Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 10. 6. 2008 18:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex-jak dlouho

Lauro klídek, ty sex mᚠa jestli maricka ne a neřeší to, je to její věc.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#102 10. 6. 2008 18:25

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sex-jak dlouho

L_aura napsal(a):

Maričko, a nenapadlo Tě, že jsi ho tu nenašla proto, že málokdo, kdo ovládá Internet, je takhle b*bý?

lollollollollollollollolloltummenuppgodlikelollollollollollollollol
Ale divila by si sa kto vsetko vie robit s pocitacom smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#103 10. 6. 2008 18:26

maricka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 954

Re: Sex-jak dlouho

L_aura napsal(a):

maricka napsal(a):

Lauro, já nechodím pořád plakat na Babinet, spíše jsem tady předtím chtěla najít někoho, kdo je na tom stejně či hodně podobně, bohužel jsem zatím nenašla...

K rezignaci  - ani náhodou jsem nerezignovala, do konce života si tohle líbit určitě nenechám. Sice mě to asi neponižuje tak jako by to ponižovalo Tebe, asi prostě chápu, že si to raději udělá sám, a už by byl s kteroukoliv ženskou, ale příjemné to pořád není. Ovšem důvod k rozchodu to zatím není, já jsem s ním v ostatních ohledech maximálně spokojená, občas i v tom sexu, když to není vyložené šuk.ní... Ale je to pro mne strašně málo...

Nechci se dohadovat, prostě nějak to dopadne...a já stále doufám, že dobře. Spíš bych jen jednou chtěla slyšet, co si o tom myslí odborník, jak by tohle charakterizoval a proč někdo preferuje masturbaci před sexem.

Maričko, a nenapadlo Tě, že jsi ho tu nenašla proto, že málokdo, kdo ovládá Internet, je takhle b*bý?

Koho myslíš tím blbcem? Mne? Jestli ano, tak potom jsi jdi laskavě urážet někam jinam, jestli mᚠpotřebu... Jinak už vážně nevím co říci, prostě to už tady asi nechci řešit...z některých reakcí mi vlasy hrůzou vstávají na hlavě... Zkrátka sice mám ráda sex, ale na prvních místech mám jiné hodnoty, proto jsem zatím s partnerem.

Není tady

 

#104 10. 6. 2008 18:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex-jak dlouho

maricka napsal(a):

L_aura napsal(a):

maricka napsal(a):

Lauro, já nechodím pořád plakat na Babinet, spíše jsem tady předtím chtěla najít někoho, kdo je na tom stejně či hodně podobně, bohužel jsem zatím nenašla...

K rezignaci  - ani náhodou jsem nerezignovala, do konce života si tohle líbit určitě nenechám. Sice mě to asi neponižuje tak jako by to ponižovalo Tebe, asi prostě chápu, že si to raději udělá sám, a už by byl s kteroukoliv ženskou, ale příjemné to pořád není. Ovšem důvod k rozchodu to zatím není, já jsem s ním v ostatních ohledech maximálně spokojená, občas i v tom sexu, když to není vyložené šuk.ní... Ale je to pro mne strašně málo...

Nechci se dohadovat, prostě nějak to dopadne...a já stále doufám, že dobře. Spíš bych jen jednou chtěla slyšet, co si o tom myslí odborník, jak by tohle charakterizoval a proč někdo preferuje masturbaci před sexem.

Maričko, a nenapadlo Tě, že jsi ho tu nenašla proto, že málokdo, kdo ovládá Internet, je takhle b*bý?

Koho myslíš tím blbcem? Mne? Jestli ano, tak potom jsi jdi laskavě urážet někam jinam, jestli mᚠpotřebu... Jinak už vážně nevím co říci, prostě to už tady asi nechci řešit...z některých reakcí mi vlasy hrůzou vstávají na hlavě... Zkrátka sice mám ráda sex, ale na prvních místech mám jiné hodnoty, proto jsem zatím s partnerem.

Nikdo ti to maricko nebere, jen aby jsi jednou nezjistila, že ti ten sex chybí tak moc, že už s ním dál zůstat nemůžeš, v době, kdy budete mít dvě děti a společný majetek. Pak už to totiž bude průser.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#105 10. 6. 2008 18:35

maricka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 954

Re: Sex-jak dlouho

Neříkám, že mi to někdo bere, jen jsem chtěla ujasnit, jak to vnímám a cítím já, protože urážet se nikým nenechám... Asi jsem to tady již několikrát psala, ale mi teď budeme zanedlouho spolu bydlet ve vlastním bytě...takže už jsme de facto docela dost zavázáni...

Vážně, už to neřešte, já to už taky dávno neřeším...nějak to dopadne a já jen doufám, že ve prospěch našeho vztahu. Jinak já už nejsem také tak sexuálně aktivní, jak jsem bývala...

Není tady

 

#106 10. 6. 2008 18:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex-jak dlouho

Majetek je pořád jen majetek, ten si můžete rozdělit vždycky, ty děti by byly horší.
Ještě pořád bereš ty antidepresiva nebo co jsi to brala ? Říkala jsi, že ty ti chu na sex snižují. Ale co bude pak, až dobereš ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#107 10. 6. 2008 18:55

maricka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 954

Re: Sex-jak dlouho

Pavlo, to já nevím, co bude pak...pak asi budu mít dítě a to všechnu moji sexuální energii zbaští wink A pak? Pak budu mít další a pak už budu stará smile Nějak to teď beru s humorem big_smile

Není tady

 

#108 10. 6. 2008 19:54

Ugo Drago
Host

Re: Sex-jak dlouho

maricka napsal(a):

Pavlo, to já nevím, co bude pak...pak asi budu mít dítě a to všechnu moji sexuální energii zbaští wink A pak? Pak budu mít další a pak už budu stará smile Nějak to teď beru s humorem big_smile

s černým sad

 

#109 11. 6. 2008 11:25

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Sex-jak dlouho

maricka napsal(a):

Pavlo, to já nevím, co bude pak...pak asi budu mít dítě a to všechnu moji sexuální energii zbaští wink A pak? Pak budu mít další a pak už budu stará smile Nějak to teď beru s humorem big_smile

maricko, nebrala bych to na lehkou váhu, ale jsou možné všechny varianty, včetně té, že se ti sníží libido na minimum a nebude ti ta situace vadit, ale připadᚠmi fakt dost mladá...na to...va a druhá věc: Sama jsem antidepresiva brala a byla jsem v šoku, jak může tato chemie ovlivnit chu na sex (člověk by naivně a laicky se domnívall, že sexuální apetence je neměnná součást jeho osobnosti..), a přitom stačí pár prášečků a je všechno jinak, sníží se chu, zcela vymizí schopnost dosažení orgasmu, z toho jsem byla v šoku už jen z principu, jak je prožívání člověka fakt ovlivnitelné medikamenty...Prostě, pokud je nebudeš brát stále, tvůj přístup se opět může změnit.

Není tady

 

#110 14. 6. 2008 23:43

destinn
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 157

Re: Sex-jak dlouho

krátké: do pěti minut a dlouhé? nad šest....


Sláb jenom ten kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů