|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
tak se mi podarilo nevim jak, dostat v pulce kvetna poradnou chripku s horeckou, porad jen chrchlam, a hlavne se bojim jestli to ode me nemuze dostat stene? ma teprv prvni ockovani, je tak malinky, bojim se o nej 
Není tady
Konstance, štěňátko od tebe opravdu onemocnět může. Raděj k němu moc nechoď, větrej atd, však víš.
Není tady
hm, tak to je blba zprava. je to dost tezke se k nemu nepriblizovat, mam ho doma tyden a je zatim vyjukany a "maminku" potrebuje.. tak to se budu modlit aby to dobre dopadlo. to je k vzteku, kdyz si pomyslim ze chripku uz jsem nemela 2 roky
jeste me napadlo jestli to neni alergie, ale tu jsem na psy nikdy nemela a taky bych nemela teplotu.. no drzim nam palecky
Není tady
Konstance to se ti nedivím že máš o štěňátko strach, taky bych měla. Já mám starého nemocného pejska a když jsem měla v zimě strašnou chřipku tak jsem se taky o něj bála. To víš byteček 1plus1. A nemůžeš dát na týden pejska třeba k rodičům, ke známým? Není to nejlepší řešení ale lepší než aby to chytnul. Budu vám držet palce aby to od tebe nechytil. Co je to za rasu?
Není tady
krepelko uz je mi lip..pejsek zatim vypada v pohode, ale trochu kycha, jinak je hravej a veselej. zitra jdu k vet na odcerveni, tak se s nim poradim, snad to bude dobry
dik..
mam smetacka maltezacka 
Není tady