Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 5. 2008 11:44

martina3969
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2008
Příspěvky: 5

rozvod bez manžela

Dobrý den potřebovala ybch poradit jak vyřešit rozvod který  trvá už rok a půl a manžel se nedostavuje k soudu a tudíš nás prý nemohou  rozvést nejsme spolu fakticky od roku 1999 a o děti už je rozhodnuto.Můžete mi někdo poradit co mám dělat????????????????Díky

Není tady

 

#2 21. 5. 2008 11:48

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: rozvod bez manžela

ted prý se ani nemusí k rozvodu,když to oba podepíšou,co je na tom pravda?zkus se zeptat na právním,já bych k rozvodu chtěla přijít


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#3 21. 5. 2008 12:37

martina3969
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2008
Příspěvky: 5

Re: rozvod bez manžela

ale on nic nepodepíše oni ho prostě nemůžou zastihnou nikde PRÝ

Není tady

 

#4 21. 5. 2008 13:05

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: rozvod bez manžela

Marti, lupni si ten dotaz na toto forum, ale na právní. Tam ti určitě někdo zodpovědný odpoví. Tipuju to na Pisatele.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#5 21. 5. 2008 13:18

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: rozvod bez manžela

Manzelstvi lze rozvest i za odporu toho druheho, cetl jsem to nekde na netu, bohuzel uz nevim kde.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#6 22. 5. 2008 8:46

martina3969
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2008
Příspěvky: 5

Re: rozvod bez manžela

díky za rady snad něco vyjde

Není tady

 

#7 23. 5. 2008 9:55

terulka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 13. 11. 2006
Příspěvky: 117

Re: rozvod bez manžela

martina3969 napsal(a):

Dobrý den potřebovala ybch poradit jak vyřešit rozvod který  trvá už rok a půl a manžel se nedostavuje k soudu a tudíš nás prý nemohou  rozvést nejsme spolu fakticky od roku 1999 a o děti už je rozhodnuto.Můžete mi někdo poradit co mám dělat????????????????Díky

Tak zrovna o tomhle vím docela dost, moje čtyřleté (!!!) rozvodové trápení skončilo před půlrokem. Takže: Pokud se manžel opakovaně nedostavuje a nepřebírá obsílky, může ho soud nechat předvést policií. V mém případě to bylo zbytečné, neb manžel neotevřel. Po dalším pokusu pak soudkyně ustanovila opatrovníka, který ho má zastupovat ve věci rozvodu. Jako důvod stačí, že se ho opakovaně za použití všech dostupných metod, nepovedlo najít.
V mém případě byl opatrovníkem určen jeho otec, tedy můj tchán. Ten se sice k rozvodu také nedostavil, ale to už nevadilo. Takže po čtyřech letech jsem slyšela kouzelnou větu: Manželství se rozvádí tummenupp
Držím palce. Chce to komunikaci se soudce, většinou bývají docela rozumní.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů