|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojky. O první dítě jsme se s manželem snažili cca 9měsíců.
Snažili jsme se naprosto každý den celých 9měsíců ,někdy i víckrát denně.
Nyní máme dvouletou dcerku a už od srpna07 se snažíme o druhé dítě. Je květen08 a stále ještě nic.
Začínám se obávat, že je to hlavně proto, že nemám moc chuť na sex a celkově na to není čas oboustranně.
Máme sex v průměru jednou týdně v sobotu. Někdy dvakrát týdně, někdy klidně týden a půl nic.
Přičemž se snažím aby teda aspoň vždy jeden styk padal do plodných dnů.
Jaký je váš názor?? Asi,že tímto způsobem druhé dítě ani mít nebudeme,že? Máte s tím někdo zkušenost?
Otěhotněla jste některá i při nízké četnosti styků. Na dítě a vytoužené dvě čárky myslím moc moc moc,ale tomu sexu moc nedáme.
Není tady
ahoj Pavlen
je tady spousta holek, co otěhotnělo po sexu, který byl dvakrát v cyklu
hlavní je správné načasování...rozhodně bych ještě neházela flintu do žita....prostě to načasovat do plodných dní
Držím palce ať se co nejdřív zadaří a srdečně tu zvu do snažilek 
Není tady
Pavlen, stačí jen jeden dobře mířený styk... pokud si hlídáš, aby aspoň jedno milování směřovalo do plodných dnů, tak se prostě jednou povést musí
nesnažíte se ještě tak moc dlouho a pokud vám první dítko trvalo 9 měsíců, může to u druhého trvat taky pár měsíců
spermie v dobrých podmínkách vydrží údajně i 5 a více dnů, lepší je počítat s tím, že vydrží tak 3 dny a podle toho mít i sex v období plodných dnů tak jednou za 2-3 dny 
držím pěsti, ať to rychle klapne 
Není tady
Tak my teda tomu sexu taky moc nedame.-)Teda muz by mohl porad-aspon to tvrdi,ale mi to staci 1 do tydne bohate,ale jelikoz si hlidam plodne dny tak se snazim v ty dny sexovat aspon co 2 dny,ale oba delame na smeny tak je to nekdy problem to skloubit.
Ale kamaradka otehotnela po roce,s velmi malou sexualni frekvenci,u nich je to naopak,ona by mohla,ale byla rada jak se dockala tak 2-3krat do mesice,tak sem ji ja radila v ktere dny asi ma na to skocit.ona si ovu nijak nehlidala,ale vzdy jak byla 10DC tak sem ji rikala at zacne znasilnovat muze,no a do roka se povedlo:-))
Asi nejde o to jak casto ale spis o to trefit se do spravneho okamziku.
Není tady

A jde to, přesvědčit partnera, aby se miloval právě v době ovulace? Nevadí mu, že ta nějak "použit" zcela cíleně, ikdyž třeba sám by měl chuť někdy jindy?
Není tady

Damilo jde to!Když chalp touží mít potomka,dělá co může 

,je fakt,že na tom není stejně jak baba... 

bohužel ze sexu se stává povinnost ,ale musí poslouchat, kdy se to musí dělat na rozdíl od toho kdy se mu to chce dělat !Hold jsou tady od toho aby poslouchali nááááás,´at si to nechtějí připustit 

se musí přeci jen přizpůsobit
a pracují dle návodu.A nakonec je to snad i bavííí :vissl
A chu´t
tu si nakonec ukojí i bez nás...podle potřeby
vždyd jsou to jen chlapy co potřebují nás a my je!! 
Upravil(a) Gabu (14. 5. 2008 0:05)
Není tady
Dami, jde
někteří chlapi dokonce sami počítají, kdy jsou ty správné dny, aniž bys je nějak informovala o nástupu MS apod
no a pokud to není jeden z těch, co dítě chce a je ochotný se kvůli tomu občas přemoct (i když neznám moc chlapů, co by neocenili zvýšený počet sexu
), tak to může plánovat jen ta žena, aniž by mu něco říkala - myslím, že ženská je v tomto mnohem silnější a i když je to plánované, neznamená to menší potěšení
samozřejmě je dobré nenechat si sex výhradně jen na plodné dny, ale když jsou, tak ho mít o něco častěji 
snad jsem se do toho nijak nezamotala 
Není tady
Ahoj Pavlen, neboj určitě se vám to povede.
Znám holku, která byla panna, "vrzla" si jen jednou, náhodou a má 10letého kluka.
Držím palčáky.
Není tady