Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 5. 2008 11:47

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Thajské masáže

Zdarvím smile,

dostala jsem jako dárek poukaz na hodinovou tradiční thajskou masហdo studia Thaifit.cz. Máte někdo zkušenost s těmito masážemi? ? Abych věděla na co tak se mám připravit big_smile. A nebo pokud máte zkušenost někdo přímo s tímto studiem.

Díky moc všem za reakce godlike


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#2 28. 5. 2008 12:29

zuzzik22
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Thajské masáže

ähoj na thajsky masazi sem byla 2x. jednou na te jejich klasicke kde tlaci na body v tele na sucho a kdyz sem odchazela byla semkrasne uvolnena a bylo mi strasne dobre. po druhy sem byla na thajsky olejovy ta se podobala ty klasicky masazi akorat teda masirovali cely telo. bylo to taky prijemny  ale me osobne vic vyhovovala ta lasicka. jeste se chystam vyzkouset thajskou masaz chodidel, tak na to sem teda taky zvedava. s timhle studiem zkusenost nemam neb sem z plzne

Není tady

 

#3 28. 5. 2008 13:09

redcurl
♥------
Registrovaný: 4. 3. 2008
Příspěvky: 20

Re: Thajské masáže

Thajské masáže jsou úžasné.. Já chodím celkem pravidelně. Připrav se, že to možná bude trochu bolet, ale následně se budeš cítit jak znovuzrozená. Vůbec se toho neboj smile

Není tady

 

#4 28. 5. 2008 15:59

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Thajské masáže

Holky díky za info a jsem opravdu zvědavá, jaké to bude smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů