Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 22. 5. 2008 9:21

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: prisla jsem na chat

Heleno,
Jestli dobře chápu, tak tobě nejde ani tak o přítele ("cert ho vem"), ale o to, že bys mohla nedejebože přijít o něco z toho, co sis s oběmi vydřela. Ale vy přece nejste manželé - tak byste si každý vzali to "svoje", ne? Nebo mᚠdojem, že když přítel vydělával míň než ty, byla to pro tebe ztrátová investice? Jasne ale tady jde i o veci, ke kterym mas vzah, o vzpominky a o to, ze ztratis vic nez penize a chlapa. Takze opet stojim za svym, ze mi vadi se s nekym delit. Ano ted si me muzes zanalyzovat, ze jsem sobec. Mela bys pravdu, protoze ja se mam rada a hodne.
Vsem, kterym vadi me sebevedomi. Radeji budu sebevedoma nez utapnuta strachem tresouci se. Typickym znakem Cechu je, ze se neumi prodat a z lidi jako jsem ja maji strach, citi se ohrozeni a radeji plivnou po nich. A pokud mi predhodis slovo POKORA, ano tu mam v sobe, ale ne pred zenskyma, ktere jsou neschopne, ublizene, ktere vini z neuspechu ostatni a ne sebe, chlapy slabochy, vycuranky, machyrky co maji love a mamanky.

Víš, děvenko, někdy je lepší mít "trapny ranecek" a klid, než se topit v majetku s prevítem.  Ja radeji zvolim valku Roseovych, nez abych sedela v koute a divala se jak si uziva s myma vecma.

utrpeni bylo, kdyz nas potkala na ulici. Tady jsi to nepochopila. Ja jsem to napsala ve smyslu, ze utrpeni to bylo pro ni. Takze ty vlastne hledas v mych slovech veci, do kterych by ses mohla strefovat a ukazat mi jak jsem spatna, spatna, spatna.
Vis co jdi na wikipedii a najdi si slovo empatie a pak si pozorne precti co jsem psala ohledne jeho byvale pritelkyne.
A ted mam tady vetu pro tebe: Kdyby byla lepsi nez ja a mela to (i s pr... na zem), tak by s ni byl ne? Jenze on je se mnou.

Upravil(a) Simonas (22. 5. 2008 9:23)


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#52 22. 5. 2008 9:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

Veranna napsal(a):

Simonas napsal(a):

Selimo,
Promin mam vysokou skolu a zacinam se pripravovat na doktorat, takze me nemusis odkazovat na slovniky cizich slov.

lol Vždycky tak trochu nadskočím, když se někdo ožene vysokoškolským titulem a pak mu v jeho příspěvcích najdu kvanta gramatických chyb, zejména v interpunkci... (viz. téměř každý tvůj příspěvek)

no ten titul tady můžeme mít všichni, že jo big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#53 22. 5. 2008 9:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

Simon, on je TEĎ s tebou. Nerada to říkám, ale nikdo z nás neví, co jednou bude. Každej si asi mysel, že to svý má svým způsobem jistý.
A nepřeju ti to, ale i tobě se může stát, že budeš vyměněna právě za tu pro tebe nicku s pr...í až na zem.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#54 22. 5. 2008 9:49

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: prisla jsem na chat

Simonas napsal(a):

Kdyby byla lepsi nez ja a mela to (i s pr... na zem), tak by s ni byl ne? Jenze on je se mnou.

Myslíš si opravdu,že tady jde o souboj lepší a horší? A že ta pr... hraje  tak velkou roli?

Nejde přece o kila ani o kvalitu. Jde snad o to jak si ti lidi vyhovují, jak se snaží, tolerují se, důveřují si, neomezují se... jsou tam i jiné faktory, a řekla bych, že pro dlouhodobý vztah jsou důležitější. Navíc krásá přeci pomíjí.

Jo a taky nemám ráda lidi co se ohánějí vysokoou školou. Mám známé s výučňákem a jsou mnohdy mnohem moudřejší než kterýkoli PhD.

Není tady

 

#55 22. 5. 2008 10:00

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: prisla jsem na chat

Simčo, pravda je, že jsem ve svém životě potkala málo takových lidí jako jsi Ty, ale pár jich bylo.
Nikdy jsem na ně neplivala a ani bych to nikdy neudělala.
Pravda je, že jsem vždy "hleděla, jak z jara", ale v žádném případě jsem neměla z těchto lidí strach.
Jste sví a tak to zkrátka je.
Jen pozor, až někdy upadnete, zem je tuuuuze tvrdá.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#56 22. 5. 2008 10:15

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: prisla jsem na chat

No jo, to jsem cekala, ze bude vadit i vysoka skola. Proste ti to nejde do hlavy, ze. Myslis si, ze bych se ohanela vysokou skolou kdybych ji nemela. Vysoka skola ti neda moudrost - tu ziskas zkusenostmi a vekem. Vysokoskolske vzdelani ti da odbornost. Sorry vetsina vysokoskolaku ma problem s dislexii, dygrafii. A asi by te prekvapilo, ze cestina me castecne zivi. To ze tady pisu a delam chyby, tak to dano rychlosti psani a tim, ze to po sobe nectu.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#57 22. 5. 2008 10:17

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: prisla jsem na chat

Simonas, sebevědomí Ti nechybí a víš o tom. Jsi si dobře vědoma svých kvalit. Řekla bych, že ale už překračuješ tu míru "zdravého" sebevědomí.. Tím, že tu předhazuješ svůj VŠ titul a obhajuješ to svý sebevědomí a průbojnou povahu a modelskovskej vzhled se ale spíš shazuješ. Je spousta chytrých lidí, kteří něco dokázali a já si takových lidí vážím zejména pro jejich skromnost. Když je někdo opravdu vzdělaný, chytrý a úspěšný, nepotřebuje to dávat na odiv na každém kroku. Takovým lidem totiž chybí duše a osobní kouzlo a to je možná to, co Tvůj přítel hledá jinde..

Není tady

 

#58 22. 5. 2008 10:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: prisla jsem na chat

Já vím, dixi http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a zřejmě mi holka brzy umeje zadek. Ale Simča buď provokuje a těší ji to, nebo (což je horší) "pohybuje se v prostredi modelingu a reklamy" asi na tom není materiálně špatně a má pocit určité nadřazenosti. Jestli je to tak, potřebovala by seznámení s realitou jako sůl.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#59 22. 5. 2008 10:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

Alyssa napsal(a):

Simonas, sebevědomí Ti nechybí a víš o tom. Jsi si dobře vědoma svých kvalit. Řekla bych, že ale už překračuješ tu míru "zdravého" sebevědomí.. Tím, že tu předhazuješ svůj VŠ titul a obhajuješ to svý sebevědomí a průbojnou povahu a modelskovskej vzhled se ale spíš shazuješ. Je spousta chytrých lidí, kteří něco dokázali a já si takových lidí vážím zejména pro jejich skromnost. Když je někdo opravdu vzdělaný, chytrý a úspěšný, nepotřebuje to dávat na odiv na každém kroku. Takovým lidem totiž chybí duše a osobní kouzlo a to je možná to, co Tvůj přítel hledá jinde..

stoltstolttummenupp


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#60 22. 5. 2008 10:24

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: prisla jsem na chat

Mě ani tak nevadí VŠ. Titul mám už taky, kolem mě jsou vlastně samí vysokoškoláci. Ale nikdo z nich neříká, nejsem blbá, protože studuji VŠ a připravuji se na doktorát. Hele, v dnešní době to vystuduje každý kdo na to má finanční prostředky a trochu snahy. Rozhdně to nevylučuje hloupost. Vlastně proti tobě nic nemám. Jen se mi nezdají nějaké výroky. Pokud člověk dobře vypadá a něčeho dosáhne, byl by blázen, kdyby si to neuvědomoval. Je pravda, že tady v česku sebevědomí moc nefičí a jako by bylo naškodu. Samozřejmě, že není. Jde spíš o to, jakým způsobem se to sebevědomí projevuje. Nemám ale ráda lidi, co poměřují okolí podle velikosti pr..., dosažených titulů a peněz na kontě. Jsem asi stará najivka a mám ráda pohádky :-)

Upravil(a) barka07 (22. 5. 2008 10:42)

Není tady

 

#61 22. 5. 2008 10:25

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: prisla jsem na chat

barka07 napsal(a):

Simonas napsal(a):

Kdyby byla lepsi nez ja a mela to (i s pr... na zem), tak by s ni byl ne? Jenze on je se mnou.

Myslíš si opravdu,že tady jde o souboj lepší a horší? A že ta pr... hraje  tak velkou roli?

Nejde přece o kila ani o kvalitu. Jde snad o to jak si ti lidi vyhovují, jak se snaží, tolerují se, důveřují si, neomezují se... jsou tam i jiné faktory, a řekla bych, že pro dlouhodobý vztah jsou důležitější. Navíc krásá přeci pomíjí.

Jo a taky nemám ráda lidi co se ohánějí vysokoou školou. Mám známé s výučňákem a jsou mnohdy mnohem moudřejší než kterýkoli PhD.

JJ, s tím musím souhlasit. Proč jenom ta moje ten dlouhý vztah nebrala jako já? Proč se ohlížela jinde, se zásnubním prstenem? To bude dělat do konce života?

Není tady

 

#62 22. 5. 2008 10:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

Simonas napsal(a):

No jo, to jsem cekala, ze bude vadit i vysoka skola. Proste ti to nejde do hlavy, ze. Myslis si, ze bych se ohanela vysokou skolou kdybych ji nemela. Vysoka skola ti neda moudrost - tu ziskas zkusenostmi a vekem. Vysokoskolske vzdelani ti da odbornost. Sorry vetsina vysokoskolaku ma problem s dislexii, dygrafii. A asi by te prekvapilo, ze cestina me castecne zivi. To ze tady pisu a delam chyby, tak to dano rychlosti psani a tim, ze to po sobe nectu.

nechci rejpat, ale pokud ovládᚠčeštinu, nemusíš po sobě nic číst, píšeš bez chyb automaticky ... pokud sekᚠjednu za druhou, nemᚠčeštinu zažitou a prostě ji neumíš wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#63 22. 5. 2008 10:31

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: prisla jsem na chat

PPavlo, napsala jsi nekdy neco pozitivniho? Proc ve tvych prispevcich je vztek a snaha vylit si zlost? Ublizil ti nekdo?


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#64 22. 5. 2008 10:35

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: prisla jsem na chat

Korektura:

Simonas napsal(a):

No jo, to jsem cekala, ze bude vadit i vysoka skola. Proste ti to nejde do hlavy, ze. Myslis si, ze bych se ohanela vysokou skolou (čárka) kdybych ji nemela. Vysoka skola ti neda moudrost - tu ziskas zkusenostmi a vekem. Vysokoskolske vzdelani ti da odbornost. Sorry (čárka) vetsina vysokoskolaku ma problem s dislexii (dyslexií), dygrafii (dysgrafií). A asi by te prekvapilo, ze cestina me castecne zivi. To (čárka) ze tady pisu a delam chyby, tak to (chybí sloveso, nadužívání ukazovacích zájmen a pomocných spojek - "tak to") dano rychlosti psani a tim, ze to po sobe nectu.

No, možná bys měla začít to začít po sobě číst... lollol

A kdepak jsi vzala tu informaci o dyslexii a dysgrafii většiny vysokoškoláků?   lollol

Není tady

 

#65 22. 5. 2008 10:39

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: prisla jsem na chat

Nedoma napsal(a):

barka07 napsal(a):

Simonas napsal(a):

Kdyby byla lepsi nez ja a mela to (i s pr... na zem), tak by s ni byl ne? Jenze on je se mnou.

Myslíš si opravdu,že tady jde o souboj lepší a horší? A že ta pr... hraje  tak velkou roli?

Nejde přece o kila ani o kvalitu. Jde snad o to jak si ti lidi vyhovují, jak se snaží, tolerují se, důveřují si, neomezují se... jsou tam i jiné faktory, a řekla bych, že pro dlouhodobý vztah jsou důležitější. Navíc krásá přeci pomíjí.

Jo a taky nemám ráda lidi co se ohánějí vysokoou školou. Mám známé s výučňákem a jsou mnohdy mnohem moudřejší než kterýkoli PhD.

JJ, s tím musím souhlasit. Proč jenom ta moje ten dlouhý vztah nebrala jako já? Proč se ohlížela jinde, se zásnubním prstenem? To bude dělat do konce života?

Nebadej, nepatrej, nech to byt, do hlavy ji stejne nikdy neuvidis. Kamarade, my zili 8let spolu kazdodenni zivot se vsim, co prinasi a pak se teprve clovek pta proc ? To proste nikdo nevi, po letech jeden zacne premyslet, jestli to co zaziva ja to co chtel a jestli to jinde nebude lepsi a jsou lide, kterym to staci zkusit jednou a jsou lide, kteri to budou zkouset porad.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#66 22. 5. 2008 10:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

Simonas napsal(a):

PPavlo, napsala jsi nekdy neco pozitivniho? Proc ve tvych prispevcich je vztek a snaha vylit si zlost? Ublizil ti nekdo?

Sim, až si budu chtít vylít zlost, tak to stopro poznáš, nepříjemná umím být až až.
Nemám proti tobě vůbec nic, ale nesedí mi některý tvoje řeči. Nemám ráda ohánění vysokou školou, nezlob se. Není to záruka ničeho, jak se říká, vysoká nás zbavuje negramotů, ne idiotů.
A ty kecy o pr...ích až na zem, tak z toho jsem taky odvázaná. Být sebevědomá je fajn, ale myslím, že u tebe je toho sebevědomí až moc.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#67 22. 5. 2008 10:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

mfilip napsal(a):

Nedoma napsal(a):

barka07 napsal(a):


Myslíš si opravdu,že tady jde o souboj lepší a horší? A že ta pr... hraje  tak velkou roli?

Nejde přece o kila ani o kvalitu. Jde snad o to jak si ti lidi vyhovují, jak se snaží, tolerují se, důveřují si, neomezují se... jsou tam i jiné faktory, a řekla bych, že pro dlouhodobý vztah jsou důležitější. Navíc krásá přeci pomíjí.

Jo a taky nemám ráda lidi co se ohánějí vysokoou školou. Mám známé s výučňákem a jsou mnohdy mnohem moudřejší než kterýkoli PhD.

JJ, s tím musím souhlasit. Proč jenom ta moje ten dlouhý vztah nebrala jako já? Proč se ohlížela jinde, se zásnubním prstenem? To bude dělat do konce života?

Nebadej, nepatrej, nech to byt, do hlavy ji stejne nikdy neuvidis. Kamarade, my zili 8let spolu kazdodenni zivot se vsim, co prinasi a pak se teprve clovek pta proc ? To proste nikdo nevi, po letech jeden zacne premyslet, jestli to co zaziva ja to co chtel a jestli to jinde nebude lepsi a jsou lide, kterym to staci zkusit jednou a jsou lide, kteri to budou zkouset porad.

oni většinou pak zjistí, že je to stejně všude stejný, ne-li horší, ale co už pak, když za nima zůstane jen spálená zem.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 22. 5. 2008 10:47

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: prisla jsem na chat

mfilip napsal(a):

Nedoma napsal(a):

JJ, s tím musím souhlasit. Proč jenom ta moje ten dlouhý vztah nebrala jako já? Proč se ohlížela jinde, se zásnubním prstenem? To bude dělat do konce života?

Nebadej, nepatrej, nech to byt, do hlavy ji stejne nikdy neuvidis. Kamarade, my zili 8let spolu kazdodenni zivot se vsim, co prinasi a pak se teprve clovek pta proc ? To proste nikdo nevi, po letech jeden zacne premyslet, jestli to co zaziva ja to co chtel a jestli to jinde nebude lepsi a jsou lide, kterym to staci zkusit jednou a jsou lide, kteri to budou zkouset porad.

Někomu to prostě stojí za risk, někomu ne. Některé páry jsou spolu na základě toho, že se jim už dál hledat nechce, a spokojí se s tím co mají. Taky řešení. Jiní lide zase hledají život podle amerického romantického filmu. Značka ideál. V každém vztahu člověk něco postrádá - myslím si, že tak to prostě je. Jde jen o kompromisy...gloria

Není tady

 

#69 22. 5. 2008 10:49

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: prisla jsem na chat

1/ nemerim lidi podle velikosti pr...
2/ nemerim lidi podle velikosti penez
3/ nemerim lidi podle rasy
4/ nemerim lidi podle stari
5/ to ze jsem to pouzila tady k primeru nejake hypoteticke pritelkyni - uz to tady bylo nekolikrat receno, ze jsem ten prispevbek psana v nejvetsim rozruseni a zurivosti
A vsimli jste si, ze se smer teto diskuze je z vetsi casti zaplnen lidmi, kteri radi zautoci, podrazi nohy. Nereknou kasli na ...Je to v nasi povaze nebo sem chodi lidi co maji problem sami se sebou? Jsou tu i vyjimky


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#70 22. 5. 2008 10:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

když neměříš, proč se chovᚠtak nadřazeně va joo, že jsi byla vytočená, to bych ještě chápala, to člověk vypustí z úst kde co, ale z tebe mám pocit, že žiješ někde bůh ví kde a ostatní ti nesahají ani po kotníky roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 22. 5. 2008 10:59

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: prisla jsem na chat

Mozna mas ten pocit spravny. Toto je dano vychovou, lidmi, ktere mas ve svych socialnich vazbach, prostredim kde se pohybujes. Jak jsem psala jsem jedinacek, ktery mel vzdy vsechno a nemusel se delit. Muj pritel je to same a sam  ma sklony k elitarstvi. Takze se setkali lidi, kteri si mysli, ze jsou jedinecni. To nam nemuzes vycitat.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#72 22. 5. 2008 11:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

Nevyčítám ti to, ale ten pocit je možná opravdu jen vᚠroll
Doma mám taky jedináčka, ale představa, že z něj vyroste někdo, kdo si myslí, že nad něj není a je víc než ti ostatní, mě teda docela děsí roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 22. 5. 2008 11:03

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: prisla jsem na chat

Simonas napsal(a):

A vsimli jste si, ze se smer teto diskuze je z vetsi casti zaplnen lidmi, kteri radi zautoci, podrazi nohy. Nereknou kasli na ...Je to v nasi povaze nebo sem chodi lidi co maji problem sami se sebou? Jsou tu i vyjimky

Neřekla bych, že tu jsou lidi, co záměrně útočí nebo podrážejí nohy. Spíš je tu hodně lidí, které zvedá ze židle tvoje namyšlenost a sebestřednost..mad

Upravil(a) Alyssa (22. 5. 2008 11:04)

Není tady

 

#74 22. 5. 2008 11:10

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: prisla jsem na chat

barka07 napsal(a):

mfilip napsal(a):

Nedoma napsal(a):

JJ, s tím musím souhlasit. Proč jenom ta moje ten dlouhý vztah nebrala jako já? Proč se ohlížela jinde, se zásnubním prstenem? To bude dělat do konce života?

Nebadej, nepatrej, nech to byt, do hlavy ji stejne nikdy neuvidis. Kamarade, my zili 8let spolu kazdodenni zivot se vsim, co prinasi a pak se teprve clovek pta proc ? To proste nikdo nevi, po letech jeden zacne premyslet, jestli to co zaziva ja to co chtel a jestli to jinde nebude lepsi a jsou lide, kterym to staci zkusit jednou a jsou lide, kteri to budou zkouset porad.

Někomu to prostě stojí za risk, někomu ne. Některé páry jsou spolu na základě toho, že se jim už dál hledat nechce, a spokojí se s tím co mají. Taky řešení. Jiní lide zase hledají život podle amerického romantického filmu. Značka ideál. V každém vztahu člověk něco postrádá - myslím si, že tak to prostě je. Jde jen o kompromisy...gloria

Mluvíš mi z duše, záleží pak na tom, jak člověk s tím strádáním naloží, jestli se oba rozhodnou na sobě pracovat, jistě, krůček po krůčku, nic se nedá lámat přes koleno - to jsou ty kompromisy. Když jsem podotkl, že mi nedala ani jeden "nový pokus", tak mi řekla napřed že jsem na to měl celou tu dobu, co jsme spolu (???) a pak že nevěří tomu, že bych byl ochoten se změnit. To mě mrzí. Moc.

Není tady

 

#75 22. 5. 2008 11:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: prisla jsem na chat

A řekla ti aspoň, v čem by ses měl změnit, nebo ti to takhle šoupla pod nos až když odcházela ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů