Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 6. 2008 14:08

Violleta
♥------
Registrovaný: 24. 5. 2008
Příspěvky: 2

Ostruhy v patě

Nemáte někdo zkušenostijak na ostruhy v patě? Byla jsem na ozařování lampou, ale nepomohlo to. Než dojde na operaci, slyšela jsem, že snad můžou pomoct nějaké obklady, koupele, atd. Poradíte někdo?

Není tady

 

#2 2. 6. 2008 17:35

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: Ostruhy v patě

Violleto, vím jak ostruha patní kosti bolí... grater taky jsem si užila své  dumbom
Podstoupila  jsem léčbu ozářením rentgenovými paprsky na Radioterapii v Holešově, celkem 5x.  Na kontrolu jsme byla  pozvána po třech měsících.
Z počátku bolest neustupovala a až teprve opravdu po třech měsících pata přestala bolet.  Nyní jsem již druhý rok bez bolesti...
Držím palečky, aby ti to taky dobře  dopadlo.... tummenupp


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#3 6. 7. 2008 7:52

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Ostruhy v patě

Patní ostruhy jsou (a to málokdo ví) záležitostí štítné žlázy, nebo ledvin. Dámy, nechte si napřed zjistit, jestli toto vše máte v pořádku....

Není tady

 

#4 6. 7. 2008 11:01

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Ostruhy v patě

stolt, užasná je reflexní masáž!!!! a pak detoxikace- brusinky, kopřivový čaj, urologický čaj.....ptejte se v lékárně. Osobně mě brusinky po ROCE! postavily na nohy, rok jsem se belhala, jak jsm nemohla došlápnout, tak jsem chodila po špičkách a zradily mě nástí kůstky...
Schválně, po koupání so položte levou nohu přs pravé koleno a mírně si mačkejte patu  levé nohy na jejím vnitřním okraji. Pokud to bolí jako čert, máte hodně problémy s ledvinami a močovým ústrojím, vsadím s, že v tom jsou buďto kameny, nebo nějaký zánět vaječníků nebo močáku.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#5 13. 10. 2008 13:39

pohodovadyda
♥------
Registrovaný: 13. 10. 2008
Příspěvky: 1

Re: Ostruhy v patě

Zdravím všechny ostruhářky a ostruháře :-) ,

dneska jsem byla prvně na ultrazvuku, mám jít ještě 9*, ale dělám si to sama, maj málo zdravotního personálu, tak jen doufám, že to bude mít aspoň nějaký účinek.
A teď proč vám píšu, zašla jsem si v té poliklinice rovnou do obchůdku s bylinkami a tam jsem dostala jednu možná skvělou radu. Jedna pani si ty ostruhy vyléčila BISHOLINEM, je to přípravek složený z minerálů z mrtvého moře, jestli si to pamatuju správně :-) . Zadejte si do vyhledávače netu Bisholin a koukněte se sami, co o něm píší, uvádí, že je na ostruhy na patě. Vlastní zkušenost s ním zatím nemám, objednala jsem si ho, že to vyzkouším. Věřím, že mi pomůže :-) . Máte-li s ním někdo zkušenosti, dejte mi vědět. Díky Dýda

Není tady

 

#6 19. 6. 2009 22:04

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Ostruhy v patě

Jednu dobu jsem taky nemohla našlápnout na patu a hrozila jsem se toho,jestli to nejsou obávané ostruhy.Byla jsem taky na ultrazvuku několikrát,taky jsem si to musela dělat sama (není to nic sloitého a plýtvat na to energii personálu je fakt zbytečné).Nepomohlo to hned,ale po nějaké době se bolest zcela ztratila a dosud dobrý.Takže musíš věřit,že ti to také zabere.

Není tady

 

#7 3. 1. 2010 19:46

navl
♥------
Registrovaný: 3. 1. 2010
Příspěvky: 1

Re: Ostruhy v patě

Ahoj chudáčci s ostuhou - vím jak to moc bolí.
V dubnu 2009 jsem absolvovala 10 x ultrazvuk, pak jakousi injekci do paty .  Nepomohlo. V srpnu jsem absolvovala 6 x rtg ozáření.  V říjnu jsem pajdala tak, že k posteli jsem si dala trekovou hůl, abych se dostala do vedlejší místnosti. Další ozáření je povoleno po 4 měsících - tedy v lednu. Tak jsem pátrala. Od známé jsem slyšela o homeopatickém léku HEKLA LAVA. Jedna tubička kuliček stojí v lékárně bez receptu asi 75 Kč. Typ Hekla Lava 15 ch jsem se dopátrala, že by se mohlo užívat 3 kuličky 2x  - 3x denně (půl hodiny před a po vycucání pod jazykem se prý nemá nic jíst, pít ani čistit zuby!). Tubička vydrží asi na 10 dnů. 
Chodím hrát volejbal, takže 2 hodiny v tělocvičně byl test, jak probíhá léčba. Musím konstatovat, v říjnu jsem trpěla už při prvním setu, v listopadu jsem při posledním setu už patu cítila , ale v prosinci už vůbec. Koncem ledna chci jet lyžovat, takže jsem si řekla, že ačkoliv už mě pata nebolí, homeopatika do té doby budu jíst. Prý ty kuličky laktózy nemůžou v žádném případě uškodit. Skoro na ně věřím. Rozhodně doporučuji skusit je jíst třeba v mezidobí různých atrakcí jako je ozařování.  Všem držím palce. Vlasta

Není tady

 

#8 22. 3. 2010 21:46

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: Ostruhy v patě

Patní ostruha je v první řadě důsledek. Důsledek zvýšeného napětí svalů plosky nohy. Toto napětí se pak rádo řetězí po bérci výš až na pánev, popř. může až na krční páteř. Opravdová léčba pak spočívá v komplexním pojetí terapie, tj. nejen mazat - nejlépe poradí erudovaný fyzioterapeut.

A co se reflexní masáže týká, tak jen předesílám, že na vnitřní straně paty je zóna pro močový měchýř, zóna pro ledviny se nachází víceméně uprostřed plosky. To jen tak pro doplnění wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů