Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 6. 2008 22:14

Jarda-Vlk
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2008
Příspěvky: 69

Re: Kvasinky?

Aneri napsal(a):

Jééé a já myslela, že jsi Jardo gynekolog a ty tady chytᚠdušičky na léčení a propaguješ živnost. To myslím tady néééé, to není fér !!! Pokud má Dalea infekce a já se málokdy mýlím, určitě jí nepomůžeš tím, čím se ty zrovna živíš, dle mého názoru!

názor, znalost, nebo neznalost? Z čeho vycházíš?

Není tady

 

#27 19. 6. 2008 7:45

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Vycházím právě ze znalostí a to, co ty nabízíš, je jen tahání peněz z nemocných lidí, kterým stejně nepomůžeš.

Není tady

 

#28 19. 6. 2008 10:22

Jarda-Vlk
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2008
Příspěvky: 69

Re: Kvasinky?

Aneri napsal(a):

Vycházím právě ze znalostí a to, co ty nabízíš, je jen tahání peněz z nemocných lidí, kterým stejně nepomůžeš.

Jakých znalostí? A co nabízím?

Není tady

 

#29 19. 6. 2008 10:47

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Kvasinky?

Jarda-Vlk napsal(a):

A co nabízím?

například tohle:

tRÁPÍ vÁS  pravidelné, ČI NEPRAVIDELNÉ BOLESTI HLAVY? vADÍ vÁM TO?  vAŠE BOLESTI A DALŠÍ NEPŘÍJEMNÉ PROJEVY MIGRÉN VÁM RYCHLE ODSTRANÍME.

SPECIÁLNÍ TLAKOVÁ MASÁŽ  UVOLŇUJÍCÍ KRČNÍ PÁTEŘ vÁS VRÁTÍ ZPĚT DO AKTIVITY A RADOSTI ŽIVOTA. Dikonce I V AKUTNÍ FÁZI vaŠE PROBLÉMY PODSTATNĚ ZMÍRNÍ, NEBO DOKONCE ODSTRANÍ

jIŽ BĚHEM HODINY O POLEDNÍ PŘESTÁVCE SE VRÁTÍTE ZPĚT DO POHODY



To je naprostá blbost, rychlé odstranění migrény! Už jen tyhle sliby svědčí o tvojí nesolidnosti....   sad  no ale účel splněn, klikla jsem na tvoje stránky a takových zvědavých se tady najde....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#30 19. 6. 2008 10:49

Jarda-Vlk
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2008
Příspěvky: 69

Re: Kvasinky?

Ale to je pravda.  Migrénu jako takovou nemusí mít nikdo. No skoro nikdo. Pokud jsi odbornice na uvolnění krční páteře, jistě to víš.

Není tady

 

#31 19. 6. 2008 11:21

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Tady jde o to, že to nenabízíš zdarma, ale je to Tvá živnost ! Já se divím, že si admin, nevšiml a nevymazal tě! T kdyby tady zkoušel každý, tak se nebavíme na úrovni "babinet"., ale o tom, kdo v čem podniká a co nabízí . Ty si tu dělᚠjen levně reklamu, co kdyby se náhodou někdo chytil, byl tak moc neštastný a nemocný , ty bys rád pomohl.....je to jen neetické !!!

Není tady

 

#32 19. 6. 2008 11:28

Jarda-Vlk
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2008
Příspěvky: 69

Re: Kvasinky?

Aneri napsal(a):

Tady jde o to, že to nenabízíš zdarma, ale je to Tvá živnost ! Já se divím, že si admin, nevšiml a nevymazal tě! T kdyby tady zkoušel každý, tak se nebavíme na úrovni "babinet"., ale o tom, kdo v čem podniká a co nabízí . Ty si tu dělᚠjen levně reklamu, co kdyby se náhodou někdo chytil, byl tak moc neštastný a nemocný , ty bys rád pomohl.....je to jen neetické !!!

Ono je ale jasné, že řada i těch, které to co nabízím zaujme, ale půjde k někomu jinému. Zkus se na to podívat tak, že zde se mluví o problémech. Myslím, že by bylo trochu divný, kdybych říkal "znánm řešení, ale neřeknu, neřeknu"   
Pokud se zde bude jen o problémech mluvit a nebudeme si nabízet řešení, potom k čemu to je? Jen k tomu abychom se utvrdili v tom, že nic nemá smysl a že naše problémy nemůžeme vyřešit. 
Ale i já zde chci vystupovat korektně. Doufám, že budu brzy poučen jak na to aby se "Vlk nažral a babynet zůstal celý".

Není tady

 

#33 19. 6. 2008 23:11

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Kvasinky?

Aneri napsal(a):

Vycházím právě ze znalostí a to, co ty nabízíš, je jen tahání peněz z nemocných lidí, kterým stejně nepomůžeš.

Mno, né že bych byl gynekolog...... maximálně teoretik-amatér.
Na tohle téma jsem se ale dostal po stopách dalšího šiřitele Lásky, Světla, Radosti a tak nějak blaha pro celý svět, že. Stačilo si jen přečíst pár příspěvečků o touze pomoci lidem v nesnázích, o tom že vždy existuje řešení problému....... samozřejmě i s odkazem na profil kde se nacházel link na stránky nabízející "pomocnou ruku". Určitě je to nááhodička že ty stránky jsou opět pevně spjaty s nejznámějším šiřitelem Světla atd. panem Maškem a jeho osvícenským centrem.
Nevím co je to za akci ale tak nějak nevěřím příliš na náhody. Nejspíš se to učí na Anosu jak je třeba nahánět další a další ovečky..... nejlépe ty které mají nějaké ty problémy které naši "světlonoši" řeší během pár seancí. Kupříkladu zde se hodí i kvasinky.... cool
Tihle šiřitelé "blaha pro všechny" se tady na Babinetu líhnou jak štěnice v psí boudě. Tenhle poslední už jde tvrdě na věc...... reklamu na své stránky rovnou do profilu a v tématu o kvasinkách přímo nahání "dušičky" kecama "Mohu Ti nabídnout pomoc terapií EFT. Při ní zjistíme příčiny Tvých potíží a postupně je odstraníme. Potom již nebude důvod mít sebevědomí nízké. Podívej se na můj profil, je tam odkaz na mé stránky"

Takže Aneri trefila jsi hřebíček na hlavičku, je potřeba na tyhle nechutné šejdíře neustále upozorňovat.

Jarda-Vlk napsal(a):

Ale i já zde chci vystupovat korektně. Doufám, že budu brzy poučen jak na to aby se "Vlk nažral a babynet zůstal celý".

Jasně že budete poučen pane, je třeba se nenápadně vyjadřovat naprosto ke všem tématům zde na Babinetu. Především ale neustále nenápadně nápadně naznačovat že víte VÍC než běžní smrtelníci a rád jim ukážete CESTU za správným SVĚTLEM. Taky je nutné často používat caps lock...... to už ale jak vidno celkem ovládáte. big_smile Mimochodem co vy a rok 2012? Co americký radar? Taky fotíte chemtrails? Máte CBčko?
Svěřte se nám....... tongue

Upravil(a) Jeňýk (19. 6. 2008 23:41)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#34 9. 1. 2009 17:48

etomina
♥------
Registrovaný: 13. 10. 2008
Příspěvky: 4

Re: Kvasinky?

Ahoj,
ráda bych se vrátila k původnímu tématu, to byly tuším záněty a oslabená imunita. Měla jsem podobnou kombinaci potíží jako Dallea, oslabená imunita díky prodělané mononukleoze a navíc jsem ještě před rokem trpěla chronickými mykózami. Na obojí se mi osvědčil wobenzim , který mi doporučila lékařka.

Není tady

 

#35 9. 1. 2009 22:36

Saritha Karegar
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2009
Příspěvky: 12

Re: Kvasinky?

Já jsem wobenzym používala už dvakrát a problémy typu výtoky se mi stále opakují. Nemá někdo ještě nějakou jinou radu? Co takhle mikroflora do pochvy, nepomohla někomu? Už mám výtoky déle jak 4 roky a na gynekologii jsem každý měsíc minimálně jednou. Už si připadám jako špindíra.

Není tady

 

#36 10. 1. 2009 14:01

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Wobenzym nic neléčí, ten  je jen podpůrný! Pokud mᚠpotíže a ještě navíc výtoky, je třeba udělat stěry a vyšetřit na infekce! Nejsi špindíra, jen máme neschopné lékaře. To, že nebyli schopni za takovou dobu ti pomoci je neštěstí. Trvej na řádném vyšetření, nechej si udělat chlamydie, gardnnerelu vagionalis, ale i mykoplasma, eschericiu coli, EBV, CMV, HPV, ale mohou za to třeba i anaerobní  bakterie. Možností je mnoho, jen na to přijít, CO ti dělá potíže a hlavně léčit !!! Opravdu nemᚠžádné jiné potíže ? Případně mi písni SZ, poradím.

Není tady

 

#37 10. 1. 2009 15:12

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Kvasinky?

aneri, můžu se jen zeptat, ty jsi gynekolog, praktik,mikrobiolog nebo něco podobnýho?

Není tady

 

#38 10. 1. 2009 15:20

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Kvasinky?

pisatelce bych doporučila posílit imunitu. a nechat vyšetřit nejběžnější bakteriální infekce. bo bakterií je tolik, že by doktor vypsal sto žádanek pro jednu pacientku denně.

Není tady

 

#39 10. 1. 2009 19:09

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Mirko, nemusím být lékař, abych věděla, že nenajít problém za 4 roky je tak na žalobu ! Pominu-li žalobu, co je to za p.rase doktora, když nechá pacientka s výtokama a nepomůže jí ? To není člověk.....co Hypokratova přísaha?
Asi studuješ, ale já bych nezačínala podporou imunity, nebo pokud by měla Saritha vnitrobuněčnou infekci, tak si infekty budou nanejvýše v buňkách pochutnávat a bude se jim dařit! A asi se jim daří.
Není 100 infektů, které by dělaly problémy v gynekologii, je jich tam řádově v desítkách, z jední krve, či stěru se dá udělat vyšetření na několik druhů, což je levnější !
Tak napiš konkrétně, co jsou běžné bakteriální infekty. No a ty když budou negativní, tak by měl lékař postupovat dál a dál , až na problém, který výtoky zpúsobuje, přijde. Pak by měl léčit!
Gynekologické potíže můžou zpúsobovat i paraziti, proto se ptám, zda má paciantka i jiné problémy......
Doufám, že z tebe nebude to, co je ve zdravotnictví ted....co vás bolí ?.... zaplatila jste již 30,- Kč....tak tady vám asi nepomůžu....tak na to není třeba studovat !  A bude hůř ! Měla jsem úraz a kdyby byl RTG na nádraží jako automat, určitě by to vyšlo na stejno...jen by se lékař neuživil !

Není tady

 

#40 11. 1. 2009 17:09

Estera
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 4

Re: Kvasinky?

Jednu dobu jsem taky bojovala s opakovanou mykózou. Potíže pramenily z problému s lokální imunitou ve vaginální tkáni. Osvědčila se mi až kombinace antimykotik a wobenzymu. Taky mám dobrou zkušenost s webovými stránkami gynstart.cz, kde je i poradna, kam můžete napsat své potíže a lékaři vám odborně poradí.

Není tady

 

#41 14. 1. 2009 13:21

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

To bude zase Herbalife a reklama zdarma.....spíše smazat !!!

Není tady

 

#42 14. 1. 2009 22:12

hrosice
♥------
Registrovaný: 4. 1. 2009
Příspěvky: 8

Re: Kvasinky?

Přesně, jak radí Aneri, trvat na testech, zas tolik těch bakterií není...i když mě to třeba vůbec nepomohlo, lítala jsem na gyndu pár let, prodělala jsem před pár lety chlamydie, doktor mi neustále tvrdil, že mi nic není, testy údajně dělal...a pak jsem zjistila jinde že to mám pořád...měla jsem chu ho zabít, fakt, přitom ty příznaky jasně ukazovaly, že to není dobrý, a vzhledem k tomu, že jsem se ho neustále ptala, jestli to nemůže být zas to svinstvo, tak mě to pak fakt položilo. Takže určitě uvažovat i o týhle bakterii, taky jsem měla často kvasinky a asi to s tím souviselo.

Není tady

 

#43 9. 5. 2009 17:24

lena00
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4

Re: Kvasinky?

na kvasinky mi pomohlo presne to, co pise Estera - Wobenyzm a antimykotika. a jeste k tem vytokum... vytoky jsou v poradku , pokud nezapachaji a nejsou tvarohovity nebo divne zbarveny a rozhodne to neni znamka spatne hygieny.

Není tady

 

#44 22. 5. 2009 13:33

misha86
♥------
Registrovaný: 22. 5. 2009
Příspěvky: 1

Re: Kvasinky?

Můžu jen potvrdit to, co tu bylo řečeno, protože jiné dobré zkušenosti nemám. Já jsem měla čípky, které mi předepsal lékař a k tomu jsem brala (stále beru na imunitu) Wobenzym.

Není tady

 

#45 13. 8. 2009 17:55

zuza87
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2009
Příspěvky: 1

Re: Kvasinky?

Ahoj, tak bych se s váma taky ráda podělila o své zkušenosti s kvasinkama....  Bojuju s nima asi tři roky a docela si to včetně mého přítele užíváme:dumbom:  Mám vyzkoušený snad všechny dostupný prostředky, osobně mám nejradši Gynopevaryl  - Za tři dny mám pokoj, ale asi záleží na organismu...  TEď se z toho trošku dostávám, tak vám napíšu nějaký rady, který mě osobně pomohly....   Takže hjarta1. rada - Nejíst sladký....  První dva týdny jsou muka a pak si tělo zvykne....  Jo a nejíst sladký znamená i přestat sladit nápoje, pít čistou vodu nebo neslazené čaje a omezit hodně sladké ovoce....  Někomu vadí i alkohol, ale je to individuální, mně třeba ne...  Ale když si dám čokoládu........
hjarta 2. rada - vyzkoušejte bylinky Denně pijte kontryhelový čaj nebo směs bylinek pro ženy, který seženete v lékárně  hjarta3. rada - upravte si střevní mikrofloru. Já osobně užívám přípravek BION3, ale je to asi jedno, v lékárně je toho k dostání hodně, stačí se jen zeptat a samozřejmě jezte jogurty a hodně vlákniny    hjarta 4. Nepoužívejte na intimní hygienu mýdlo!- Já používám na doporučení doktorky Lactacyd, ale v lékárně vám určitě poradí i něco jiného obdobného...  Já si ještě jednou týdně zavádím Fermalac - což je kyselina mléčná, která upravuje přirozené prostředí v pochvě a teď chci vyzkoušet INTIM LAKT, tak uvidímsmile  hjarta 5. rada - Navštivte imunologa Potřebujete tam sice doporučení, ale pokud vám ho nedá gynekolog( i když by to neměl být problém, mě tam doktorka z gyndy sama poslala), tak stačí od obvoďáka..  Kvasinky mohou být problémem imunity..  No mě sice přišli jen na to, že imunitu mám naprosto v pořádku, ale vyrábějí mi autovakcínu, která může ( bohužel ale i nemusí) pomoct, tak uvidím....  hjarta6. rada - Prevence, prevence, prevence - hygiena před pohlavním stykem, po pohlavním styku...  Sedací koupele...   Jednou měsíčně polykám tabletku Mycosystu.....     hjarta  Jo a 7. rada Nebojte se o vašem problému mluvit..  Není to nic, za co by se měa žena stydět a jen když o tom budete mluvit, tak vám někdo bude moci pomoct
Omlouvám se, jestli jsem zde napsala jen zbytečné informace, které jsou už v mnoha dalších příspěvcích, je to možné, určitě se v mnoha věcech opakuji...  Toto je prostě způsob, který mě pomohl, tak třeba pomůže i některé z vás...  Přeji mnoho štěstí v boji...

Není tady

 

#46 18. 10. 2009 16:42

s.vendula
♥------
Registrovaný: 18. 10. 2009
Příspěvky: 1

Re: Kvasinky?

Dobrý den, studuji psychologii a jako téma diplomové práce jsem si vybrala Kvalitu života s chronickou vaginální kandidózou. Vím, jaké to je tímto problémem trpět a znám to také ze svého okolí. Proto jsem chtěla svou prací upozornit na to, že tato, pro většinu lékařů i laiků zanedbatelná nemoc, je mnohem větším problémem než se zdá. Chci poukázat na to, že problémy žen trpících touto nemocí jsou brány na lehkou váhu a přístup lékařů by se měl změnit. Proto bych vám byla vděčná, kdyby mi některé z vás chtěli v mé práci pomoci a podělit se se mnou o vᚠpříběh, či spíše trápení. Doufám, že když se práce povede, tak neskončí jen ve školním archivu. Kontakt na mě je: s.vednula@centrum.cz. Moc děkuji za případnou ochotu se mnou spolupracovat.

Není tady

 

#47 19. 10. 2009 19:37

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: Kvasinky?

Tuto informaci jsem našla na webu, musím souhlasit.
Dobrý den,
již několik let jsem léčila záněty močáku. Problém byl špatný postup při léčbě. Pokud bereme antibiotika (ATB) musíme vyčistit organismus od toxinů, které vznikají při léčbě ATB. Pokus se organismus nevyčistí ATB ztrácejí účinnost a zánět se vrací.
Dále je nutné doplnit organismus probiotiky. Zde je další problém, přípravků na podpoření imunity je plno, ale jen málo jich je pro ženský a mužský organismus. Běžné probiotika jako třeba Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium bifidum jsou pro ochranu běžných onemocnění. Pro zánět močových cest u žen jsou důležitá probiotika Lactobacillus casei var. paracasei, Lactobacillus bulgaricus var. delbrueckii. Bohužel není to z mé hlavy, ale poradila mi jedná úžasná paní ( zde je její email: csm-sunkins@seznam.cz ), která mi vše vysvětlila a doporučila mi přípravky, které vše splňují a hlavně pomůžou.
Hana

Upravil(a) bozenka (19. 10. 2009 19:38)

Není tady

 

#48 25. 2. 2010 20:58

petra bartova
♥------
Registrovaný: 19. 9. 2009
Příspěvky: 2

Re: Kvasinky?

Ahoj, uz jsem na toto forum psala ohledne deti, kde se mi na lecbu zanetu osvedcil Wobenzym - zprvu podpurny lek a pak jsem ho pouzivala na doleceni. V lekarne jsem se optala, zda by mi mohl pomoci i na kvasinky a tam mi bylo receno, ze ano. Cemuz se vubec nedivim,kdyz je to lek fungujici na bazy enzymu. Sla jsem do toho a pomohl i zde. Samozrejme k tomu drzim dietu a pouzivam detske nebo mydla pro intimni hygienu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů