Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 5. 2008 17:39

katka.tricetjedna
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2008
Příspěvky: 1

Poradte jak se rozhodnout a kterou praci vzit, moc dekuji!

Po prestehovani do Dublinu jsem tady nasla velmi dobrou praci. Spojenou s velkou zodpovednosti a neustalou buzeraci ze strany financniho reditele. Po peti mesicech jsem odesla a premyslela nad navratem domu. Ale rekla jsem si, jeste to zkusim a pujdu tady na par pohovoru. Po tydnu jsem mela na konte nabidky na tri nove joby a nedokazala se rozhodnout kde nastoupit.
Nechtela jsem aby se zopakoval neuspech a zklamani z predesleho jobu a tak jsem si rekla, ze tentokrat na to pujdu chytre.
Rozmistnila jsem si nastup tyden co tyden po sobe a rekla si, ze to budu zkouset. Kdyz to nevyjde, vezmu tu dalsi...
Prvni nevysla, prace byla chaoticka a kolegyne panovacna. Ani spunty nezabraly. Ted mam pred sebou dalsi tyden a dalsi dve prace.
Prvni pro rodinnou firmu, kde pracuji vsichni clenove klanu a kde budu asi posuzovana jinak a pod ustavicnym drobnohledem. Ale je dobre placena. Tu druhou jsem ziskala dnes a je pro znamou expresni spolecnost kde bych delala na oddeleni s vice lidma, ale za mensi penize a s mensi zodpovednosti. Nechci nikoho zklamat. Vic mne to tahne do expresni firmy a rodinkarstvi se bojim. Uz mne nebavi chodit po pohovorech i kdyz si rikam jak muzu byt rada, ze je o mne zajem. Na pristi tyden uz mam dalsi schuzky na dalsi mista...
Co mam delat a jak se rozhodnout?
Poradte prosim, dekuji.

Není tady

 

#2 16. 5. 2008 20:07

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Poradte jak se rozhodnout a kterou praci vzit, moc dekuji!

Musíš se rozhodnout, co je pro tebe důležitější smile Nikdo z nás ti v tomhle neporadí. Já osobně bych brala i za míň peněz, pokud by se mi práce líbila víc a pokud bych si to mohla dovolit (myslím, kdybych neměla hypotéku, nebyla samoživitelka apod.). Tak tohle bych udělala já. Ty budeš třeba v jiné situaci nebo můžeš mít jiné hodnoty. Tak se pak rozhodneš zase jinak. Ptej se hlavně sama sebe. Hodně štěstí wink
PS: Já třeba teď dělám už půl roku na jiné pozici u zaměstnavatele, kde jsem sedm let. Bylo to dobrý, než přišla nová, sprostá kolegyně, která na mě zaútočila. Protože vedení s tím nehodlá nic dělat (tedy vyrazit ji) a já se s ní nesnesu, jsem rozhodnutá odejít, i když zatím nevím kam a za kolik a i když mě šéf přemlouvá, že se to zlepší a že jí domluvil... Já budu radši nějakou dobu na podpoře, než nechat si líbit sprosté chování druhých. A to mám slušný peníze a nepředřu se a skoro bych řekla, že takhle "růžovou" práci zas tak rychle neseženu. Ale mám taky svoje priority, a to není peníze a nepředřít se wink

Není tady

 

#3 23. 5. 2008 8:20

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Poradte jak se rozhodnout a kterou praci vzit, moc dekuji!

Já bych začala pracovat tam,kde jsou větší peníze a kdyby to bylo neuspokojivé,zkoušela bych dále.

Není tady

 

#4 27. 5. 2008 7:38

Alicele
♥------
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 15

Re: Poradte jak se rozhodnout a kterou praci vzit, moc dekuji!

Ahojky,
zvolila bych expresní firmu - rodinný podnik by mě moc nelákal. Určitě je lepší začínat s menší odpovědností a menšími penězi - zdokonalíš se a budeš mít třeba možnost postupu.
Ze zkušeností z domoviny vím, že je lepší větší firma - bude vás na oddělení víc lidí, tak se budeš mít na koho obrátit pro radu a nebudou Tě a Tvé postupy probírat večer doma u kafe :-)
Mít dobře placenou práci je krásné, ale stejně důležití jsou i kolegové / kolegyně - trávíš s nimi většinu času, tak čím lepší vztahy, tím líp. Pokud je kolektiv na nic (taky znám) do práce pak jeden chodí s nechutí, nebaví ho to.......
Držím palce, aby ses dobře rozhodla a ozvi se, jak to dopadlo :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů