Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 5. 2008 20:42

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

neví jestli to má budoucnost

S přítelem jsem byli něco přes tři roky. na vysoké jsme spolu 2 roky bydleli. Dodělal školu dřív a odstěhoval se do prahy s tím, že se k němu po půl roce nastěhuji a diplomku budu vypracovávat už u něj. Jenže v lednu, kdy se stěhování začalo připravovat jsme se na týden rozešli. Pochyboval o smyslu našeho vztahu a budoucnosti. Prý si není ničím jistý, odcizili jsme se si, dojíždění do brna pokládá mnohdy za rutinní záležitost a má pocit, že se z nás stali spíše kamarádi. Má mě rád, je nám hezky, jen se mu v praze moc nechybím. Nedokáže splnit to co si zasloužím... Dalo se to dohromady s tím, že se budu do prahy stěhovat až po mých státnicích a pokusíme se to odloučení nějak zvládnout. Mě připadalo, že víkendy byly fajn a bylo nám hezky. Žádná spešl romantika, ale po těch letech...Byla jsem s ním šastná. Státnice se ale začaly blížit, plánovala se dovolená, hledaly se byty a najednou to přišlo jako blesk z čistého nebe. Opět ta stejná písnička. Neví jestli mě má dost rád, nechce se mnou bydlet, neví zda tady je nějaká budoucnost. Má mě rád, jen neví...není to jako dřív. Mám mu dát čas. Rozešel se se mnou. Jsme od sebe skoro měsíc. Tenhle víkend mi měl přivést věci, co mám v Praze. Přijel tady na 3 hodiny, ale bez věcí...Nechtěl zůstat dýl jen se zde stavil. Je hrozně vystresovaný, problémy doma, pracuje od rána do večera, bere si práci na víkendy domů. Vím, že bych mu měla dát čas, ale... Za tři týdny mám státnice, nedovedu se moc učit. Nevím, jestli se mám po škole stěhovat do prahy, by někde jinde jako samostatná jednotka a čekat, zda se něco nezlepší. Mám tomu dávat naděje? Nechápu čím to je. Jestli jeho nevyzrálostí, je-li v tom třetí osoba (i když tomu moc nevěřím), strach ze stěhování (už jsme spolu ale bydleli). Nebo mě jen přestal mít rád (proč mi potom nepřivezl ty věci). Nedá mi to a čas od času (skoro co druhý den) se mu ozývám. Nesnáším se za to, ale sedím doma nad učením a nedovedu se na nic jiného soustředit. Nedovedu si zatím bez něj představit, co dál. Je mladší než já, říká že jej mám raději a že má strach z toho, že po nastěhování se k sobě to bude horší. Ted se cítí svobodnější, ale vlastně neustále pracuje. Nechci po něm žádné závazky... Mám jet do prahy a čekat na něj jako husička, nebo se na to vykašlat a zůstat v Brně a tím vše potopit. Je-li to dáno stresem okolo něj, přece nechci takový vztah, který vždy narazí, bude-li mu hůř. Chová se ke mě hezky, ohleduplně, nechce se mi proto věřit, že je to definitvní. Hlavně se nedokážu učit. Jak se pustit do šprtání a co si o tom myslíte?

Není tady

 

#2 11. 5. 2008 21:26

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: neví jestli to má budoucnost

Nech mu jeho nejistotu a pochybnosti. A si to v hlavě přebere a přežvýká sám. Ty jeho strašáky jsou jeho problém. Ne Tvůj.
Soustřeď se na věci, které můžeš ovlivnit a které se Tě týkají a dotýkají. Ukonči pořádně školu a najdi si místo. Pokud někoho budeš milovat a někomu za to stát, můžeš se s ním vídat i přes půlku republiky a nezáleží, kolik času budete pohromadě, ale jak jej využijete. Buduj si své zázemí...bydlení a pracovní pozici. Nestav se do závislé role či do role čekatelky. On má o tebe usilovat a přemlouvat Tě, on Tě má získávat a připravovat Ti u sebe ty nej podmínky pro bydlení a společný život! Pokud to nedělá a zmítá se v pochybnostech, pak Ti nestojí za Tebou popisované úvahy. Nech mu, co je jeho: mohl jsem mít fajn holku u sebe, teď ji nemám ani daleko a jsem sám. Zvoral jsem to jenom já a dobře mi tak.
A pokud se Ti v Praze líbí a zvládneš to tam sama...aniž by ses na něho nějak upínala, klidně řekni, ano, budu tu bydlet, ale ne s tebou. Budu tu bydlet, protože tu mám práci a bydlení a protože se mi tady líbí.

Není tady

 

#3 12. 5. 2008 0:57

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: neví jestli to má budoucnost

V první řadě se soustřeď na školu. Vím velice přesně, že to není jednoduché, ale jde to. Za tři týdny se to mezi váma asi těžko nějak vylepší, takže se musíš snažit to nějak vynechat z přemýšlení. Škola by měla být tvá priorita. No a tomu ostatnímu dej čas, nic jinýho stejně udělat nemůžeš.

Jestli jste spolu v Praze nebo ty v Brně, to by na nadějný vztah nemělo mít až takový vliv, zvl᚝, pokud je v dohledu nějaká změna.

Držím palce!

Není tady

 

#4 12. 5. 2008 12:16

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: neví jestli to má budoucnost

Dík, máte pravdu holky, vím to. Pomáhá to takhle si přečíst jiný názor. Jak se ale zbavit těch myšlenek...Člověk někoho hodně dlouho drží a pak když potřebuje podržet sám, je namydlenej a dostane kopačky. Jen by mě zajímalo, zda jsou i chlapi, kteří mají v hlavě jasno. A pokud jsou, jsou ještě nějací nezadaní ??? Jsem odsouzena stát se karieristkou :.(

Není tady

 

#5 12. 5. 2008 12:22

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: neví jestli to má budoucnost

Jezis, takovy chlapu po svete beha ....... jen se obavam, ze to nejhorsi te teprve ceka, zacne se to zlepsovat az po nekolika mesicich.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#6 12. 5. 2008 12:27

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: neví jestli to má budoucnost

Nejhorší na tom je, že jsem si s ním vážně dokázala představit budoucnost. Mé plány se týkaly "našeho" dalšího života. Najednou jsem v jiném světě. Oprašuji mnou dlouho opomíjená kamarádství - no připadám si taky trošku jako sobec... Najednou jsou mi všichni hrozně dobří ... jj, snad to bude lepší. Jen bych potřebovala, aby to bylo rychle !!!

Není tady

 

#7 12. 5. 2008 12:46

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: neví jestli to má budoucnost

barka07 napsal(a):

Nejhorší na tom je, že jsem si s ním vážně dokázala představit budoucnost. Mé plány se týkaly "našeho" dalšího života. Najednou jsem v jiném světě. Oprašuji mnou dlouho opomíjená kamarádství - no připadám si taky trošku jako sobec... Najednou jsou mi všichni hrozně dobří ... jj, snad to bude lepší. Jen bych potřebovala, aby to bylo rychle !!!

Barko, budeš-li mít chu, tak si prolouskej vlákno - jak dál od zuzu. Zoufalců je tam víc než dost (i já). Třeba Ti to trošku pomůže v tom, že nejsi sama, kdo má podobný problém.
Jinak Ti přeju, aby to bylo opravdu RYCHLE!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#8 12. 5. 2008 13:02

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: neví jestli to má budoucnost

No barko, jenom tě trochu poopravím, že nejsem holka ;-). A chápu, že bys potřebovala, aby to bylo rychle, já jsem taky prozoufal dva měsíce, který jsem měl věnovat shodou okolností taky škole (taky v Brně). Ani teď to není dobrý, ale už se s tím dá fungovat.

Budoucnost jsem si představoval dost barvitě a bylo to hezký, jenomže se to všechno rozpadlo na prach.

Není tady

 

#9 12. 5. 2008 21:26

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: neví jestli to má budoucnost

Barko07, v budoucnu Tě i bez něj čekají fajn chvíle a bezva zážitky. Mám zkušenost, že když člověk v nic nedoufá, najednou zrovna něco přijde. Že když si někdo myslí, že je na dně, ukáže se cestička ke zlepšení. Že když si to opravdu zasloužím, stane se něco, co jsem si přála...Prostě udělej pro sebe, co můžeš a zbytek nech osudu. Co má přijít, přijde. Za měsíc, za rok budeš jinde a řekneš si...tenkrát jsem byla zdrchaná a neuměla si představit, že budu žít jinak. Dneska jinak žiju, líbí se mi to a musím se smát sama sobě. Myslela jsem si, že ta jediná cesta byla správná. A přitom kolem mě bylo dalších X možných cestiček...a já je neviděla, nebo vidět nechtěla. Nepitvej minulost, koukej se k kuráží do budoucna. Nečekej, že Ti spadnou zázraky do klína, ale věř, že mᚠspoustu pěkného před sebou. To, co Tě teď trápí, Tě do budoucna posílí. Člověku je někdy prospěšné prožít nějakou tu bolest a starost. Zocelí ho to. Líp si pak užije to hezké, co přijde. A věř nám, přijde to!

Není tady

 

#10 12. 5. 2008 22:00

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: neví jestli to má budoucnost

kalupinka napsal(a):

Barko07, v budoucnu Tě i bez něj čekají fajn chvíle a bezva zážitky. Mám zkušenost, že když člověk v nic nedoufá, najednou zrovna něco přijde. Že když si někdo myslí, že je na dně, ukáže se cestička ke zlepšení. Že když si to opravdu zasloužím, stane se něco, co jsem si přála...Prostě udělej pro sebe, co můžeš a zbytek nech osudu. Co má přijít, přijde. Za měsíc, za rok budeš jinde a řekneš si...tenkrát jsem byla zdrchaná a neuměla si představit, že budu žít jinak. Dneska jinak žiju, líbí se mi to a musím se smát sama sobě. Myslela jsem si, že ta jediná cesta byla správná. A přitom kolem mě bylo dalších X možných cestiček...a já je neviděla, nebo vidět nechtěla. Nepitvej minulost, koukej se k kuráží do budoucna. Nečekej, že Ti spadnou zázraky do klína, ale věř, že mᚠspoustu pěkného před sebou. To, co Tě teď trápí, Tě do budoucna posílí. Člověku je někdy prospěšné prožít nějakou tu bolest a starost. Zocelí ho to. Líp si pak užije to hezké, co přijde. A věř nám, přijde to!

Barko, pod tohle se můžu podepsat, pod každé slovo, vloni touhle dobou jsem na tom byla hodně podobně co se vztahové stránky týče a mnohem hůř, co se týče věcí okolo, a dnes? smilehjartasmile 

Mimochodem,právě se taky připravuju na státnice, jen mi v tom brání ještě jedna nedodělaná zkouška, tak snad se v pátek zadaří.. I Tobě držím palce!


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#11 12. 5. 2008 22:39

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: neví jestli to má budoucnost

Jiněnka napsal(a):

kalupinka napsal(a):

Barko07, v budoucnu Tě i bez něj čekají fajn chvíle a bezva zážitky. Mám zkušenost, že když člověk v nic nedoufá, najednou zrovna něco přijde. Že když si někdo myslí, že je na dně, ukáže se cestička ke zlepšení. Že když si to opravdu zasloužím, stane se něco, co jsem si přála...Prostě udělej pro sebe, co můžeš a zbytek nech osudu. Co má přijít, přijde. Za měsíc, za rok budeš jinde a řekneš si...tenkrát jsem byla zdrchaná a neuměla si představit, že budu žít jinak. Dneska jinak žiju, líbí se mi to a musím se smát sama sobě. Myslela jsem si, že ta jediná cesta byla správná. A přitom kolem mě bylo dalších X možných cestiček...a já je neviděla, nebo vidět nechtěla. Nepitvej minulost, koukej se k kuráží do budoucna. Nečekej, že Ti spadnou zázraky do klína, ale věř, že mᚠspoustu pěkného před sebou. To, co Tě teď trápí, Tě do budoucna posílí. Člověku je někdy prospěšné prožít nějakou tu bolest a starost. Zocelí ho to. Líp si pak užije to hezké, co přijde. A věř nám, přijde to!

Barko, pod tohle se můžu podepsat, pod každé slovo, vloni touhle dobou jsem na tom byla hodně podobně co se vztahové stránky týče a mnohem hůř, co se týče věcí okolo, a dnes? smilehjartasmile 

Mimochodem,právě se taky připravuju na státnice, jen mi v tom brání ještě jedna nedodělaná zkouška, tak snad se v pátek zadaří.. I Tobě držím palce!

Taky se podepisuju pod to, co napsala Kalupinka! Je to hrozný a zní to jako fráze, ale chce to čas.. Uvidíš, že se to nějak vyřeší, hlavně na něj netlač. Dej mu najevo, že o něj stojíš, ale buď opodál. Je to těžký, vydržet to a poprat se s těma myšlenka, který Tě pořád napadají, ale jde to, myslím, že to zažila aspoň jednou většina holek smile Vydrž a uvidíš, že to bude dobrý, a to dopadne jakkoliv!

Není tady

 

#12 13. 5. 2008 22:27

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: neví jestli to má budoucnost

Jste úžasní, fakt mi to pomáhá, až se tomu nechce věřit. Omlouvám se za to, že z mužů dělám ženy :-)  Jinak dík za podporu. Ještě by mě zajímalo, jestli máte nějaký návod na to, jak zabránit tomu, abych se mu ozývala. Nějak mi to nejde. Jinak dneska jsme se měli potkat a nepotkali jsme se, protože měl spouuuuuuustu práce. Ale vytiskla jsem si už nějaké materiály pro studium, tak snad se budu i učit. Absolvovala jsem jeden pohovor a právě jsem trošku opilá :-) Coz se vztahuje taky k tomu vláknu "jak dál". Kouřím krabku denně, docela chlastám :-) onehdá jsem pozvracela v restauraci toaletu. Jo je to boj :-), ale zvítězím. Čas mi pomůže... no už aby to bylo.  Chtěla bych se zase jednou probudit až v 10 a ne, jak mamlas v 6 ráno.  Jinak kalupinko, mělas pravdu mohl mě mít u sebe a nemá mě ani daleko. Má problém !!! Proč se to ale táhne už tak dlouho. Perspektivní vztah by se už přece dal do kupy, ne? Ještě si pořád moc neuvědomuji, že je to můj "bývalý přítel". Sakra! Měla bych tomu věřit. Jak se to ale dělá...

Není tady

 

#13 14. 5. 2008 0:04

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: neví jestli to má budoucnost

To víš, tady je každá rada drahá. Když budeš mít nutkání se mu ozvat, pokud nemᚠextra silnou vůli, tak to prostě uděláš. Neřeš to, všechno má svůj význam smile Musíš na sebe bejt ale taky tvrdá, nelitovat se a hlavně se soustředit na učení, to je teď nejdůležitější. A hlavně optimismus! big_smile Jakmile začneš tomu začneš propadat, to je konečná..

Není tady

 

#14 14. 5. 2008 0:19

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: neví jestli to má budoucnost

Nevím barko, jak dlouho to trvá, ona to taky může být nějaká krize, ne definitivní konec vztahu. Ale to se právě uvidí až časem. Když se mu ozýváš, tak jsi jakoby pořád s ním a on pořád vnímá jenom to, co mu vadí. Když tě delší dobu neuvidí, neuslyší, tak může zapracovat co pozitivní, co k tobě cítí. No a nebo si odvykne (ty nakonec taky) a budete to mít taky vyřešený.  Píšeš, že perspektivní vztah už by se dal zase dokupy - no, není to tak dlouhá doba, může to trvat dýl. Jo a na třetí osoby pozor, z čerstvé zkušenosti radím opatrnost. Až zpětně jsem si udělal takovej testík http://ona.idnes.cz/signaly-podle-ktery … vztahy_ves
a celkem mě překvapilo, kolik jsem tam toho poznal.

Jinak úplně přesně stejnej pocit jsem měl já z mýho vztahu, že teda žádná extra romantika, ale pěkný, pohodový život. A teda po víc letech. No tak jsem se dozvěděl, že "chce něco víc." Bohužel neřekla co.

Jo a třeba se zkus ozývat někomu jinýmu ;-)

Není tady

 

#15 15. 5. 2008 19:53

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: neví jestli to má budoucnost

barka07 napsal(a):

Jste úžasní, fakt mi to pomáhá, až se tomu nechce věřit. Omlouvám se za to, že z mužů dělám ženy :-)  Jinak dík za podporu. Ještě by mě zajímalo, jestli máte nějaký návod na to, jak zabránit tomu, abych se mu ozývala. Nějak mi to nejde. Jinak dneska jsme se měli potkat a nepotkali jsme se, protože měl spouuuuuuustu práce. Ale vytiskla jsem si už nějaké materiály pro studium, tak snad se budu i učit. Absolvovala jsem jeden pohovor a právě jsem trošku opilá :-) Coz se vztahuje taky k tomu vláknu "jak dál". Kouřím krabku denně, docela chlastám :-) onehdá jsem pozvracela v restauraci toaletu. Jo je to boj :-), ale zvítězím. Čas mi pomůže... no už aby to bylo.  Chtěla bych se zase jednou probudit až v 10 a ne, jak mamlas v 6 ráno.  Jinak kalupinko, mělas pravdu mohl mě mít u sebe a nemá mě ani daleko. Má problém !!! Proč se to ale táhne už tak dlouho. Perspektivní vztah by se už přece dal do kupy, ne? Ještě si pořád moc neuvědomuji, že je to můj "bývalý přítel". Sakra! Měla bych tomu věřit. Jak se to ale dělá...

Já jsem z vlákna jak dál a řeším sám v sobě 5 měsíců to, co ty. Cigarety, alkohol, neschopnost spát, a dospat dýl než do 6 ráno, 4 a 1/2 měsíce jsem se jí nedokázal do týdne neozvat. Ona taky studuje vysokou a magisterský státnice má za rok. Vloni měla bakalářský státnice, byla ve stresu, pomáhal jsem jí, jak jsem dovedl. Když se všechno vyřešilo, nechala mě pro jinýho. Jsem o dost starší, ale právě proto se zájmem čtu tvý trable, protože tak vidím, že kdybych byl ve věku tvého přítele, byly by asi podobný problémy. Mám kamarádku, taky dělá vysokou, a ta má přítele už po vejšce. Nevidí se skoro vůbec, on momentálně pracuje v zahraničí. Ale co vím, nerozchází se. Ona je mu věrná (jestli on, to už teda nevím smile ), ale každopádně jim to zatím funguje, dal jí peníze na au-pair pobyt, prostě to jde. Takže distance Praha-Brno je nepodstatná jako důvod rozchodu, navíc, když jste plánovali, že za ním zase půjdeš. Ach jo, ty vztahy jsou strašná věc, proto jsem si vybral to motto dole.

Co bych ti poradil? Když ti napíšu "uč se", tak ti nepomůžu. Ty to víš, ale nevíš jak to udělat. Já jsem nebyl 3 měsíce schopný fungovat, ona mi strašila v palici každou vteřinu. Jenže přesto jsem musel nějak jít dál, pracovat, mluvit s jinejma lidma, to nejde, všeho nechat. Zkus se zabejčit a prostě si ho do těch státnic zakázat mít  v hlavě. Já vím, že to nepůjde moc, ale trochu přece. Abys to zmákla. A uvidíš. Když to zvládneš, bude si tě taky víc vážit, a mᚠtím pádem větší šanci na comeback. To víš, je tam sám, Praha je velká, je tam frmol, a hlavně úplně jiná atmosféra než v Brně (jak vidíš, jsme tu spolu smile ), víc se tam myslí na kariéru a prachy, takže to všechno na něj mohlo působit, samozřejmě včetně nějaké té bosorky va
Ale neházej teď  za hlavu x let studií, zatni zuby, radši si dej o skleničku víc a láduj do sebe učení, ostatní nech zatím být. Tvůj kluk má v hlavě asi taky maglajz a když ho teď nechᚠv klidu, získᚠtím čas na zvládnutí státnic a současně tím udělᚠmaximum pro jeho návrat. Možná se nevrátí. Já jsem nevěřil 3 měsíce, že ona už je bejvalka, když jsme se měli tak rádi. Aspoň si to myslím, i ona to říkala, a koneckonců říká i dneska. Ale prostě se zabouchla, sama prý neví proč a jak. Toho kluka přitom rok znala a každej tejden vídala, ale prý se jí tenkrát nelíbil. Nechápu to a ona taky ne. No, ale co z toho, že to oba víme...

Kdybych dneska mohl vrátit čas, zavázal bych si pracky nebo rozšlápl mobil, abych jí nepsal, možná by to nepomohlo, ale na beton bych neměl ten dnešní blbej pocit, že jsem se před ní akorát ztrapňoval.

Upravil(a) tenonen (15. 5. 2008 21:29)


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#16 15. 5. 2008 21:14

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: neví jestli to má budoucnost

Ale že je v Brně krásně! On si tu prahu totiž vážně zamiloval, což doopravdy nechápu. Možná tak kvůli práce se tam lidi stěhujou, ale že by se někomu doopravdy líbila? No nechci urážet pražáky, ale já su holka z vesnice :-) Už mívám i lepší chvilky, ale zrovna ted jsem držela v ruce telefon. Je to hloupý vynález ten mobil...a smsky ještě hloupější. O té bosorce - nevím co si mám myslet. Možná by bylo lepší, kdybych o ni věděla. Takhle jsou ty naděje mnohem silnější.

Já nevím co ti lidi pořád mají. Snad je to z těch amerických filmů, každý čeká na "harmonický vztah" a s klasickým českým není spokojen. Poslední společný víkend byl fakt super. Ještě když mi mával u autobusu, říkala jsem si: Hm, jsem spokojená. Pak odjel na týden domů a o dalším víkendu jsme se rozcházeli. Cítí se neštastný, nechybím mu. To je zajímavé. Týden zpětně řešil, jak je to hrozné, že se 3 týdny neuvídíme. Nechápu to mužské plémě. Je asi fakt nedospělý. Nebo jsem přišla o veškerou soudnost a poslední dávku empatie? Nevím co si mám myslet. říkal, že se v průběhu tohoto týdne ozve - ještě pořád jsme si totiž nevyměnili ty věci. Minule přijel z prahy (už jsem to asi psala) a dovezl mi deštník. Pochopte to! Je čtvrtek večer a nic. Hm, prostě nic. On je už má hozené v tašce :-) moc to ale nepomohlo. Přestože jsem si dala opravdu záležet. Jsou tam i vstupenky! Máme všechny společné známé, všude jsme spolu byli, o všem jsme se bavili...Není nic co by mi ho nepřípomínalo.

Taky mi vadí, že se před ním plazím, poruč si ale. A pokud říkᚠ5 měsíců... aspoň zhubnu do plavek :-). I když dneska jsem si udělala poprvé normální jídlo, což považuji za pokrok. Tak jsem se vypsala a sms dnes večer nebude (snad)

Zdravím Brno a přeji také hodně morální síly

Upravil(a) barka07 (15. 5. 2008 21:15)

Není tady

 

#17 15. 5. 2008 21:23

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: neví jestli to má budoucnost

Tak počkej, počkej, mužské plémě, já právě takovej nejsem, Nedoma a spousta dalších taky ne. Přesně takhle se zachovala naopak má dívenka (mimochodem, zřejmě stejně tak stará jako ty - 24 smile ) - po společné dovolené mi poslala nádhernej zamilovanej dopis (v obálce), jak mě má ráda, jak jí chybím a podepsala se "jen a jen tvá X". Za 3 dny se do něj zamilovala a už se to vezlo (ještě vzdorovala sama sobě dalšího čtvrt roku). Zapomeň na to, že je to závislý na pohlaví. Není.

Upravil(a) tenonen (15. 5. 2008 21:25)


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#18 15. 5. 2008 21:33

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: neví jestli to má budoucnost

kapitulation

Upravil(a) barka07 (15. 5. 2008 21:35)

Není tady

 

#19 15. 5. 2008 21:34

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: neví jestli to má budoucnost

tenonen napsal(a):

Tak počkej, počkej, mužské plémě, já právě takovej nejsem, Nedoma a spousta dalších taky ne. Přesně takhle se zachovala naopak má dívenka (mimochodem, zřejmě stejně tak stará jako ty - 24 smile

já vím, že není. Nechtěla jsem se nikoho dotknout. Byl to takový hovorový obrat. Omlouvám se :-( a je mi náhodou už 26 ! (teda za chvilku bude) Ne že by v tom byl nějaký zásadní rozdíl. :-) Ber to prosím s rezervou. Vím že ženské dokážou být stejné...

Upravil(a) barka07 (15. 5. 2008 21:34)

Není tady

 

#20 15. 5. 2008 21:35

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: neví jestli to má budoucnost

barka07 napsal(a):

James napsal(a):

Tak počkej, počkej, mužské plémě, já právě takovej nejsem, Nedoma a spousta dalších taky ne. Přesně takhle se zachovala naopak má dívenka (mimochodem, zřejmě stejně tak stará jako ty - 24 smile

já vím, že není. Nechtěla jsem se nikoho dotknout. Byl to takový hovorový obrat. Omlouvám se :-( a je mi náhodou už 26 ! (teda za chvilku bude) Ne že by v tom byl nějaký zásadní rozdíl. :-) Ber to prosím s rezervou. Vím že ženské dokážou být stejné...

Počkej, zas to s tím omlouváním nepřeháněj, já nejsem z cukru. Taky mám někdy tendence stát se mužským šovinistou a všechny ženský ocejchovat jako vypočítavý nevěrný mrchy. Ale už mě to přechází, je to fifty fifty.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#21 15. 5. 2008 21:37

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: neví jestli to má budoucnost

:-) No nevím co vydržíš ...dumbom

Upravil(a) barka07 (15. 5. 2008 21:37)

Není tady

 

#22 15. 5. 2008 21:39

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: neví jestli to má budoucnost

barka07 napsal(a):

:-) No nevím co vydržíš ...dumbom

Za posledních 6 let to byl 1 rozvod a 3 rozchody, teda odchody, všechny pláchly, takže už hodně big_smile


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#23 15. 5. 2008 21:40

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: neví jestli to má budoucnost

Teda rozvod jsem vyvolal já. rodna


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#24 15. 5. 2008 21:49

barka07
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2008
Příspěvky: 89

Re: neví jestli to má budoucnost

Budeme-li pokračovat v tom sarkastickém duchu. Tak to jsi už zocelený mužský :-) Což mi potom nedává ale žádné nadějné vyhlídky. Něco jako: Časem to člověk bere líp, nebo tak... To se asi fakt neděje. Čekají mě ještě krušné chvíle. Snad se taky vypracuji na superhyperženu :-)

Není tady

 

#25 15. 5. 2008 21:51

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: neví jestli to má budoucnost

barka07 napsal(a):

Budeme-li pokračovat v tom sarkastickém duchu. Tak to jsi už zocelený mužský :-) Což mi potom nedává ale žádné nadějné vyhlídky. Něco jako: Časem to člověk bere líp, nebo tak... To se asi fakt neděje. Čekají mě ještě krušné chvíle. Snad se taky vypracuji na superhyperženu :-)

Z toho, co jsem ti napsal poprvní, vidíš, že zocelenej nejsem. Trápím se těch 5 měsíců jako zvíře. To by borec, kterej ženský bere jako zboží, měl vyřešený za týden.

Upravil(a) tenonen (15. 5. 2008 21:52)


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů