co naděláš? Jo, můžeš argumentovat "morální povinností", ale co když to prostě stará paní nezvládne?

Upravil(a) helena (29. 8. 2008 9:22)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#528 29. 8. 2008 9:20

Hamsun
♥♥♥♥---

Pisatel napsal(a):

helena napsal(a):

Hamsun, proč neustále tvrdíš, že "chybující" rodič potřebuje "lekci"? Co my víme (včetně Ilony), co k tomu její maminku vedlo, jestli ji to taky dneska nemrzí - ale když už to udělala, je jistá možnost, že po "dodržení slibu" se zas bude cítit "ublíženě" brácha... možná doufá, že ji Ilona jako dcera pochopí spíš... třeba už sama ví, že se nechala zblbnout... Proč jí to ještě zostřovat tím, že by se s ní dcera měla přestat stýkat?

Helí, rodiče musí dostat lekci, nebo dítě má právo a nárok a tak.... Dítě je středobodem jejich zájmu a všeho. Bohužel je to pohled dětí, velmi často postoj nevyzrálých lidí a hlavně takových co jen chtějí něco neví co, a když to nemaj jsou schopni kvůli tomu pozabíjet všechny. Takoví Harpagóni smile
Ale to nače velká učitelka a barevnej černoch Hamsun nepochopí. Při IQ tykve reta

......................................

Další velice konstruktivní příspěvek plný urážek.....................pak se divíte že sem rozumnej člověk nepáchne a lid mají z fora srandu

Není tady

#529 29. 8. 2008 9:21

Hamsun
♥♥♥♥---

helena napsal(a):

Jojo... rodiče ubližují svým dětem, kde můžou. Už tím, že mají víc, než jedno, tudíž se všechno musí dělit. Hele, berte mě klidně jako krkavčí matku http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png - ale i při (uk, uk, uk) relativně dobrých vztazích se všemi potomky můžu klidně říct, že oni mi taky občas udělali něco, co mě mrzelo - neměla bych přerušit styky?

...........................

No dyby ti udělali hnusnej zásadní podraz, tak měla

Není tady

#530 29. 8. 2008 9:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Vidíš - a já bych to (možná - nevím) neudělala. Asi bych změnila přístup, zřejmě bych se tolik "nezajímala" - ale abych se zabejčila a zapomněla, že mám dítě - to těžko.

Není tady

#531 29. 8. 2008 9:28

Hamsun
♥♥♥♥---

helena napsal(a):

pokud vím, tak o tom ta maminka moc mluvit nechtěla
Hamsun, ne všichni s potěšením probírají svoje "chyby", by v rodině. A "kdyby se něco stalo" - to už je čirá fabulace - třeba by se maminka pod dojmem stavšího se postarala. Třeba ale taky ne - a co naděláš? Jo, můžeš argumentovat "morální povinností", ale co když to prostě stará paní nezvládne?

.......................................

To právě není fabulace..............to je realita.......kdo tě podrazí jednou podrazí i podruhý.

fabulace je to tvoje, co když za to nemohla atd.........

ty vždyyk odpovíš zmateně........ne všichni s potěšením prorají chyby....no a co??když se to neřeší, tak musí počítat s následky a děti jí pošlou někam........

ty jsi samá fabulace, co když to stará paní nezvládne, co když bude mít rakovinu, co když co když ...........zanech pohádek.....ty jsi přesně ten naivní typ, který Pandořře žere její moudra .........a je tragedie, když je stará ženská tak naivní ......

Není tady

#532 29. 8. 2008 9:29

Hamsun
♥♥♥♥---

helena napsal(a):

Vidíš - a já bych to (možná - nevím) neudělala. Asi bych změnila přístup, zřejmě bych se tolik "nezajímala" - ale abych se zabejčila a zapomněla, že mám dítě - to těžko.

.................................

No protože ty seš prostě lepší .......to tu píšeš pořád a někoho mi tím připomínáš.....jsi lepší než my, kteří bychom to řešili razantně ................a kam s tím dojdeš Matko Terezo???

Není tady

#533 29. 8. 2008 9:46

BB
♥♥♥♥♥♥-

Hamsun .... přijdeš mi jako malé nevychované dítě, které leží na chodníku před hračkárnou , kope nožičkama a mlátí ručička a hystericky ječí, že tu hračku  mu matka koupit musí ..... a pořád to mele dokolečka!   

Je mi líto tvojí matky ......

BB

Není tady

#534 29. 8. 2008 9:49

Hamsun
♥♥♥♥---

BB napsal(a):

Hamsun .... přijdeš mi jako malé nevychované dítě, které leží na chodníku před hračkárnou , kope nožičkama a mlátí ručička a hystericky ječí, že tu hračku  mu matka koupit musí ..... a pořád to mele dokolečka!   

Je mi líto tvojí matky ......

....................................

Další velice konstruktivní a nic neříkající příspěvek do diskuze
to bych mohla o tobě napsat také, zanech pohádek a připadání

ani se nedivím že sem Ilona už nechodí

Není tady

#535 29. 8. 2008 10:07

BB
♥♥♥♥♥♥-

Hamsun, a co konstruktivního jsi vymyslela ty ? Kromě toho, že jsi Iloně poradila, aby  mamince " vyráchala  čumáček" v její vlastní loužičce a čekala, že se pokorně omluví a majetek přerozdělí ?   Co je na tom konstruktivního ? Vytrestávat vlastní matku trucováním ......  dumbom

Upravil(a) BB (29. 8. 2008 10:08)

BB

Není tady

#536 29. 8. 2008 11:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak děti, pádím do Itošky. Hezky si tu povídejte a nezabte ji.
smile

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#537 29. 8. 2008 11:26

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Pandorraa napsal(a):

smile

Tak ne abys kradla památky a jinak se chovala nemravně víš co to dá barevný práce tě vychovat.
Hele postřelit můžem? lol

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#538 29. 8. 2008 11:30

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Pisatel napsal(a):

Hele postřelit můžem? lol

Jo, ale střílet jenom do nožiček wink

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#539 29. 8. 2008 11:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥

My budeme... a zabíjet - ani náhodou http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Vždy bys neměla důvod se vracet http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Není tady

#540 29. 8. 2008 11:41

BB
♥♥♥♥♥♥-

Koukám, že zoufalství a bezradnost dosáhly vrcholu : dochází argumenty a přichází fyzické násilí ..... big_smile   big_smile   big_smile

Pan ... krásnou dovču ..... já zítra fičím do Bulharska ...... pa pa

BB

Není tady

#541 29. 8. 2008 12:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Pisatel napsal(a):

Hamsun napsal(a):

.....byla jsem párkrát na psychoterapii a dost nás tam naučili

A je to tu z kterýho ústavu pro chomyslné jsi utekla? nebyl nějaká tvůj předek tento pán? http://cs.wikipedia.org/wiki/Knut_Hamsun  Už je to holky jasné, nedolečená schíza, napoleonský komplex. Vynechané antidepresíva a nedostek jiných opiátu. Tohle fakt nemá cenu, Místo dohadování s ní, to vidím na záchranou akci, nebo  by nás někdo mohl pak obvinit z neposkytnutí pomoci a ohrožení zdraví nebo ona má dle listiny práv svá práva. A pak ustanovení o detenci je zde na místě. Je nebezpečná sobě a svému okolí.

Ja som hneď hovorila, že asi svojvožne vysadila medikáciu... to by vysvetžovlao mnohé. Mne je jej skôr žúto, ale to nám asi nai jednej nepomôže. Ale nejakú pomoc, myslím, potrebuje. Proti nej bol etše aj ten Zephyr aristokratický gentleman, tuším.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#542 29. 8. 2008 12:17

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

BB napsal(a):

Koukám, že zoufalství a bezradnost dosáhly vrcholu : dochází argumenty a přichází fyzické násilí ..... big_smile   big_smile   big_smile

Pan ... krásnou dovču ..... já zítra fičím do Bulharska ...... pa pa

Ale prdlačky BB. By kolty nosím proklatě nízko u pasu, mouchu přemlouvám, aby šla obtěžovat jinam, než jí zastřelím. A argumenty? ještě žádného nebylo třeba k ničemu jsme se zde nedopracovali, ke škodě "takyučitelky" lol

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#543 29. 8. 2008 12:54

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

pozdě ale přece...Pan...krásnou dovolenou..... hjarta smilesmile

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#544 29. 8. 2008 13:00

Somaia
Host

BB napsal(a):

Ona Hamsun někdy nějaké argumenty používala?... to mi asi uniklo.... big_smile wink wink  Kromě výkřiků do tmy, napadání ostatních diskutujících a kopírování cizích myšlenek jsem u ní nic jiného nepostřehla lol lol

#545 29. 8. 2008 13:03

Somaia
Host

adra napsal(a):

pozdě ale přece...Pan...krásnou dovolenou..... hjarta smilesmile

Já se nemusím loučit.... my se za týden a potkáme na jednom rajském kousku  světa... kurňa já se tak těším na to slastné nicnedělání a poplkání... lol

#546 29. 8. 2008 14:45

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Hamsun napsal(a):

No protože ty seš prostě lepší .......to tu píšeš pořád a někoho mi tím připomínáš.....jsi lepší než my, kteří bychom to řešili razantně ................a kam s tím dojdeš Matko Terezo???

Hamsun, tvá řešení jsou nejlepší, protože jsou razantní, druhé lidi vychovávají a ty si přece nemusíš nechat všecko líbit.

Co myslíš existují další řešení? A jsou taky správná? Nechceěš nám ubožáčkám naivním nechat naše iluze?

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#547 29. 8. 2008 15:41

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

holky, nemyslíte, že tím jak pořád dokola hansum odpovídáte, že tím trochu klesáte na její úrověň...
povzneste se nad to a zdejší diskuzi ukončete. Stejně se tu už nic konstruktivního neřeší a náhodného návštěvníka, který je zde poprvé, by to mohlo od dalších návštěv odradit.

Není tady

#548 29. 8. 2008 17:12

Hamsun
♥♥♥♥---

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Hamsun napsal(a):

.....byla jsem párkrát na psychoterapii a dost nás tam naučili

A je to tu z kterýho ústavu pro chomyslné jsi utekla? nebyl nějaká tvůj předek tento pán? http://cs.wikipedia.org/wiki/Knut_Hamsun  Už je to holky jasné, nedolečená schíza, napoleonský komplex. Vynechané antidepresíva a nedostek jiných opiátu. Tohle fakt nemá cenu, Místo dohadování s ní, to vidím na záchranou akci, nebo  by nás někdo mohl pak obvinit z neposkytnutí pomoci a ohrožení zdraví nebo ona má dle listiny práv svá práva. A pak ustanovení o detenci je zde na místě. Je nebezpečná sobě a svému okolí.

Ja som hneď hovorila, že asi svojvožne vysadila medikáciu... to by vysvetžovlao mnohé. Mne je jej skôr žúto, ale to nám asi nai jednej nepomôže. Ale nejakú pomoc, myslím, potrebuje. Proti nej bol etše aj ten Zephyr aristokratický gentleman, tuším.

...............................

Další naprosto nekonstrutkivní příspevěk na který se dá odpovědět stejně ...........Selimo vem si léky .......a tím končí rozumná diskuze..............jsi nebezepečná svou naivitou a hloupostí pro okolí Selimo

Není tady

#549 29. 8. 2008 17:14

Hamsun
♥♥♥♥---

lindaB napsal(a):

holky, nemyslíte, že tím jak pořád dokola hansum odpovídáte, že tím trochu klesáte na její úrověň...
povzneste se nad to a zdejší diskuzi ukončete. Stejně se tu už nic konstruktivního neřeší a náhodného návštěvníka, který je zde poprvé, by to mohlo od dalších návštěv odradit.

..........................
náhodný návštěvník má z vašich řečí celou dobu akorát srandu a chytrý prchá, viz Ilona............snižujete uroveń Babinetu na vyměńování nicneříkajích frází a omílání svatých keců,jak vy byste to dělaly líp .....hihi:styrka:

Není tady

#550 29. 8. 2008 17:19

Hamsun
♥♥♥♥---

PavlaH napsal(a):

Hamsun napsal(a):

Hamsun, tvá řešení jsou nejlepší, protože jsou razantní, druhé lidi vychovávají a ty si přece nemusíš nechat všecko líbit.

Co myslíš existují další řešení? A jsou taky správná? Nechceěš nám ubožáčkám naivním nechat naše iluze?

...........................
Sem s nimi Pavlo .....................víš co by mě zajímalo, opravdu??Ta další řešení??

Mᚠpartnera a mᚠvztahy,mᚠsex,  jak trávíš víkendy ??S pandorrou a její školou ??Tohle by mě fakt moc zajímalo i u Heleny a dalších ................pze vím z vlastní zkušenosti, že lidi jako vy ....myslím tu naivitu a další.....mají pak problémy v reálu v životě .....MÁTE PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT ??VZTAH, DOVOLENÉ, VÝLETY, PAŘBIČKY, CHLAPY, nebo se sejde ve školičce řada osamělých , zneuznaných naivek v čele s Pandorrou???

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí