Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 5. 2008 22:55

jahudka11110
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2008
Příspěvky: 16

Akné!!!Problém!!!

Dobrý večer, takže je mi 13 let a mám akné.Nutno podotknout, že má matka také.A začali se mi v dost hojném počtu dělat důlky v obličeji a matka má celý obličej důlkovatý.A tak se chci zeptat jestli se to dá nějak ještě vymazat a nebo zmírnit a nebo se s tím už nedá nic dělat....DĚKUJI a budu vděčná za každý komentář a vaše názory a zkušenosti

Není tady

 

#2 31. 5. 2008 23:38

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Akné!!!Problém!!!

Zajdi ke kožnímu lékaři.

Není tady

 

#3 1. 6. 2008 9:56

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Akné!!!Problém!!!

Jahůdko, ve 13i asi neexistuje člověk, který by neměl akné, udělej, jak píše TamtaOna, odtud Tě zřejmě pošlou na interní, je to záležitost (akné) vnitřní, ale asi Tě nepotěším, bude mi 53 a akné se mi objevuje také.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#4 1. 6. 2008 11:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Akné!!!Problém!!!

Akné prý podporuje když člověk jí sladké, kořeněné, slané. Ale určo ke kožaři a kosmetička taky není k zahození. Kdysi na střední měla spolužačka dost těžkou formu akné, chodila na kosmetiku, dělali ji to nějákým přístrojem, už nevím co tenkrát říkala přesně že s ní dělali, ale ona by ti řekla co a jak. Sice se ho nezbavila úplně, ale z velké části ji to pomohlo, ple měla daleko čistější než před tím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 1. 6. 2008 11:27

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Akné!!!Problém!!!

PPavlaa napsal(a):

Akné prý podporuje když člověk jí sladké, kořeněné, slané. Ale určo ke kožaři a kosmetička taky není k zahození. Kdysi na střední měla spolužačka dost těžkou formu akné, chodila na kosmetiku, dělali ji to nějákým přístrojem, už nevím co tenkrát říkala přesně že s ní dělali, ale ona by ti řekla co a jak. Sice se ho nezbavila úplně, ale z velké části ji to pomohlo, ple měla daleko čistější než před tím.

JJ, dneska hodně umí napravit na kůži laser.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#6 2. 6. 2008 12:24

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Akné!!!Problém!!!

s akné bojuju od puberty - asi jako každý big_smile můj problém vyřešila kožní lékařka a taky jsem objevila jídlo, kt. mi akné zhoršovalo. naštěstí díky přípravku z kožního si ho můžu sem tam dopřát smile tže jak píše TamtaOna, ke kožnímu


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#7 2. 6. 2008 23:11

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Akné!!!Problém!!!

Moji dceři dětská lékařka předepisuje občas Zinerit, jde o zevní antibiotika (vodičku k potírání). Nevím, jaké vedlejší účinky a dopad to může mít, ale každopádně jí to velmi pomáhá. Měsíční kůra stojí podle lékarny kolem 140 - 160 Kč, což za "vychytanou" reklamovanou kosmetiku dᚠtaky.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#8 11. 6. 2008 19:08

Janulenka
♥------
Registrovaný: 11. 6. 2008
Příspěvky: 1

Re: Akné!!!Problém!!!

JJ, to je pravda, taky pravidelně užívám ten Zinerit a mám po něm skvělou ple, ale jsem na něm celkem dost závislá, přestanu ho užívat a za týden je to zase děshmm

Není tady

 

#9 12. 6. 2008 13:57

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: Akné!!!Problém!!!

jahudko zkus ""křemíkovou bombu"" je to bylinkový čajík v nálevových sáčcích ,prodává se v lékárně. Můj syn (18 let) měl po tvářích hodně akné a vyzkoušeli jsme vše možné vodičky,mastičky,antibiotika.Pomohl až tenhle čaj,pije ho asi 3 měsíce a nemá už téměř žádné akné.

Není tady

 

#10 15. 6. 2008 0:08

destinn
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 157

Re: Akné!!!Problém!!!

Ota napsal(a):

Jahůdko, ve 13i asi neexistuje člověk, který by neměl akné, udělej, jak píše TamtaOna, odtud Tě zřejmě pošlou na interní, je to záležitost (akné) vnitřní, ale asi Tě nepotěším, bude mi 53 a akné se mi objevuje také.

Oto, já se měl ve třinácti krásnou plet . ne každý musí mít akne. Důležité je proti němu bojovat. Za a) správně čistit - poradí ti kožní lékař, prosmluv si s ním o tom a chtej něco účinného, a taky životospráva - pitný režim atd.  .. Ale akné rozhodně mít nemusíš. A nenech si to vnutit.


Sláb jenom ten kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů