Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 5. 2008 20:35

feline
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 9

antikoncepce a doplňky stravy..

Ahoj,beru HA(mercilon)..začala jsem brát doplňek stravy na odbourávání tuků..obsahuje bromelain,jabl.ocet,kelp,B6,lecitin,celulozu,stearan,kys.stearovou a medvědici lékařskou...myslíte,že to nějak může ovlivnit HA?Díky

Není tady

 

#2 21. 5. 2008 21:52

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: antikoncepce a doplňky stravy..

A jak se ten přípravek jmenuje? Taky beru Mercilon a zkoušela jsem kdeso cosi a jsem v pohodě. Zatim žiju smile


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#3 22. 5. 2008 7:27

feline
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 9

Re: antikoncepce a doplňky stravy..

Je to od společnosti MedPharma na obale je přímo napsáno Bromelain,Jabl.ocet,Lecitin,kelp a B6..smile

Není tady

 

#4 23. 5. 2008 13:50

nubi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 27

Re: antikoncepce a doplňky stravy..

Tiez uzivam HA, Minisiston, aj vitaminy, doplnky... v pohode. Skor na ucinky HA vplyvaju niektore bylinkove caje resp. bylinky, ktore by sa nemali pit pri HA, lebo znizuju jej ucinok /napr.  lubovnik bodkovany- myslim/.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů