Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 6. 2008 19:30

REŇAS
Host

DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Ahojky maminky, smile dnes byl svátek všech  dětí,tak by mně zajímalo,jaký jste měli den a co jste podnikali se svými zlatíčkami dudlik a jak se jim to líbilo.(i vám)
My jsme už sice včera s, našima ratolestma 11 a 7 let,vyrazili na velkou  zahradu ke známým,kde se koupali v bazéně,(žádná hlava na hlavě),klídek,opékali jsme a zahráli si hry s jejich kamarádama (pro naše ratolesti z města je to vzácnost,my máme jen zahrádku v osadě,takže dosti  omezený prostor a bez pořádné vody,atd.),no a ráno,dostali nějakou tu sladkost a nějaké ty malé dárečky(obejmutí a pusa, pussa to snad nemusím,ani psát,to je jasné) a odpoledne,až přišel,tatínek z práce,tak měli slíbeno,že zajdem,na zákusek nebo zmrzku,zvítězila zmrzka,(několik sjuk) ani se nedivím v tom vedru stolt  Takže celkově jsme byli spokojení všichni a hlavně děti a to bylo hlavní. Tak maminky,pište a VŠEM DĚTIČKÁM hjarta VŠE NEJLEPŠÍ,SPOUSTU ÚSMĚVŮ big_smilebig_smile A HLAVNĚ ZDRAVÍ !!! pussa

 

#2 1. 6. 2008 19:33

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Moje hvězda ho oslavila tak že mě zlobila, tím vedrem byla protivná, nemohla spát, byly jsme doma, když jsem chtěla jit k večeru ven, začlo lejt a kroupy:( takže žádná velká sláva

Není tady

 

#3 1. 6. 2008 19:40

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

kamchi-jestli tě můžu uklidnit tak naše hvězda taky lol protivnej až hrůza.. takže  k tématu.... v pátek jsme byli na organizovaném dětském dnu u nás ve městě, no soutěže byly spíš pro větší děti,ale takový hasiči, kteří předváděli vyprošování osob z automobilu-to se líbilo i mému prckovi, sympatický pan policajt,který nám dovolil ádu vyfotit na střeše vedle majáku se líbil mamince wink,takže se nám tam líbilo tummenupp. no nakonec jsme skončili na dětském hřišti a pak přiletěl policejní vrtulník,takže jsme si to užili.. no a jako dárek dostal už minulý týden dětskou sekačku na trávu tummenupp

Není tady

 

#4 1. 6. 2008 19:43

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

sudina: to existuje??? sousedovic klucik dostal zehlici prkno a zehlicku a je to jeho nejoblibenejsi hracka, kdyby mu to zustalo do dospelosti, tak ma mozna u Verči šanci:)

Není tady

 

#5 1. 6. 2008 20:12

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

http://www.sudina.webgarden.cz/novinky/ … -dedy.html

Upravil(a) sudina (1. 6. 2008 20:13)

Není tady

 

#6 1. 6. 2008 20:29

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

jééé to je dobrýsmile

Není tady

 

#7 1. 6. 2008 20:46

REŇAS
Host

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Sudi: SUPR , Áda je šikulka. Áda, by se nám s tou sekačkou hodil,na naši mini zahrádku big_smilebig_smile,to by byl pomocník  tummenupp
Kamchi,no jo,když to vedro,dá zabrat i nám,dospělým,manžílek se také na té zmrzlinové procházce,pořád,schovával do stínu,asi se bál,že by se mohl roztopit,jako ta zmrzlina.. tongue a ke všemu "brblal",že místo,jako tento rok,jedeme do Řecka,tak příští rok,jedině chce,někam k ledním medvědům a tučňákům.. stolt

 

#8 1. 6. 2008 21:01

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

no v řecku je aspon prijemnejsi vzduch, vlhci od more, a koupačka... co u tucnaku? tesat ledovce?smile

Není tady

 

#9 2. 6. 2008 10:39

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Naše rodinka ( včetně už dospělé dcery ) trávila dětský den na celodenním výletě  tady http://www.hrad-kokorin.cz/uvod.html  a okolí ,došli jsme si na oběd a ještě jsme mrkli do Mělníka.Domů jsme přijeli v 18:30 hod všichni vyřízení,ušlapaní.Jen Zuzanka se nesla v krosničce a spala v autě,když jsme přejížděli na jiné místo.


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#10 2. 6. 2008 13:31

buchtuna
♥♥♥----
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 190

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Na Kokořínsku je hezky. Ve Mšeně je pěkné koupaliště,bohužel ještě nenapuštěné.   Naše starší dostala puzlle, a ta malinká kousátko a obě samozřejmě pusu.

Není tady

 

#11 2. 6. 2008 14:16

Martík27
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2008
Příspěvky: 51

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

My jsme byli s manželovými dětmi na dětském dnu, který se konal v naší vesnici. A v neděli měli jít zase s jejich matkou, ale nikam nešly. U nás is to však užily i ten bazén na zahradě. stolt

Není tady

 

#12 2. 6. 2008 14:20

buchtuna
♥♥♥----
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 190

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Martíku to ty mᚠpříspěvek na právním?  Ona jestli se bude chtít mstít, tak řekne že jsou děti nemocné a nepomůžou Vám ani úřady.  Že si neuvědomuje že se nejvíc mstí dětem?   Nějaké novinky? Třeba se uklidní.

Není tady

 

#13 3. 6. 2008 9:08

Martík27
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2008
Příspěvky: 51

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

buchtuna napsal(a):

Martíku to ty mᚠpříspěvek na právním?  Ona jestli se bude chtít mstít, tak řekne že jsou děti nemocné a nepomůžou Vám ani úřady.  Že si neuvědomuje že se nejvíc mstí dětem?   Nějaké novinky? Třeba se uklidní.

Ano to jsem já. No, ale když nebudou, tak se to dá dokázat, že nemocné nejsou ne? Mystíte si, že se to dá nějak vyřešit přes OPD? Oni přece musejí stát hlavně na straně dětí a ne matky, ale u nás bych spíše řekla, že stojí na matčině straně. Děti budou mít zkažené prázdniny?! No já také doufám, že to řekla jen ve vzteku a že si to brzy rozmyslí. Holky se tam už moc těšily a myslím, že bude ráda když si od nich na chvíli odpočine a nebude se muset o nic starat. Má teď nového přítele před kterým hraje divadlo a jen tam není, tak je zase vše ve starých kolejích. OPD by měly hájit hlavně zájmy dětí myslíte, že pomůžou? My s nimi nemáme moc dobré zkušenosti kdykoli tam mažel šel a chtěl s nimi něco řešit měly hned odpověď, třeba ohledně toho oblečení - prý proč to tedy nepořídí sám atd. a vše stejně dopadne tak, že otec musí vše a matka nic. sad

Není tady

 

#14 3. 6. 2008 9:35

buchtuna
♥♥♥----
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 190

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Zeptat se tam můžete ale nevěřím že Vám pomůžou.  Já když tam jednou byla za sociální pracovnicí /pomáhala mi sepsat žádost o rozvod/ tak jsem musela čekat na chodbě. Tak tam přišla nějaká paní,že děti jejích sousedů žijí v hrozných podmínkách,tak se na ní tvářily divně,že to nic nebude a odkud že je? když řekla ž e z Neratovic,a my byly Na Mělníku,tak už nikdo nic řešit nechtěl. Řekly jí,at' jde do Neratovic. Nic žádná snaha poradit,alespon' kontakt nic.  Když řekne že jsou nemocné a nemohou se na dovolenou,tak budete muset dokazovat že nesou. A jak? Když Vám je nevydá. Na OPD vÁM PODLE MĚ ŘEKNOU AT' se domluvíte.

Není tady

 

#15 3. 6. 2008 9:43

Martík27
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2008
Příspěvky: 51

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

buchtuna napsal(a):

Zeptat se tam můžete ale nevěřím že Vám pomůžou.  Já když tam jednou byla za sociální pracovnicí /pomáhala mi sepsat žádost o rozvod/ tak jsem musela čekat na chodbě. Tak tam přišla nějaká paní,že děti jejích sousedů žijí v hrozných podmínkách,tak se na ní tvářily divně,že to nic nebude a odkud že je? když řekla ž e z Neratovic,a my byly Na Mělníku,tak už nikdo nic řešit nechtěl. Řekly jí,at' jde do Neratovic. Nic žádná snaha poradit,alespon' kontakt nic.  Když řekne že jsou nemocné a nemohou se na dovolenou,tak budete muset dokazovat že nesou. A jak? Když Vám je nevydá. Na OPD vÁM PODLE MĚ ŘEKNOU AT' se domluvíte.

No lékař dětí by měl vyjít OPD vstříc a říct jim zda jsou skutečně nemocné či nikoli. No a to je také hrozné, že ona nám je nedá zrovna když se jí nebude chtít a to je děs. Otec nezmůže nic. Hm to máte asi pravdu po všech těch zkušenostech bych se ani nedivila, že řeknout a se domluví oni. Ale ony jsou tam od toho, aby hájily zájmy dětí a myslím si, že jet na dovolenou je pro děti lepší než být doma před barákem a to by OPD měly říct také matce, ale ony jsou tam jen od toho aby tam dřepěly a braly peníze. Je to asi všude stejné. Vy máte také problém s bývalou svého muže?

Není tady

 

#16 3. 6. 2008 10:06

buchtuna
♥♥♥----
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 190

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

o)) Můj bývalý manžel má za poslední tři roky třetí partnerku.  Tak se chová,tak jak to je zrovna nejvýhodnější.  Nejdřív měl takový mladý tele,namachrovaná byla až hrůza,děti jí nic neříkaly,tak o dceru neměl vůbec zájem. Ted má už druhou paní přes třicet,tak je za tatínka.  Nemyslím si že to hraje, vždycky se přizpůsobí partnerce.  Upřednostnuje její děti,dceři to je líto,to vidím ale nic neřekne.

Není tady

 

#17 3. 6. 2008 15:00

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Nijak, v neděli ráno jsme se vrátily z Itálie, takže jsme byly zombie... Pak mě odpoledne čekala hromada prádla a Nela obvykle zlobila...

Není tady

 

#18 4. 6. 2008 8:07

Martík27
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2008
Příspěvky: 51

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

buchtuna napsal(a):

o)) Můj bývalý manžel má za poslední tři roky třetí partnerku.  Tak se chová,tak jak to je zrovna nejvýhodnější.  Nejdřív měl takový mladý tele,namachrovaná byla až hrůza,děti jí nic neříkaly,tak o dceru neměl vůbec zájem. Ted má už druhou paní přes třicet,tak je za tatínka.  Nemyslím si že to hraje, vždycky se přizpůsobí partnerce.  Upřednostnuje její děti,dceři to je líto,to vidím ale nic neřekne.

No tak já jsem byla první partnerka po jejich rozchodu. Pak jsme se vzali. Ději jsem přijala hned nevadily mi. Mám děti ráda a říkám si, že děti za nic nemohou. S manželem zatím děti nemáme, ale také bychom chtěli. A pevně věřím, že určitě nebude své děti z prvního vztahu zanedbávat jen proto, že spolu budeme mít také děti. Akorát mě mrzí, že matka cpe holkám do hlavy, že až budeme mít mimino, že už si je nebudeme brát a nebudeme je mít rádi jelikož budeme mít vlastní. Je to od ní hodně sprosté. Je to holt kačena.

Není tady

 

#19 4. 6. 2008 10:36

buchtuna
♥♥♥----
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 190

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

Nežárlí BM ?  tŘEBA vÁM ZÁVIDÍ,ŽE SE MÁTE DOBŘE,MÁTE SE RÁDI.  Mě BM OPUSTIL KVŮLI JINÉ,ALE TO JSI NEVIDĚLA CO DĚLAL KDYŽ JSEM SI NAŠLA JÁ NĚKOHO JINÉHO. TŘEBA VÁM VŠECHNO ZÁVIDÍ,ŽE MÁTE NA MOŘE A ONA SVOU HLOUPOSTÍ NE.  mOJE DCERA JEDE S BÝVALÝM V LÉTĚ TAKY K MOŘI,A MOC JÍ TO PŘEJU,PROTOŽE MÁME MIMINKO 5 MĚSÍCU,TAK SE NIKAM NECHYSTÁME.  MAXIMÁLNĚ PO ČR,K MOŘI AŽ ZA ROK. TALK AT' SI TO HOLKA UŽIJE.

Není tady

 

#20 4. 6. 2008 10:44

Martík27
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2008
Příspěvky: 51

Re: DEN DĚTÍ - JAK JSTE JEJ A VAŠE ZLATÍČKA PROŽILI ?

buchtuna napsal(a):

Nežárlí BM ?  tŘEBA vÁM ZÁVIDÍ,ŽE SE MÁTE DOBŘE,MÁTE SE RÁDI.  Mě BM OPUSTIL KVŮLI JINÉ,ALE TO JSI NEVIDĚLA CO DĚLAL KDYŽ JSEM SI NAŠLA JÁ NĚKOHO JINÉHO. TŘEBA VÁM VŠECHNO ZÁVIDÍ,ŽE MÁTE NA MOŘE A ONA SVOU HLOUPOSTÍ NE.  mOJE DCERA JEDE S BÝVALÝM V LÉTĚ TAKY K MOŘI,A MOC JÍ TO PŘEJU,PROTOŽE MÁME MIMINKO 5 MĚSÍCU,TAK SE NIKAM NECHYSTÁME.  MAXIMÁLNĚ PO ČR,K MOŘI AŽ ZA ROK. TALK AT' SI TO HOLKA UŽIJE.

To nevím zda žárlí, ale ona má teď také nového přítele a prý je i bohatý. Takže si myslím, že ona se má také dobře a mají se rádi. No třeba to tak je i u ní, že ikdyž má jiného žárlí na nás. Podle slov dětí jim maminka se strejdou říkali, že budou jezdit k moři každý rok, tak nevím. Třeba letos pojedou dcerky k moři hned 2x. Moc bych jim to přála jsou to zlatíčka. Ony nemohou za to, že je máma taková. tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů