Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 5. 2008 21:53

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

úzký parapet - úzké truhlíky

Ahojky,neměl byste někdo pro mě radu?Máme nová okna a udělali nám příliš úzké parapety,na které se nevejdou klasické truhlíky grater.Nevíte,jestli se třeba nevyrábějí nějaké užší?Nerada bych se vzdala rozkvetlých oken.Moc děkuju,hezký den smile.

Není tady

 

#2 11. 5. 2008 9:34

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: úzký parapet - úzké truhlíky

Užší truhlík jsem v běžném obchodě neviděla, ale užších parapetů na oknech spoustu, všichni to vyřešlili nainstalováním takové kovové nebo dřevěné ohrádky a do ní normální truhlík.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 11. 5. 2008 15:25

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: úzký parapet - úzké truhlíky

Bohužel neporadím, ale varovala bych před truhlíky na oknech paneláku - mám zkušenost. neutral Truhlík jsem měla normálně zavěšený na úchytkách, zdálo se to být po celou dobu stabilní - až jednou přišla vichřice a jak už byly muškáty vzrostlejší, truhlík se převážil a letěl z 5. patra dolů.... Dodnes nevím, jestli na něj nespadlo něco shora, slyšela jsem před tím nějakou ránu, ale - byl to můj truhlík, který dopadl dolů na chodník. Měla jsem ohromné štěsí, že tamtudy zrovna neprobíhaly žádné děti jako jindy, jinak bych "seděla" za ublížení na zdraví nebo obecné ohrožení či co. Této krásy jsem se pak radši vzdala.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů