Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#626 25. 1. 2009 21:12

jovanka33
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 36

Re: jak dál 2. - od zuzu

Ahojte...tak som tu zase...nestastnica grater Ten svoj vztah ukonceny v septembri som rozchodila a co sa mi nestalo? V Decembri som sa zoznamila s fajn chalanom, prijemnym, milym...na Silvestra sme sa dali definitivne dokopy, isli na par dni na lyzovacku, po navrate z ktorej travil viac ako 2 tyzdne v jednom kuse so mnou - u mna, ci u neho...a zrazu zlom pred par dnami, ze je chory a lieci sa u rodicov sjuk ...hned som vedela, ze nieco nie je ok, tak som nanho dnes zatlacila aby prisiel, ze hodime rec. Hned vo dverach so slzami v ociach povedal, ze nevie proste rozchodit jeho viac ako 8 rocny vztah, ktory skoncil z jej strany priblizne pred 1/2 rokom, ze si myslel ze to pojde ale stale na nu mysli a nedokaze ma proste vodit za nos...posedeli sme, poplakali, vyobijmali sme sa, pobozkal ma na celo, pri odchode aj na lice a pusu a isiel domkov hajkat...v piatok ideme spolu na koncert, povedal, aby som mu kedykolvek zavolala (a ze aj tak urcite nezavolam)...ja som mu povedala, ze tiez moze volat a ze sa na mna moze kedykolvek spolahnut, na co povedal, ze vie...tiez je cely nestastny, ze sa mu nic nedari...ani praca a tak...myslite, ze mu mozem nejako pomoct? kapitulation (co je ale pekne naprd, snazila by som sa mu pomahat s vierou, ze sa mozno jeho city zmenia, ale zdravy rozum mi hovori, ze ak sa do mna nazalubil hned, tak sa tak asi nestane, aj keby som sa postavila na hlavu, co?)...JA UZ CHCEM BYT STASTNAAAAAAAAA!!!! grater


źúbi a by žúbený je ako cíti slnko z oboch strán
(David Viscott, How to Live with Another Person, 1974)

Není tady

 

#627 26. 1. 2009 8:35

jovanka33
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 36

Re: jak dál 2. - od zuzu

Ahojte, este doplnujuca otazka? Myslite, ze by som mala pri nom stat? Ze o to moze stat? Alebo reci, aby som mu zavolala kedykolvek su len preto, ze ma vycitky svedomia...rovnako ako ten koncert na ktory by sme mali teraz v piatok ist? - chce nanho naozaj ist so mnou, alebo ide (ak teda nakoniec pôjde) uz len preto, ze mi to slubil, a nechce ma sklamat este aj v tomto (lebo ja som mu povdala, ze nemusime na ten koncert spolu ist, nech nic nerobi nasilu..ale trval na tom)...nevyznam sa v muzoch, uz vobec nie v nom - ale mam pocit, ze to zrejme vyznam nema, ale viem si predstavit, ze by som pri nom stala a podporovala ho...asi som padnuta na hlavu, co? grater


źúbi a by žúbený je ako cíti slnko z oboch strán
(David Viscott, How to Live with Another Person, 1974)

Není tady

 

#628 26. 1. 2009 9:51

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: jak dál 2. - od zuzu

No tak já bych chápal, že myslí na ex, protože půl roku je přece jenom krátká doba (tedy jak pro koho, pro někoho jo). A na tvém místě bych dělal to,
co bych považoval za nejlepší a byl bych šastný, že to dělat můžu. Nehaž flintu do žita s tím zamilováním hned, může se nevědomě bránit, protože se
nedávno spálil, že.

Není tady

 

#629 26. 1. 2009 10:30

jovanka33
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 36

Re: jak dál 2. - od zuzu

Nedoma napsal(a):

No tak já bych chápal, že myslí na ex, protože půl roku je přece jenom krátká doba (tedy jak pro koho, pro někoho jo). A na tvém místě bych dělal to,
co bych považoval za nejlepší a byl bych šastný, že to dělat můžu. Nehaž flintu do žita s tím zamilováním hned, může se nevědomě bránit, protože se
nedávno spálil, že.

Nedoma, ak tomu spravne rozumiem, tak mam skusit stat pri nom? Moze o to stat, len sa stiahol, lebo vidi, ze mi ublizuje, ked mysli na nu aj ked je so mnou? Lebo velmi sa snazil, obskakoval ma, rozmaznaval a potom sa takto stiahol... grater


źúbi a by žúbený je ako cíti slnko z oboch strán
(David Viscott, How to Live with Another Person, 1974)

Není tady

 

#630 26. 1. 2009 11:58

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: jak dál 2. - od zuzu

No zkus to, co chceš, a moc to neprobírej, stejně na tom není moc racionálního. Že se tak najednou stáhnul je teda poněkud divné. Když budeš stát při něm, tak to nic nepokazí, i kdyby to ve finále nevyšlo, ne?

Není tady

 

#631 26. 1. 2009 12:49

jovanka33
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 36

Re: jak dál 2. - od zuzu

Nedoma napsal(a):

No zkus to, co chceš, a moc to neprobírej, stejně na tom není moc racionálního. Že se tak najednou stáhnul je teda poněkud divné. Když budeš stát při něm, tak to nic nepokazí, i kdyby to ve finále nevyšlo, ne?

asi hej yikes) dik za Tvoj nazor...horsie ako je to teraz to uz aj tak byt nemoze...
prave som sa totiz aj tak dozvedela, ze ho zacala kontaktovat ta jeho byvala priatelka, a on asi zvazuje, ci sa dat dokopy s nou....to bude zase jedna z tych dobracok, co sa rozidu ked si najdu novy objekt, potom im to nevyjde a tak si z chlapca robia jo-jo, a je skoda, ze on jej na to jednoducho nevie povedat nie...ale ma na to pravo, mozno by som sa zachovala rovnako aj ja, keby ex partner zacal na mna tlacit sad


źúbi a by žúbený je ako cíti slnko z oboch strán
(David Viscott, How to Live with Another Person, 1974)

Není tady

 

#632 27. 1. 2009 12:06

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: jak dál 2. - od zuzu

Kiku ahoj, je mi to líto, co se ti přihodilo. pussa
Přidávám se k Nedomovi, klidně mu buď oporou, ustojíš-li to a bude-li o to chlapec stát. Čas ukáže. A neboj: jenou bude líp. Mně se taky blýská na lepší časy, jsem maximálně spokojená, z bývalého vztahu jsem se dostala, otřepala a jdu dál. Mám hezké, pohodové, klidové období a navíc nablízku "někoho", kdo o mě opravdu stojí gloria
Držím Ti pěstičky a hlavičku vzhůru, naštěstí si to borec uvědomil včas!!!
Papá


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#633 28. 1. 2009 6:50

jovanka33
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 36

Re: jak dál 2. - od zuzu

dixina napsal(a):

Kiku ahoj, je mi to líto, co se ti přihodilo. pussa
Přidávám se k Nedomovi, klidně mu buď oporou, ustojíš-li to a bude-li o to chlapec stát. Čas ukáže. A neboj: jenou bude líp. Mně se taky blýská na lepší časy, jsem maximálně spokojená, z bývalého vztahu jsem se dostala, otřepala a jdu dál. Mám hezké, pohodové, klidové období a navíc nablízku "někoho", kdo o mě opravdu stojí gloria
Držím Ti pěstičky a hlavičku vzhůru, naštěstí si to borec uvědomil včas!!!
Papá

Tesi ma Dixinka, co pises, lebo vidim, ze moze byt dobre...teraz si za to mozem tak trochu aj sama, ze som sa vrhla strmhlav do niecoho, a nedala som tomu viac casu...proste som si ho pustila hned k "telu"...ak mu slo len o to, tak sa teraz niekde raduje, aky je sikovnucky...na druhej strane, mozno je to aj tak, ako povedal...v tom pripade mi je ho luto... nebudem riesit, ci je to tak alebo onak, neobratim sa mu chrbtom a uvidime, co z toho bude, hmmmm. Ja sa iste este ozvem, dufam ze uz v lepsej naladicke rock


źúbi a by žúbený je ako cíti slnko z oboch strán
(David Viscott, How to Live with Another Person, 1974)

Není tady

 

#634 28. 1. 2009 18:25

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: jak dál 2. - od zuzu

Ahoj Kiku pussa nevěš hlavu nad prvním nezdarem,ktery ještě nemusí nic znamenat.To,že je ještě pul roku po rozchodu bolavy se da vcelku pochopit.Nevěřím,že na někoho z nas občas nesedne ta potvora depka a nevzpomene co bylo a je to třeba už více než rok dumbom .Sama vím,jak to se mnou někdy měl muj přítel těžke a někdy ještě ma stolt Odhaněla jsem ho,bala jsem se znovu do něčeho jít.Ale naštěstí se obrnil trpělivostí vissla a ja jsem dnes rada,že to se mnou ustal.Ja bych to totiž vzdala sad Mužeš se obrnit trpělivostí,naslouchat mu,ale vše nenasilně,nebo ho nechat a čekat,že přijde někdo jiny a třeba lepší.Sama už určitě víš,že není jediny.Ani byvaly nebyl vid ?stolt Moc Ti samozřejmě přeji,aby Ti to vše dobře dopadlo a byla jsi moc a moc štastna.Tak žadne vytahovaní kalhot,když brod je ještě daleko  a hura  na koncert lol pussa 


Dixinko ja mam radost ,že jsi štastna a pohodova pussa Však jsme to říkaly,že jednou bude líp stolt ale tenkrat se tomu tak nějak blbě věřilo lol
Užívej si to a neboj se byt sobecka  pussa


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#635 28. 1. 2009 20:30

jovanka33
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 36

Re: jak dál 2. - od zuzu

dakujeeeeem babulky moje zalte, vsak uvidime, ci vobec nejaky koncert bude a ak hej, tak ako dopadne...urcite dam vediet pussa
hjartahjartahjarta


źúbi a by žúbený je ako cíti slnko z oboch strán
(David Viscott, How to Live with Another Person, 1974)

Není tady

 

#636 29. 1. 2009 13:28

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: jak dál 2. - od zuzu

Říkaly, říkaly Jitulíne a věřily, to je taky důležité. Mám nádherné, klidové, pohodové a hrozně romantické období. Já jsem prostě šastná, to je tak nádherný pocit, nepopsatelný. Ten Vesmír mě fakt vyslyšel a já moc děkujuuuuuuuuuuuuu. Už věřím stolt


Kiku a Ty:hlavu vzhůru děvče, vyprsit, úsměv, pozitivní myšlení - takhle jsme se nabíjely s holkama a máme za sebou velký kus těžké cesty. A vážně věř tomu, že JEDNOU BUDE LÍP. Držím pěsti!!!!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#637 1. 2. 2009 8:13

jovanka33
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 36

Re: jak dál 2. - od zuzu

kikuleenka napsal(a):

dakujeeeeem babulky moje zalte, vsak uvidime, ci vobec nejaky koncert bude a ak hej, tak ako dopadne...urcite dam vediet pussa
hjartahjartahjarta

Ahojte, tak teda koncert sa konal, ale mlady pan so mnou vobec nekomunikoval - akoby som tam vobec nebola, resp. na par mojich iniciativnych otazok (o koncerte, jeho praci ktoru si hlada a tak) normalne odpovedal, pocas koncertu sa aj par krat tak velmi nenapadne na mna pozrel, ale to bolo vsetko...tvari sa, akoby som ublizila ja jemu, nie on mne...asi bude najlepsie ho co najrychlejsie pustit z hlavy a nechat to vsetko tak, on to uz zrejme spravil tiez sadsadsad


źúbi a by žúbený je ako cíti slnko z oboch strán
(David Viscott, How to Live with Another Person, 1974)

Není tady

 

#638 10. 2. 2009 8:35

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: jak dál 2. - od zuzu

Nazdar lidi,

tak včera to byl rok, co ex začala "blbnout," no a asi přes všechnu současnou pohodu mám důvod si na to vzpomenout. Popravdě řečeno, dominantní pocit je vztek - na ni, že to takhle koulela na dvě strany, jak se dělala uraženou, když jsem vyzvídal, co se s ní děje a jak se mi nakonec vysmívala. No ale hlavně na sebe, že jsem byl jen tak pasivní, brrr. No tak snad se mi podaří to dostatečně upozadit, protože zjevně nemá smysl se v tom ještě babrat, viz kiku nademnou smile

Není tady

 

#639 10. 2. 2009 9:13

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: jak dál 2. - od zuzu

Týýýý vado, to už je vážně rok va
u mně to bude rok koncem března, což je za dveřmi, to nám to tedy uteklo.
A teď moje malá rekapitulace, do jaké fáze jsem se téměř po roce dostala:
co se týče bývalého, tak vztek mě přešel, jsme snad dokonce přátelé, třeba včera mi volal, vedli jsme zhruba půlhodinový přátelský rozhovor (potřeboval poradit ohledně nového zaměstnání), ve velmi klidném pohodovém duchu. Občas mi zavolá nebo napíše. Nic víc!!! Také jsem měla jeho TV, tak jsem mu ji minulý týden vezla, k němu domů, uvařil mi kávu a strávila jsem tam příjemnou hodinku.
Od ledna mám "novou známost", jsem spokojená, troufám si říct, že i šastná. Prožívám hezké období, tak doufám, že se to zase nějak nepo.se.re.
A vám, kteří ještě tápete, nemůžete se vyrovnat s rozchodem anebo je to moc čerstvé a pořád to bolí,přeju, a to ustojíte a trvá to co nejkratší dobu. pussapussapussa

Upravil(a) dixina (10. 2. 2009 9:14)


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#640 10. 2. 2009 11:33

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: jak dál 2. - od zuzu

Mnó, výročí výslovného oznámení rozchodu mě čeká na apríla big_smile

Není tady

 

#641 15. 10. 2009 14:58

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: jak dál 2. - od zuzu

Děcka ahoj, jak se všichni máte wink


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#642 21. 10. 2009 19:29

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: jak dál 2. - od zuzu

Dixi  poslala jsem Ti SZ  pussa a kdepak se Ty pořad toulaš??A co zbytek ?????????????  va Jak vidno,tak už každy mame jine starosti a radosti a to je vlastně fajn tummenupp Snad to každy v sobě tuhle ne příliš štastnou etapu uzavřel a jde se dal stolt


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#643 23. 10. 2009 11:59

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: jak dál 2. - od zuzu

Dlouho mi nešel net, a taky se nakupilo pár starostí, ale i radostí wink
Ano, špatnou etapu jsem už uzavřela..... a moc si přeju, aby se další neotevřela usch,
Však víš ... smile


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#644 15. 12. 2009 17:11

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: jak dál 2. - od zuzu

Halooo moji najmilsi a dufam, ze uz "byvali" trosecnici! Ako sa mate? Je tu este niekto z vas????


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#645 15. 12. 2009 20:31

sidth
♥------
Registrovaný: 8. 3. 2009
Příspěvky: 9

Re: jak dál 2. - od zuzu

Tady novej trosečník.... jj, je to asi u každýho podobný

Není tady

 

#646 15. 12. 2009 21:42

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: jak dál 2. - od zuzu

Ahoj Tracy, jsem ráda, že ses tu objevila. Sice nepatřím do téhle vaší partičky, ale jestli si na mě vzpomínᚠze školičky, tak je ti jasné, že jsem byla taky trosečnice. Jak je tobě, co nového?

Není tady

 

#647 16. 12. 2009 19:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak dál 2. - od zuzu

Tracy, ako sa darí? Pýta sa jedna netrosečnica... ktorá si a pamätá ešte z čias počas stroskotania.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#648 17. 12. 2009 9:36

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: jak dál 2. - od zuzu

Ahoooj holky, Sel a Petuli hjarta :-),

velmi dobre si vas pamatam, Petuli zo skolicky a Selimko, ty si mi bola tiez velmi napomocna.:-)
Nachvilu som sem nakukla, ale uz musim zase letiet, zajtra budem mat cas a napisem, co som  vsetko za ten cas absolvovala:-).
No a dufam, ze uz ani ja nie som "trosecnice" :-)


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#649 28. 12. 2009 15:07

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: jak dál 2. - od zuzu

Tracyyyyy, nazdáááááááár!
Jak se vede?
Zase jsi jen naslibovala a nenapsala tonguewink
Dej o sobě vědět!!!!
par


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů