Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 3. 6. 2008 18:18

Ugo Drago
Host

Re: Mám věřit???

Selima napsal(a):

Ugo Drago napsal(a):

Selima napsal(a):


Ale ja myslím, že až na výnimky bohovia s volmi nespali, ani s nimi nevstupovali do partnerského vzahu. hmm

Slečno a co Zeus?

Navyše, on nespal s volom....

To nevadí slečno, ale byl to bejk...takového jste ještě určitě neměla storstark

 

#27 3. 6. 2008 18:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mám věřit???

Boha som už mala tongue godlike , ale Dia asi nie... Lenže rozdiel medzi volom a býkom môže by zásadný... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 3. 6. 2008 18:45

Ugo Drago
Host

Re: Mám věřit???

Selima napsal(a):

Boha som už mala tongue

Hm, že si nic nepamatuji wink

 

#29 3. 6. 2008 19:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mám věřit???

Možno preto, že si mal podobu niekoho iného a spájalo sa to s amnéziou... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#30 3. 6. 2008 19:29

Ugo Drago
Host

Re: Mám věřit???

Selima napsal(a):

Možno preto, že si mal podobu niekoho iného a spájalo sa to s amnéziou... wink

No mě by jsi si určitě pamatovala hodně dlouho, co se týká sexu tak jsem malorolník.

 

#31 3. 6. 2008 21:54

Natalka08
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 6. 2008
Příspěvky: 148

Re: Mám věřit???

zuzi777a napsal(a):

Natálka- myslím, že v tvé současné situaci musíš myslet na sebe ale ještě víc na Vaši malou holčičku. Alespoň do té doby než Ti začne pubertálně mlátit dveřmi, mᚠodpovědnost i za její život.
Můžeš u toho milovat i nenávidět chlapa, mít přítelkyni, ale zatím na dost dlouhou dobu musíš brát ohled i na dcerku. To co bude nejlepší pro Vás dvě bych na Tvém místě brala. Jestli Vás má rád- tj snaží se být  tátou, dala bych mu šanci to dokazovat.  Když uvidíš , že to s ním nepůjde, půjdeš dál bez něho.

Zuzi777, moc hezky jsi to řekla stolt. Pro mě je malá teď opravdu to nejdůležitější. Ale je fakt, že se strašně moc snaží být dobrým tátou, moc se ji věnuje, když není zrovna v práci. Je asi pravda, že čas je nejlepší lék. Nechám tomu volný průběh a uvidím, odejít se dá vždy....

Není tady

 

#32 4. 6. 2008 0:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mám věřit???

Ugo Drago napsal(a):

Selima napsal(a):

Možno preto, že si mal podobu niekoho iného a spájalo sa to s amnéziou... wink

No mě by jsi si určitě pamatovala hodně dlouho, co se týká sexu tak jsem malorolník.

va Boh - malorožník???ň
Takého si nepamätám! big_smile

Upravil(a) Selima (4. 6. 2008 0:37)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#33 9. 7. 2008 16:25

lenka007
♥------
Registrovaný: 9. 7. 2008
Příspěvky: 1

Re: Mám věřit???

Přeji pěkný den, přečetla jsem si pár rad týkajících se nevěry a jak dál. Byla bych hrozně moc ráda, kdybyste mě mohli nějak pomoci, protože fakt v tuto chvíli nevím, co mám dělat. S manželem jsme chodili asi 6,5 let a 4 roky jsme společně bydleli. Byl vždy hodný, ale málokdy si byl se sebou jistý - např. v práci když mu něco nevyhovovalo a já jsem mu radila, a třeba zkusí nějaké jiné dobré místo, že by na to měl, tak vždy řekl, že na to nemá. Za ten čas jsem vystudovala VŠ a párkrát jsem si to musela sežrat, že on to nechce, že si musím vždy prosadit své a že s tím nesouhlasí. Nyní mám skvělou práci, která mě baví, ale opět to slýchám, že on ne a já jo. I přestěhování od jeho rodičů u kterých bydlel bylo prý vyloženě proti jeho vůli a také mě to občas dá najevo. Vždycky jsem ho milovala a pokud byly nějaké problémy, tak jsem si myslela, že zrovna nemá prostě dobrý období, ale že se to určitě spraví a že to bude dobré. O dětech jsme se bavili pouze tak nějak v budoucnu. Nicméně jednou prohlásil, když se nás nedočkavý rodiče ptali, kdy se vezmeme, že to do třiceti zvládne a jelikož nám letos je oboum 30, tak už na podzim jsme začali - teda přiznávám, že hlavně já začala plánovat svatbu. On občas prohlásil, že to nechce, ale nikdy to nebylo řečeno opravdu vážně (nebo jsem to možná nechtěla slyšet - nevím!) Asi měsíc před svatbou jsme se začali fakt hodně hádat, že ho pořád do něčeho nutím, že není s ničim spokojený apod. Myslela jsem si, že je to pouze stres před svatbou a že až bude po, tak že to přejde. Svatební den byl pěkný, ale od té doby nebyl snad ani jeden den, kdy jsme se nehádali a kdy jsme společně normálně komunikovali. Od svatby uběhly tři týdny a já přišla náhodou na to, že si smskuje s nějakou ženou tak 10 a víc sms denně a že už to bylo před svatbou. Najednou mě začalo docvakávat, že si kupuje spoustu nových oděvů, schovává si mobil, sex si už ani nepamatuju a stále na mobilu něco píše a píše - v hodně pozdě v noci. Ptala jsem se ho, zda má někoho, kdo mu poskytuje více porozumění, když mi tvrdí, že já to nejsem - řekl že ne. Ale já fakt nevím, nevím, zda mu věřit. Mám dokonce před sebou i to číslo a bojím se na něho zavolat - nevím, zda by mě pomohlo, kdyby se ozval ženský hlas. Nevím, jak celou situaci řešit. On prostě má prý teď krizi, kterou jsem způsobila jen já - párkrát mě i docela slovně napadl, že jsem kráva, která nic neumí apod. a že bych si zasloužila i ránu. Vůbec ho nepoznávám!!! Nevím, zda mám vydržet a říkat si, že to přejde nebo zda mám po 3 týdnech manželství skončit (v tom případě si nedokážu představit, jak to bude s rodiči, kteří jsou tak šastni), nevím, zda mám zavolat na to číslo a zda jen vyčkat kdo to je, nebo si s ní třeba i promluvit, nevím, jak to mám řešit s ním, zda mu mám narovinu říct, že mám čislo, že vím, že si spolu píšou apod. PROSÍM PORAďTE MI NĚKDO!!!!! PROSÍM, PROSÍM!

Není tady

 

#34 9. 7. 2008 16:50

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Mám věřit???

Lenko, tak z toho co jsi tu napsala, ...už na začátku - vᚠvztah byl nevyrovnaný a ty jsi ten tahoun. Nevím, ale o chlapa je třeba se opřít a on vyčítal tobě jeho neúspěchy - slaboch. A dál ...vlastně společně s rodičema si ho k té svatbě dotlačila - sama to píšeš, a teď se divíš, že je něco v nepořádku, že má přítelkyni. Zavolat jí ?...jedině v tom případě aby ti pomohla tvého manžela dostat z tvého života, protože on to asi sám nikdy nerozhodne. A ty se v tom budeš plácat dál. On tu svatbu přeci nechtěl, chtěla jsi jí ty, tak mᚠco jsi chtěla - tak si myslím, že to vidí on. Tak takový mám pocit z toho co jsi napsala, možná si chtěla číst něco milejšího, ale ...


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#35 9. 7. 2008 16:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mám věřit???

Na to číslo nevolaj, aj keby bolo úplne nevinné, vŕtalo by ti to v hlave - a keby nebolo nevinné... tak čo by si urobila? Máte krízu VY DVAJA a amali by ste si ju asi aj vyrieši vy dvaja. Skúste si chvížu v kžude sadnú, keď ti práve nevykladá, aká si nemožná, a prebra, čo mu vadí, respektíve, aké má predstavy, čo sa mu nepáči, atď. A ty si to premysli VOPRED - čo chceš, čo nechceš, čo si ochotná urobi, v čom ustúpi... Dievča, mňa keby niekto dotlačil do svadby, do ktorej sa mi nechce hmm , tak by som tiež nebola príjemná. Stálo to vôbec za to?
A na rodičov a ich šastie sa vyprdni, nie ste povinní zabezpečova im rados na staré kolená... ide o vás dvoch. Opakuj si to ako mantru - Ide o nás dvoch.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#36 9. 7. 2008 17:43

Taisha
♥♥♥♥♥--
Místo: střední Morava
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 871

Re: Mám věřit???

Leni,..
já to číslo vzala a zavolala jsem tehdy. Představila jsem se jako někdo jiný a chtěla taky úplně někoho jiného - tvářila jsem se, že mám asi špatné číslo...
Být tebou, rozhodně bych nikam nevolala. Dodnes si pamatuji ten milý a příjemný hlas, a já si pak říkala, že se chlapovi ani nedivím, když jsem věděla, co mu říkám a jak se tvářím já doma...
Rozhodně mi to nepřidalo, takže fakt - nedoporučuji.

Být tebou, natvrdo si s chlapem promluvím. O tom, co chce a nechce. A ty si taky ujasni, co chceš ty. Né tví či jeho rodiče, ani předsudky a očekávání tvého okolí,..ale TY.

Z toho, co píšeš, mám taky dojem, že k té svatbě vůbec nemělo dojít. Asi jsi to tak moc chtěla, že sis nevšimla, jak moc on nechce.


Poznání je jedno, ale hloupost se násobí.

Není tady

 

#37 9. 7. 2008 18:23

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Mám věřit???

Lenko, v žádném případě nevolat!!! To číslo zahodit, zapomenout. Kdybys to udělal vubec by to nepomohlo.
Tedy ale když to tak čtu, kolik lidí má takové neshody a problémy ve vztahu tak krátce po svatbě, jen čumim jak tele na vrata.
Brali jste se vůbec z lásky?..........

Upravil(a) PetrHl (9. 7. 2008 18:24)

Není tady

 

#38 9. 7. 2008 19:16

Ugo Drago
Host

Re: Mám věřit???

PetrHl napsal(a):

Brali jste se vůbec z lásky?..........

To dle mého není o moc lepší recept na delší vztah než braní se z rozumu. Ale faktem je, že braní se jen kvůli svatbě, to jsem ještě neslyšel.

 

#39 9. 7. 2008 20:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mám věřit???

Ja pamätám za socíku, keď bola mladomanželksá pôžička 50 000 SK... aj bývalý budúci švagor so švagrinou sa brali kvôli tomu - pri nohách sa im tmolil dvojročný synček a oni pred kňazom predstierali, že nevesta je panna nepobozkaná. roll

Upravil(a) Selima (9. 7. 2008 20:09)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#40 9. 7. 2008 20:46

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Mám věřit???

No já jsem ne protipólu toho , co tu bylo napsáno....
Já bych si zjistila o koho jde , pokud by s tím dotyčným ( -ou) můj manžel trávil víc času než se mnou a já pro něj byla,  jak píšeš,  jen "kráva".....
Vysvětlení bych ale chtěla nejdříve od něho.
Pokud nemá dost cti v těle  aby si připustil, že něco po***l , když se nechal dotlačit do svatby,  a má zcela zjevně někoho ,kdo není kráva  a kdo mu i víc rozumí, měl by mít i tolik rozumu, že mu sepne , že novomanželka bez sexu a bez porozumnění v životě nevydrží jen čekat na další indicie vedoucí k rozpadu manželství...Já bych na něj uhodila- chci vědět, CO se děje.Když jsi srab a nedokázals říct , že se nechceš ženit, seber se a ukonči to buď se mnou  nebo mimo, než si už nebudeme umět kouknout zpříma do očí a rozejít se jako přátelé.....
Už jen to, že by si dovolil mě označit jako přežvýkavce by ho u mě shodilo  do sklepa....

Není tady

 

#41 9. 7. 2008 21:47

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Mám věřit???

PetrHl: "Brali jste se vůbec z lásky?.........."
Ugo Drago: "To dle mého není o moc lepší recept na delší vztah než braní se z rozumu."

Tak to by se mělo zarámovat; svatá pravda. tummenupp
Nebyla jsem zamilovaná, když jsme se brali a nikdy jsem u manžela nezkoumala, jak moc je zamilovaný on. Uznávala jsem ho pro různé povahové rysy. Po několika letech chození jsme se prostě vzali. Svatbu navrhl on, já jsem se vdávat moc nechtěla big_smile. Jsme spolu 24 let.
Když někde ve výloze "fotografie" vidím fotky rozesmátých šastných zamilovaných nevěst, mívám za ně (chviličku) normálně trošku strach smile - jaké rozčarování (možná) zažijí, až jim spadnou ty růžové brýle...

Jo, a přestože jsem kdysi bývala ale hooodně vznětlivá a ve vztahu určitě ne vždycky spravedlivá, nikdy mi manžel neřekl "krávo". To mi připadá jako silné kafe. A taky to ukazuje na úroveň mladíka - tady by mi zablikalo varovné červené světlo.

Upravil(a) Tercila (9. 7. 2008 21:51)

Není tady

 

#42 9. 7. 2008 22:23

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Mám věřit???

Tercila napsal(a):

PetrHl: "Brali jste se vůbec z lásky?.........."
Ugo Drago: "To dle mého není o moc lepší recept na delší vztah než braní se z rozumu."

Tak to by se mělo zarámovat; svatá pravda. tummenupp
Nebyla jsem zamilovaná, když jsme se brali a nikdy jsem u manžela nezkoumala, jak moc je zamilovaný on. Uznávala jsem ho pro různé povahové rysy. Po několika letech chození jsme se prostě vzali. Svatbu navrhl on, já jsem se vdávat moc nechtěla big_smile. Jsme spolu 24 let.
Když někde ve výloze "fotografie" vidím fotky rozesmátých šastných zamilovaných nevěst, mívám za ně (chviličku) normálně trošku strach smile - jaké rozčarování (možná) zažijí, až jim spadnou ty růžové brýle...

Jo, a přestože jsem kdysi bývala ale hooodně vznětlivá a ve vztahu určitě ne vždycky spravedlivá, nikdy mi manžel neřekl "krávo". To mi připadá jako silné kafe. A taky to ukazuje na úroveň mladíka - tady by mi zablikalo varovné červené světlo.

Tercilo, láska přeci není to samé co zamilovanost. Zamilovanost je nic, motýli v břiše, motání hlavy, láska je mnohem výše. Ze zamilovanosti bych se nikdy neženil, z lásky ano.

Není tady

 

#43 10. 7. 2008 6:18

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Mám věřit???

souhlasím se Zuzi, chtěla bych vědět o koho jde, já bych zavolala.............v tomto věku a bez dětí bych nic nelepila

Není tady

 

#44 10. 7. 2008 7:45

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Mám věřit???

vera napsal(a):

souhlasím se Zuzi, chtěla bych vědět o koho jde, já bych zavolala.............v tomto věku a bez dětí bych nic nelepila

Naprostý souhlas, 3 týdny po svatbě je trošku brzo nechat se tahat za nos!!!!!A dělat že nic nevím!!!!

Není tady

 

#45 10. 7. 2008 7:53

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Mám věřit???

PetrHl napsal(a):

Tedy ale když to tak čtu, kolik lidí má takové neshody a problémy ve vztahu tak krátce po svatbě, jen čumim jak tele na vrata...

Já taky sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#46 10. 7. 2008 7:59

Vanda
Host

Re: Mám věřit???

Lenko, nezlob se, já si spíš myslím, že ta svatba byl omyl...omyl v doufání, že svatba neshody spraví, že bude všechno jinak. Jestli se má něco zlepšit, je potřeba zkusit přijít na příčiny těch neshod, začít pracovat na jejich odstranění ze své strany a všímat si odezvy svého změněného chování od partnera. Jeho mobilování brát jako výstražný moment, ale nenechat se do toho vtáhnout. Cesta, někam volat a "řešit" povede asi k ještě větším neshodám a nesouladu ve vašem vztahu, řekla bych, a to asi zatím nechceš. Můj názor.

 

#47 10. 7. 2008 8:03

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Mám věřit???

ten život je tak krátký, musí se žít, ne přežívat
ve věku 30 let !!!!!
jak na tom budete, až vám bude 56 ? na čem budete stavět.........až NĚCO  příjde
to jsem se dívala zpět, hodnotila těch 30 let a řekla si, že to stojí za to, slepit hrneček......nebyl až tak poškrábaný a omlácený, ten vlepený střep je vidět na první pohled................ale funguje, kafe se dá z něj pít

Není tady

 

#48 10. 7. 2008 8:06

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Mám věřit???

s tím mobilem....................pro mě by to byla šílená nejistota, trápila bych se při každém pípnutí..............
raději vědět.............a a on ví, že já vím.............................

Není tady

 

#49 10. 7. 2008 8:18

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Mám věřit???

vera napsal(a):

s tím mobilem....................pro mě by to byla šílená nejistota, trápila bych se při každém pípnutí..............
raději vědět.............a a on ví, že já vím.............................

Ačkoli jinak jsem odpůrcem jakéhokoli "šmejdění v mobilu" apod................ v tomto případě, kdy celý vᚠvztah (resp. manželství) vypadá poněkud podivně (a tady souhlasím s Taishou, že k té svatbě nemělo vůbec dojít), bych na to číslo klidně zavolal..... sice to bude asi pro Tebe rána, ale možná se Ti i trochu uleví a najdeš sílu to celé rychleji ukončit....


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#50 10. 7. 2008 8:55

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Mám věřit???

Mikeš napsal(a):

vera napsal(a):

s tím mobilem....................pro mě by to byla šílená nejistota, trápila bych se při každém pípnutí..............
raději vědět.............a a on ví, že já vím.............................

Ačkoli jinak jsem odpůrcem jakéhokoli "šmejdění v mobilu" apod................ v tomto případě, kdy celý vᚠvztah (resp. manželství) vypadá poněkud podivně (a tady souhlasím s Taishou, že k té svatbě nemělo vůbec dojít), bych na to číslo klidně zavolal..... sice to bude asi pro Tebe rána, ale možná se Ti i trochu uleví a najdeš sílu to celé rychleji ukončit....

tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů