Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 6. 5. 2008 9:53

Atevi
♥♥♥----
Místo: Plzeň

Akne na hraně spodní čelisti

Poslední asi dva roky se mi dělají uhříky na hraně spodní čelisti. Nejsou to úplně klasické červené uhříky,
ale jakoby bílé uzlíky, které se vyskytují ve větším množství vedle sebe. Nikde jinde se mi to nedělá.
Nejvíc na obou stranách brady a směřují až na krk. Jde to sice vymáčknout (na kosmetice kosmetička
a když jsem to odkoukala, tak doma já přes čistý kapesník), ale nemizí to. Celkově mám ple mastnou
se sklonem k ucpávání pórů, což se dá ale zvládnout. Ale z tohohle jsem už otrávená. Používám na radu
dermatoložky řadu La Roche-Posey krémy na akne Efaklar, ale prostě NIC. Kosmetička mi jednou řekla,
že se to v těchle místech dělá, když je něco v nepořádku gynekologicky, ale to jsem naprosto O.K. 
Bude mi 42 let.

Není tady

#2 13. 5. 2008 13:06

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy

Re: Akne na hraně spodní čelisti

Atevi napsal(a):

Poslední asi dva roky se mi dělají uhříky na hraně spodní čelisti. Nejsou to úplně klasické červené uhříky,
ale jakoby bílé uzlíky, které se vyskytují ve větším množství vedle sebe. Nikde jinde se mi to nedělá.
Nejvíc na obou stranách brady a směřují až na krk. Jde to sice vymáčknout (na kosmetice kosmetička
a když jsem to odkoukala, tak doma já přes čistý kapesník), ale nemizí to. Celkově mám ple mastnou
se sklonem k ucpávání pórů, což se dá ale zvládnout. Ale z tohohle jsem už otrávená. Používám na radu
dermatoložky řadu La Roche-Posey krémy na akne Efaklar, ale prostě NIC. Kosmetička mi jednou řekla,
že se to v těchle místech dělá, když je něco v nepořádku gynekologicky, ale to jsem naprosto O.K. 
Bude mi 42 let.

Tohle přesně měla moje teta, letos jí 44 let. Zmizelo to po hormonální antikoncepci.

Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

#3 22. 5. 2008 19:34

Simonas
♥♥♥♥♥--

Re: Akne na hraně spodní čelisti

Ahoj, nech si udelat rozbor krve a zajdi na kozni

http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí