Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 5. 2008 15:02

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Kvasinky?

Ahoj,
mám stále gynekologické potíže. Při močení mě trošku pálí ("dře") , ale ne na konci, jako je tomu u urologických potíží, nýbrž během močení. Také cítím často při pohlavním styku diskomfort, občas bolest v hloubce, ale výtok nemám. Už jsem s tím byla u gynekoložky několikrát, ale nic se nezměnilo. Připadá mi, že to jsou kvasinky, ale je divné, že se neprojevují výtokem. Nemáte někdo podobnou zkušenost nebo nevíte, co s tím? Také by mě zajímalo, jak se pozná, že jsou v těle (nejen v pochvě) kvasinky a jak "odkvasinkovat" tělo.
Děkuji.

Není tady

 

#2 28. 5. 2008 15:45

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Já myslím, že bys měla jít na gyndu na vyšetření. Není to normální. Těžko léčit něco, když nevíš jistě, co ti je .Candida albicans neboli kvasinky se objevují při poruše imunity. Už se tu o nich psalo, mají rády cukr, mouku, alkohol i kvasnice, tak vyřadit z jídelníčku. Udajně je dobré vypláchnout pochvu  octovou vodou, ale ne na noc! /l litr vody+dvě lžíce bílého octa/ , ale i tampon v bílém přírodním, neslazeném jogurtu s obsahem živých kultur prý pomáhá. Milují vlhko a teplo.Jíst jogurt, mrkev, špenát, brokolici, meruňky...
Ale můžeš mít i infekci urologickou, která se zanesla do pochvy /chlamydie a pod./. Proto je nutné vyšetření a stěry, zde bych neriskovala samoléčbu.

Není tady

 

#3 28. 5. 2008 18:21

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

Ale já se léčím a furt chodím na nějaká (gynekologická, krev, urologická) vyšetření a nic mi tam nenacházejí. To je právě ten problém. Takže už nevím, co s tím. Chlamydie nemám.

Není tady

 

#4 30. 5. 2008 17:04

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

A na co se léčíš???  Vzhledem k tomu, že mᚠpotíže, bych to typovala na infekce...tak nemᚠchlamydie, tak můžeš mít mykoplasna, ureaplasma, CMV, HSV, toxoplasmosu,
leptospirozu, listerii, yersenii, ehrlichie a pod, vždy je škála potvor, co dělají podobné potíže.......
Na gynekologii ti asi nepřijdou na infekce, ani na chlamydie, nejlépe na infekčním udělat nějaká vyšetření a zbytek na urologii , ale vše z moče i krve !!! Nedát se a bojovat !

Není tady

 

#5 4. 6. 2008 10:00

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Kvasinky?

nemohl by to být třeba spadlý močový měchýř,,nebo i děloha???.ale to by na gyndě mohl poznat ..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#6 4. 6. 2008 10:06

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Kvasinky?

jo a ještě odkvasinkovat tělo..to je hezký název,,wink..
už jsem to tady někde psala
zkus něco,abys měla dobrou střevní miklroflóru..tím n ic nezkazíš,,,třeba  v jogurtech ,,a nebo nějaké ty tabletky..http://vitaminy.doktorka.cz/lactobacill … -zachranu/


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#7 6. 6. 2008 20:36

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

Při vyšetřeních na urologii mi doktorka řekla, že mám trochu (ale ne moc) zůženou močovou trubici, že mi na ni tlačí děloha, prý. Mamka říkala, že má dělohu obrácenou, tak je to možná i můj případ? roll

Není tady

 

#8 6. 6. 2008 20:40

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

Jinak lactobacyly jídávám, ale občas dělám pauzu - není to zrovna nejlevnější. Také používám preventivně vždycky na pár dní Fermalac a taky různé vitamíny, brusinky a tak. Ale teď jsme se stěhovali, tak jsem se tím moc neládovala. Vlastně už je to víc než měsíc. Asi si budu muset zase koupit lactobacyly aspoň. Doktorka mi dala na urol. potíže Gyrablock a sotva jsem se jakž takž vyléčila, tak mě hned přepadla angína či co.. Se  z toho picnu už. grater

Není tady

 

#9 8. 6. 2008 22:45

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Kvasinky?

to je jedno z druhým..a to stěhování..dej tělu trochu klidu ..relaxuj..vím,že je to těžké,ale zkus to..
a  ta zúžená moč.trubice by ti mohla dělat  potíže..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#10 9. 6. 2008 8:06

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Daleo - vsadila bych se, mᚠ infekty, o kterých nevíš. Proto to stěhování......pak nepomůže jedna krabička Gyrabloku....to je o ničem. To je pak nekonečný příběh....

Není tady

 

#11 12. 6. 2008 15:18

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

Aneri napsal(a):

Daleo - vsadila bych se, mᚠ infekty, o kterých nevíš. Proto to stěhování......pak nepomůže jedna krabička Gyrabloku....to je o ničem. To je pak nekonečný příběh....

"Proto to stěhování"? To trochu nechápu...

Není tady

 

#12 12. 6. 2008 15:19

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

Jo a včera jsem měla dvě kl횝ata - se půjdu zastřelit, začíná na mě přicházet hysterie.. :-(

Není tady

 

#13 12. 6. 2008 21:05

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Dalleo, tak to je smůla, k doktorovi určitě zajdi, mᚠoslabenou imunitu, je možné, že by se tělo špatně s infekcí vyrovnávalo !!! Ani to není důvod se střílet, v začátku se vždy vše řeší líp !
A to stěhování - vyléčíte močák a začnou zlobit např. mandle, dᚠněco na mandle a začne zlobit něco úplně jiného, kloub a pod.  - zánět či infekce v těle se jen stěhuje, ale neléčí.

Není tady

 

#14 14. 6. 2008 9:01

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Kvasinky?

Dallea napsal(a):

Jo a včera jsem měla dvě kl횝ata - se půjdu zastřelit, začíná na mě přicházet hysterie.. :-(

To je opravdu smůla,ale zastřelit se nechoď..:lol:neboj to přežiješ,,víš,když se to sejří,takse to sejří,,drž se ...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#15 16. 6. 2008 17:22

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

No, já si myslím, že se mi to teď ty nemoci tak "hezky" hromadí, protože mám nervy ze svatby. A z toho, že právě ve svatební den budu mít nějaké zdravotní potíže. Tak si je přivolávám. Na svatbu de těším, ale samozřejmě jsem z toho i nervozní, i když to nějak zvl᚝ nepociuju. Ale tělo z toho má chudák maglajz a tak zlobí. grater

Není tady

 

#16 16. 6. 2008 18:11

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Daleo, tak to chápu, zkus aspon ty tampony s jogurtem na pár dnů, nebo jinak bys musela novomanžela štěstím opít, aby brzy usnul lol

Není tady

 

#17 16. 6. 2008 22:02

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Kvasinky?

tak neměj  nervy ze svatby:lol:..a užívej si to!!!
já vím ono se to hezky říká...taky jsem kdysi nevěděla kde mi hlava stojílol.a neboj žádný zdravotní potíže nebudou;)wink


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#18 17. 6. 2008 9:01

Jarda-Vlk
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2008
Příspěvky: 69

Re: Kvasinky?

Jogurt je dobrej. S nervama to rozhodně souvisí... Necítíš se nějak něčím ohrožená?

Není tady

 

#19 18. 6. 2008 13:46

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

No, poslední dobou se mi často zdají sny v podobě, že můj milý se na mě "vykašle". Například, že se mu líbí jedna známá a já to zpozoruju a "bráním se", chci to řešit a říkám mu, že by s tím (flirtováním, atakpod.) měl přestat, jestli se mnou chce být. A tak se různé rozčiluju, je mi z toho smutno a úzko a on mi nakonec řekne nebo dá najevo, že  je mu to vlastně jedno a že vlastně chce být s tou druhou. No a takové podobné sny, ze kterých mi je úzko a i po probuzení z nich rozhodně nemám dobrý pocit se mi teď docela často zdají. Asi to neco vypovídá o mých obavách, ale já nevím jak se jich zbavit. Jinak ze svatby necítím "viditelně" nejaké strachy, ale mozek asi jo - si dělá co che, potvora :-(
S tím jogurtem - používám Fermalac, na tampon s jogurtem nemám jaksi odvahu. Vzhledem k tomu, že se tampon nemá používat, pokud není menses. A taky v návodu vždycky hrozí šokem apod. :-( Na jak dlouho se má tampon s jogurtem zavést a jak často se může zavádět?
Díky.

Upravil(a) Dallea (18. 6. 2008 13:49)

Není tady

 

#20 18. 6. 2008 13:50

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

Ale docela to nechápu, vždy podvést mě může, i kdybychom se nevzali. Tak nechápu, proč se mi o tom teď tak zdá. :-(

Není tady

 

#21 18. 6. 2008 14:03

Jarda-Vlk
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2008
Příspěvky: 69

Re: Kvasinky?

Proč se Ti to zdá nevím. Ale jak píšeš, taksi jsi nejistá jako ŽENA.  Tvá nejistota se potom podepisuje na Tvém těle Tvými potížemi.

Není tady

 

#22 18. 6. 2008 14:05

Jarda-Vlk
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2008
Příspěvky: 69

Re: Kvasinky?

Lépe možná bude, když použiješ stříkačku. Ono to pak samo vyteče.

Není tady

 

#23 18. 6. 2008 19:48

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Kvasinky?

Ale jak tu jistotu zase získat? Vím, že mám nízké sebevědomí a taky znám "osvědčené" rady na jeho zvýšení, ale nějak se nedaří.. Dokud jsem nezačala žít sexuálně a nenastoupila na vysokou školu neměla jsem vůbec takové opakující se potíže a nemoci. Ze školy jsem nakonec po čtyřletém trápení "utekla" - takže nedodělala. Ale zdravotní problémy se mě drží pořád. A jak píše Aneri, zřejmě se to pořád jen stěhuje. Když né urologické potíže, tak gynekologické. Když ne gynekologické, tak mě bolí klouby, záda nebo v krku, případně hlava nebo střevní obtíže (které jsou velmi časté) a další. Když ani to ne, tak něco řeším ohledně partnera. Jsou jen malé světlé chvilky, kdy se cítím (a jsem?) zdravá a v pohodě. sad

Upravil(a) Dallea (18. 6. 2008 19:49)

Není tady

 

#24 18. 6. 2008 19:57

Jarda-Vlk
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2008
Příspěvky: 69

Re: Kvasinky?

Osvědčené rady na jeho zvýšení nemusí fungovat. Mohu Ti nabídnout pomoc terapií EFT. Při ní zjistíme příčiny Tvých potíží a postupně je odstraníme. Potom již nebude důvod mít sebevědomí nízké. Podívej se na můj profil, je tam odkaz na mé stránky. Rád Ti poskytnu další informace.

Není tady

 

#25 18. 6. 2008 22:01

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Kvasinky?

Jééé a já myslela, že jsi Jardo gynekolog a ty tady chytᚠdušičky na léčení a propaguješ živnost. To myslím tady néééé, to není fér !!! Pokud má Dalea infekce a já se málokdy mýlím, určitě jí nepomůžeš tím, čím se ty zrovna živíš, dle mého názoru!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů