Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 5. 2008 12:55

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

kdy začít znovu?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat za jakou dobu po rozvodu, jste začali znovu hledat partnera? Já jsem rozvedená od ledna, sama jsem to chtěla. Poslední 2 roky to nestálo za nic a byla to taková setrvačnost, než jsem se rozhodla udělat radikální řez. Partnera zatím nemám, sice hledám, ale když mi někdo napíše, že by se mnou chtěl vidět, tak to setkání odkládám. Na jednu stranu mi strašně chybí pohlazení a obejmutí, na druhou stranu mám strach, že to zase nedopadne dobře.
Jak to máte vy?

Není tady

 

#2 15. 5. 2008 13:05

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: kdy začít znovu?

To bude asi silne individualni. Nekdo hleda hned, nekdo nebude hledat uz nikdy. Ja myslim, ze ty uz jsi dostatecne daleko, kdyz si uvedomujes, co ti chybi a co hledas. Obavy z dalsiho mozneho krachu jsou urcite prirozene, sam se s tim ted potacim, ale v jinem vlakne na to radi trosecnik Nedoma, ze proste bez rizika neni zisk a to asi hovori za vse.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#3 15. 5. 2008 18:24

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

To závisí na moc faktorech - jak jsi mladá (stará smile ), máš/nemᚠděti, jsi/nejsi ekonomicky soběstačná atd. Ačkoliv nic z toho nevím, obecně bych řekl, že po rozchodu/rozvodu to má trošku lehčí žena, protože se většinou očekává, že chlap je ten, co nabídky dává a ženská je ta, která je přijímá/zvažuje/odmítá. Takže ty nic moc dělat nemusíš, a až se ti bude chtít, zareaguješ pozitivně. My chlapi se musíme přece jen víc snažit...
Psycholog J. Klimeš k tomu praví, že člověk po rozchodu potřebuje min. půl roku, aby začal fungovat jakž takž normálně.

Upravil(a) tenonen (15. 5. 2008 18:25)


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#4 16. 5. 2008 9:30

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

Ahoj kluci, díky moc oběma smile
Mám syna, tomu je 5 let. Zatím jsem soběstačná a uvidím, jak to půjde dál. Každopádně si nehledám chlapa, aby mi zlepšil finanční situaci. Já nevím, moc v tom výhodu nevidím, bývá mi těch lidí líto, ale vím, že to udělat musím. Naštěstí jsem to provedla, zatím jen párkrát. Horší je, že nevím, kde toho dotyčného ulovit. Jsem v práci mezi ženskýma a do společnosti se taky moc nedostanu:(

Není tady

 

#5 16. 5. 2008 9:45

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: kdy začít znovu?

"Já nevím, moc v tom výhodu nevidím, bývá mi těch lidí líto, ale vím, že to udělat musím."

V čem? Jakých lidí? Co musíš udělat? Cos provedla? smile

Není tady

 

#6 16. 5. 2008 9:59

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

Nedoma napsal(a):

"Já nevím, moc v tom výhodu nevidím, bývá mi těch lidí líto, ale vím, že to udělat musím."

V čem? Jakých lidí? Co musíš udělat? Cos provedla? smile

Tipl bych si, že naráží na moji větu "ženská je ta, která je přijímá/zvažuje/odmítá" a píše o těch případech, kdy odmítla.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#7 16. 5. 2008 9:59

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: kdy začít znovu?

Nedoma napsal(a):

"Já nevím, moc v tom výhodu nevidím, bývá mi těch lidí líto, ale vím, že to udělat musím."

V čem? Jakých lidí? Co musíš udělat? Cos provedla? smile

Ja jsem to taky nepochopil, mne to vyznelo tak, ze vyuzit jejich financni situace, ale snad to tak neni.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#8 16. 5. 2008 10:02

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: kdy začít znovu?

mfilip napsal(a):

Nedoma napsal(a):

"Já nevím, moc v tom výhodu nevidím, bývá mi těch lidí líto, ale vím, že to udělat musím."

V čem? Jakých lidí? Co musíš udělat? Cos provedla? smile

Ja jsem to taky nepochopil, mne to vyznelo tak, ze vyuzit jejich financni situace, ale snad to tak neni.

Ale psala,že je soběstačna!Jestli to není spíš o te samotě.


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#9 16. 5. 2008 10:04

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

jitulak napsal(a):

mfilip napsal(a):

Nedoma napsal(a):

"Já nevím, moc v tom výhodu nevidím, bývá mi těch lidí líto, ale vím, že to udělat musím."

V čem? Jakých lidí? Co musíš udělat? Cos provedla? smile

Ja jsem to taky nepochopil, mne to vyznelo tak, ze vyuzit jejich financni situace, ale snad to tak neni.

Ale psala,že je soběstačna!Jestli to není spíš o te samotě.

No to je bezva, konečně je tu trochu napětí. Co tím jen mohla myslet??? lol


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#10 16. 5. 2008 10:14

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: kdy začít znovu?

Barusja napsal(a):

Ahoj, chtěla jsem se zeptat za jakou dobu po rozvodu, jste začali znovu hledat partnera? Já jsem rozvedená od ledna, sama jsem to chtěla. Poslední 2 roky to nestálo za nic a byla to taková setrvačnost, než jsem se rozhodla udělat radikální řez. Partnera zatím nemám, sice hledám, ale když mi někdo napíše, že by se mnou chtěl vidět, tak to setkání odkládám. Na jednu stranu mi strašně chybí pohlazení a obejmutí, na druhou stranu mám strach, že to zase nedopadne dobře.
Jak to máte vy?

tak já taky hledám,sejít se chci hned,nechci jen psát,znáte to,papír snese hodně,takže fotku a sraz,ale zatím všichni chtěli hned sex a ne se stýkat a poznávat,prostě chodit...než si lehnem


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#11 16. 5. 2008 10:26

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

Ahoj vysvětelní. Je mi smutno, když mám někomu odříct, že s ním nikam nechci. A nic víc, díky Tenone, že jsi to pochopil:supr: A všem se omlouvám, teď, když to čtu podruhé,chápu co Vás k tomu vedlo, omlouvám se:).
Lakino: z toho mám strach, že všichni budou chtít ten sex..a ne pokec
Jéééé, já bych nikdy nedokázala někoho využít. Spíš naopak jsem ten blbec, co ho všichni využijou. A chci být samostatná a nezávislá jednotka. Chlapa chci na pokec, lásku atd, ale ne pro jeho peněženku..

Není tady

 

#12 16. 5. 2008 10:29

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: kdy začít znovu?

To ja jsem na seznamce taky uz par mesicu a narazim na to, ze ja hledam kazdodenni vztah a ne videt se o vikendu a pak byt zase kazdy ve svem. A kdyz hledam divku kolem 25-29let, tak mi pisou jen mlade zabky kolem 18 nebo prezrale od 35 a vys :-(


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#13 16. 5. 2008 11:16

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

tak to Ti rozumím. Mě taky loví chlapy bu´d mladý anebo 40 a výše. Mě je 30 a myslím si starší tak o 10, ale o více no asi záleží na sympatiích. Já bych každý den nemohla, ani kdybych neměla malého..

Není tady

 

#14 16. 5. 2008 11:36

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: kdy začít znovu?

Barusja napsal(a):

Ahoj vysvětelní. Je mi smutno, když mám někomu odříct, že s ním nikam nechci. A nic víc, díky Tenone, že jsi to pochopil:supr: A všem se omlouvám, teď, když to čtu podruhé,chápu co Vás k tomu vedlo, omlouvám se:).
Lakino: z toho mám strach, že všichni budou chtít ten sex..a ne pokec
Jéééé, já bych nikdy nedokázala někoho využít. Spíš naopak jsem ten blbec, co ho všichni využijou. A chci být samostatná a nezávislá jednotka. Chlapa chci na pokec, lásku atd, ale ne pro jeho peněženku..

Do ničeho se nenut,ona přijde ta chvíle,kdy se Ti bude chtít vylezt z nory a začít znovu žít.Mě se taky nikam nechtělo.Všichni mi říkali,musíš mezi lidi i syn mě vyhanělJednou jsem přijala od kolegy pozvaní na večeři a cely večer jsem protrpěla.Ještě mě začal balit a na to jsem neměla žaludek.Přišla jsem domu a říkam prosim už mě nikam neposílejte lol


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#15 16. 5. 2008 11:42

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

mfilip napsal(a):

To ja jsem na seznamce taky uz par mesicu a narazim na to, ze ja hledam kazdodenni vztah a ne videt se o vikendu a pak byt zase kazdy ve svem. A kdyz hledam divku kolem 25-29let, tak mi pisou jen mlade zabky kolem 18 nebo prezrale od 35 a vys :-(

Tak děkujem teda pěkně za ten výraz PŘEZRÁLÉ tongue
Náhodou, my jsme taky ještě šavnaté lol


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#16 16. 5. 2008 11:46

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: kdy začít znovu?

Barusja napsal(a):

tak to Ti rozumím. Mě taky loví chlapy bu´d mladý anebo 40 a výše. Mě je 30 a myslím si starší tak o 10, ale o více no asi záleží na sympatiích. Já bych každý den nemohla, ani kdybych neměla malého..

Tim kazdodennim zivotem jsem myslel spolecnou budoucnost v kazdodennim zivote. Ne chozeni hned od zacatku kazdy den.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#17 16. 5. 2008 11:48

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: kdy začít znovu?

dixina napsal(a):

mfilip napsal(a):

To ja jsem na seznamce taky uz par mesicu a narazim na to, ze ja hledam kazdodenni vztah a ne videt se o vikendu a pak byt zase kazdy ve svem. A kdyz hledam divku kolem 25-29let, tak mi pisou jen mlade zabky kolem 18 nebo prezrale od 35 a vys :-(

Tak děkujem teda pěkně za ten výraz PŘEZRÁLÉ tongue
Náhodou, my jsme taky ještě šavnaté lol

Ja se omlouvam, ale ja jsem to nemyslel vubec zle, neni to vseobecne. Kdyz Ti napise 35 leta korpulentni mamka se 3 detmi a prvni vzkaz zacne oslovenim:"Ahoj zlaticko, jak se mas", tak to je pro mne prezrala zena. Ale neni to uplne to prave orechove.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#18 16. 5. 2008 11:54

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

Tak to chápu, to bude paní hledat hezky dlouho lollollol


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#19 16. 5. 2008 11:56

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kdy začít znovu?

Barusjo a není to třeba tím, že teď tak hrozně chceš někoho mít?
Většinou, když se člověk smíří s tím, že holt bude teda sám, tak to přijde jako blesk z čistého nebe.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#20 16. 5. 2008 11:56

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: kdy začít znovu?

mě naštěstí malej nikam neposílá, ale taky bych chtěla i nějakého fajn kamaráda pro něj.
V mládí mi holky dohazovaly své kamarády a to je to nejhorší, co může být. Zatím si užívám klidu a pohody, ale občas ta samota tíží, ale asi to všichni znáte:)
to filipm: vím, jak to myslíš s tím chozením. A je fakt, že mě když někdo napíše Ahoj zlatíčko, ježí se mi chlupy na těle:)

Není tady

 

#21 16. 5. 2008 16:23

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

lakina napsal(a):

Barusja napsal(a):

Ahoj, chtěla jsem se zeptat za jakou dobu po rozvodu, jste začali znovu hledat partnera? Já jsem rozvedená od ledna, sama jsem to chtěla. Poslední 2 roky to nestálo za nic a byla to taková setrvačnost, než jsem se rozhodla udělat radikální řez. Partnera zatím nemám, sice hledám, ale když mi někdo napíše, že by se mnou chtěl vidět, tak to setkání odkládám. Na jednu stranu mi strašně chybí pohlazení a obejmutí, na druhou stranu mám strach, že to zase nedopadne dobře.
Jak to máte vy?

tak já taky hledám,sejít se chci hned,nechci jen psát,znáte to,papír snese hodně,takže fotku a sraz,ale zatím všichni chtěli hned sex a ne se stýkat a poznávat,prostě chodit...než si lehnem

To je zajímavý. Když jsem ji poznal, chtěla právě nejvíc ten sex. Jednou za mnou tenkrát přijela, a po mých 5 větách s úsměvem řekla, že nepřijela takovou dálku jen proto, aby si se mnou povídala. A když to končilo, poslední léto, už o ten sex moc nestála. Byli jsme 14 dní na dovolený, a nebylo to ani jednou. A mně to nevadilo. Ale myslím, že jí už něco vadilo. A už se bojím nějakýho vztahu, že to vždycky tak bouřlivě začne, člověk do toho citově tolik investuje, a pak to jde do kytek. Už mě to otravuje. Jestli pak -  holky, promiňte, nemyslím to přímo na vás - není opravdu lepší mít jen dámu na víkendový sexík a jinak být volný. Já chtěl to co mfilip a Nedoma, ženskou, vedle který bych se mohl každý ráno probouzet, ale nějak už mi dochází 1. energie 2. že to je staromódní a dneska se to už nenosí, není to trendy. A začínám přicházet na chu staromládenectví.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#22 16. 5. 2008 18:42

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: kdy začít znovu?

no já mám někdy depku ze samoty a někdy z toho,že mi je samotné vlastně fajn a to mě děsí


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#23 16. 5. 2008 19:01

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: kdy začít znovu?

lakina napsal(a):

no já mám někdy depku ze samoty a někdy z toho,že mi je samotné vlastně fajn a to mě děsí

Hm, asi by pro tebe byl ideální chlapík, kterej (samozřejmě byste si museli být hodně sympatičtí) by na tom byl podobně a sem tam by s tebou byl. A pak zase nebyl. Ale nestřídal by ženský, jen by mu to momentálně vyhovovalo, mít tě a nemít, být volný a nebýt sám. Co? Není to ono, co bys ráda? Odmyslíme-li si sen malých děvčátek o princi na bílém koni, ve kterém vás všechny vaše maminky, babičky a tetičky vychovaly smile


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#24 16. 5. 2008 20:04

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: kdy začít znovu?

spíš se mi nechce zvykat a ani nevím zda si na pana nového zvyknu


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#25 16. 5. 2008 20:58

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: kdy začít znovu?

tenonen napsal(a):

Nedoma napsal(a):

"Já nevím, moc v tom výhodu nevidím, bývá mi těch lidí líto, ale vím, že to udělat musím."

V čem? Jakých lidí? Co musíš udělat? Cos provedla? smile

Tipl bych si, že naráží na moji větu "ženská je ta, která je přijímá/zvažuje/odmítá" a píše o těch případech, kdy odmítla.

No jasně, njn mám dloooouhý vedení wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů