Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 5. 2008 17:54

Kikuska.Kikuska
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2008
Příspěvky: 2

Strašný strach ze sexu

Ahojec smile
Bude mi ted 15 a jsem ještě panna. Mám kluka kerej by to se mnou už chtěl dělat ale já newím chodím s ním strašně krátce. Chtěla bych aby to POPRVÝ bylo něčim jiné. Zvláštní.. Abych měla na co vzpomínat. Jenže když o TOM takhle začnu mluvit s holkama tak se mi smějou že prej čekám na kluka kerýho nikdy nenajdu. A že prej se moje sny o prvním sexu nikdy nesplní. A newí proč mi na tom tak záleží. dyt je to jen sex. Newím jestli mám dát na holky nebo čekat kerej mi bude stát za to... A taky newím co bych při TOM měla mluvit. Strašně se bojim že teřba něco zkazim nebo budu upa nemožná sad Už teď se z toho celá klepu sad  Možná se vám zdá tenhle článek trochu nesrozumitelnej, ale newím jak svý pocity napsat.. Prosím poradte vůbec si nevím rady. kapitulation

Není tady

 

#2 20. 5. 2008 18:19

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Strašný strach ze sexu

Rozhodně nedej na rady holek. Ty Ti spíš záviděj, že čekᚠna lásku a nejsi jako ony. Kluka znᚠkrátce, tak mu přeci hned podlehneš, nevíš co je zač, jak sexuálně žil apod. Klukovi v tomhle věku se akorát bouřej hormony a o lásku mu určitě nejde. Hrozba pohlavních chorob je veliká.
Je Ti 15, tak první milování může ještě počkat. Nic neuspěchej, dozraješ i duševně a pak si to teprve prožiješ.
Sex začni až tehdy, když sama budeš chtít, jinak se Ti zprotiví.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 20. 5. 2008 19:14

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Strašný strach ze sexu

Přesně jak píše Ota. Sex není od toho,aby přidělával nervy a starosti. Má přinášet radost a ne trauma v tom duchu "abych nedejbože nebyla ňáká zavostalá".  A kluci v tomhle věku...,no Ota to už napsal. Já jsem z generace, která ještě zažila dozvuky sexuální revoluce a pamatuju, že kdo za našeho mládí nesexoval v 16, ten byl stará panna nebo nějakej divnej. Jsem si myslela, že mladí už jsou dneska trochu víc nad věcí a víc než my tehdy vědí, co v tomhle chtějí, ale jak vidím,asi ne všichni smile Píšeš, že bys chtěla, aby to POPRVÝ bylo hezký, tak si na to počkej. Jinak se ti to fakt může zprotivit.  Až to bude ten pravej, tak ho poznáš, to mi věř a nebudeš na to potřebovat žádný reference holek nebo chytrý příručky.

Není tady

 

#4 20. 5. 2008 19:26

KůžeLíná
♥------
Registrovaný: 15. 7. 2007
Příspěvky: 24

Re: Strašný strach ze sexu

Kikuško.Kikuško, měla jsem něco podobnýho. Taky pod společenským tlakem ,,vyspi se s ním jinak budeš trapná". Naštěstí jsem obstála. Dneska jsem za to ráda. Je mi 20 let a se svým klukem jsem poprvé spala krátce před 20tinami (tak 3 měsíce před).  (a nebylo to tím, že bych předtím neměla příležitosti- spíše naopak) A vůbec toho nelituju. Hrozně jsem si to užila, nebolelo to, bylo to prostě krásné. Teď se uculuju nad tím, jak si holky (kol Tvého věku) stěžovaly, jak to bolelo, krvácelo, jak to bylo hrozné. Kdyby byly bývaly počkaly... Je to jejich věc. Já jsem ráda- miluju ho, on mě. Mám co jsem chtěla.
Sice jsem Ti nedala radu, ale ukázala směr. Záleží jen na Tobě, jak se rozhodneš.

Není tady

 

#5 20. 5. 2008 19:59

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Strašný strach ze sexu

Ahoj, Kikuško.
Já myslím, že Ty víš moc dobře co bys měla dělat. Cítíš to správně. smile
Trošku mě zarazila Tvá první věta: " Bude mi 15 a jsem ještě panna."
To mě trošku vyděsilo, jak kdyby to bylo snad neobvyklé...
Jasně že počkej.
Já jsem byla púanna mnohem dýl. O nic jsem nepřišla. Zachovej si svou romantickou duši.

Není tady

 

#6 21. 5. 2008 10:05

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 351

Re: Strašný strach ze sexu

Ahoj Kikuško,
i já jsem měla strach z prvního milování.Jen s tím rozdílem,že mě bylo o dost víc roků než Tobě a šlo o 1.milování po rozvodu.Bylo to krásné.Přítel mě nenutil a pak to přišlo úplně přirozeně.
Určitě to neuspěchej,a je to krásné,tak jak si přeješ.
Možná že,čím víc nad tím budeš přemýšlet,tak můžeš být zklamaná,protože budeš od toho očekávat kdovíco.
Držím palečky.


Na světě je krásně.

Není tady

 

#7 21. 5. 2008 17:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Strašný strach ze sexu

Nikam rozhodně nespěchej, co říkají holky, na to se vykašli. U nás ve škole se taky kdysi předháněly s tím, která už to má za sebou, některým ještě ani nebylo 15, navíc jim asi přišlo jako kdo ví co, když z nich vylezlo, jak to jejich poprvé bylo někde na zábavě za kulturákem nebo v nějákém křoví s nalitým týpkem hmm
Já si to svý poprvý představovala jinak, bylo mi tenkrát už skoro 18 a nelituju, že jsem nezačala dřív. I když samotnej sex nebyl nic moc, bylo to hezký, svíčky, romantika, hudba a hlavně to bylo s někým, s kým jsem to prožít chtěla a s kým jsem cítila, že to chci.
Nikam nespěchej a nedělej nic, co tak sama necítíš, na holky se vyprdni wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#8 23. 5. 2008 22:07

Maya.82
Host

Re: Strašný strach ze sexu

Souhlasím na to co říkaj holky nedej. A neboj ono se při tom moc nemluví. :-)

 

#9 24. 5. 2008 7:53

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Strašný strach ze sexu

Maya.82 napsal(a):

Souhlasím na to co říkaj holky nedej. A neboj ono se při tom moc nemluví. :-)

Já nejsem holka lol


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#10 24. 5. 2008 13:51

Maya.82
Host

Re: Strašný strach ze sexu

Otíčky já taky myslela jejich holky ze tříd ne tebe a ostatní pisatelky na babi. lol

 

#11 26. 5. 2008 7:58

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Strašný strach ze sexu

Taky si myslim,aby si nespechala a prozila si to s nekym koho budes milovat.Ver,ze holky co takhle blbe kecaji nemaji zkusenosti vubec zadny.Jen se predvadi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#12 15. 6. 2008 0:16

destinn
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 157

Re: Strašný strach ze sexu

Véš, já vůbec nechápu proč se na holky tak tlačí aby už měly kluka, aby s někým chodily, měly vztah... Když mi bylo patnáct taky sem cítila takovej nátlak. Ale nedej se bud silná. Spi s klukem klidně až v decatenácti - prostě až se ti bude chtít. Tobě samé. Ne, že to udělᚠkvůli tomu, že to chce někdo jiný ten kluk, nebo tě popichují kámošky. Mysli hlavně na sebe - pak už to nikdy nevrátíš a začít můžeš se sexem přece vždycky. Udělej to podle sebe a tomu klukovi řekni jasné ne, a hotovo. Nebudeš nemožná, spiš uvidí že seš sama sebou a silná holka a ne nějaká slaboška, která sebou nechá manipulovat a dělá jak služka vše co kluk chce...
Hodně štěstí. A netrap se. Užívej života a se sexem nespěchejj, počkej si až budeš chtít ty a s kým budeš chtít ty....


Sláb jenom ten kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl

Není tady

 

#13 18. 7. 2008 12:38

Kaule
♥♥-----
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 27

Re: Strašný strach ze sexu

Kikuško... Mě je 17 a půl a taky jsem s nikým nespala, neni to snad tím, že by nebylo s kým nebo nebyla příležitost, to ne wink Ale nikam nespěchám prostě... Nemusím své poprvé mít zrovna v posteli plné kvítků růže, všude svíčky, příjemná hudba, ale s tím koho MILUJI... Kikuš, nikam nespěchej! To, že jsi v 15 panna je přeci úplně normální a není na tom nic zvláštního.. wink Když nebudeš nikam spěchat, postupem času se na první sex budeš určitě hodně těšit a ne z něj mít depky... wink To je asi to, co ti na tohle poradí úplně každý tady....

Není tady

 

#14 18. 7. 2008 12:59

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Strašný strach ze sexu

Kaule napsal(a):

Kikuško... Mě je 17 a půl a taky jsem s nikým nespala, neni to snad tím, že by nebylo s kým nebo nebyla příležitost, to ne wink Ale nikam nespěchám prostě... Nemusím své poprvé mít zrovna v posteli plné kvítků růže, všude svíčky, příjemná hudba, ale s tím koho MILUJI... Kikuš, nikam nespěchej! To, že jsi v 15 panna je přeci úplně normální a není na tom nic zvláštního.. wink Když nebudeš nikam spěchat, postupem času se na první sex budeš určitě hodně těšit a ne z něj mít depky... wink To je asi to, co ti na tohle poradí úplně každý tady....

Kaule, jako jedna z "rady starších" ti dávám za 1 za tvůj názor.
Šikulka tummenupp


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#15 19. 7. 2008 10:30

Smoke
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2007
Příspěvky: 85

Re: Strašný strach ze sexu

Kikuško... Mě je 17 a půl (taky) a asi dva roky (necelé) spím s jednou přítelkyní. Máme se rádi, dlouho se známe a kdo ví co ještě big_smile Jsme spolu pořád spokojeni a sexujeme normálně. Ne moc pravidelně, spíš když je příležitost. U nás to bylo v poho, protože jsme se znali hodně dlouho a měli se rádi. I když to nebylo bůhvíco, jsme rádi, protože se pořád máme. Možná že mi taky podlehla... ale pořád jsme spolu. Nikdo nás do toho nenutil. ALE... přítelkyně má asi mykózu a bude brát prášky. Nevíme čím to je, možná proto, že je náchylnější k nemocím... kdoví. Určitě se vykašli na kamarádky. To snad ani nejsou kamarádky ne? Tak hloupý názor jsem dlouho neslyšel. Možná že první sex nebude ten vysněný, ale pokud budeš mít přítele se kterým vydržíš dlouho, bude ti po nějaké době připadat, že ten první byl ten vysněný smile

Není tady

 

#16 22. 7. 2008 10:17

děvčička
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2006
Příspěvky: 19

Re: Strašný strach ze sexu

Ahoj Kiki. Já jsem pouze o rok starší než ty a někdy mám taky depku z toho, co říkaj holky. Jak už to mají za sebou a takové ty řeči, ale já osobně si v tomhle zachovávám svou hlavu. Počkej si na týpka, se kterým ti bude fajn a budeš ho milovat. Pak ti bude jedno jestli se s ním vyspíš v posteli, která bude potažená saténem nebo na madračce. Možná jsem naivka, ale taky pořád čekám na toho pravýho. Jak se říká: Kdo si počká, ten se dočká. A já myslím, že v tomhle je lepší počkat.

Není tady

 

#17 22. 7. 2008 11:42

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Strašný strach ze sexu

Kikuško... souhlasím s tím, co už řekli přítomní, abys nedala na holky apod. když si dᚠale ruku na srdce, uznej, která z holek, kt. říkaj takový nesmysly, mluví pravdu? spoustu si jich jen vymýšlí a spíš se předhánějí, kdo z nich má bujnější fantazii, chtějí být zajímavější.


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#18 16. 8. 2008 18:01

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Strašný strach ze sexu

když navážu na leny.wood... vybav si písničku od wanastovek.. Panic...
tak nějak bych to viděl s tvojema kamarádkama smile
a další věc, jedna moje kámoška se poprvé vyspala s o dost starším chlapem, já ji tak moc neznám, ale vím od její dobré kamarádky, že to pro ni byla špatná skušenost a že se od té doby do sexu moc nehrne... radši si počky, až budete zamilovaní a a´t to stojí za to, aby si nedopadla jako ta moej kamarádka, jasan ? cool

Není tady

 

#19 11. 10. 2008 22:01

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Strašný strach ze sexu

Bude mi ted 15 a jsem ještě panna. - Už ta první věta ------- pokud ti není 15, nemᚠco sexovat - je dobře, že mᚠz toho strach a je to úplně normální. Prostě to k tvému věku nepřísluší.  A věz, že tvé stejně staré kámošky toho o sexu nevědí o nic víc, než ty - to by musela být půlka chlapů v republice zavřená, kdyby tohle bylo běžné.

Jinak, moc dobře si vzpomínám, jak jsme s holkama v 15 zasvěceně probíraly sexuální "zážitky". Na srazu po 20 letech jsme se tomu pak nasmály, protože jsme zjistily, že všechny jsme byly ještě panny. Holky dělají světačky, ale jsou na tom stejně, jako ty - tomu můžeš věřit


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#20 13. 10. 2008 19:22

Nick3594
Host

Re: Strašný strach ze sexu

Mashanko, promiň, ale dnešní mládež to bere jinak. A tvé názory že nemá co sexovat, tak tomu se fakt směju...... Já byla v 15 děsně zamilovaná do 25letého kluka lol a hormony se mnou mávali o stošest..... A sexovat jsem už tenkrát taky chtěla, ale naštěstí ten kluk měl rozum lol.

Kikusko, tak za prvé - poprvé to stojí za prd, je to bolestivé, nic si neužiješ a můžeš přijít do jiného stavu. Stojí ti ten dotyčný za to?
Na holky se vykašli, jsou to jen hloupé pubertální kecy, protože STOJÍ ZA TO SI POČKAT NA TOHO PRAVÉHO. Až budeš do dotyčného hodně zamilovaná a opravdu budeš chtít se s ním milovat, tak to udělej. Ale milovat se z někým, s kým jsi krátce a ani o to moc nestojíš je pěkná HOVADINA. Stůj si za svým názorem a nenech si ho vzít. Mᚠdvě možnosti, buď dotyčné kočky poslat do zadních partií, nebo říct že už to mᚠs někým úžasným tajemným za sebou wink. Budeš mít od nich svatý klid big_smile. Je na tobě, co rozdýcháš.

A hlavně až se rozhodneš s někým skvělým sexovat, nezapomeň si dojít pro antikoncepci, protože dotyčný může být nemotora a ty pak následně mladá mamka a to by byl průšvih dumbom. Kondom opravdu nestačí.
Tak přeji hodně štěstí a a je to poprvé s někým opravdu úžasným pussa.

 

#21 15. 10. 2008 16:22

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Strašný strach ze sexu

V patnáti nemá člověk vůbec zmeškáno. Je mi daleko víc a musím říct, že když se ohlédnu a řeknu si, mohla jsem...tak mě to nemrzí. Neber všechno, co se Ti nabízí, když nejsi přesvědčená, že to není ono nebo že se Ti ještě nechce. Vykašli se na názory holek, které Tě do toho strkají, protože si samy houby užily. Kdyby měly fajn a kvalitní vztahy, jistě by Ti řekly to, co my tady: počkej si, stojí to zato!

Není tady

 

#22 16. 10. 2008 20:28

x256987
Host

Re: Strašný strach ze sexu

Kikusko, mně připadá, že nemᚠani tak strach ze sexu jako z těch svých "kamarádek", jak to bude vypadat, co jim mám říct, co si o mně pomyslí... Opravdu si chceš někoho pustit k tělu jenom proto, abys měla co vyprávět? A vůbec nejde o to, jestli je to první sex nebo sto padesátý.

Až budeš chodit s někým, s kým ti bude dobře a budeš se s ním chtít milovat, nebudeš řešit, co mᚠpři tom říkat a jestli náhodou nejsi trapná. Pokud se s někým mᚠopravdu ráda, je všechno, co při tom dělᚠa jak vypadáš, v pořádku, je to hezké a důležité, protože je pro to ta správná chvíle (pocitově) a ten správný člověk.

Mmch statistický průměr prvního styku je po dovršení 17. roku. Mezi patnáctiletými je těch zkušených opravdu menšina, věř tomu.

 

#23 18. 10. 2008 23:02

claruschka
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 3

Re: Strašný strach ze sexu

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že ohlížet se na kamarádky je blbost. V prváku na střední mě kámoška seznámila s klukem. Byl úžasnej a hrozně moc mě "miloval". Kámoška do mě pořád hučela, jestli už jsme spolu něco měli. A on koneckonců pořád loudil taky. Tak jsem neodolala. Od té doby, co jsme se spolu vyspali, jsem o něm už neslyšela. Navíc ten zážítek zas tak úchvatnej nebyl. Byli jsme na vandru, někde v lese. Jemu bylo úplně jedno, co chci nebo jak se cejtim. Jenom si udělal svoje. Když jsme se vrátili dom, tak už jsem o něm od té doby neslyšela. Když jsem se trochu oklepala, seznámila jsem se s báječnym klukem. Mimochodem, pak jsme spolu byli 3,5 roku. A můžu říct, že jsem dost litovala, že jsem si to "poprvé" nenechala pro něj. Protože tenhle kluk mě měl (narozdíl od mého prvního sexuálního partnera) doopravdy rád.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů