Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 5. 2008 8:57

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Komu jste dnes udělali radost ?

Nejdříve jsem chtěla vlítnout na skuhrací a zaskuhrat si, jak nekonečně dlouho jsem stála v tom blbym Albertu kvůli snídani.
Paní kasovací potřebovala něco stornovat, zasekla se, zakódovala si kasu a došla jí páska
(vše najednou). Kasu zasekla tak, že se nakonec po asistenci dalších dvou kolegů musela přesunout na jinou.
A pak jsem přišla do práce, postěžovala si kolegům a těm naskočil široký úsměv.
Oni nás totiž v tom "našem" Albertu mají všechny vyfocený, a pokud tam přijde někdo z naší práce,tak okamžitě:

a)zavřou všechny pokladny kromě dvou
b)počkají, do které fronty si někdo z nás stoupne a v té pokladně dojde páska (ale ne hned, nejdřív se odbaví pár lidí)
c)pokud se mezitím stačíme přesunout do jiné fronty, nastrčí tam nějakého nešastníka, který má zboží s jinou cenou než je uvedena ne cedulkách v krámě
d)v okamžiku, kdy platíme, otevřou čtyři další kasy...

Takže chápete, že kolegové z mé dnešní story měli radost.

A co vy, pochlubte se,  komu jste dnes udělali radost?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#2 28. 5. 2008 9:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Ja ešte nikomu, ale mám otázočku: Čo ste úbohému Albertovi preboha urobili...? va To muselo by niečo hrozné, že im to stojí za takéto masové manévre...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 28. 5. 2008 9:43

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Nic. jenom tam chceme nakoupit...
Vy nemáte na Slovači Alberta, viď ? big_smile
Ale ti, co do něj chodí, vědí... hmm

Upravil(a) Jessika (28. 5. 2008 9:43)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#4 28. 5. 2008 9:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Máme, v Bratislave sú 2, slovom dve, predajne Alberta. V jednej som párkrát bola, kamoška býva neďaleko a keď došiel alkáč alebo oriešky... ale nevšimla som si special treatment oproti iným predajniam. Možno sú u nás už všetky hypermarkety "skazené"... S pokladňami mám dos zlé skúsenosti z Tesca, ale tam sa premelie tožko žudí, že nemajú šancu robi nejaké šarády kvôli konkrétnym žuďom či skupinám žudí. Tam je to na pár hodín aj bez manévrov.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 28. 5. 2008 9:55

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Jessika napsal(a):

Nejdříve jsem chtěla vlítnout na skuhrací a zaskuhrat si, jak nekonečně dlouho jsem stála v tom blbym Albertu kvůli snídani.
Paní kasovací potřebovala něco stornovat, zasekla se, zakódovala si kasu a došla jí páska
(vše najednou). Kasu zasekla tak, že se nakonec po asistenci dalších dvou kolegů musela přesunout na jinou.
A pak jsem přišla do práce, postěžovala si kolegům a těm naskočil široký úsměv.
Oni nás totiž v tom "našem" Albertu mají všechny vyfocený, a pokud tam přijde někdo z naší práce,tak okamžitě:

a)zavřou všechny pokladny kromě dvou
b)počkají, do které fronty si někdo z nás stoupne a v té pokladně dojde páska (ale ne hned, nejdřív se odbaví pár lidí)
c)pokud se mezitím stačíme přesunout do jiné fronty, nastrčí tam nějakého nešastníka, který má zboží s jinou cenou než je uvedena ne cedulkách v krámě
d)v okamžiku, kdy platíme, otevřou čtyři další kasy...

Takže chápete, že kolegové z mé dnešní story měli radost.

A co vy, pochlubte se,  komu jste dnes udělali radost?

A proč to dělajííí??? lol


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#6 28. 5. 2008 10:11

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Jíněnka  napsal(a):

A proč to dělajííí???

Asi aby nám udělali radost (že to nakupování přežijeme...) hmm smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#7 28. 5. 2008 10:14

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

tak to ja mam stejny poznatek, ale kram se jmenuje Cora. At vlezu do jakekoliv sebekratsi fronty, cekam v ni jednou tak dlouho nez bych cekala u vedlejsi pokladny, ktera ma minimalne o tri lidi navic va


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#8 28. 5. 2008 10:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Néééé, Alberta néééé.... maminko, já už budu hodná... že tam nemusím jít nakupovat...
Jess - radost jsi uděla ty mně - že v tom nejsem sama


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 28. 5. 2008 10:52

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

ach jo ... tak ja se priznavam a musim hajit vsechny pokladni. delam pri skole jako brigos na pokladne v kauflandu. a vymenit pasku neni zas tak desnej problem - vetsinou to stiham nez stihne zakaznik prejet s vozikem kolem kasy ... jo ze obcas je potreba storno a musim si zavolat vedouci pokladen ktera zrovna sedi na zachode se stava ... zablokovat kasu se mi jeste nepovedlo  ... a ze chodej lidi kteri si vemou mrazeny kure kdyz v akci je to chlazeny a zapomenu se podivat na cedulku s cenovkou to neni vina zadne pokladni ale lidi kteri blbe cumej ... asi jsem vam moc radost neudelala ... ale treba nejake pokladni jo

Není tady

 

#10 28. 5. 2008 10:59

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Sám sobě. Přemohl jsem se ke konfliktnímu telefonátu (musel jsem jich udělat cca 17 za poslední měsíc s tímto klientem). Dlužil mi penize.
A ted konecne zaplatil.

Není tady

 

#11 28. 5. 2008 11:01

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

ket, souhlas. Nemám ráda fronty u pokladen,ale taky jsem dělala jednou na brigádě v supermárketu. Já bych tam za ty prachy neseděla. Stále něco musejí tahat, ty vody na pásu,lidi nepříjemní. Vedro,ani nemůžou málem na záchod. Hmotná zodpovědnost za penízky atd...
Brr.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#12 28. 5. 2008 11:04

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Komu? Prodejci kuchyňských spotřebičů - právě jsem proplatila fakturu - včas! big_smile Sice se mi notně snížil stav účtu, ale zase se na ty mašinky moooc těším! big_smile Takže jsme vlastně udělala i takovou zvrácenou radost sobě big_smile

Není tady

 

#13 28. 5. 2008 11:06

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

jedny pani co si mou kancelar spletla s kopirovaci spolecnosti...no jsem ji nevyhodila ale okopirovala jsem ji co potrebovala...a jeste zadarmo.Koukala na me jako bych ani snad nebyla cech lol


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#14 28. 5. 2008 11:07

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Klubko napsal(a):

ket, souhlas. Nemám ráda fronty u pokladen,ale taky jsem dělala jednou na brigádě v supermárketu. Já bych tam za ty prachy neseděla. Stále něco musejí tahat, ty vody na pásu,lidi nepříjemní. Vedro,ani nemůžou málem na záchod. Hmotná zodpovědnost za penízky atd...
Brr.

v mym veku je to jeste zabava ale obdivuju ty duchodkyne co makaj za pokladnou. jako brigada je to fajn a v Brne i celkem dobre zaplaceny, ale delat to celej zivot bych nechtela. bohuzel je to prace s lidmi a ti jsou nekteri i neprijemni. ale to si nevyberes, tak je to vsude.

Není tady

 

#15 28. 5. 2008 11:11

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Já dělám radost několika úřednicím a to nejen dnes, ale už od minulého týdne. Ráda bych obdržela jedno banální razítko na jeden ještě banálnější papír. Problém je v tom, že záležitost spěchá. Celá "akce" by zabrala přepečlivému úředníku asi 5 minut, takže když jsem před týdnem šla žádat s naivní představou, že to bude vyřízeno nanejvýš za dva dni, byla jsem seznámena s  tím, že jediná bohem nadaná žena, která umí orazítkovat papír, je nepřítomna a že jí bude moje žádost tlumočena. Poděkovala jsem a popřála hezký den, dámy byly zjevně rády, že tu robotu nežádám po nich. Tlumočení trvalo dva dny a když jsem poté kontaktovala onu důležitou osobu s tím, že mi nemusí zmíněný papír posílat poštou, jak je zvykem, neb by se to tím zdrželo a že si pro něj zajedu hned osobně, svěřila se mi, že to ještě neotevřela a že další tři dny má být hezky, takže si bere dovolenou. Na moji otázku, zda by onu banalitu nemohla laskavě vyřízenou a orazítkovanou nechat u některé ze svých kolegyň, abych si ji takto mohla vyzvednout, mlčela a cosi vyhýbavého mumlala (a jak mi bylo včera kýmsi zasvěceným vysvětleno, dámy v kanceláři se nemají rády....) Nuže popřála jsem jí hezkou dovolenou. Byla ráda, že na ni nespěchám. Jen doufám, že se jí nic zlého nestane a že v pátek přijde a orazítkuje můj papír, který po mně na jiném úřadě požadovali již v pondělí.... Všem případným čtenářkám, které taktéž vládnou veledůležitými razítky a pěstují vlídné vztahy na pracovišti, přeji tímto hezký den smile

Není tady

 

#16 28. 5. 2008 11:15

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

a radost delam jednomu mne sverenemu bulterierovi tim ze umim jednou rukou psat a druhou ho skrabat za uchem ...

Není tady

 

#17 28. 5. 2008 11:16

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

haiel, vitej v rodině. Mě stačilo jedno páteční odpoledne s jednou úřadnicí z pozemkové úřadu, která se měla jet podívat na zahradu, kterou chceme vyměřit a dokoupit k našemu pozemku. Byly jsme s babičkou tak drzé, že jsme jí zdraželi v pátek až do 12:30 její pracovní doby. V pátek,kdy bylo hezky a už se do kanclu samozřejmě vracet nebude.
A žijí státní instituce!


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#18 28. 5. 2008 11:27

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Sobě. Koupila jsem si dvoje hezké sandálky a léto může začít.

A v Albertu už nenakupujeme od té doby, co pokladní měnila pásku, paní platila stravenkami a nevycházelo jí to, takže vyhazovala z košíku věci které nechce, u druhé pokladny objevili falešnou dvoutisícovku, takže jsme putovali ke třetí a tím jsem s Albertem skončila.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#19 28. 5. 2008 11:40

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

synovi-že jsem se dokopala s ním v půl9 ráno jít s ním do sokola cvičit.. styrkastyrka

Není tady

 

#20 28. 5. 2008 12:41

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

ket napsal(a):

...jako brigada je to fajn a v Brne i celkem dobre zaplaceny, ale delat to celej zivot bych nechtela. ..

Prosím tě, Ket, opravdu je to dobře placený?
Já jen, že manžel jedný mý kamarádky dělá v bance a chodí si přivydělávat právě do kasy (oba manželé pracují...)
To mi příjde jako nepoměr.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#21 28. 5. 2008 12:54

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Jessika napsal(a):

ket napsal(a):

...jako brigada je to fajn a v Brne i celkem dobre zaplaceny, ale delat to celej zivot bych nechtela. ..

Prosím tě, Ket, opravdu je to dobře placený?
Já jen, že manžel jedný mý kamarádky dělá v bance a chodí si přivydělávat právě do kasy (oba manželé pracují...)
To mi příjde jako nepoměr.

Ty Jess to jsi mě šokla informací, že zaměstnanec banky si musí chodit přivydělávat do kasy. Nebo blbě chápu tvou větu a chodí si přivydělávat kamarádka? I tak je to dost shok informace, že už i v bance chybí many sad


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#22 28. 5. 2008 13:14

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Jessika napsal(a):

ket napsal(a):

...jako brigada je to fajn a v Brne i celkem dobre zaplaceny, ale delat to celej zivot bych nechtela. ..

Prosím tě, Ket, opravdu je to dobře placený?
Já jen, že manžel jedný mý kamarádky dělá v bance a chodí si přivydělávat právě do kasy (oba manželé pracují...)
To mi příjde jako nepoměr.

jako brigadnik mam 62 korun cistyho na hodinu ... mne to prijde jako celkem slusny. teda kdyz to srovnam ze tady v hlinsku maji brigadnici 50 hrubyho za kasou v lidlu. ale kolik berou v bance to netusim.

Není tady

 

#23 28. 5. 2008 13:18

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Pisateli a kolik si myslíš, že má řádový zaměstnanec pojišovny nebo banky na menším městě? smile


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#24 28. 5. 2008 13:19

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Pisatel napsal(a):

Jessika napsal(a):

ket napsal(a):

...jako brigada je to fajn a v Brne i celkem dobre zaplaceny, ale delat to celej zivot bych nechtela. ..

Prosím tě, Ket, opravdu je to dobře placený?
Já jen, že manžel jedný mý kamarádky dělá v bance a chodí si přivydělávat právě do kasy (oba manželé pracují...)
To mi příjde jako nepoměr.

Ty Jess to jsi mě šokla informací, že zaměstnanec banky si musí chodit přivydělávat do kasy. Nebo blbě chápu tvou větu a chodí si přivydělávat kamarádka? I tak je to dost shok informace, že už i v bance chybí many sad

treba jen potrebujou vic penez. jestli splaci hypoteku, nebo setri na dovolenou tak se tomu vubec nedivim. ja jako student mam dve brigady. a navic prave v tom marketu jsem potkala spoustu lidi co to maji jako vedlejsi pracovni pomer
a moje macecha tedka sekla s praci v bance protoze prej brala malo a mela spatnou pracovni dobu ... ale popravde nevim kolik mela vyplatu

Upravil(a) ket (28. 5. 2008 13:21)

Není tady

 

#25 28. 5. 2008 13:24

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Komu jste dnes udělali radost ?

Ket tobě se to vyplatí, protože jako student mᚠjiné zdanění, než jako pracující, tam je pak taky hodně vidět ten rozdíl. Jinak přesně jak píšeš. Já mám taky vedlejšáky, jelikož mám hypotéku atd.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů