Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 5. 2008 20:53

smogie
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 12

Prosim o radu...granule pro stene

Dobry den, koupili jsme nasemu 2mesicnimu stenatku prvni granule. Ale prodavacka nam omylem dala Purinu ProPlan pro stenata malych plemen do 10kg veku v dospelosti. Sice mame ridgebacka, ale presto jsme toto prvni baleni dokrmili. Byly to male granulky. Ted jsem koupila Purinuu urcenou primo stenatum techto atletickych plemen, ale moc mu to nejede. Neni to kureci, ale jehneci. nevim..nevadi mu ze ty granulky jsou velke? Namacim mu je...ale radeji vyji rohlik, nez aby snedl ty granule, ale pritom predtim Purinu jedl jak zjednany...nevim co s tim...dekuji za radu:)


Tím, že vstoupíte do života štěňátku, stáváte se jeho celým světem...nedopuste, aby se mu celý jeho svět zhroutil kvůli vaší slabosti, protože jednou se může stát, že on bude vaše všechno...

Není tady

 

#2 25. 5. 2008 21:09

Sirius
Host

Re: Prosim o radu...granule pro stene

To je v pohodě, já, když nebyly granule pro štěňata velkých plemen (měl jsem bloodhounda) tak jsem krmil jinými, vždy mu jely.

 

#3 25. 5. 2008 21:50

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Prosim o radu...granule pro stene

ja namacim granule /taky mu moc nejedou, ale pridavam k tomu trosku konzervy pro stenatka, nebo takove ty tasticky, nebo pasticky.. proste to do toho zamicham, aby mu to vonelo, a vetsinou to pomaha, nakonec to sni vse par

Není tady

 

#4 26. 5. 2008 8:07

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Prosim o radu...granule pro stene

Jestli bude vybíravý jako nᚠjezevčík, tak budeš odkázaná na věky kupovat kuřecí. Ten nᚠjiné prostě nežere a když není kuřecí, tak je odhodlaný zemřít hlady.
Ale co bych pro něj neudělala, vždycky se kuřecí nějak seženou. dumbom


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#5 26. 5. 2008 15:42

smogie
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 12

Re: Prosim o radu...granule pro stene

Diky moc vsem... konstance - zkousela jsem pridat konzervu, ale reagoval prujmem:o( leda zkusim udelat kureci vyvar a zalivat granule tim... Vlaďka - obavam se, ze bude taky tak vybiravy...taky zahajuje hladovku jak muze, proste jehneci mu nevoni:o( snad to nejak zvladneme... dekuji:D


Tím, že vstoupíte do života štěňátku, stáváte se jeho celým světem...nedopuste, aby se mu celý jeho svět zhroutil kvůli vaší slabosti, protože jednou se může stát, že on bude vaše všechno...

Není tady

 

#6 1. 7. 2011 0:00

mclaren
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2011
Příspěvky: 7

Re: Prosim o radu...granule pro stene

ahoj pokud byste chteli rady jake granulky presne pro vašeho pejska napište na magnus78@seznam.cz poradím všem.

Není tady

 

#7 1. 11. 2012 20:13

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Prosim o radu...granule pro stene

smogie napsal(a):

Diky moc vsem... konstance - zkousela jsem pridat konzervu, ale reagoval prujmem:o( leda zkusim udelat kureci vyvar a zalivat granule tim... Vlaďka - obavam se, ze bude taky tak vybiravy...taky zahajuje hladovku jak muze, proste jehneci mu nevoni:o( snad to nejak zvladneme... dekuji:D

Když byl zvyklý na suché a najednou dostal i s konzervou, tak je průjem normální. Mění se střevní prostředí a pes (záleží na citlivosti) často průjmuje. Jen by to nemělo trvat dlouho, můžete třeba měnit krmivo postupně rodna
Každopádně ještě zkuste zakápnout Brit Salmon Oil, je to olej pro hezkou srst a zdravé oči, voní to a u nás miska vždycky rychle prázdná tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů