Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 5. 2008 8:43

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

urednicke jedovatosti

Tohle tema me napadlo, kdyz jsem dnes rano drzela v ruce papir, pri jehoz vydavani me urednice doslova zvedla ze zidle. Urcite nejsem sama, kdo se nejednou setkal s drzymi urednicemi, tak bych rada vedela, jake zkusenosti s nimi mate, kdy jste meli doslova chut preskocit stul a urednici priskrtit vissla  lol lol

Ja byla na socialce, kde jsem potrebovala na specialni formular EU potvrdit vsechny materske, urad prace a zamestnani. Kdyz jsem zacala, ze potrebuji potvrzeni.... ani me nenechala domluvit, vyhodila me se slovy, ze si mam najit zapoctak a ne obtezovat, ze ma jine prace dost. Nedala jsem se, zaklinila jsem se ve dverich "zeleznou botou" a dal vysvetlovala, ze ten formular mi muze dat jen ona a zapoctaky jsou mi k nicemu. Nakonec jsem ji presvedcila a ona me posadila se slovy "tak pojdte, s vama prace nebude" a takovym tim jedovatym ironickym hlasem dodala "vsadim se, ze vyplnim jen par evidenci v uradu prace a jste venku"

Jeste si vzpominam, kdyz se mi narodil kluk, byla jsem si na mestskem urade pro jeho rodny list a pani za okynkem si neodpustila poznamku "Tak POJD dal, zajimalo by me, o kolik je syn mladsi nez maminka. O 15 let, nebo snad o 16?" A usmivala se!!! va
Bylo mi 24 ale mam tu smulu, ze vypadam mladsi nez jsem. Bohuzel


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#2 29. 5. 2008 9:30

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: urednicke jedovatosti

Dita.L napsal(a):

Bylo mi 24 ale mam tu smulu, ze vypadam mladsi nez jsem. Bohuzel

Snad BOHUDÍK ne? big_smile

S úřady špatné zkušenosti nemám, zato se soukromýma firmama ano. Například v mé bance - Česká spořitelna - se paní tvářila, jak to že neznám všechny změny a jejich nový účet... přece mi to všechno (ty informace) poslali s výpisem. (Měla jsem pocit jako bych byla POVINNÁ studovat jejich nové produkty). A když jsem se zeptala, jestli teda ten nový (osobní?) účet by se mi vyplatil, tak mě odkázala na internet, a si to tam nastuduju.
Nenastuduju, kašlu na to, ale takhle mě na žádné změny nenaláká! Ale proč by měla, je to JENOM zaměstnankyně a může jí to být jedno, že jo...
A jaký byl problém aby mi zařídili placení přes internet... to bych se musela naštvat, kdybych o tom měla psát.

Není tady

 

#3 29. 5. 2008 9:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: urednicke jedovatosti

jako bych byla POVINNÁ studovat jejich nové produkty
Česká pošta totéž - ti navíc ani informace neposílají, ale neustále mění. Baba za šaltrem každému zákazníkovi dokazuje, jaký je to blb, když nezná úplně všechno, zatímco ona JO - ale jen to, co je JEJÍ práce. Ona se v mojí taky nevyzná.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4 29. 5. 2008 10:16

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: urednicke jedovatosti

Dita.L napsal(a):

Jeste si vzpominam, kdyz se mi narodil kluk, byla jsem si na mestskem urade pro jeho rodny list a pani za okynkem si neodpustila poznamku "Tak POJD dal, zajimalo by me, o kolik je syn mladsi nez maminka. O 15 let, nebo snad o 16?" A usmivala se!!! va
Bylo mi 24 ale mam tu smulu, ze vypadam mladsi nez jsem. Bohuzel

Tak tohle přesně znám, tohle mě vytáčelo hodně dlouho, když mi lidi bezostyšně tykali, ikdyž jsem už měla dítě! Bylo mi 22, a vypadala jsem mladší, a vůbec nic dobrého to nepřinášelo. Jen despekt ostatních, tykání a zacházení podle toho. Byla jsem z toho špatná, ale jednou jedinkrát jsem se odhodlala opětovat tykání, a byl klid. Sice mi to bylo hrubě proti srsti, ale zabralo to.

MMch., i kdyby Ti bylo 15 nebo 16 , tak jednou jsi matka a nebudou přece s Tebou jednat jako s devítiletou holkou. Proč by se dospívajícím nemohlo vykat? Jsou snad méně lidmi, než dospělí?
Nedivím se rebelismu pubescentů, jestli jsou takto ponižováni.
...jsem se teď naštvala, jaks mi to připomněla...

Není tady

 

#5 29. 5. 2008 10:44

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: urednicke jedovatosti

Dito a řeklas jí něco, například, že jestli se nebude chovat slušně brzy na tom úřadu práce skončí ona ?

Není tady

 

#6 29. 5. 2008 10:48

redcurl
♥------
Registrovaný: 4. 3. 2008
Příspěvky: 20

Re: urednicke jedovatosti

Damila napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Jeste si vzpominam, kdyz se mi narodil kluk, byla jsem si na mestskem urade pro jeho rodny list a pani za okynkem si neodpustila poznamku "Tak POJD dal, zajimalo by me, o kolik je syn mladsi nez maminka. O 15 let, nebo snad o 16?" A usmivala se!!! va
Bylo mi 24 ale mam tu smulu, ze vypadam mladsi nez jsem. Bohuzel

Tak tohle přesně znám, tohle mě vytáčelo hodně dlouho, když mi lidi bezostyšně tykali, ikdyž jsem už měla dítě! Bylo mi 22, a vypadala jsem mladší, a vůbec nic dobrého to nepřinášelo. Jen despekt ostatních, tykání a zacházení podle toho. Byla jsem z toho špatná, ale jednou jedinkrát jsem se odhodlala opětovat tykání, a byl klid. Sice mi to bylo hrubě proti srsti, ale zabralo to.

MMch., i kdyby Ti bylo 15 nebo 16 , tak jednou jsi matka a nebudou přece s Tebou jednat jako s devítiletou holkou. Proč by se dospívajícím nemohlo vykat? Jsou snad méně lidmi, než dospělí?
Nedivím se rebelismu pubescentů, jestli jsou takto ponižováni.
...jsem se teď naštvala, jaks mi to připomněla...

Me se to taky stavalo, vlastne stava doted, ackoli uz jsem v polovine treti desitky sveho zivota. Ale vzdy toho cloveka upozornim, ze nechapu proc mi tyka a je to. Vetsinou se zdesene podiva a zacne vykat. Stejne se mi ale libi anglictina, nemaji problemy s vykanim, nikdo se nemusi bat, ze by rekl neco spatne. Kez by to v cestine existovalo take. A s tykanim pubescentum nesouhlasim. Nam ale na gymnaziu vykali vsichni, tak jsem to ani nevnimala. Uznavam ale, ze dneska je problem rozpoznat vek. Nedavno jsem potkala docela hezkou slecnu, mela jsem pocit, ze bude skoro maturovat a vylezlo z ni, ze je ji 12 a nechape, proc ji vykam. No a pak se v tom vyznejte...

Není tady

 

#7 29. 5. 2008 11:15

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: urednicke jedovatosti

helena napsal(a):

jako bych byla POVINNÁ studovat jejich nové produkty
Česká pošta totéž - ti navíc ani informace neposílají, ale neustále mění. Baba za šaltrem každému zákazníkovi dokazuje, jaký je to blb, když nezná úplně všechno, zatímco ona JO - ale jen to, co je JEJÍ práce. Ona se v mojí taky nevyzná.

Poštu bych v tomhle případě nzmiňoval. Tam pracujou vesměs slepičky s IQ 50 a když po nich člověk chce nějakou věc ze sazebníku jako třeba cenný balík nebo převod peněz přes western union, tak to slyší poprvé a celá pošta se seběhne, aby zkusila příslušný formulář vyplnit a zadat to do počítače.

Není tady

 

#8 29. 5. 2008 11:22

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: urednicke jedovatosti

PetrV napsal(a):

helena napsal(a):

jako bych byla POVINNÁ studovat jejich nové produkty
Česká pošta totéž - ti navíc ani informace neposílají, ale neustále mění. Baba za šaltrem každému zákazníkovi dokazuje, jaký je to blb, když nezná úplně všechno, zatímco ona JO - ale jen to, co je JEJÍ práce. Ona se v mojí taky nevyzná.

Poštu bych v tomhle případě nzmiňoval. Tam pracujou vesměs slepičky s IQ 50 a když po nich člověk chce nějakou věc ze sazebníku jako třeba cenný balík nebo převod peněz přes western union, tak to slyší poprvé a celá pošta se seběhne, aby zkusila příslušný formulář vyplnit a zadat to do počítače.

Ale no tak, no tak...
To by ses mohl někoho dost dotknout.
Já na poštu chodím často, a vlastně se setkávám jen se dvěmi pracovnicemi, a obě jsou milé a inteligentní.

Není tady

 

#9 29. 5. 2008 12:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: urednicke jedovatosti

Mě nezajímá IQ poštovních slepiček! Já chci, aby zvládly i poněkud nestandardnější požadavek, než poslání doporučeného dopisu či zaplacení složenky. Jasně, výjimka, která umí, existuje, ale moc jich není. Ostatně loni mi dámy kamsi zasely několikatisícovou zálohu (ještěže jsem měla doklad - to zas oni jó) a děsně se divily, že se NEBUDU chosit každý den osobně ptát, zda už je na světě, ale drze požaduji, aby mi některá z nich zavolala.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 29. 5. 2008 12:44

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 351

Re: urednicke jedovatosti

Ahojky,
já jsem si byla ve spořitelně pro informace o půjčce.Paní mi vše vysvětlila,byla příjemná.Když jsem za to poděkovala,se slovy,že si to nechám projít hlavou,tak utrousila,že má důlež.práci než podávat 10min.informace.Tak jsem se jí zeptala:JSTE TADY VY PRO MĚ nebo JÁ PRO VÁS a odešla jsem.Ani nevím,jak se tvářila.
Ty samé pocity mám někdy v obchodě.Vždy prodavačky,úřednice by měly být rády,že mají kšeft.Nemůžu za to,že nemá zrovna náladu nebo že i zákazníci,klienti jsou někdy nepříjemní.usch


Na světě je krásně.

Není tady

 

#11 29. 5. 2008 13:02

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: urednicke jedovatosti

helena napsal(a):

Mě nezajímá IQ poštovních slepiček! Já chci, aby zvládly i poněkud nestandardnější požadavek, než poslání doporučeného dopisu či zaplacení složenky. Jasně, výjimka, která umí, existuje, ale moc jich není. Ostatně loni mi dámy kamsi zasely několikatisícovou zálohu (ještěže jsem měla doklad - to zas oni jó) a děsně se divily, že se NEBUDU chosit každý den osobně ptát, zda už je na světě, ale drze požaduji, aby mi některá z nich zavolala.

No ale to jsem právě říkal smile Zatímco většina úředníků je děsně "chytrých" a dávají ti všemožně najevo, že jsi úplně tupá, když neznᚠnejnovější formulář, tak na poště je to přesně naopak, tam každá zvládá dát razítko na dopis, případně dojít pro doporučenou zásilku do skladu, ale složitější služby jim nic neříkají. Na takovou kvalitu služeb by stačila brigádnice s dvoudenním školením.

Výjimky samozřejmě jsou, ale stejně jako u úředníků je to spíše menšina.

Není tady

 

#12 29. 5. 2008 13:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: urednicke jedovatosti

Petře, ale ona i ta poštovní holubička, přestože zvládne jen omezený počet úkonů, ti dá najevo, že jsi blb naprosto stejně, jako ouřad. Prostě JÁ vím něco co ty nevíš (hůř - mám razítko) a můžeš být světově uznávaná kapacita - před nimi jsi takhle malinkej, protože nevíš, na co je složenka typu C nebo že nejdřív musíš mít podpis pana XY abys mohl dostat trojúhelníkové razítko.
Mě se.re ta nadřazenost kohokoli, kdo se cítí důležitý z těchhle malicherných důvodů nebo ještě nepochopil, že ten na druhé straně je zákazník, který ho v podstatě živí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 29. 5. 2008 13:19

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: urednicke jedovatosti

Ty jo, tak já s poštou mám poslední dobou docela dobrý zkušenosti. Jak s bankovnictvím, tak posílám cenin atd. Teda je fakt, že mám taky vyhlídnuté dvě slečny a ty mi podají vyčerpávající infomrace. Jinak ona pošta už není jen instituce,která pošle balík. NO já myslím, je to o úctě z obou stran. Někdy to je prostě jen únava, druhý den dobrý. Ale takový ti nasí. rači, ti se potkají už na začátku. Nevadí mi vůbec někdo,kdo se omluví a neví, ale snaží se informaci sehnat vidím snahu. To se mi stalo minulý týden na sociálce. Něco jsem zjišovala a byla tam taková kočka, asi jen brigádnice. Moc milá. Omluvila se, že si nejí jista, že si informaci ověří, a se zatím posadím a za nechci vodu nebo něco k pití. A odběhla za vedoucí a za 10 minut byla zpět a  podala vyčerpávající odpověď. Neuvěřitelné! Málem jsem spadla ze židle.
Zato na finančáku to byla pecka. Mladík, totálně mimo,dávající najevo, že jsem úplně blbá, že neumím vyplnit Daň ze nemovitostí. Pak chtěl výpis z katastru. Řekla jsem mu,a si to vyjede z netu, že tam je aktuální stav. Prý to neberou ze netu, jen s razítkem. A prej nemají na FÚ internet. Aha!!!!. Tak jsem vytáhla oraženou kopii 3 roky starou!!! a s tou byl spokojen... Když jsem říkala, a si to okopíruje, tak prý nemají kopírku. Na celým FÚ nemají kopírku? Prej až v druhém patře, že tam nepůjde. Jejich v přízemí je rozbitá! Jsem dost kliďas,ale tenkrát jsem teda řekla, a ten zadek fakt zvedene a už maže a zavolá mi vedoucího. Bylo mi totálně fukt, že mě bude mít za nějakou nafoukanou kozu! No smekal se potom.

Jinak já to vidím i tady v pojišovně. Dole na přepážce sedí holka, kterou bych hned zabila. Příjde klient, je znuděná, nic neví a vedle kolegyně, která se prostě nestačí otáčet. No jo,jenže jedna je svobodná matka s dítětem, která se bojí o docle slušně placenou práci a holka po škole, která tohle a tohle dělat nebude....


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#14 29. 5. 2008 13:41

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: urednicke jedovatosti

Jo pošta, to je evergreen. Před pár lety přijely sestřenice s jakýmsi cestovním šekem či co, na poště se to mělo vyměnit za peníze, detaily už si nepamatuju. Vědomí si toho, že to je něco relativně speciálního šli jsme schválně na centrální poštu do Vodičkový, hned u Václaváku, větší pošta v Praze není v bláhové naději, že tam si s tím budou umět poradit. Když jsme to lady za přepážkou předložily, strachy vypískla a následně se seběhlo asi šest lidí a všichni řešili co s tím. Událost na hodinu.

Nebo jiná story, stojím v dlouhé frontě s jedním blbým dopisem, když jsem se konečně dostala na řadu s tím, že to chci doporučeně poslat, slečna po mě mrskla známku, že prej si to mám na to nalepit a dojít to hodit do schránky před poštou ! Na můj dotaz jestli si ze mě dělá srandu, mi sdělila, že to takhle dělá, když je tam hodně lidí. Uvedený postup jsem zamítla jako absurdní, takže nakonec si to milostivě vzala, ale těch ksichtů. A to nemluvím o tom, když si jdete pro zásilku, za vámi fronta lidí a kikiny za přepážkou se nepokrytě vykecávají na téma jestli už se tam jedna z nich byla vyfotit, kam šla a jaký to tam bylo. Když jsem položila otázku jestli to musí řešit teď, byla obě v nefalšovaném šoku, co mi jako vadí :-))))

Není tady

 

#15 29. 5. 2008 13:42

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: urednicke jedovatosti

obyčejně poslat...sorry

Není tady

 

#16 29. 5. 2008 14:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: urednicke jedovatosti

Ono záleží na přístupu - proč mi jakákoli doručovací služba vyhoví co se času dodávky týče a pošta ne, protože "doručovatel se k vám dostane až po čtvrté hodině" (kdy už tu nikdo není)? A to všude píšou, že si nové doručení můžu objednat. Proč mi v jednom krámě nechají zkouknout všechny hadýrky, zatímco ve druhém, když se jdu "jen podívat", na mě hledí jako na něco, co kočka přinesla z popelnice? Proč mi jedna firma sdělí, že "to dělat nebudou, protože je to moc práce" a ve druhý mi ochotně vyjdou vstříc, dokonce s něčím navíc?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 29. 5. 2008 14:12

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: urednicke jedovatosti

Heli, protože jedno je monopol nebo státní vlastník a to druhé je drobný podnikatel nebo menší firma bijící se o zakázky:)))
Ale jak je to příjemné když to funguje co?
Našim se rozbila pračka. Koupili jsme jí v jednom menším elektru. Měli nějakou akci. Pán si zapsal přesně datum a čas,kdy má přijet. Byla doma jen mamka (ještě stále má problémy při chůzi) a já. Táta na služebce. Pán 5 minut před tím časem co měl přijet zavolal, ověřil si zda jsem doma. Přijel na minutu. Pak když zjistil, že mu chci pomoci,protože je to do 1. patra bez výtahu, tak v žádném případě. Houknul na pomocníka, pračku vytáhli, zapojili, zametli po té staré, tu naložili, za 15 minut byli fuč popřáli dobrého dne a nashle.... tak to má vypadat!


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#18 29. 5. 2008 14:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: urednicke jedovatosti

Klubí, to byla řečnická otázka, nebo spíš povzdech zoufalce, občas odkázaného na státní molochy. Nějakých 16-17 let funguju po soukromých firmách, takže boj o zakázku (a tím někdy přežití) je mým denním chlebem. Právě proto mě tak štvou ti, co mají svý jistý, prosedí 8 hodin v zaměstnání (NE práci), ale bohužel s nimi musím nějak kooperovat.
Jo, když to funguje, je to paráda - taky znám i se snažím fungovat podobně. Proč bych někomu nepomohla, když pro mě je to 5 minut práce navíc, kdežto dotyčný by to řešil 5 dnů.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#19 29. 5. 2008 14:33

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: urednicke jedovatosti

Proč bych někomu nepomohla, když pro mě je to 5 minut práce navíc, kdežto dotyčný by to řešil 5 dnů.

Přesně. A jsem možná divná, ale mám z toho fakt radost ,když vidím je spokojené tummenupp


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#20 29. 5. 2008 14:50

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: urednicke jedovatosti

tyyy jo, to se rozjelo, musela jsem to vsechno docist za tech par hodin, co jsem makala v praci styrka
Takze ceska posta rikate?? Taky s nima mam svoji zkusenost. A prisadim si. To jsem jednou potrebovala notne vyzvednou jisty doporuceny dopis a vyslala jsem maminu na postu, at jim rekne, ze je to dulezite. Vyzbrojila se mym rodnym listem a sla. Za chvili mi volala, ze ji dopis nedali, ze si musim prijet osobne. Tak jsem zavolala ja na postu, ze je to opravdu hodne dulezite, ze ten doppis cekam a ze by mohli udelat jednou pro vzdy vyjimku. Neslo to a neslo a neslo. Ani po tom, co jsem pani upozornila, ze bych si musela pro ten dopis jet 1000 km a to nemuzu.  a furt to neslo. Nakonec jsem dostala posledni napad a rikam pani, tak mi dejte cislo na fax, ja vam zafaxuju ze sveho PC kopii obcanky a plnou moc pro svou mamu a odpoved znela "pani my nemame fax, my jsme jenom posta" Posta a nemaji fax. roll Dopis me totalne minul a pak jsem z toho mela jenom tahanice, protoze jsem si pro to musela jet osobne do Prahy, paaac mi to nejni v CR kam poslat. Fakt desny. No je to uz tri roky, snad uz se posty na alespon jeden fax v kazdem okrese zmohli lol lol

a k tomu tykani, ja jsem na to tak desne alergicka prave kvuli dobam, kdy mi bylo 20 a lidi me brali za 14 leteho fakana (jeste v 22 mi pani nechtela prodat v trafice cigara a v 23 me nechteli pustit na letnak a snubak pry mam vratit doma mamince grrrr, no, obcanku jsem u sebe nemela, ani jsem nepocitala s tim, ze ji budu ve svem veku lol na vstup do kina potrebovat.) jenze tohle vsechno ve me vzbudilo takovou averzi, ze jeste v 33 nesnasim to desny slovicko "ty."


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#21 29. 5. 2008 14:58

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: urednicke jedovatosti

Ted nedavno (je to par mesicu) jsem zjistila, ze nemam rodny list. Proste se nekam vytratil. A sla oopet mamina. A opet volala, ze musi mit uredne overenou plnou moc s uredne overenym prekladem do cestiny, jinak ze ji muj rodny list proste nevystavi a nebo ze si mam prijet osobne. butter Tak jsem zvedla telefon, nevim, jestli jsem se dovolala na stejnou pani ale ochotne mi slibila, ze si mamina muze pro muj list prijit a jeste mi nabizela, ze mi ho muze vystavit specialne pro zahranici (nevim uz, jak se ta formulka jmenuje) a ze mi ho muze klidne i do te ciziny rovnou poslat, tak jsem ji rekla, ze staci, kdyz ho da mame, ze dopis pro me by sltal 70 korun amama ho posle za 9.
Mama tam sla jeste ten den odpoledne. Zaklepala, vlezla do dveri, rekla ze jsi jde pro rodny list sve dcery a pani ji na to odpovedela "...no ten ja vam ale dat nemuzu.... mamina zacala kricet, ze si z ni delaji srandu, ze jsou tam na *** , ze tak sedet a zvanit u kafe to by jim slo atd. a pak praskla od zminene kancelare dverma se slovy do pr*** a teprve pak si vsimla, ze si spletla kancelar a misto do matriky vlezla do priznavani socialnich davek. lol lol lol Za rohem na matrice ji muj rodny list dali a ja se muzu potrhat smichy pokazdy, kdyz si na to vzpomenu


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#22 29. 5. 2008 15:05

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: urednicke jedovatosti

Abych poště jenom nekřivdil, ono problémem je i to, že se snaží nabídnout spoustu služeb, kterým ani sami nerozumí. Snaží se zachránit to, že brzo je konkurence převálcuje, až ztratí monopol. A věřte, že i já jsem vytočený, když potřebuju rychle něco poslat a přede mnou stojí fronta lidí, kteří si vybírají sto korun ze svého poštovního sporožira, ačkoliv mají platební kartu a můžou to samé udělat venku v bankomatu. Jenže za to je asi poplatek 5 Kč a to oni si radši vystojí frontu a zdržujou dvacet dalších lidí.

Není tady

 

#23 29. 5. 2008 15:10

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: urednicke jedovatosti

PetrV napsal(a):

Abych poště jenom nekřivdil, ono problémem je i to, že se snaží nabídnout spoustu služeb, kterým ani sami nerozumí. Snaží se zachránit to, že brzo je konkurence převálcuje, až ztratí monopol. A věřte, že i já jsem vytočený, když potřebuju rychle něco poslat a přede mnou stojí fronta lidí, kteří si vybírají sto korun ze svého poštovního sporožira, ačkoliv mají platební kartu a můžou to samé udělat venku v bankomatu. Jenže za to je asi poplatek 5 Kč a to oni si radši vystojí frontu a zdržujou dvacet dalších lidí.

e e to za vyber na poste plati, bankomat normalne ne. ale obzvlaste ti starsi to s tou kartou vubec neumi. Ja to mamu ucila pul roku a pokazdy me bombardovala  otazkami, co budeme delat, kdyz "to" tu kartu sezere nebo kdyz "to" nepozna spravny pin va


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#24 29. 5. 2008 19:32

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: urednicke jedovatosti

Ceska posta je nesmrtelna. Taky mam sve zkusenosti. Nedavno jsem byla na poste s tatou, aby mu dali plnou moc na prebirani moji posty po dobu, co budu pryc. Jasne jsem te slecne rekla, ze je to muj otec. A ona na tu kartu napsala, ze je to muj manzel. Myslela jsem, ze me omejou. Shodou okolnosti to byla ta sama slecna, co protacela oci, kdyz jsem se ji predtim na neco (dle ni asi velmi jednoducheho) ptala...

A ted me dostali v jedne zahranicni bance. Nechteji mi vydat kreditni kartu, pry az po sesti mesicich. Musim si tam vytvorit jakousi historii. Netusim jak ji bez kreditky tvorit. Takze svuj ucet vesele laduju penezma, ktery ale nemuzu pouzit napriklad pri placeni pres net (coz je ted momentalne muj jediny mozny zpusob jak nakupovat) nebo pri placeni v krame. Mam pouze kartu do bankomatu...A nejvic me dostala pani za prepazkou tim, kdyz se me zeptala, proc jsem si neponechala ucet z USA, kdyz jsem tam mela kreditku. Nedokazla jsem ji vysvetlit, ze v USA ted neziju, tak proc bych tam mela mit ucet.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#25 30. 5. 2008 8:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: urednicke jedovatosti

Klubko napsal(a):

Proč bych někomu nepomohla, když pro mě je to 5 minut práce navíc, kdežto dotyčný by to řešil 5 dnů.

Přesně. A jsem možná divná, ale mám z toho fakt radost ,když vidím je spokojené tummenupp

Nojo, Klubíčko - radost mívám taky, jenže někdy si, podle reakcí klientů, připadám jako cizozemské zvíře. Ne, že by neměli radost, ale jsou takoví zmatení, že to jde big_smile


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů