Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 5. 2008 22:53

jahudka11110
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2008
Příspěvky: 16

Akné = problém!!!

Dobrý večer, takže je mi 13 let a mám akné.Nutno podotknout, že má matka také.A začali se mi v dost hojném počtu dělat důlky v obličeji a matka má celý obličej důlkovatý.A tak se chci zeptat jestli se to dá nějak ještě vymazat a nebo zmírnit a nebo se s tím už nedá nic dělat....DĚKUJI a budu vděčná za každý komentář a vaše názory a zkušenosti

Upravil(a) jahudka11110 (31. 5. 2008 22:54)

Není tady

 

#2 1. 6. 2008 22:21

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Akné = problém!!!

jahudka...určitě dá,,zkus si dojít na kožní,,tam ti doktorka poradí...Mᚠmladou ple...,nemusíš to mít hned po mamince...ale určitě to začni řešit..držím palečky hjarta


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#3 21. 6. 2008 20:26

Terezuliatko
♥♥-----
Registrovaný: 1. 5. 2008
Příspěvky: 25

Re: Akné = problém!!!

Já mám taky problémy s akné - od 10ti let (táhne mi na 21rok) ... Nejprve se mi to objevilo na čele, pak to zmizelo, potom pod očima (na to mi pomohl Zinerit) a teďka se toho nemohu zbavit po bocích tváře :-( ... Jsem z toho taky zoufalá, pravidelně chodím ke kožní, která mi už napsala plno mastiček aji prášků (nejvíce se mi osvědčil Akneroxid 5 nebo 10 společně s prášky Deoximikoinem) ... Používám antikoncepci, která by údajně měla pleti pomáhat, ale nějaké úžasné výsledky nevidím... Navíc mám takový problém, že se mi akne neprojevuje "na kůži", ale pod kůží, což, je prý ještě horší... Myslím si, že mám něco špatného uvnitř těla a projevuje se mi to na tváři... Hodně o tomto problému čtu, protože mě zajímají kdejaké rady, jak se toho zbavit a některé jsou, že mᚠpít hodně vody, údajně by té pleti měl pomáhat zinek (v tabletách - mi to ale ani tak nepomáhá), u bylinkářů se dají koupit bylinky, ze kterých si uvaříš čaje, které jsou přesně na akné...
U mě je to nejhorší přes léto - to se mi vyrojí obličej samýma bolákama... Přes zimu, kdy používám líčidla se mi to jakž-takž zklidní, ale přes to léto - to je katastrofa... :-( takže začínám uvažovat i o tom, jestli nemám alergii na sluníčko...

Nevím, v jaké formě to mᚠpřesně ty, ale tak zkus vyzkoušet něco z toho, co jsem tu napsala, možná, že tobě to pomůže :-) ... navíc si ve věku, kdy je akné normální věcí :-) ... Je to ovlivňováno hladinou hormonů v těle (třeba před menstruací se ti může ple zhoršit - i já to na sobě pozoruju... )
V každém případě ale zkus zajít za kožním lékařem, ten by ti na základě prohlídky měl stanovit léčku, která by ti mohla pomoci :-)

Není tady

 

#4 24. 6. 2008 11:58

GAZA
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2008
Příspěvky: 11

Re: Akné = problém!!!

podívej se na tyto stránky http://www.dokonalezeny.cz/partner-1673 a do vyhledávače dej akné

Není tady

 

#5 25. 6. 2008 17:31

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Akné = problém!!!

GAZA napsal(a):

podívej se na

co blbneš všude cpeš reklamu, stejně to vymažou! Jsi naprosto trapná...


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů