Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 5. 2008 21:01

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

lakina napsal(a):

spíš se mi nechce zvykat a ani nevím zda si na pana nového zvyknu

To víš, že zvykneš. Já to vím taky, že nezůstanu sám. Ale rozumím ti. Tohle fórum si najdou lidi, kteří nechtějí měnit partnery jako ponožky. Ti, co uvažujou opačně, sem nechodí.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#27 16. 5. 2008 21:33

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: kdy začít znovu?

tak to fakt nevím,rána ještě krvácí...


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#28 16. 5. 2008 22:51

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

lakina napsal(a):

tak to fakt nevím,rána ještě krvácí...

Hm, mně už krev zaschla, ale dostavila se intoxikace organismu.  Nechci být zatrpklý, jen jsem teď  jak lesní zvěř - hodně, hodně plachý. Třeba sedím v tramvaji, a někdo vedle mě promluví - kolikrát sebou úplně škubnu. Normálně se bavím s lidma atd., jen pod povrchem je všechno jiný, než před půl rokem. Kdyby se ona chtěla ještě vrátit, tak už nenajde toho, koho znala. To je na těch rozchodech nejhorší, že se určitý věci, city a pocity ztratí už navždycky, a to co začne, už bude o něčem jiným.
A jak jsi psala, že všichni, co ti píšou, by jen šoustali, tak to jsou právě jen ti, co ti píšou. Já bych třeba mnohem radši tu ženskou objal kolem ramen a dotkl se jejích vlasů. Musíš holt hledat, jako my všichni. Nebo to zatím nechat být. To asi já udělám spíš. Čtu si teď  radši knížky nebo poslouchám hudbu. Slyšela jsi tu krásnou písničku Atentát od Krajča? Je to ke stažení všude na netu, např. http://www.mp3-ke-stazeni.cz/krystof-at … -8916.html To pohladí. A pro nás tady na fóru je ten text sakra aktuální grater hjarta

Upravil(a) tenonen (16. 5. 2008 22:52)


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#29 17. 5. 2008 0:12

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: kdy začít znovu?

jojo, ja na Bobulich byl, nadherna pisnicka


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#30 19. 5. 2008 9:54

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

Ahoj, tak koukám, že nejsem sama, komu jde spíše o to pohlazení, než hned s někým skákat do postele. Já si občas taky říkám, jestli budu schopná potom tolerovat někoho vedle sebe v jedné domácnosti. Někdy si říkám, že by bylo fajn, mít takový ten vztah o víkendu, ale stejně bývá často smutno právě přes týden...

Není tady

 

#31 19. 5. 2008 22:41

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

Barusja napsal(a):

Ahoj, tak koukám, že nejsem sama, komu jde spíše o to pohlazení, než hned s někým skákat do postele. Já si občas taky říkám, jestli budu schopná potom tolerovat někoho vedle sebe v jedné domácnosti. Někdy si říkám, že by bylo fajn, mít takový ten vztah o víkendu, ale stejně bývá často smutno právě přes týden...

Tak do Plzně hned tak nezajedu, ale virtuální pusinku pod ouško ti můžu dát rovnou smile A vsaď  se, o co chceš, že podobnejch mamlasů, jako já, tam u tebe bude fůra. Ale mamlas může být normální kvalitní člověk, který se shodou okolností nalézá v situaci podobné té tvojí. Musíme všichni hledat, zkoušet, riskovat, nezoufat, když to vyjde do prázdna, je to jen matematika. Na určitej počet pokusů mᚠzásah do černýho.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#32 20. 5. 2008 11:01

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

Ahoj Tenone,
díky, je to milésmile Já bych Tě nepovažovala zrovna za mamlase, ale za vyjímku:). Kupodivu jsem v neděli potkala člověka, který byl milý a opravdu nechtěl jen ten sex. Naopak já měla touhu ho pohladit, ale raději jsem nic neriskovala. Byla jsem ze sebe mimo, protože on na mě zapůsobil jako ještě nikdo v mém životě. Snad to dopadne dobře, začínám mít své obvyklé obavy co bude dál.
Držím Ti palce a budu ráda, když mi písneš co a jak.

Není tady

 

#33 20. 5. 2008 11:29

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

tenonene, píšeš, že musíme zkoušet a riskovat a někdy se do černého trefíme. Souhlas!!!
Jenže - u tebe nebo u svobodných lidí nebo u lidí , co už mají děti venku z hnízda je to jednodušší.
Já si totiž nedokážu dost dobře představit, že bych každý půlrok představovala dětem nového strejdu. roll


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#34 20. 5. 2008 11:30

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: kdy začít znovu?

Barusja napsal(a):

Ahoj Tenone,
díky, je to milésmile Já bych Tě nepovažovala zrovna za mamlase, ale za vyjímku:). Kupodivu jsem v neděli potkala člověka, který byl milý a opravdu nechtěl jen ten sex. Naopak já měla touhu ho pohladit, ale raději jsem nic neriskovala. Byla jsem ze sebe mimo, protože on na mě zapůsobil jako ještě nikdo v mém životě. Snad to dopadne dobře, začínám mít své obvyklé obavy co bude dál.
Držím Ti palce a budu ráda, když mi písneš co a jak.

Prava laska je,když nepřemyšlíme a jako mořští plavci se vrhneme z utesu po hlavě rovnou do příboje vln./J.Eckhart/

Pokud budeš moc přemyšlet,muže se stat,že Ti to něco muže jen tak proklouznout mezi prsty.Pokud na Tebe tak zapusobil,zkus  se nebat něčeho noveho,navíc pokud Tě přitahuje......


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#35 20. 5. 2008 11:38

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

dixina napsal(a):

tenonene, píšeš, že musíme zkoušet a riskovat a někdy se do černého trefíme. Souhlas!!!
Jenže - u tebe nebo u svobodných lidí nebo u lidí , co už mají děti venku z hnízda je to jednodušší.
Já si totiž nedokážu dost dobře představit, že bych každý půlrok představovala dětem nového strejdu. roll

Já vím. Zase mᚠv dětech i oporu, nejsi ÚPLNĚ sama. Je to těžký.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#36 20. 5. 2008 11:40

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: kdy začít znovu?

dixina napsal(a):

tenonene, píšeš, že musíme zkoušet a riskovat a někdy se do černého trefíme. Souhlas!!!
Jenže - u tebe nebo u svobodných lidí nebo u lidí , co už mají děti venku z hnízda je to jednodušší.
Já si totiž nedokážu dost dobře představit, že bych každý půlrok představovala dětem nového strejdu. roll

Dixi,ja si ted  nedokažu představit,že po tom,kdy byvalemu muj syn nakonec začal vadit,mu kdy vubec někoho představím sad


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#37 20. 5. 2008 11:47

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: kdy začít znovu?

Mám to podobně. Vzhledem k tomu, že jeden z důvodů rozchodu s přítelem bylo i to, že jeho vztah k synovi byl velmi špatný, tak možná si dovedu představit, že bych mu časem někoho představila, ale nedovedu si už představit, že bych s ním žila pod jednou střechou. Právě proto, že ze začátku to bylo super, ale poslední dva roky se to rapidně zhoršovalo. Nechci ho něčemu takovému už vystavit.

Není tady

 

#38 20. 5. 2008 11:47

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

Pokud by se vztah prohloubil, tak asi budeš muset.
Vím, že mᚠstrach, já taky.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#39 20. 5. 2008 11:49

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

to jitulak:budu se snažit, abych to nějak nepokazila. Navíc má taky kluka, tak by to možná nemuselo být tak špatné.

Je to pro nás mamky, těžké. Taky si to nedokážu představit seznámit malého s nějakým strejdou. Syn je v pohodě komunikativní, ale i tak. Mám kamarádku, která i když má s partnerem problémy, její je zatěžko se s přítelem rozejít,a by malý neměl dalšího tátu..

Není tady

 

#40 20. 5. 2008 11:50

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

Peuli napsal(a):

Mám to podobně. Vzhledem k tomu, že jeden z důvodů rozchodu s přítelem bylo i to, že jeho vztah k synovi byl velmi špatný, tak možná si dovedu představit, že bych mu časem někoho představila, ale nedovedu si už představit, že bych s ním žila pod jednou střechou. Právě proto, že ze začátku to bylo super, ale poslední dva roky se to rapidně zhoršovalo. Nechci ho něčemu takovému už vystavit.

A to je ono, ze začátku to bylo super!
Jenže, kde je dáno, že to tak bude i v budoucnu.
V tom je děvčata ta naše sakramentská nevýhoda!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#41 20. 5. 2008 12:14

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: kdy začít znovu?

dixina napsal(a):

Peuli napsal(a):

Mám to podobně. Vzhledem k tomu, že jeden z důvodů rozchodu s přítelem bylo i to, že jeho vztah k synovi byl velmi špatný, tak možná si dovedu představit, že bych mu časem někoho představila, ale nedovedu si už představit, že bych s ním žila pod jednou střechou. Právě proto, že ze začátku to bylo super, ale poslední dva roky se to rapidně zhoršovalo. Nechci ho něčemu takovému už vystavit.

A to je ono, ze začátku to bylo super!
Jenže, kde je dáno, že to tak bude i v budoucnu.
V tom je děvčata ta naše sakramentská nevýhoda!

Dixi nikde neni dano,že maš v něčem jistotu.A hlavně ne ve vztazích.Tu musíme mít v sobě a věřit sami sobě.
V něčem ma Tenonen pravdu,kvuli těm  našim dětem,hledame sílu jít dal a i když jsme vlastně sami,mame je u sebe, tak nam ta samota někdy nepřijde tak hroziva.Když si představím,že bych zustala vlastně uplně sama a neměla ani toho kluka, nevím jak bych to zvladla.A pro Ty ,kteří se z toho všeho museli vyhrabat uplně sami,věřím ,že to nebylo vubec jednoduche.Všechno ma sve odvracene strany.


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#42 20. 5. 2008 12:34

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: kdy začít znovu?

Holky, nepamatuju si to úplně přesně, ale když od nás odešel můj otec, tak mi matka řekla, že jsem pro ni vždycky na prvním místě, ale že i velký holky potřebujou kamarády, takže jestli by mi nevadilo, kdyby občas nějakej kamarád přišel k nám domů atd. No tak kamarádi nějací byli, většinou to netrvalo dýl, než půl roku, až ten poslední, ten chodí už dvacet let wink.

Mimochodem, to, co jsme s mámou prožívali po nevěře a odchodu otce - to nebylo zrovna příjemné. A teď si vezměte, že tam moje teď tahá jinýho otce od rodiny s malým dítětem.... Samozřejmě jí říká, že se chce rozvést kůvli blablabla a ne kvůli ní... srab...

Není tady

 

#43 20. 5. 2008 12:43

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

Dík nedomo, to zní dobře člověče.
A já pořád přemýšlela, jak mi bude trapně, když přivedu dalšího strejdu a zase to nevyjde lol


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#44 20. 5. 2008 13:20

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

u nás se nedávno stala taková věc. Malej má na chatě kamaráda a ten má staršího bráchu tak přes 20 a asi z legrace řekl, že by se k nám domů přijel podívat. No prcek z toho byl úplně špatný, tak sem mu musela vysvětlovat, a nemá strach, že k nám nikdo koho nebudeme chtít nepřijde.
Někdy si myslím, že čím dřív si já někoho najdu, tím lépe to syn přijme, nevím. Ale zase to neznamená, že dotáhnu domů nějakého vola, jenom kvůli tomu, aby pak malý nebyl moc závislý na mámě a zvyklý, že skáče pořád kolem něj. Máte s tím nějakou zkušenost?

Není tady

 

#45 20. 5. 2008 13:39

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

Barusjo, psala jsi, že jsi se seznámila s mužem, který má taky kluka.
Vždy to je ideální kombinace.
Pokud jsou tam alespoň nějaké, samozřejmě oboustranné, sympatie, tak jdi do toho. Nezávazně, pomaloučku.
Taky bych v budoucnu ráda poznala pána, který už má děti, jelikož já už další dítě nechci.

No a moji kluci - jsou oba temperamentní, divočáci a společenské povahy (po mamince vissla).
Myslím, že pokud je člověk slušný a "normální", tak ho přijmou úplně v pohodě, žádné plačky nebo výčitky. V tom mám asi výhodu. Jenže jak jsem psala, tahat každého půl roku nového strejdu...... va


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#46 21. 5. 2008 11:10

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

Dixino, to může taky tak dopadnout, že se může jevit skvěle, ale skutečnost bude jiná. A pak to bude o tom půl roku.
Mě se na něm právě líbí, to, že se synovi věnuje, jezdí s ním na výlety a pořád něco podnikají. U nás to a je tak, že BM odveze malého na chalupu, kde je sice venku, ale jsou tam s nima další 3 dospělý a pes a malej pak má psa za nejlepšího kamaráda.
Já bych ještě jedno dítě chtěla, ale není to podmínka. A když jsem si dala inzerát na seznámení, tak mi odepsali většinou chlapy s dětma:)

Není tady

 

#47 21. 5. 2008 11:56

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

njn, jenže jestli my ženy s dětma chceme ještě nějaký vážný vztah, tak to riskování bohužel podstoupit budeme muset.
Na začátku je to téměř vždy hezké a fajn.
Člověče, ale na to nemám, abych si dala inzerát.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#48 21. 5. 2008 13:13

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

No právě, jasně, že to zvládáme samy v pohodě, ale každopádně ta podpora a uznání či pohlazení od protějšku je také fajn.
Já si ten inzerát dala na Seznamku na Seznamu:) a napsalo mi spousta lidí a to nejsem žádná modelka. Pár odpadlo samo, pár jsem odmítla já a z té skoro 20 lidí. My zůstali 3 a z toho jsem se sešla jenom s tímhle. No byli jsme venku jednou tak se uvidí, jak to celé dopadne.
Ten inzerát jsem taky asi za 14 dní vyhodila, protože jsem na to prostě kolikrát neměla. Chtěla jsem se sejít, ale na poslední chvíli jsem to odvolávala. Asi tady působil fakt, že jsem byla na chatě a prostě mi nezbyla jiná možnost....

Není tady

 

#49 21. 5. 2008 13:26

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

Barusjo, rozhodně seznamky neodsuzuji, jen na to nemám jaksi psychicky, víš?
A už vůbec si nedovedu představit, že bych si tam dala své foto, bože, co kdyby mě někdo poznal.
Možná mám příliš konzervativní názor, ale alespoň bez fota si myslím, že to nejde.
No uvidíme, zatím nejsem tak zoufalá, ale nikdy neříkám nikdy, třeba k tomu někdy přijde!
A chlapa? Chlapa určitě ještě v životě chci. Chci s někým zestárnout wink


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#50 21. 5. 2008 13:33

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: kdy začít znovu?

Seznamka je mnohdy jedina moznost.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů