Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 5. 2008 20:22

Kate
♥------
Registrovaný: 23. 2. 2008
Příspěvky: 10

bojím se jít s někým ven

Ahojki, mám takovej menší problém, který mě ale dost trápí...Po icq, libku atd. si píšu s nějakýma klukama a jsou to fajn lidi, ale když se dostaneme k tomu, že bysme se mohli sejít a pokeca naživo, dostanu z toho obrovskej strach a všechno ruším..Ale chtěla bych se takhle sejít, ale nikdy nemám odvahu, bojím se toho. Co s tím mám dělat? poradíte?rodna

Není tady

 

#2 26. 5. 2008 21:37

Maya.82
Host

Re: bojím se jít s někým ven

Nic bud se prostě sebereš a půjdeš tam a nebo budeš sedět doma jak slipka a vyčítat si, že jsi tam nešla. Ale zkus sebrat odvahu. Prostě než třeba dojdeš před to místo kde se máte sejít si říkej však já tam nemusím, ale jdu mám na to.

 

#3 26. 5. 2008 22:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: bojím se jít s někým ven

Ahoj Kate, ničeho se neboj a hlavně si říkej, že vlastně vůbec o nic nejde, je to jen pokec podobný jako se spolužáky... Držím palce.

Není tady

 

#4 26. 5. 2008 22:56

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: bojím se jít s někým ven

Kate, pokud na nějaký takový sraz půjdeš, mᚠmožnost s sebou vzít kámošku a někam mezi lidi. Z hospody se dá docela rychle odejít, pokud to nebude ono. Nezapomen na bezpečnost a někomu ve svém okolí řekni, kam jdeš a s kým se mᚠsetkat.

Stydlivost je někdy dost svazující, ale když ji překonᚠpak třeba najdeš správný lidi wink


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#5 29. 5. 2008 9:14

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: bojím se jít s někým ven

Ahojky Kate,
z čeho přesně mᚠstrach? Nevím, kolik je ti asi let?

Napadlo tě třeba, že za těmi dosud neznámými by mohl být i třeba někdo úplně jiný nežli si sama představuješ? Přes internet se dá ledasco skrýt...

Rozhodně buď opatrná. Na schůzku nechoď sama. Řekni o ní svým kámoškám. Také někdo dospělý by o tom měl vědět. Pokud se pro schůzku nakonec rozhodneš, zvol spíš veřejné místo, kde s nima nebudeš sama, kde bude hodně lidí. Buď opatrná, co o sobě píšeš, jaké informace jim o sobě dáváš.

Nepodceňuj to.

hjarta

Není tady

 

#6 29. 5. 2008 21:10

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: bojím se jít s někým ven

Já bych nikdy nešla s nikým, koho znám po chatu nebo ajcíkjů někam ven... (tedy- nepsala-li bych si s tím člověkem dlouho). A i tak... ale záleží na Tobě

Není tady

 

#7 30. 5. 2008 17:00

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: bojím se jít s někým ven

Nevím kolik ti je, ale takový problém jsem měla myslím ve 14 letech, kdy jsem se také seznamovala přes internet a pak to vždycky rušila...myslím, že to není nic neobvyklého, pokud jsi v tomhle věku...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů